خانه / دسته‌بندی نشده / مواخذه سیدحسین حسینی توسط شفر : چرا در ایـنستاگرام به بقیه فوتبالیستان توهین می‌کنی؟ به همراه توضیحات

مواخذه سیدحسین حسینی توسط شفر : چرا در ایـنستاگرام به بقیه فوتبالیستان توهین می‌کنی؟ به همراه توضیحات

مواخذه سیدحسین حسینی توسط شفر : چرا در ایـنستاگرام به بقیه فوتبالیستان توهین می‌کنی؟ ، هک شدن ایـنستاگرام حسین حسینی و سوء هستفاده هکر ها! عکس ، صفحه ایـنستاگرام حسینی بازگردانده شد +عکس ، هک شدن ایـنستاگرام داور بازی هستقلال توسط طرفداران ایـن تیم! عکس ، پست عجیب حسین حسینی در ایـنستاگرام؛ خداحافظی با هستقلال ، خداحافظی سیدحسین را جدی نگیرید! .
شفر در تمرین هستقلال، سیدحسین حسینی دروازه‌بان جوان تیمش را مواخذه کرد.تذکر شفر به سیدحسین حسینیسیدحسین حسینی کـه در ایـن فصل در بیشتر بازی های تیمش در لیگ برتر به میدان رفته هست، در بازی با پیکان شرایط عجیبی را تجربه کرد.حسینی کـه در ایـن فصل عملکرد قابل قبولی در درون دروازه هستقلال داشته و حتی به رکورد کلین شیت …

مواخذه سیدحسین حسینی توسط شفر : چرا در ایـنستاگرام به بقیه فوتبالیستان توهین می‌کنی؟

شفر در تمرین هستقلال، سیدحسین حسینی دروازه‌بان جوان تیمش را مواخذه کرد.

تذکر شفر به سیدحسین حسینی

سیدحسین حسینی کـه در ایـن فصل در بیشتر بازی های تیمش در لیگ برتر به میدان رفته هست، در بازی با پیکان شرایط عجیبی را تجربه کرد.

همـه چیز در مورد ایـنستاگرام توهین چرا حسینی شفر عکس لیونل مسی مسی

حسینی کـه در ایـن فصل عملکرد قابل قبولی در درون دروازه هستقلال داشته و حتی به رکورد کلین شیت تاریخ فوتبال ایـران هم رسیده هست، در بازی با پیکان بعد از دریافت دو گل حسابی تحت فشار قرار گرفت.

بعد از ایـن بازی حسینی کـه به عنوان یک دروازه بان جوان فشار خیلی را روی شانه های خود حس می کرد، با انتشار پستی احساسی در صفحه ایـنستاگرام خود اعلام کرد کـه تحمل فشاری کـه پیش آمده سخت هست و در نهایت با واژه خداحافظ متن خود را تمام کرد کـه از ان ایـنطوری برداشت شد کـه در پایان فصل قصد دارد از جمع آبی ها جدا شود.

جزییات مطلب ایـنستاگرام و توهین و چرا و حسینی و شفر و عکس و لیونل مسی و مسی را میخوانید .

اما وینشخص شفر کـه از پست ایـنستاگرامی سیدحسین حسینی به شدت ناراحت بود در جریان تمرین و در جمع فوتبالیستان به دروازه بان جوان تیمش اعتراض کرد تا او در ادامه راه فوتبالش حرفه ای تر رفتار کند؛ نه فقط حسینی بلکـه همـه فوتبالیستان وقتی پستی تحریک‌آمیز می‌گذارند یا مصاحبه‌ای انجام می‌دهند باعث ناراحتی بقیه می‌شود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مواخذه سیدحسین حسینی توسط شفر : چرا در ایـنستاگرام به بقیه فوتبالیستان توهین می‌کنی؟

اما او در ادامه خطاب به حسینی گفت: همـه فوتبالیست‌ها بابت رکورد به تو کمک کردند تو هم بایـد به بقیه کمک کنی و همـه بایـد به هم کمک کنیم.دفعه قبل با پست ایـنستاگرامت یک مشکل درست کردی و دوباره ایـن اتفاق تکرار شد، ایـن بی‌احترامی باعث می‌شود کـه به بقیه فوتبالیستان در ایـنستاگرام توهین شود. ایـن کار اصلا حرفه‌ای نیست و تو بایـد رفتار و ذهنیت حرفه‌‌ای داشته باشی. نه فقط حسینی بلکـه هیچ فوتبالیستی حق انجام ایـن کارها را ندارد.

تصاویر بازیگران و هنرمدان معروف (۳۶۷)

شفر کـه در طول مدت حضورش در هستقلال بارها فوتبالیستان جوان هستقلال را با جرائمی روبرو کرده هست، ایـن بار با تذکر جدی به دروازه بان جوان تیمش می خواهد ذهن او را از حواشی دور کند و ایـن فوتبالیست را آماده بازی های حساس باقی مانده لیگ کند.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: varzesh3.com

توضیحات بیشتر در موردایـنستاگرام توهین چرا حسینی شفر عکس لیونل مسی مسی
شمـا مطلب مواخذه سیدحسین حسینی توسط شفر : چرا در ایـنستاگرام به بقیه فوتبالیستان توهین می‌کنی؟ را می خوانید .

حمایت ایـنستاگرامی منصوریان از شفر+عکس

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علیرضا منصوریان سرمربی سابق تیم هستقلال با انتشار پستی در صفحه ایـنستاگرام خود با تمجید از عملکرد وینشخص شفر در ایـن تیم خوهستار حمایت هواداران هستقلال از ایـن سرمربی آلمانی شد.
علیرضا منصوریان در صفحه ایـنستاگرام خود نوشت:
“شیر همیشه شیره!! هستقلال همیشه هستقلاله! چه با علی منصور چه بی علی منصور!! من خودم هم با برد هستقلال خوشحال میشم و در ضمن ایـن تیم خودم هست. ایـن پیرمرد آلمانی هم داره زحمت خودشو میکشه. بهش احترام کنید چون مهمان مهست و نتایج خوبش مال همـه مهست. به امید سربلندی اعتبار ایـران در آسیا ( هستقلال)”

وی در پست دیگری نوشت:
“هر چی فکر میکنم نمی تونم ۶ سالگیم رو تا ۴۶ سالگیم رو فراموش کنم. با هستقلال ۴۰ سال زندگـی کردم. خدایا ممنونم ازت کـه من هستقلالی هستم.”
 
انتهای پیام/ 

برای تبلیغات در ایـنستاگرام چرا از خود ایـنستاگرام کمک نمی‌گیر

به نقل از سایت زومیت و به گزارش پارس برای تبلیغات در ایـنستاگرام چرا از خود ایـنستاگرام کمک نمی‌گیرید؟   و  یکی از بهترین روش‌های تبلیغات در ایـنستاگرام معامله تبلیغاتی با کمپانی مادر ایـن شبکـه اجتماعی یعنی فیسبوک هست. ایـنستاگرام نام ایـن روش تبلیعاتی را ایـنستاگرام اسپانسر گذاشته هست. در حالی کـه همـه ایـنستاگرام را فرصتی برای تبلیغ و دیده شدن می‌بینند. فضای تبلیغات در شبکـه‌های اجتماعی پر از بی اعتمادی و بستری برای سودجویی گشته هست. در ایـن بین صاحبان مشاغل به دنبال راهکاری هست اند کـه در ان بتوانند تبلیغات در ایـنستاگرام را با شفافیت و بازده بالا انجام دهند. یکی از روش‌های کمتر شناخته شده در ایـران، ایـنستاگرام اسپانسر هست کـه در حقیقت نمایش پست و محتوای مطلوب ما توسط خود کمپانی ایـنستاگرام به کاربران هدف ما، خارج از محدوده فالورهای اکانت مهست. برای آشنایی بیشتر با ایـنستاگرام اسپانسر و جزییات ایـن روش تبلیعات در شبکـه‌های اجتماعی …
چرا شفر پیشنهاد ٨٠٠ هزار دلاری را رد کرد؟

ایـران – تونس در ایـنستاگرام فیفا

خبرگزاری میزان: حرف و حدیث‌ها درباره شرایط و مبلغ قرارداد جدید وینشخص شفر با هستقلال در هفته‌های گذشته سروصدای خیلی در محافل ورزشی به راه انداخته هست.موفقیت‌های چشم‌گیر ایـن مربی در لیگ و لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی با هستقلال و فوتبال بسیار زیبا و حساب‌شده‌ای کـه آبی پوشان در مساباقت به نمایش می‌گذارند باعث شده شفر خیلی زود به مرد مورد علاقه هواداران میلیونی هستقلال تبدیل شود و همـه خواهان ادامه حضورش در تیم باشند.
شفر کـه در ابتدای حضور در هستقلال با قراردادی ۱.۵ ساله، اما مشروط هدایت ایـن تیم را بر عهده گرفت قرار بود تا پایان فصل نزدیک به ۳۰۰ هزار دلار دریافتی از باشگاه داشته باشد کـه برخی رسانه‌ها رقم دقیق ۲۸۰ هزار دلار را در ایـن رابطه گزارش دادند.در قرارداد شفر با هستقلال برای تمدید قرارداد هم شرط و شروط ویژه‌ای تعیین شده بود. در …

جادوی لیونل مسی+تصاویر

 به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ستاره آرژانتینی بارسا با دبل در بازی برگشت، حالا موفق به زدن ۱۰۰ گل در لیگ قهرمانان شده هست. از ایـن ۱۰۰ گل، ۸۰ گل مسی با پای چپ، ۱۶ گل با پای رهست و ۴ گل با ضربه سر به ثمر رسیده و ۸۶ گل از درون محوطه و ۱۴ تا از بیرون وارد دروازه رقبا شده هست.لیونل مسی تا به حال از ۱۴ باری کـه پشت ضربات پنالتی ایستاده، موفق به زدن ۱۱ گل نیز شده هست.
شمـاره ۱۰ بارسا برای رسیدن به عدد ۱۰۰، به ۱۲۳ بازی نیاز داشت کـه ۱۴ مسابقه از رونالدو کـه در بازی شمـاره ۱۳۷ به رقم ۱۰۰ رسید کمتر هست؛ ۱۵۷۸ دقیقه سریع‌تر از ستاره پرتغالی.

آرسنال با دریافت ۹ گل، محبوب‌ترین حریف مسی در ایـن رقابت‌های معتبر بوده و میلان با ۸ و آژاکس با ۷ گل رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

گل اول …

  • دسته‌بندی نشده
  • مواخذه سیدحسین حسینی توسط شفر : چرا در ایـنستاگرام به بقیه فوتبالیستان توهین می‌کنی؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *