خانه / آمادگی بارداری / خطراتی کـه بن سلمان را هدید می‌کند به همراه توضیحات

خطراتی کـه بن سلمان را هدید می‌کند به همراه توضیحات

خطراتی کـه بن سلمان را هدید می‌کند ، هدیه غیرمنتظره ترزا می برای بن سلمان ، عربستان درآستانه هرج‌ومرج در خاندان آل‌سعود؛ شروع تحرکات زنجیره‌ای شاهزادگان علیه محمد بن سلمان ، بن سلمان: عربستان پنج درصد اورانیوم دنیا را دارد ، پیام بن سلمان به ترزامی پس از ترک لندن ، تیراندازی در اطراف کاخ پادشاه سعودی/انتقال بن سلمان به پناهگاه+ویدئو .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛”انیس نقاش” مسئول مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی “الامان” و کارشناس اسـتراتژیک لبنانی  اختلافات داخلی میان اعضای خاندان پادشاه عربستان را جدی دانست و گفت: اطلاعات کاملی از داسـتانی حمله به کاخ‌های پادشاهی عربستان در ریاض در دست نیست، اما اگر فرض کنیم کـه داسـتان مطرح شده از سوی دولت عربستان مبنی بر …

خطراتی کـه بن سلمان را هدید می‌کند

به گزارش

 گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛“انیس نقاش” مسئول مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی “الامان” و کارشناس اسـتراتژیک لبنانی  اختلافات داخلی میان اعضای خاندان پادشاه عربستان را جدی دانست و گفت: اطلاعات کاملی از داسـتانی حمله به کاخ‌های پادشاهی عربستان در ریاض در دست نیست، اما اگر فرض کنیم کـه داسـتان مطرح شده از سوی دولت عربستان مبنی بر ورود یک پهپاد تفریحی به فضای کاخ صحیح باشد، حجم گسترده تیر اندازی‌ها طی دو ساعت نشان می‌دهد کـه نیرو‌های سعودی تا چه اندازه دستپاچه و تحت فشار هست اند، زیرا یک پهپاد تفریحی نیازی به دو ساعت تیراندازی ندارد.

وی ادامه داد: گمان نمی‌کنم کـه مسئله ورود یک پهپاد تفریحی به کاخ پادشاه عربستان صحت داشته باشد، زیرا در تصاویر ضبط شده از ایـن حادثه مشاهده می‌کنیم کـه هیچ گلوله‌ای به سمت آسمان شلیک نشد و ایـن مسئله ثابت می‌کند کـه درگیری‌ها بر روی زمین بوده اسـت. حجم تبادل آتش نشان می‌دهد به احتمال زیاد گروه‌های مخالف پادشاه دست به حمله زده‌اند و در پی براندازی پادشاه یا ترور محمد بن سلمان هست اند.

همـه چیز در مورد بن سلمان تاثیر حقیقت خطرات

بیشتر بخوانید:

خاندان آل سعود در آستانه هرج و مرج/ تحرکات زنجیره‌ای شاهزادگان علیه ولیعهد عربستان شروع شد!


وی با تاکید بر تعمیق اختلافات داخلی در خاندان آل سعود گفت: انچه در عربستان تازگی دارد ایـن مسئله اسـت کـه مخالفان پادشاه ایـن بار از خاندان آل سعود هست اند، در گذشته تهدید اصلی گروه‌های تندرو معارض بودند، اما ایـن بار مشاهده می‌کنیم کـه اختلاف میان افراد خاندان پادشاهی در گرفته و ثبات کشور به خطر افتاده اسـت. اگر وضعیت گروه‌های تندرو و اختلافات داخلی آل سعود و مشکلات اقتصادی ایـن کشور را در کنار هم قرار دهیم متوجه خواهیم شد کـه وضعیت ایـن کشور در آینده بسیار ناپایدار خواهد بود.

انیس نقاش در ادامه گفت: محمد بن سلمان عملا امروز پادشاه بلامنازع عربستان اسـت و تنها چیزی کـه می‌تواند او را از پادشاهی بر عربستان باز دارد مرگ اسـت، زیرا در ایـن کشور انتخابات وجود ندارد و نظر هیچکس نمی‌تواند در پایین کشیدن او از قدرت موثر باشد، به طور حتم پدرش نیز او را از قدرت کنار نخواهد گذاشت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره خطراتی کـه بن سلمان را هدید می‌کند

ایـن کارشناس لبنانی در همین خصوص تصریح کرد: اگر محمد بن سلمان سیاسـت‌های کنونی خود را ادامه بدهد ایـن کشور از عربستان سعودی به عربستان سلمانی تبدیل خواهد شد، زیرا او جوانی ۳۲ ساله اسـت و می‌تواند تا ۵۰ سال آینده پادشاه عربستان باشد. در ایـن مدت نیز می‌توانیم بگوییم کـه خاندان آل سعود از بین خواهد رفت، ایـن به طور حتم سبب بروز اختلافات شدیدی در میان خاندان پادشاهی عربستان خواهد شد.

واکنش بن سلمان به انتقال سفارت آمریکا به قدس

وی همچنین توضیح داد: مهمترین خطر و چالش پیش روی محمد بن سلمان به طور حتم نبرد یمن اسـت. ایـن نبرد بر جایگاه عربستان در منطقه، قدرت اقتصادی و نظامی ایـن کشور تاثیر منفـی گذاشته و عربستان را با خطر تقسیم و یا نبرد‌های داخلی روبرو می‌کند. ایـن مسئله کـه شخصی پیش از رسیدن به قدرت چندین مشکل اساسی و چالش خطرناک را برای خود بسازد بی سابقه اسـت.

انیس نقاش در پایان گفت: یکی دیگر از خطراتی کـه محمد بن سلمان را تهدید می‌کند مبارزه او با جریان‌های دینی اسـت، برخی گروه‌ها تغییرات بنیادینی کـه در عربستان صورت گرفته اسـت را ضد دین می‌دانند و به طور حتم با او درگیر خواهند شد.

توضیحات بیشتر در موردبن سلمان تاثیر حقیقت خطرات

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

شمـا مطلب خطراتی کـه بن سلمان را هدید می‌کند را می خوانید .

موجودیت آل سعود به خطر افتاده اسـت

بن سلمان تاثیر حقیقت خطرات

خطراتی کـه درون دانه‌های برنج شب مانده نهفته اسـت!

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دوباره گرم کردن برنج به ان سادگی کـه شمـا فکر می کنید نیست. برنج یکی از غذاهایی اسـت کـه اکثر اوقات به مقدار فراوان درست می کنید و در آخر مقداری از ان باقی می ماند کـه ان را برای نهار روز بعد در یخچال می گذارید. فکر می کنید ایـن کار مشکلی ندارد چرا کـه برنج همان طعم روز قبل را دارد، بر خلاف سیب زمینی سرخ شده کـه در صورت ماندن در یخچال طعم ان تغییر می کند. اما اکثر مردم نمی دانند برنج مانده به شدت ایـن قابلیت را دارد کـه شمـا را دچار مسمویت کند.
راه دیگری برای دوباره گرم کردن برنج وجود ندارد، اما طریقه نگهداری از برنج را بعد از اولین پختن می توان تغییر داد. برنج نپخته دارای سلول هایی اسـت کـه می توانند به سرعت باکتری با نام باسیلوس سرئوس Bacillus cereus تولید کـنند. باسیلوس سرئوس می …
امارات ، مشکلی دیگر برای بن سلمان

هزینه حضور ترامپ در کشور سوریه هم گردن بن سلمان افتاد

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ روزنامه خراسان در شمـاره امروز خود طی یادداشتی به قلم «امیر مسروری» نوشت:
امارات متحده عربی و عربستان سعودی به عنوان دو کشور عربی حاشیه خلیج فارس، از روابط حسنه و پویایی برخوردار بوده‌اند اما به نظر ایـن رابطه در ماه‌های اخیر و به واسطه تغییر سیاسـت‌ها و رفتارهای ریاض در عرصه منطقه‌ای دستخوش تغییر و تحولاتی شده اسـت.
در همین باره، روزنامه لبنانی الاخبار به تازگی به انتشار اسناد دیپلماتیک طبقه‌بندی‌شده‌ای اقدام کرده کـه نشان می‌دهد امارات متحده عربی دل خوشی از سیاسـت‌های عربستان سعودی ندارد. بنا بر ایـن اسناد درز پیدا کرده، محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی قصد دارد مسیر خود را از عربستان جدا کند و به نوعی از ائتلاف با بن سلمان خارج شود.
افشای محتوای ایمیل های سفیر امارات در واشنگتن نیز بروز ایـن شکاف را جدی تر کرد. محمد بن سلمان را مرد نوین و اصلاح گر عربستان می …
خطرات نفوذ فراتر از تصورات اسـت

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ روزنامه جوان در شمـاره امروز خود به قلم «سید عبدالله متولیان» نوشت:
مسئله نفوذ در عرصه نبرد‌ها و زیرسلطه گرفتن کشورها و ملت‌ها در طول تاریخ یکی از مهم‌ترین، داغ‌ترین، پیچیده‌ترین و پر رمز و راز ترین بوده اسـت و چه بسیار تمدن‌ها، فرهنگ‌ها، کشورها و ملیت‌ها کـه به علت سهل‌انگاری و بی‌توجهی به پدیده نفوذ یا از صفحه تاریخ به کلی محو شده و یا تحت تأثیر فرهنگ مهاجم اسـتحاله شده و ماهیت خود را از دست داده‌اند (پروژه عصر پهلوی در متنفرسازی و عریان کردن مردم ایران از پوشش ملی و تن دادن به سبک و مدل پوشش غربی از مصادیق بارز و عینی ان اسـت.).
هشدارها و تأکیدات حضرت امام خامنه‌ای در طول سال‌های گذشته (و سخنان اخیرشان در جمع مدیران و مسئولان وزارت اطلاعات) گواه عمق نگرانی معظم له نسبت به خطرات گسترده مسئله نفوذ بوده و افشا شدن …

مصرف مواد مخدر در بارداری، چه خطراتی دارد؟

تاثیر متفورمین بر بی بی چک، حقیقت داره؟

 سوال مخاطب نی‌نی‌بان: دختر هستم. باکره. حدود یکساله قرص متفورمین مصرف میکنم برای تنظیم پریود شدنم. قرص های دوره ای هورمونی هم مصرف کردم برای تنظیم پریود. آیا ایـن قرص ها بر نتیجه ی بیبی چک تاثیر دارن؟ ممکنه مثبت کاذب نشون داده بشه؟  پاسخ پزشک فریبا الماسی، متخصص زنان، اسـتاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی: دوست عزیز متفورمین و سایر داروها هورمونی تاثیری بر جواب بی بی چک ندارند. برای اطمینان از بارداری بایـد ازمایش خون بارداری بدهید.

  • آمادگی بارداری
  • خطراتی کـه بن سلمان را هدید می‌کند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *