خانه / اخبار سیاسی / با خواب مناسب انسولین بدنتان را تنظیم کنید به همراه توضیحات

با خواب مناسب انسولین بدنتان را تنظیم کنید به همراه توضیحات

با خواب مناسب انسولین بدنتان را تنظیم کنید ، تنظیم چرخه خواب ، تنظیم نور اتاق‌ خواب کودک ، ترفند های تنظیم خواب پرستاران ، ۸ راهکار برای تنظیم چرخه خواب در فصل بهار ، چگـونه الگوی خواب نوزادمان را تنظیم کنیم؟ .
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد فرهادی رئیس انجمن اختلالات خواب ایـران در هشتمین کنگره که‌ امروز در بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: هشتمین همایش اختلالات خواب در راسـتای توسعه و ارتقای بیشتر بخش پزشکی خواب برگزار می‌شـود؛ اختلالات خواب از بدو تولد در نوزاد شروع و تا که‌ن‌سالی ادامه دارد؛ …

با خواب مناسب انسولین بدنتان را تنظیم کنید

به گزارش خبرنگار 

حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد فرهادی رئیس انجمن اختلالات خواب ایـران در هشتمین کنگره که‌ امروز در بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: هشتمین همایش اختلالات خواب در راسـتای توسعه و ارتقای بیشتر بخش پزشکی خواب برگزار می‌شـود؛ اختلالات خواب از بدو تولد در نوزاد شروع و تا که‌ن‌سالی ادامه دارد؛ کم خوابی اثرهای منفـی مختلفی بر روی ارگان‌های مختلف بدن و سیستم‌های هیدرولیک می‌گذارد.

شایع‌ترین دلیل بروز اختلالات خواب

رئیس انجمن اختلالات خواب ایـران با اشاره به ایـنکه‌ کم‌خوابی یکی از شایع‌ترین دلایل اختلالات خواب محسوب می‌شـود، افزود: اختلالات خواب تاثیر خیلی بر خلق و خو، وضعیت پیشهی افـراد و به خصوص برای مشاغل حساس دارد و بایـد به طور جدی درمان شـود، ایـن عارضه در بچه ها باعث کم‌هوشی، رشد کم اعضای مختلف بدن از جمله دندان و حتی ریه بچه ها می‌شـود.

همه چیز در مورد خواب رایزنی رییس سازمان سازمان ملل ظریف فارس مجمع مناسب

وی با بیان ایـنکه‌ اختلالات خواب برای افـرادی که‌ دارای مشاغل سخت و حساس هـستند می‌تواند سبب بروز مشکلات جدی شـود، تاکید کرد: ۵۰ درصد بیماری‌های فشار خون ثانویه به دلیل اختلالات خواب اسـت و دیابت نیز می‌تواند ناشی از همین اختلالات باشد؛ به طوریکه‌ کمبود خواب باعث مقاومت بدن نسبت به انسولین می‌شـود.

رئیس انجمن اختلالات خواب ایـران تاکید کرد: ۲۰ درصد حوادث ترافیکی به دلیل اختلالات خواب رانندگان اسـت، خوشبختانه امروزه پزشکی خواب در کشور جا افتاده اسـت و دوره‌های فلوشیپ تشکیل می‌شـود.

جزییات مطلب خواب و رایزنی و رییس و سازمان و سازمان ملل و ظریف و فارس و مجمع و مناسب را میخوانید .

وی تاکید کرد: دستورالعمل تاسیس مراکز خواب به وزارت بهداشت داده شده اسـت و امیدواریم هرچه سریعتر ایـن دستورالعمل اجرایی شـود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره با خواب مناسب انسولین بدنتان را تنظیم کنید

انتهای پیام/

توضیحات بیشتر در موردخواب رایزنی رییس سازمان سازمان ملل ظریف فارس مجمع مناسب
زمان مناسب مصرف آسپرین

خواب مناسب نوزاد و کودک از تولد تا ۸ سالگی

میزان ساعات خواب نوزاد و کودک که‌ اعلام می کنیم، میانگین ارقام گزارش شده تعداد خیلی از بچه ها می باشد که‌ از نقاط مختلف جهان تهیه شده اسـت. ممکن اسـت خواب نوزاد و کودک شمـا مقداری با ایـن ارقام تفاوت داشته باشد ، اما نبایـد اختلاف به چند ساعت با ارقام اعلام ما برسد.
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، نوزاد تازه متولد شده حدود ده ساعت و نیم تا هجده ساعت در طول شبانه روز به خواب احتیاج دارد. نوزادان هیچ الگوی خاصی برای خواب خود ندارد و ممکن اسـت تنها چند دقیقه بعد از چندین ساعت خواب، فقط برای تعویض پوشک و خوردن شیر بیدار بمانند و دوباره به خواب بروند.
یک ماهگی حدود ده ساعت و نیم تا هجده ساعت خواب در طول شبانه روز با ایـن تفاوت که‌ تا حدی فرق میان روز و شب را تشخیص می دهد. اکثر طول شب را با چشمـان بسته می …
راهنمای خرید یک بالش خوب | تاثیر بالش مناسب بر روی کیفیت خوا

راهنمای خرید یک بالش خوب :تاثیر بالش مناسب بر خواب خوب و حفظ سلامت در مواقع خواب خیلی زیاد اسـت. در ایـنجا با مقاله ای درباره نکاتی برای خرید بالش مناسب و همچنین تاثیر بالش بر حفظ سلامتی در خدمت شمـا هـستیم. با ما همراه باشید.  خرید بالش الیاف,راهنمای خرید یک بالش خوب  تاثیر یک بالش مناسب بر روی کیفیت خواببالش یا بالشت وسیله ای اسـت به شکل کیسه چهارگوش که‌ آن‌ را با ماده نرمی مثل پر، پنبه، الیاف یا اسفنج پر کرده و در هنگام خواب یا اسـتراحت سر را روی آن‌ می گذارند .در نحوه ی انتخاب بالش برای خواب بایـد دقت فراوان داشته باشیم زیرا بالش نامناسب می تواند بر کیفیت خواب اثر بگذارد . در ایـن مطلب درباره ایـن موضوع توضیحاتی ارائه کرده ایم باما همراه شوید. با انتخاب یک بالش خوب ، خواب راحتی را تجربه کنیداگه درمورد ایـن واقعیت که‌ ما یک سوم عمرمون رو تو …
غذایی مناسب برای ورزشکاران/ محصول دانش‌بنیانی که‌ اقتصاد کشور

۴ اصل برای یک چیدمان مناسب

به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی پزشکی نشده‌اید، برترین اخبار امروز ایـن سرویس خبری را از نگاه کاربران در ادامه دنبال کنید.
ویزیت بیماران توسط پزشکان متخصص با یک دهم قیمت/ رشد ۴۲ درصدی تعداد تخت‌های بیمارستانی ویژه/ افزایش چند ده برابری مراکز درمان ناباروری و سرطانجان بابایی در زمینه دسترسی مردم به خدمات سلامت در حوزه های مختلف توضیحاتی داد.
انفجار در خاک سفید/ اعزام سه دستگاه آمبولانس به محل حادثهسخنگوی اورژانس کشور گفت: با وقوع انفجار در خاک سفید تهران، سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شده اسـت.
محصول دانش‌بنیانی که‌ اقتصاد کشور را متحول می‌کندیکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به تولید محصولی شده اسـت که‌ به کمک آن‌ می‌توان در حفظ محیط زیست و پویایی اقتصاد کوشا باشید.
صورت خود را به کمک بخور‌های طبیعی پاکسازی کنیدبخور دادن، منافذ باز پوست را می‌بندد و سبب سوخت ساز چربی‌های …

رایزنی ظریف و رئیس مجمع عمومی سازمان ملل

خبرگزاری فارس: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که‌ در نیویورک به سر می‌برد، روز گذشته با «میروسلاو لایچاک» رئیس مجمع عمومی سازمان ملل دیدار و گفت‌وگو کرد.
در ایـن دیدار درباره تحولات مجمع عمومی، اجلاس عالی پیش رو با موضوع صلح پایدار، برگزاری یک نشست در سطح عالی برای مقابله با ریزگردها در ماه ژوئیه با توجه به اهمیت ایـن موضوع برای کشورمان و همچنین درباره سایر موضوعات مورد علاقه بحث و تبادل نظر شد.
رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایـران پنجشنبه شب (۳۰ فروردین) به منظور شرکت در نشست صلح پایدار در مجمع عمومی وارد نیویورک شد. وی قرار اسـت ضمن شرکت در ایـن نشست، در شورای روابط خارجی آمریکا نیز درباره روابط ایـران و آمریکا، آینده برجام و سیاسـت‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی در خاورمیانه سخنرانی کند.

  • اخبار سیاسی
  • با خواب مناسب انسولین بدنتان را تنظیم کنید


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *