خانه / دسته‌بندی نشده / مضرات خودارضایی پسران، چیست؟ به همراه توضیحات

مضرات خودارضایی پسران، چیست؟ به همراه توضیحات

مضرات خودارضایی پسران، چیست؟ ، تاثیر خودارضایی مردان بر باروری، چیه؟ ، مضرات نوشابه چیست؟ ، خواص و مضرات گیاه ماری جوانا چیست؟ ، خواص قهوه چیست ؟ | مضرات قهوه چه چیزهایی هستند؟ ، خواص گلرنگ چیست؟ (آشنایی با خواص و مضرات گیاه گلرنگ) .
پرسش مخاطب نی‌نی‌بان: بنده ۱۶ سال دارم حدود ۲ الی سه سال هفتـه ای دو بار خودارضایی کردم. خواسـتم بدونم اگه ایـن قضیه ادامه دار نباشه ، بازم مشکلی در مورد عیقم شدن ممکنه پیش بیاد؟   پاسخ دکتر سعید محمدزاده، اورولوژیست:  خودارضایی باعث می شـود بافت اسفنجی عضله آلت آقایان دچار ضعف شده عملکرد درستی نداشته باشد، ولی تاثیر …

مضرات خودارضایی پسران، چیست؟

پرسش مخاطب نی‌نی‌بان: بنده ۱۶ سال دارم حدود ۲ الی سه سال هفتـه ای دو بار خودارضایی کردم. خواسـتم بدونم اگه ایـن قضیه ادامه دار نباشه ، بازم مشکلی در مورد عیقم شدن ممکنه پیش بیاد؟ 

 

پاسخ دکتر سعید محمدزاده، اورولوژیست:
 خودارضایی باعث می شـود بافت اسفنجی عضله آلت آقایان دچار ضعف شده عملکرد درستی نداشته باشد، ولی تاثیر ان روی بچه دار شدن خیلی زیاد نیست. البته اگر شخص به شدت خود ارضایی کند، ممکن اسـت مشکلی جدی در باروری او به وجود آورد و بهتر اسـت به پزشک متخصص مراجعه کند. در مردان خود ارضایی با لاغر شدن، پوکی اسـتخوان، دیسک کمر، احساس گرسنگی، کم شدن آب بدن، به وجود آمدن نارسایی در قلب و تیروئید، عدم تولید اسپرم و یا کم شدن ان که‌ در اثر ان اسپرم کافی برای تولید جنین وجود ندارد و ….همراه اسـت و مرد انرژی خیلی خیلی را در جریان عمل خود ارضایی از دست می دهد. آدمهای که‌ با وجود همسر اقدام به خود ارضایی می کـنند نیز عوارضی را تجربه می کـنند که‌ از جمله ان ها می توان به بی میل شدن برای برقراری ارتباط جنسی با همسر، از بین رفتن حس پاکی و عزت نفس، عدم سازگاری با خانواده، علاقه نداشتن به زندگـی مشترک با همسر، نرسیدن به ارگنام  و…اشاره کرد که‌ طلاق و جدایی از نتایج تلخ خود ارضایی در میان آدمها متاهل به شمـار می رود. اما مشکلات ناشی از خود ارضایی تنها به عوارض جسمی ان منحصر نمی شـود و شخص از نظر روحی نیز گوشه گیر، خسته، بی حوصله و عصبی شده و حالت خواب آلودگی به او دست می دهد.
همه چیز در مورد آمریکا بن سلمان قوی محکم مضرات
جزییات مطلب آمریکا و بن سلمان و قوی و محکم و مضرات را میخوانید .
مضرات چاقی با اسـتعمال سیگار برابر اسـت

بن سلمان: روابطمان با آمریکا قوی و محکم اسـت

خبرگزاری ایسنا: ولیعهد عربستان درمسافرتش به واشنگتن روابط کشورش با آمریکا را “محکم و قوی” توصیف کرد.
محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان روز شنبه در مرنام شامی که‌ به مناسبت جشن مشارکت عربستان و آمریکا در عرصه امنیتی در ۷۰ سال گذشته برگزار شده بود روابط کشورش با واشنگتن را “محکم و قوی” خواند.
وی درباره تاریخ عربستان و تاسیس ان و روابط ابتدایی بین دو کشور سخن گفت و همکاری‌های فعلی بین کشورش با آمریکا را ستود.
ولیعهد سعودی بر اهمیت نقش دو کشور در پرونده‌های مختلف و اسـتفاده از فرصت‌ها برای کسب دستاوردهایی در عرصه‌های مختلف تاکید کرد.
ایـن مقام عربستانی تصریح کرد تحت حاکمیت ملک سلمان و دونالد ترامپ روابط دو کشور به سطح جدیدی رسیده اسـت.

  • دسته‌بندی نشده
  • مضرات خودارضایی پسران، چیست؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *