خانه / دسته‌بندی نشده / بازگرداندن تحریم ها علیه ایران به معنای خروج از برجام هـست به همراه توضیحات

بازگرداندن تحریم ها علیه ایران به معنای خروج از برجام هـست به همراه توضیحات

بازگرداندن تحریم ها علیه ایران به معنای خروج از برجام هـست ، آمریکا در تدارک بازگرداندن تحریم‌ علیه ایران هـست ، خزانه‌داری آمریکا: در تدارک بازگرداندن تحریم‌های رفع‌شده علیه ایران هـستیم ، وضع تحریم جدید علیه ایران، ناقض برجام هـست ، موگرینی: قصد اعمال تحریم علیه ایران را نداریم ، موگرینی: اتحادیه اروپا قصد اعمال تحریم های جدید علیه ایران را ندارد .

به گزارش جام جم انلایـن از ایرنا، محمدجواد ظریف در گفتگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس به پیامدهای خروج آمریکا از توافق هـسته ای با ایران پرداخت و افزود: ایـن کار بر مذاکرات واشنگتن با پیونگ یانگ تاثیر می گذارد و ثابت می کند آمریکا به تعهدات خود پایبند نیست.
وی …

بازگرداندن تحریم ها علیه ایران به معنای خروج از برجام هـست

به گزارش جام جم انلایـن از ایرنا، محمدجواد ظریف در گفتگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس به پیامدهای خروج آمریکا از توافق هـسته ای با ایران پرداخت و افزود: ایـن کار بر مذاکرات واشنگتن با پیونگ یانگ تاثیر می گذارد و ثابت می کند آمریکا به تعهدات خود پایبند نیست.

وی تاکید کرد: در صورتی که‌ رئیس جمهوری آمریکا از برجام خارج شود، ایران دیگر به هیچ یک از تعهدات بین المللی خود تحت ایـن توافق مقید نبوده و غنی سازی را خیلی فراتر از محدودیت هایی که‌ در ایـن توافق مشخص شده، از سر خواهد گرفت.

همه چیز در مورد ایران برجام تحریم چینی خروج زائران سهم سوغات علیه علیه ایران محصولات مشهد معنای

ظریف گفت: اگر آمریکا بخواهد از توافق هـسته ای خارج شود، پیامد بدیهی ان به احتمال زیاد اقدام متقابل و خروج ایران خواهد بود. چرا که‌ دیگر توافقی وجود ندارد که‌ ایران در ان بماند.

وزیر خارجه کشورمان با اشاره به دیدار پیش روی دونالد ترامپ با کیم جونگ اون رهبر کره شمـالی و با بیان ایـنکه‌ اعتبار آمریکا در تزلزل هـست، گفت: ایران از کاهش تنش در شبه جزیره کره هـستقبال می کند. اما رئیس جمهوری آمریکا به جهان نشان می دهد که‌ ایـن کشور مذاکره کننده قابل اعتمادی نیست.

جزییات مطلب ایران و برجام و تحریم و چینی و خروج و زائران و سهم و سوغات و علیه و علیه ایران و محصولات و مشهد و معنای را میخوانید .

وی افزود: ان ها (آمریکا) حاضرند هر انچه را که‌ داده اند، پس بگیرند و بعد درباره وعده هایی که‌ در توافق داده اند، دبه کنند. ایـن کار آمریکا را به طرفی غیرقابل اتکا در توافق های بین المللی بدل می کند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بازگرداندن تحریم ها علیه ایران به معنای خروج از برجام هـست

ظریف که‌ برای شرکت در اجلاس صلح پایدار در سازمان ملل متحد به نیویورک رفته هـست، در حالی با آسوشیتدپرس گفت و گو می کرد که‌ همزمان امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه برای گفت و گو با ترامپ پیرامون برجام در کاخ سفید به سر می برد.

نگاهی به چالش‌های بزرگ دهه شصتی‌ها در ایران

با وجود ان که‌ فرانسه در راس سه قدرت اروپایی برای جلب رضایت واشنگتن و انچه اصلاح برجام می خوانند تلاش می کند، کمتر کسی به حصول توافقی در ایـن باره میان آمریکا و اروپا تا پیش از ضرب الاجل ترامپ در ۱۲ ماه مه (۲۲ اردیبهشت) امیدوار هـست.

قرار هـست ترامپ در ۲۲ اردیبهشت درباره تعلیق تحریم های هـسته ای ایران تصمیم گیری کند. تصمیمی که‌ سرنوشت برجام و خروج یا ماندن آمریکا در ایـن توافق را تعیین می کند.

توضیحات بیشتر در موردایران برجام تحریم چینی خروج زائران سهم سوغات علیه علیه ایران محصولات مشهد معنای

ظریف درباره وضعیت پس از خروج آمریکا از برجام گفت: ایـن وضعیت از چشم انداز کسانی که‌ از شروع سر و صدای خیلی درباره برنامه هـسته ای ایران به پا کردند، کاملا متفاوت خواهد بود.

وی افزود که‌ خروج از پیمان منع گسترش هـسته ای (ان پی تی) یکی از گزینه های تهران در صورت خروج واشنگتن از برجام هـست که‌ البته دولت حامی چنین گزینه ای نیست اما برخی از نیروها در ایران خواهان ان هـستند.

شمـا مطلب بازگرداندن تحریم ها علیه ایران به معنای خروج از برجام هـست را می خوانید .

ظریف همچنین درباره مسایل یمن گفت که‌ ایران خوهـستار خودداری همه طرف های درگیر در بحران ایـن کشور از حمله به مناطق غیرنظامی هـست.

وی درباره نمایشی که‌ نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل از پاره های موشک های شلیک شده از سوی نیروهای یمنی به عربستان برای اثبات ایرانی بودن ان ها به اجرا درآورد، گفت: من نمی گویم که‌ هیلی دروغ می گوید، اما کسانی شواهد و مدارک را برای او جعل می کنند.

ایران برجام تحریم چینی خروج زائران سهم سوغات علیه علیه ایران محصولات مشهد معنای

وزیر امور خارجه کشورمان پیرامون حضور مستشاری ایران در کشور سوریه به آسوشیتدپرس گفت: تا زمانی که‌ هدفمان ایجاب می کند و تا زمانی که‌ دولت کشور سوریه درخوهـست دارد، ما انجا خواهیم بود.

آمریکا برای خروج از برجام آماده می‌شود

موگرینی: اتحادیه اروپا قصد اعمال تحریم های جدید علیه ایران ر

مسئول ارشد سیهـست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد که‌ ایـن اتحادیه قصد اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران را ندارد.مهم ترین موضوع کنونی اجرای کامل برجام با ایران هـستبه نقل از خبرگزاری ترند، فدریکا موگرینی مسئول ارشد سیهـست خارجی اتحادیه اروپا، بر خلاف گزارش های منتشر شده که‌ سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان قصد اعمال تحریم های جدید علیه ایران را دارند گفت که‌ اتحادیه اروپا قصد اعمال تحری‌ های جدید علیه ایران را ندارد.موگرینی در شروع نشست وزاری خارجه ۲۸ کشور اروپایی گفت: من انتظار ندارم که‌ مذاکراتی در مورد اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران شروع شود.اکنون موضوع مهم بحث اجرای کامل برجام با ایران هـست.پیشتر برایان هوک، دیپلمات ارشد آمریکایی پس از حضور در نشست کمیسیون مشترک برجام در برلین گفت که‌ آمریکا در حال همکاری با شرکای اروپایی خود برای دستیابی به یک توافق مکمل در مورد برجام هـست.به‌گفته‌ی هوک، ایـن توافق موضوعاتی همچون برنامه‌ی موشکی، …
انگلیس: با عربستان علیه ایران هم‌نظریم/ ترامپ از برجام حمایت

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس انگلیس: با عربستان علیه ایران هم‌نظریم/ ترامپ از برجام حمایت می‌کند و به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «بوریس جانسون»، وزیر خارجه انگلیس در مصاحبه با شبکه‌ خبری العربیه به تکرار ادعاها علیه ایران پرداخت و بر حمایت از عربستان سعودی تأکید کرد. وی در ایـن مصاحبه روابط میان بریتانیا و عربستان سعودی را «تاریخی» دانست که‌ یکصد سال سابقه دارد. جانسون همچنین گفت شراکت انگلیس با عربستان انگلیسی مبتنی بر دیدگاه‌های مشترک در زمینه‌های خیلی خیلی هـست. جانسون همچنین گفت: «ما [با عربستان سعودی] دیدگاه‌های مشترکی درباره برخی از مسایل امنیتی داریم که‌ در منطقه با انها رو به رو هـستیم، به ویژه درباره نحوه مقابله با اقدامات مخرب ایران.»دیپلمات ارشد انگلیس، در ادامه به دیدگاه‌های منفی مردم انگلیس درباره عملیات‌های جنگی عربستان سعودی در یمن اشاره کرد، اما گفت: «ما بایـد برای دنیا و مردم بریتانیا، چالش‌های امنیتی که‌ عربستان …
گزینه روی میز علیه ایران معنا ندارد/ برجام دو فایده داشت ماب

وارونگی هوا چیست ؟ | علت آلودگی هوای تهران چیست ؟

محسن رفیق‌دوست در گفت‌وگو با جام جم انلایـن، بابیان ایـنکه‌ بدون شک جمهوری اسلامی ایران در حوزه دفاعی به معنی واقعی کلمه در مقایسه با کشورهای بزرگ به خودکفایی رسیده هـست، گفت: ما امروز توان ساخت انچه را که‌ برای دفاع نیاز هـست را داریم و ایـن دستاورد مهم به برکت جنگ تحمیلی به‌ دست‌ آمده هـست و در طول جنگ فهمیدیم که‌ دنیا هیچ‌وقت به ما اسلحه نخواهد داد چون اصل هویت و ماهیت نظام ما را قبول ندارند.

وی با اشاره به ایـنکه‌ ادعای آمریکا و غرب مبنی بر گزینه‌های جنگی روی میز علیه ایران معنا ندارد افزود: به‌ غیر از جنگ اتمی که‌ جهان را نابود می‌کند، نه موشک‌باران و نه بمباران یک کشور متجاوز را پیروز میدان نخواهد کرد و لذا نیروی زمینی در میدان جنگ ابتکار عمل را در دست دارد به ایـن معنی …

سهم محصولات چینی از سوغات زائران مشهد!

روزنامه جوان: هر ساله نزديك به ۳۰ ميليون زائر ايراني و خارجي براي زيارت به مشهد مقدس مسافرت مي‌كنند كه بيشتر اين افراد در بازگشت مقدار قابل توجهي سوغات براي نزديكان خود مي‌آورند كه اين مهم مي‌تواند نقش مهمي در رونق اقتصادي اين شهر مهم مذهبي كشور داشته باشد، با اين وجود بررسي‌ها نشان مي‌دهد وجود انواع سوغات چيني از تسبيح و مهر نماز گرفته تا انواع پوشاك سبب شده تا توليدكنندگان اين هـستان و تمام كساني كه در زمينه اين توليدات فعال هـستند نتوانند در رقابت با كالاهاي بي‌كيفيت و ارزان‌قيمت چيني كوچك‌ترين مقاومتي از خود نشان دهند؛ موضوعي كه سبب شد تا رئيس كميسيون سرمايه‌گذاري و مشاركت‌هاي شوراي شهر مشهد روز گذشته اعلام كند «ورود انواع كالاهاي بي‌كيفيت و ارزان‌قيمت چيني سبب شده تا سوغات زيارت در مشهد مورد غفلت واقع شود كه جا دارد با توجه به نامگذاري امسال از سوي مقام معظم رهبري در خصوص حمايت از توليد كالاي ايراني در اين خصوص اقدام لازم شود.»
قرار گرفتن بارگاه ملكوتي هشتمين امام شيعيان جهان در شهر مشهد مقدس سبب شده تا هر ساله آمار بالايي از مسلمانان از داخل و خارج براي زيارت مرقد امام رضا(ع) به اين …

  • دسته‌بندی نشده
  • بازگرداندن تحریم ها علیه ایران به معنای خروج از برجام هـست


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *