خانه / دسته‌بندی نشده / رایزنی ظریف و همتای آلمانی در نیویورک به همراه توضیحات

رایزنی ظریف و همتای آلمانی در نیویورک به همراه توضیحات

رایزنی ظریف و همتای آلمانی در نیویورک ، رایزنی لودریان با همتای ایرانی خود در تهران +عکس ، ظریف وارد نیویورک شد ، رایزنی ظریف و رئیس مجمع عمومی سازمان ملل ، ظریف به نیویورک می‌رود ، ظریف پنج شنبه به نیویورک می رود .
خبرگزاری فارس: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران که‌ در نیویورک به سر می برد، امروز (سه شنبه) با “هایکو ماس” وزیر خارجه آلمان دیدار و گفتگو کرد.
رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران که‌ پنجشنبه شب به وقت تهران (٣٠ فروردین) برای شرکت در اجلاس عالیرتبه صلح پایدار در مجمع عمومی …

رایزنی ظریف و همتای آلمانی در نیویورک

خبرگزاری فارس: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران که‌ در نیویورک به سر می برد، امروز (سه شنبه) با “هایکو ماس” وزیر خارجه آلمان دیدار و گفتگو کرد.

رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران که‌ پنجشنبه شب به وقت تهران (٣٠ فروردین) برای شرکت در اجلاس عالیرتبه صلح پایدار در مجمع عمومی وارد نیویورک شد، قرار اسـت در این‌ نشست شرکت و سخنرانی کند.

همه چیز در مورد آلمانی بررسی دشمنان رایزنی رونالدو ظریف مقابل نیویورک

ظریف بامداد امروز به وقت تهران نیز در شورای روابط خارجی آمریکا به ایراد سخنرانی پرداخت.

وزیر خارجه ایران همچنین دیروز (دوشنبه) با همتای بلژیکی خود دیدار و درباره مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی به گفتگو پرداخته بود. دو طرف در این‌ دیدار همچنین بر پایبندی همه طرفهای برجام از جمله اروپا و آمریکا به تعهداتشان در این‌ توافق تاکید کردند.

جزییات مطلب آلمانی و بررسی و دشمنان و رایزنی و رونالدو و ظریف و مقابل و نیویورک را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره رایزنی ظریف و همتای آلمانی در نیویورک

رایزنی ظریف با وزیر امور خارجه ترکمنستان


خبرگزاری ایسنا: محمد جواد ظریف با وزیر امور خارجه ترکمنستان دیدار و رایزنی کرد.
وزیران امور خارجه ایران و ترکمنستان در حاشیه اجلاس اکو در تاجیکستان دیدار و در خصوص روابط دو جانبه، پیگیری توافقات مسافرت اخیر رئیس جمهور به این‌ کشور و مسایل منطقه ای گفتگو و تبادل نظر کردند.
ظریف روز گذشته برای شرکت در اجلاس وزیران امور خارجه عضو اکو راهی دوشنبه شد
ظریف به نیویورک می‌رود


خبرگزاری ایلنا: سخنگوی وزارت امور خارجه از مسافرت وزیر امور خارجه به نیویورک خبر داد.
بهرام قنامی با اعلام خبر فوق گفت: محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران فردا برای شرکت در اجلاس عالی‌‌‌‌رتبه صلح پایدار که‌ در مجمع عمومی سازمان ملل متحد برگزار می‌‌شـود، به نیویورک می‌‌‌رود.
وی افزود: سخنرانی در اجلاس صلح پایدار، دیدار و گفت‌وگو با مقامات خارجی و نیز سخنرانی در شورای روابط خارجی آمریکا از جمله برنامه‌‌های وزیر امور خارجه در این‌ مسافرت اسـت.
رایزنی ظریف و رئیس مجمع عمومی سازمان ملل

معجزه شفر با طعم فوتبال آلمانی


خبرگزاری فارس: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که‌ در نیویورک به سر می‌برد، روز گذشته با «میروسلاو لایچاک» رئیس مجمع عمومی سازمان ملل دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این‌ دیدار درباره تحولات مجمع عمومی، اجلاس عالی پیش رو با موضوع صلح پایدار، برگزاری یک نشست در سطح عالی برای مقابله با ریزگردها در ماه ژوئیه با توجه به اهمیت این‌ موضوع برای کشورمان و همچنین درباره سایر موضوعات مورد علاقه بحث و تبادل نظر شد.
رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران پنجشنبه شب (۳۰ فروردین) به منظور شرکت در نشست صلح پایدار در مجمع عمومی وارد نیویورک شد. وی قرار اسـت ضمن شرکت در این‌ نشست، در شورای روابط خارجی آمریکا نیز درباره روابط ایران و آمریکا، آینده برجام و سیاسـت‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی در خاورمیانه سخنرانی کند.

بررسی تقابل «کی‌روش – رونالدو »/ رفقای دیروز و دشمنان امروز مقابل هم!

به نقل از سایت خبرگزاری‌میزان و به گزارش پارس بررسی تقابل «کی‌روش – رونالدو »/ رفقای دیروز و دشمنان امروز مقابل هم! و به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان،رونالدو – کی روش؛ احتمالا این‌ جذاب ترین تقابل پرتغالی در جام جهانی خواهد بود و البته این‌جا در ایران خودمان هم هر روز که‌ به بازی آخر گروهی مان در سارانسک نزدیک و نزدیک‌تر شویم همه دوستداران کی روش و عاشقان رونالدو درباره این‌ حرف می‌زنند که‌ این‌ دوئل چه شکلی خواهد بود؟ آیا فوق ستاره پرتغالی با مربی سابقش برخورد گرمی خواهد داشت یا برای انتقام از او به زمین می‌آید؟
برای کریس رونالدو شاید تقابل با تیم ملی ایران چندان جذاب و جالب نباشد. او ۱۲ سال قبل با ایران مصاف داده و البته در اوج جوانی و قبل از شهرت به این‌ تیم گل زده اما تقابل با ایرانی که‌ یک پرتغالی مشهور به نام کارلوس …

  • دسته‌بندی نشده
  • رایزنی ظریف و همتای آلمانی در نیویورک


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *