خانه / دسته‌بندی نشده / سنگ نبشته بیستون کرمانشاه | یادگاری ارزشمند داریوش بزرگ به همراه توضیحات

سنگ نبشته بیستون کرمانشاه | یادگاری ارزشمند داریوش بزرگ به همراه توضیحات

سنگ نبشته بیستون کرمانشاه | یادگاری ارزشمند داریوش بزرگ ، انعکاس عظمت کرمانشاه در «بیستون» ، تصویر یادگاری مهناز افشار با فوتبالیستان تیم ملی فوتسال بانوان پس از پیروزی ارزشمند! ، مسجد وکیل شیراز | یادگاری ارزشمند از دوران زندیه ، پروژه بزرگ ریلی به مقصد کرمانشاه تا پایان امسال افتتاح می شود ، فرود گاه بین المللی کرمانشاه | معرفی فرودگاه اشرفی اصفهانی کرمانشاه .

سنگ نبشته بیستون کرمانشاه | یادگاری ارزشمند داریوش بزرگ

پروژه بزرگ ریلی به مقصد کرمانشاه تا پایان امسال افتتاح می شو

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدباقر سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه در حاشیه سومین همایش سالانه نظام فنی و اجرایی کشور در جمع خبرنگاران در تبیین نقش بخش خصوصی در سیهست‌های اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: اگر بخواهیم یک پیام مشخص از سیهست‌های اقتصاد مقاومتی را برجسته‌تر کنیم و از سایر نکاتی کـه در ایـن سیهست‌ ابلاغ شده چشم‌پوشی کنیم، بایـد اذعان کرد کـه ایـن موضوع چگونگی برخورداری از ظرفیت بزرگ بخش خصوصی برای توسعه کشور هست.
وی ادامه داد: در مقدمه سیهست‌های اقتصاد مقاومتی تسریع شده هست کـه کشور بایـد به ان رشد اقتصادی شتابان کـه برای سال ۱۴۰۴ پیش بینی شده دست یابد و در رهستای ان بتواند در جایگاه نخست علمی، اقتصادی و فناوری‌ منطقه قرار بگیرد، بنابرایـن برای ایـن مهم، نیازمند رشد حدود هشت درصدی سالیانه هستیم.
نوبخت بیان کرد: ظرفیت دولت برای دستیابی به چنین هدفی بزرگی محدود هست از …
کرمانشاه دیگر علاف خانه ندارد!

کرمانشاه دیگر علاف خانه ندارد!

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ –
جالب انگیز,ایـران گردی,اماکن دیدنی,تاریخ گردی,گردشگری,دانستنی ها,گردشگری,خبر,مقالات آموزشی

شهرهای بزرگ و پر جمعیت چین، دیدنی بی نظیر قلب آسیا

شهرهای بزرگ و پر جمعیت چین، دیدنی بی نظیر قلب آسیا

دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ –
گردشگری,جهان گردی,اماکن دیدنی

جزییات جدید از خسارت‌های زلزله کرمان/چرایی افزایش آمار جان‌باختگان زلزله کرمانشاه

با هنجار شکنان قطعا برخورد قانونی خواهیم کرد/ هرکس بازداشت شود تا پایان تعطیلات مهمان هست+ عکس های

سردار حسین رحیمی در ایـن زمینه به جام جم انلایـن گفت: با توجه به افزایش تخلفات در ایام چهارشنبه پایانی سال هرسال نیروی انتظامی در سراسر کشور با برنامه‌ریزی و دقت عمل بالاتری سعی در حفظ امنیت و آرامش شهروندان دارد. ایـن درحالی هست کـه امسال براساس یکی از اهداف طرح «رعد» تلاش کردیم مانع از توزیع مواد محترقه خطرناک در بازار باشیم.رحیمی در ادامه با اشاره به حجم کشفیات مواد محترقه افزود: پیگیری، تلاش و همکاری گسترده شهروندان درکنار مراقبت‌های شبانه روزی نیروی انتظامی در مبادی ورودی و همچنین محل‌هایی کـه احتمال تخلف در ان وجود داشت باعث شد تا بیش از ۱۷ تن مواد محترقه کشف و ۷۴ نفر هم در ایـن رابطه دستگیر شده باشند، ایـن درحالی هست کـه تاکنون ۱۱ انبار نگهداری مواد محترقه نیز پلمب شده هست.ایـن مقام مسئول تصریح کرد: براساس اطلاعاتی …

  • دسته‌بندی نشده
  • سنگ نبشته بیستون کرمانشاه | یادگاری ارزشمند داریوش بزرگ


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *