خانه / دسته‌بندی نشده / فرآورده‌هـای غذایی پروبیوتیک چیست؟ به همراه توضیحات

فرآورده‌هـای غذایی پروبیوتیک چیست؟ به همراه توضیحات

فرآورده‌هـای غذایی پروبیوتیک چیست؟ ، نقش پروبیوتیک ها در درمان بیماری MS ، حساسیت غذایی چیست ؟ ، پسوریازیس چیست؟ + رژیم غذایی درمانی ، دستورالعمل‌هـای جدید برای ساماندهی فرآورده‌هـای سلامت وارداتی ، ارتباط روده و مغز و لزوم مصرف ماست پروبیوتیک لاکتیویا .
به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مریم تاج آبادی ابراهیمی رئیس ششمین سمپوزیوم بین المللی فدراسیون انجمن هـای آسیایی باکتری هـای اسیدلاکتیک و چهارمین همایش بین المللی پروبیوتیک و غذاهـای فراسودمند در آستانه برگزاری این‌ همایش گفت: این‌ سمپوزیوم هر سال در یکی از کشورهـای آسیایی برگزار می شود؛ روسای انجمن هـای علمی و متخصصین …

فرآورده‌هـای غذایی پروبیوتیک چیست؟

فرآورده‌هـای غذایی پروبیوتیک چیست؟به گزارش 

حوزه بهداشت و درمان 

گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مریم تاج آبادی ابراهیمی رئیس ششمین سمپوزیوم بین المللی فدراسیون انجمن هـای آسیایی باکتری هـای اسیدلاکتیک و چهارمین همایش بین المللی پروبیوتیک و غذاهـای فراسودمند در آستانه برگزاری این‌ همایش گفت: این‌ سمپوزیوم هر سال در یکی از کشورهـای آسیایی برگزار می شود؛ روسای انجمن هـای علمی و متخصصین از ۱۲ کشور آسیایی در این‌ سمپوزیوم ها حضور خواهند داشت.

رئیس انجمن پروبیوتیک و غذاهـای فراسودمند ایران ادامه داد: ۱۵ الی ۱۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ ایران میزبان این‌ سمپوزیوم است و انجمن پروبیوتیک و غذاهـای فراسودمند به عنوان عضو هیئت مدیره این‌ فدراسیون با همکاری ستاد توسعه فناوری و سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با حمایت سازمان‌ها و انجمن هـای علمی کشور برگزار کننده این‌ رویداد علمی است.

همه چیز در مورد جوان زن زن جوان غذا غذایی فیلم قدمی لحظه مرگ نجات نفس

این‌ متخصص خاطرنشان کرد: پروبیوتیک‌ها از طریق جایگزینی یا مستقرشدن در بخشی از بدن میزبان، تغییراتی ایجاد می‌کنند که‌ باعث اعمال اثرات مفید همچون مهار بیماری‌هـای مختلف،کنترل سرطان، تعدیل سیستم ایمنی، برسلامتی میزبان می‌شوند؛ تحقیقات نشان می دهد پروبیوتیک ها از طریق مکانیزم‌هـای مختلف تاثیرات قابل‌ توجهی بر روی سلامت دارند.

وی عنوان کرد: امروزه در کشورهـای پیشرفته دامنه تحقیقات روی پروبیوتیک‌ها خیلی متنوع شده و محصولات تجاری با ارزشی با استفاده از پروبیوتیک‌ها در بازارهـای جهانی معامله می‌شود؛ در ایران به علت تنوع بالای محصولات تخمیری سنتی جداسازی پروبیوتیک‌ها از این‌ محصولات مثل پنیرهـای سنتی یا ترخینه خیلی مثمر ثمر بوده است.

جزییات مطلب جوان و زن و زن جوان و غذا و غذایی و فیلم و قدمی و لحظه و مرگ و نجات و نفس را میخوانید .

فرآورده‌هـای پروبیوتیكی، بازار فرآورده‌هـای فراسودمند را تسخیر می کنند

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به این‌ پرسش که‌ تفاوت پروبیوتیک‌ها با پری‌بیوتیک‌ها در چیست؟، اظهار کرد: تفاوت پروبیوتیک‌ها و پری‌بیوتیک‌ها در این‌ است که‌ پروبیوتیک‌ها گونه‌هـای باکتری غیربیماری زایی استند که‌ وارد بدن می‌شوند در حالی که‌ پری‌بیوتیک‌ها باعث تحریک و افزایش فلور روده‌ای می‌شوند که‌ از قبل در بدن وجود دارد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره فرآورده‌هـای غذایی پروبیوتیک چیست؟

وی عنوان کرد :در حال حاضر فرآورده‌هـای لبنی مثل شیر، انواع پنیر، دوغ، ماست نوشیدنی، ماست سفت و هم زده، بستنی، خامه ترش، برترین گزینه برای افزودن پروبیوتیک استند؛ امروزه تولید محصولات غذایی بر پایه غلات به خصوص در کشورهـای اروپایی و آمریکایی گسترش روزافزونی داشته است.

تغذیه مناسب در دوران بارداری، خوراکی ضروری

ابراهیمی با بیان این‌که‌  فرآورده‌هـای غذایی پروبیوتیک بیش از ۶۰درصد بازار فرآورده‌هـای فراسودمند را به خود اختصاص داده‌اند، اضافه کرد: بر اساس استاندارد سازمان بهداشت جهانی و سازمان غذا و داروی آمریکا، تعداد پروبیوتیک‌ها در ماده غذایی حامل ان، در لحظه مصرف حداقل باید” cfu/g 107-106″ باشد؛ همانطور که‌ گفته شد پروبیوتیک‌ها میکروارگانیسم‌هـای زنده‌ای استند که‌ می‌توانند کیفیت حیات میزبان را بهبود بخشند؛ امروزه صنعت پروبیوتیک در دنیا با سرعت زیادی در حال پیشرفت است و محصولات تجاری مختلفی بر پایه پروبیوتیک تولید می‌شود؛ در ایران نیز به تازگی استفاده از پروبیوتیک ها مورد توجه قرار گرفته است و شرکت هـای زیادی شروع به فعالیت در این‌ زمینه کرده اند.

انتهـای پیام/

توضیحات بیشتر در موردجوان زن زن جوان غذا غذایی فیلم قدمی لحظه مرگ نجات نفس
شما مطلب فرآورده‌هـای غذایی پروبیوتیک چیست؟ را می خوانید .

کاهش غیر طبیعی وزن را جدی بگیرید/ درمان گیاهی سردر‌دهـای مزمن

یکی از گیاهان محبوب در طب سنتی حنا بوده که‌ از گذشته جایگاه ویژه‌ای در کشور ما داشته است، این‌ گیاه به دلیل خواص ضد التهابی در درمان سردر‌هـای مزمن اثرگذار است.
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ حوزه کلینیک در نظر دارد تازه‌ترین دانستنی‌هـای پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.
علائم  سرطان کولون 
یکی از شایع‌ترین سرطان‌هـای مربوط به دستگاه گوارش سرطان روده بزرگ یا کولون است که‌ تا مدت‌ها هیچ گونه علائمی در بدن شخص مبتلا ندارد.
این‌ سرطان که‌ سرطان رکتوم هم نامیده می‌شود همراه با علائمی همچون کاهش غیر طبیعی وزن، درد شکمی، خستگی بیش از حد، یبوست و اسهال بروز پیدا می‌کند.
وجود خون در مدفوع یکی دیگر  از نشانه‌هـای سرطان روده بزرگ است،  برخی افراد این‌ خونریزی را ناشی از مشکلات بواسیر دانسته  و مراجعه به پزشک را عقب می اندازند؛ برای درمان این‌ سرطان  ابتدا از طریق کولونوسکوپی باید از میزان پیشرفت ان آگاهی یافت، …
خوراک لوبیا؛ غذایی مفید برای افراد لاغر

قران بر خوردن کدام وعده‌هـای غذایی تاکید کرده است؟


به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ خوراک لوبیا با سبزیجات حاوی پروتئین، کلسیم، منیزیم، آهن، سدیم، پتاسیم، کربوهیدرات، فیبر، قند، نشاسته و انواع ویتامین‌هـای A ، D، C و گروه ویتامین‌هـای B به ویژه B۶ و B۱۲ است.
برای بررسی خواص خوراک لوبیا با سبزیجات و این‌که‌ مصرف این‌ غذا برای چه افرادی مفید است با حیدر عظمایی محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت‌‌و‌گو کردیم که‌ در ادامه مشروح ان را می‌خوانید.
 مهم‌ترین خواص خوراک لوبیا با سبزیجات
 حیدر عظمایی محقق و پژوهشگر طب سنتی در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ درباره مهم‌ترین خواص خوراک لوبیا با سبزیجات اظهار کرد: این‌ غذا خیلی مقوی و خوشمزه بوده بنابراین‌ برای افراد لاغر و کم خون مفید است.
وی درباره خواص دیگر خوراک لوبیا با سبزیجات بیان کرد: این‌ غذا رحم را تقویت و ان را برای بارداری آماده می‌کند؛ مصرف خوراک لوبیا با سبزیجات موجب ازدیاد شیر مادران شیرده می‌شود.
این‌ محقق و پژوهشگر …
حذف اسید چرب ترانس از محصولات غذایی تا پایان دولت دوازدهم/ م


قاضی زاده هاشمی گفت: براساس تصمیم رئیس جمهور در شورای عالی امنیت غذا و سلامت، اسید چرب به طور کامل تا پایان این‌ دولت از خوراکی حذف می‌شود.
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در حاشیه مرنام اولین مجمع سلامت استان تهران  که‌ امروز در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشحالم که‌ موضوع سلامت به تدریج اجتماعی شده و دستگاه‌هـای مختلف در دولت  موظف به اجرای ان استند.
وی ادامه داد:  به طور کلی مردم، خود باید در ایجاد سلامت احساس تکلیف کنند و من از مدیریت استانداری‌هـای سراسر کشور و به ویژه تهران تشکر می‌کنم.
وزیر بهداشت با اشاره به عوامل بیماری‌زایی که‌ به وسیله دولت و شهرداری‌ها ایجاد شده است، گفت: با همکاری و مشارکت مردم باید این‌ موضوع برطرف شود و در راستای رفع مشکلات جدی حوزه سلامت تهران باید گام هـای …

حساسیت غذایی کودکان، مقصر اصلی کیست؟

لحظه نفس گیر نجات یک زن جوان در چند قدمی مرگ! فیلم

به نقل از سایت خبرگزاری جوان و به گزارش پارس لحظه نفس گیر نجات یک زن جوان در چند قدمی مرگ! فیلم و زن جوان استرالیایی که‌ به محدوده ریل یک ایستگاه قطار وارد شده بود، ثانیه هـایی پیش از رسیدن قطار به ایستگاه توسط ماموران به بالای سکو کشیده شد و نجات یافت.

شما پست لحظه نفس گیر نجات یک زن جوان در چند قدمی مرگ! فیلم را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به ان به ما بگویید

منبع خبر
خبرگزاری جوان

  • دسته‌بندی نشده
  • فرآورده‌هـای غذایی پروبیوتیک چیست؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *