خانه / دسته‌بندی نشده / رفتار وحشیانه خدمتکار خانه با مرد سالخورده! +فیلم به همراه توضیحات

رفتار وحشیانه خدمتکار خانه با مرد سالخورده! +فیلم به همراه توضیحات

رفتار وحشیانه خدمتکار خانه با مرد سالخورده! +فیلم ، حمله وحشیانه کارفرما به کارگر سالخورده +فیلم ، رفتار وحشیانه پلیس آمریکا با زنان + فیلم و تصاویر ، (ویدیو +۱۶) رفتار وحشیانه یک چینی با سگ مسابقه ، (ویدئو) عاقبت رفتار وحشیانه با محیط زیست ، رفتار وحشیانه ارباب سعودی با مستخدم فیلیپینی +عکس .
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی که‌ به تازگی منتشر شده اسـت رفتار ناشایست و غیر انسانی یک مرد جوان را با یک مرد سالخورده به عکس می کشد. در ایـن ویدئو مشاهده می شود در حالی که‌ ایـن مرد ۷۷ ساله روی ویلچر نشسته اسـت ایـن مرد جوان طی چند ساعت …

رفتار وحشیانه خدمتکار خانه با مرد سالخورده! +فیلم

رفتار وحشیانه خدمتکار خانه با مرد سالخورده! فیلمبه گزارش خبرنگار

حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی که‌ به تازگی منتشر شده اسـت رفتار ناشایست و غیر انسانی یک مرد جوان را با یک مرد سالخورده به عکس می کشد. در ایـن ویدئو مشاهده می شود در حالی که‌ ایـن مرد ۷۷ ساله روی ویلچر نشسته اسـت ایـن مرد جوان طی چند ساعت ۵۷ مرتبه سیلی به صورت او می زند. ایـن مرد جوان از طرف خانواده ایـن پیرمرد برای نگهداری از ایـن مرد سالخورده پس از سکته قلبی به خدمت گرفته شده بود.

پسر ایـن پیرمرد با مشاهده ایـن صحنه هنگام پخش زنده آن‌ از طریق دوربین مدار بسته داخل اتاق دچار شوک شد. ایـن مرد به همراه پدر از کار افتاده اش که‌ نام مستعارش “ژانگ” اعلام شده اسـت  در منطقه “گانجینگژی” در اسـتان لیائونینگ

چین زندگی می کند.

همـه چیز در مورد خانه رفتار روستایی سالخورده ساله فیلم مرد هزار ییلاقی

ایـن خدمتکار ۵۵ ساله حدود ۸ ماه بود که‌ توسط پسر ایـن پیرمرد به خدمت گرفته شده بود. پس از ایـن حادثه مرد سالخورده به پسرش گفت که‌ او بارها و بارها توسط ایـن خدمتکار بدلیل کوچکترین شکایت و حتی گفتن یک کلمه مورد ضرب و شتم قرار می گرفته اسـت.

گفتنی اسـت؛ پلیس جستجوهـای خود را برای یافتن مرد خدمتکار که‌ اکنون متواری شده آغاز‌ کرده اسـت.

جزییات مطلب خانه و رفتار و روستایی و سالخورده و ساله و فیلم و مرد و هزار و ییلاقی را میخوانید .

کد ویدیو

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره رفتار وحشیانه خدمتکار خانه با مرد سالخورده! +فیلم
دانلود

فیلم اصلی
توضیحات بیشتر در موردخانه رفتار روستایی سالخورده ساله فیلم مرد هزار ییلاقی
شما مطلب رفتار وحشیانه خدمتکار خانه با مرد سالخورده! +فیلم را می خوانید .
حمایت مدیر تلگرام از فیلم ضدایرانی «۳۰۰»
خانه رفتار روستایی سالخورده ساله فیلم مرد هزار ییلاقی

انتهـای پیام/

دوربین مدار بسته رفتار وحشیانه خدمتکار را رو کرد

ایـن مطلب در مورد خانه رفتار روستایی سالخورده ساله فیلم مرد هزار ییلاقی می باشد .

صحنه وحشتناکی که‌ مرد جوان در خانه با آن‌ مواجه شد +فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مردی که‌ با اجاره یک خانه در هوستون آمریکا قصد ورود به آن‌ را داشت با صحنه ای وحشتناک مواجه شد. ایـن مرد اسکلت و بقایای جسد یک زن را که‌ در داخل دیوار خانه گیر افتاده بود پیدا کرد. پس از بررسی هـای پلیس مشخص گردید اسکلت متعلق به مالک قبلی ایـن خانه با نام ” ماری سروتی” اسـت.
ایـن زن ۶۱ ساله که‌ پیشتر مفقود شده بود زمانی که‌ قصد ورود به خانه قبلی اش را داشت در میان دیوار گرفتار شده بود. بنا به تحقیقات پلیس محلی آمریکا ایـن زن تنها زندگی می کرد و چند گربه داشت. او آخرین بار در سال ۲۰۱۵ توسط یکی از دوستانش دیده شده بود و مبلغ ۱۵۰ دلار از دوستش قرض گرفته بود.
گفتنی اسـت؛ پلیس در حالی به تحقیقات خود ادامه می دهد که‌ هنوز علت دقیق مرگ ایـن زن …
رفتار تکان دهنده ماموران پلیس هند با مرد متکدی+فیلم

به نقل از سایت خبرگزاری جوان و به گزارش پارس رفتار تکان دهنده ماموران پلیس هند با مرد متکدی+فیلم و فیلمی دردناک از شکنجه یک متکدی توسط ماموران پلیس را مشاهده می کنید که‌ اخیرا در فضای مجازی منتشر شده اسـت.

شگرد غیراخلاقی یک راننده برای تیغ‌زدن سازمان بیمه! +فیلم

شما پست رفتار تکان دهنده ماموران پلیس هند با مرد متکدی+فیلم را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن‌ به ما بگویید

منبع خبر
خبرگزاری جوان

خارج کردن چراغ قوه از معده مرد چینی پس از ۲۰ سال! +فیلم


به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پزشکان در بیمارستانی در چین یک چراغ قوه را از شکم مردی میانسال خارج کردند. ایـن مرد به علت ناراحتی معده به بیمارستانی در اسـتان “سی چوان” چین مراجعه کرده بود. پزشکان پس از معایـنه معده بیمار دریافتند که‌ یک جسم دراز و سیاه رنگ در معده او گیر کرده اسـت. پس از آن‌که‌ پزشکان احتمال دادند ایـن جسم مشکوک می تواند یک چراغ قوه باشد ایـن مرد گفت که‌ حدود دو دهه پیش اقدام به بلعیدن یک چراغ قوه کرده اسـت.
بنا به ادعای ایـن مرد ایـن چراغ قوه طی ایـن بیست سال هیچ مشکلی برای او ایجاد نکرده بود. هنوز مشخص نیست که‌ در دو دهه پیش چه اتفاقی افتاده بود که‌ ایـن مرد میانسال چینی فکر کرد که‌ بلعیدن یک چراغ قوه می تواند ایده خوبی باشد!

هامانه؛ روستایی ییلاقی با چشمه ای چند هزار ساله

به نقل از سایت تبیان و به گزارش پارس هامانه؛ روستایی ییلاقی با چشمه ای چند هزار ساله و

روستاهـای ایران در هر نقطه ایـن سرزمین که‌ باشند در شمال یا جنوب، شرق یا غرب، در مناطق ییلاقی باشند، سرسیری و کوهـستانی باشند، در دل کویر یا در خلوت یک کوهـستان و در پهنه یک دشت بی منتها، فرقی نمی کند در هر کجای و هر نقطه که‌ باشند آدم را به سمت خودش می کشد تا از انواع آلودگی هـای هوایی و زمینی و …

  • دسته‌بندی نشده
  • رفتار وحشیانه خدمتکار خانه با مرد سالخورده! +فیلم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *