خانه / اخبار اجتماعی / رحمتی؛ از نایب قهرمانی استقلال تا کسب تنها جام به همراه توضیحات

رحمتی؛ از نایب قهرمانی استقلال تا کسب تنها جام به همراه توضیحات

رحمتی؛ از نایب قهرمانی استقلال تا کسب تنها جام ، بردهـای استقلال و یک قدم تا نایب‌قهرمانی ، امیدواری استقلال به نایب قهرمانی با بُرد پیکان ، نبرد نایب قهرمانی؛ ذوب آهن، استقلال یا سایپا؟ ، نایب قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در آسیا ، ترابی: نایب قهرمانی سایپا از ترنسفر من مهم‌تر است .
ورزش سه: مهدی رحمتی قرار است در بازی با سپاهان و خونه به خونه در فینال جام حذفی در درون دروازه استقلال قرار بگیرد، دو بازی که‌ پیروزی در آن‌ برای آبی ها بسیار مهم خواهد بود.
استقلال در بازی با سپاهان برای نایب قهرمانی لیگ برتر تلاش می کند و باید …

رحمتی؛ از نایب قهرمانی استقلال تا کسب تنها جام

ورزش سه: مهدی رحمتی قرار است در بازی با سپاهان و خونه به خونه در فینال جام حذفی در درون دروازه استقلال قرار بگیرد، دو بازی که‌ پیروزی در آن‌ برای آبی ها بسیار مهم خواهد بود.

استقلال در بازی با سپاهان برای نایب قهرمانی لیگ برتر تلاش می کند و باید ایـن تیم را شکست بدهد و امیدوار باشد ذوب آهن در هفته پایانی امتیاز بدهد تا آبی ها بتوانند در بهترین رتبه ممکن لیگ را تمام کـنند.

همه چیز در مورد استقلال ایرانی پایان تنها جام سال سلامت قهرمان کسب مراقب

اما بازی با خونه به خونه که‌ پنجشنبه هفته آینده برگزار می شـود هم از ایـن نظر بسیار مهم است که‌ استقلال می تواند با پیروزی در آن‌ به تنها جام فصل خود برسد.

با ایـن شرایط مهدی رحمتی در ایـن دو بازی نقش مهمی در موفقیت هـای استقلال خواهد داشت و اگر بتواند در ایـن دو بازی دروازه تیمش را بسته نگه دارد، می تواند فصل را به شکل فوق العاده ای به پایان ببرد.

جزییات مطلب استقلال و ایرانی و پایان و تنها و جام و سال و سلامت و قهرمان و کسب و مراقب را میخوانید .

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره رحمتی؛ از نایب قهرمانی استقلال تا کسب تنها جام

 

توضیحات بیشتر در مورداستقلال ایرانی پایان تنها جام سال سلامت قهرمان کسب مراقب

 

شما مطلب رحمتی؛ از نایب قهرمانی استقلال تا کسب تنها جام را می خوانید .

 

استقلال ایرانی پایان تنها جام سال سلامت قهرمان کسب مراقب

عکس: رضا سعیدی پور

برنده بازی استقلال – صنعت نفت قهرمان جام حذفی می‌شـود

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش پارس برنده بازی استقلال – صنعت نفت قهرمان جام حذفی می‌شـود و …
جام قهرمانی ایتالیا درون دروازه بوفون!

تفاوت استقلال و پیکان در دریافت کارت قرمز

خبرگزاری فارس: شب گذشته ناپولی دست به کار بزرگی زد و مقابل یوونتوس در تورین به پیروزی رسید.
تک گل ایـن بازی را کولیبالی در دقیقه ۹۰ وارد دروازه بوفون کرد تا اختلاف امتیاز در صدر جدول سری آ به یک امتیاز برسد. حالا نفس هـای شاگردان سری پشت سر بازیکنان یووه قرار دارد.
ایـن موضوع سوژه رسانه ها شده است.

بردهـای استقلال و یک قدم تا نایب‌قهرمانی

وطن امروز: طرفداران استقلال حالا بیشتر از هر زمان دیگر افسوس روزهـای ابتدایی فصل را می‌خورند، روزهـایی که‌ بدون مربی موفق و محبوب ایـن روزها با از دست دادن امتیازات هدر رفت. استقلال ایـن روزها در شرایطی انتظارات و خواسته‌‌هـای طرفدارانش را برآورده می‌کند که‌ در کنار ایـن هواداران سایر اهالی فوتبال نیز از نظم و دیسیپلین حاکم بر ایـن تیم همین‌طور نمایش فنی و حس جاه‌طلبی حاکم بر آبی‌ها کاملا رضایت داشته و به تمجید از عملکرد سرمربی آلمانی می‌پردازند.مردی که‌ از بدو ورود به اردوی استقلال و نشستن روی نیمکت با سیاست خاص و بهره بردن از تجارب چند دهه‌ای خود در عالم مربیگری توانست انقلاب تاکتیکی و رفتاری بزرگی در ایـن تیم بیمار و بحران‌زده ایجاد و در کمتر از نیم‌فصل تیم انتهـای جدولی را به یکی از مدعیان داخلی و آسیایی تبدیل کند. وینشخص شفر درست در …

یک مراقب سلامت برای هر ایرانی تا پایان سال ۹۸

خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت ضمن تاکید بر لزوم انجام تحرک کافی و استفاده تغذیه سالم در بین مردم تصریح کرد: تلاش وزارت بهداشت ایـن است که‌ تا پایان سال ۹۸ همه ایرانیان یک مراقب سلامت داشته باشند اما انتظار داریم که‌ دانش آموزان و دانشجویان علاوه بر مراقبت از خود، سفیران سلامت باشند.
سید حسن هاشمی همزمان با فرا رسیدن هفته سلامت در همایش پیاده روی خانوادگی و برنامه صبح و نشاط شبکه‌ ۳ در پارک ائل گلی تبریز حضور یافت،گفت: شعار امسال که‌ البته باید شعار هر سال باشد ایـن است که‌ باید به فکر سلامتی خود باشیم چرا که‌ سلامتی، یکی از نعمت‌هـایی است که‌ خدا به انسان داده و عقل سالم در بدن سالم است.
وی افزود: همه باید از خودمان مراقبت کنیم و به دنبال بهانه‌هـایی مانند نبود ورزشگاه، عدم توسعه ورزش همگانی و فراهم نکردن امکانات مورد نیاز توسط دولت نباشیم البته ممکن است در مواردی، مشکلات و کمبودهـایی در بودجه، ناتوانی و کم فکری برخی مسئولان وجود داشته باشد اما همه باید به فکر سلامتی خود باشند.
هاشمی تاکید کرد: متاسفانه ۵۰ درصد از مردم ایران اضافه وزن دارند و دیابت و چاقی، دو مشکل عمده کشور است …

  • اخبار اجتماعی
  • رحمتی؛ از نایب قهرمانی استقلال تا کسب تنها جام


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *