خانه / دسته‌بندی نشده / جعل اسناد با هولوگرام به همراه توضیحات

جعل اسناد با هولوگرام به همراه توضیحات

جعل اسناد با هولوگرام ، شناسایی و دستگیری اعضای یک باند جعل اسناد، پولشویی و فرار مالیاتی ، دستگیری باند جعل اسناد، پولشویی و فرار مالیاتی ، باند جعل اسناد منهدم شد +عکس های ، انتشار اسناد افراد فاقد صلاحیت در صندوق بازنشستگی وزارت نفت ، ابهام بزرک در ممانعت از توزیع برنج‌هـای فاسد اروگوئه‌ای+ اسناد .
خبرگزاری ایسنا: باندی کـه اعضای ان با جعل اسناد و مدارک اقدام به کلاهبرداری میلیاردی کرده بودند، از سوی مأموران پلیس منهم شد.
مأموران کلانتری ۱۵۹ بی‌سیم در اجرای دهمین مرحله از طرح عملیاتی رعد، سه متهم را کـه با تشکیل یک باند اقدام به جعل انواع اسناد ومدارک کرده و از …

جعل اسناد با هولوگرام

خبرگزاری ایسنا: باندی کـه اعضای ان با جعل اسناد و مدارک اقدام به کلاهبرداری میلیاردی کرده بودند، از سوی مأموران پلیس منهم شد.

مأموران کلانتری ۱۵۹ بی‌سیم در اجرای دهمین مرحله از طرح عملیاتی رعد، سه متهم را کـه با تشکیل یک باند اقدام به جعل انواع اسناد ومدارک کرده و از این‌ طریق میلیاردها ریال مال نامشروع کسب کرده بودند، شناسایی و دستگیر کردند.

همه چیز در مورد اسفند اسناد برگزار جعل علی ماه مرنام مزار معلم هنرمندان

اعضای این‌ باند اسناد دولتی، اسناد مالکیت، شناسنامه، برگه آزادی از زندان، برچسب قطعات و لوازم یدکی، مدرک تحصیلی، جواز کسب، کارت پایان خدمت و… را با مشابهت زیاد به مدارک اصلی جعل کرده و حتی با هـستفاده از تجهیزاتی کـه در اختیار داشتند هولوگرام‌هـای مخصوص را نیز روی این‌ اسناد می چسباندند.

همچنین از دیگر تخلفات اعضای این‌ باند ساخت سکـه‌هـای طلا با عیار پایین و فروش ان به قیمت سکـه‌هـای عیار بالا بود؛ به‌طوری کـه این‌ افراد در همکاری با چند طلافروش کـه هم‌اکنون تحت تعقیب پلیس هـستند اقدام به جعل فاکتورهـای خرید و فروش سکـه‌ طلا کـه نصف قیمت هزینه داشته با قیمت سکـه طلای ۱۸ عیار کرده و از این‌ طریق نیز اقدام به کلاهبرداری کرده بودند.

جزییات مطلب اسفند و اسناد و برگزار و جعل و علی و ماه و مرنام و مزار و معلم و هنرمندان را میخوانید .

اعضای این‌ باند همچنین برچسب‌هـای بادرجه کیفی بالای قطعات و لوازم یدکی خودروها را جعل کرده و با چسباندن روی محصولات بی‌کیفیت و درجه چندم اقدام به کلاهبرداری در این‌ زمینه نیز کرده بودند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره جعل اسناد با هولوگرام

پس از دستگیری اعضای این‌ باند سه نفره، یکی از مالباختگان با مراجعه به ماموران اعلام کرد از طریق سند جعلی حدود چهار میلیارد تومان از وی کلاهبرداری شده هـست کـه این‌ موضوع نیز در دست رسیدگی قرار دارد.

چرا شایعات جعلی سریع‌تر از خبرهـای واقعی منتشر می‌شود؟

رییس کلانتری ۱۵۹ بی‌سیم کـه پیش از این‌ نیز در حوزه هـستحفاظی‌اش باندی مشابه همین باند منهدم شده بود، با اشاره به این‌ پرونده به شهروندان هشدار داد کـه حتما صحت اسناد را در دفاتر اسناد رسمی بررسی کنند و در مورد دیگر اسناد نیز حتما نسبت به انجام هـستعلامات لازم از مراجع صادر کننده ان اقدام کنند، چراکـه امکان جعل در سامانه اطلاعاتی وجود ندارد و جاعلان تنها اسناد کاغذی را می‌توانند جعل کنند.

توضیحات بیشتر در مورداسفند اسناد برگزار جعل علی ماه مرنام مزار معلم هنرمندان

شما مطلب جعل اسناد با هولوگرام را می خوانید .

اسفند اسناد برگزار جعل علی ماه مرنام مزار معلم هنرمندان

باند جعل اسناد منهدم شد +عکس های

به گزارش جام جم انلاین‌ از ایسنا، مأموران کلانتری ۱۵۹ بی‌سیم در اجرای دهمین مرحله از طرح عملیاتی رعد، سه متهم را کـه با تشکیل یک باند اقدام به جعل انواع اسناد و مدارک کرده و از این‌ طریق میلیاردها ریال مال نامشروع کسب کرده بودند، شناسایی و دستگیر کردند.

اعضای این‌ باند اسناد دولتی، اسناد مالکیت، شناسنامه، برگه آزادی از زندان، برچسب قطعات و لوازم یدکی، مدرک تحصیلی، جواز کسب، کارت پایان خدمت و… را با مشابهت زیاد به مدارک اصلی جعل کرده و حتی با هـستفاده از تجهیزاتی کـه در اختیار داشتند هولوگرام‌هـای مخصوص را نیز روی این‌ اسناد می چسباندند.

همچنین از دیگر تخلفات اعضای این‌ باند ساخت سکـه‌هـای طلا با عیار پایین و فروش ان به قیمت سکـه‌هـای عیار بالا بود؛ به‌طوری کـه این‌ افراد در همکاری با چند طلافروش کـه هم‌اکنون تحت تعقیب پلیس هـستند …
زن جوان با شناسنامه جعلی دوباره ازدواج کرد!

دانلود گوگل داکس Google Docs 1.18.132.04 ؛ برنامه رسمی اسناد گوگل

روزنامه ایـران: زن جوان کـه با شناسنامه جعلی دوباره ازدواج کرده بود با شکایت همسر اولش دستگیر شد.
همسر اول این‌ مرد به پلیس گفت: دو سال قبل زنم ناگهان خانه را ترک کرد و ناپدید شد همه جا دنبالش گشتم اما خبری از او نبود تا این‌کـه یک روز اتفاقی او را همراه یک مرد و بچه‌ای در آغوش دیدم. همسرم در کمال ناباوری گفت کـه ازدواج کرده و صاحب فرزند شده هـست. این‌ در حالی بود کـه من هنوز او را طلاق نداده ام.با شکایت شوهر این‌ زن صبح دیروز زن جوان به همراه شوهر دوم وفرزند یکساله‌اش پای میز محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری به ریهـست قاضی بابایی ایستادند. در شروع جلسه مرد جوان خوهـستار اشد مجازات برای همسرش شد.
زن جوان هم به‌عنوان متهم در جایگاه قرار گرفت وگفت: همسر اولم معتاد بود، او من را رها کرد …

هنرمندان بر مزار علی معلم

خبرگزاری ایسنا: در ابتدای این‌ مرنام کـه ۲۱ اسفند ماه برگزار شد؛ منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما با بیان این‌کـه “علی یک ساله شد” گفت: اگر بپذیریم و باور داشته باشیم کـه از لحظه‌ای کـه می‌میریم زندگی جدیدی شروع می‌شود، او یک ساله شد. ما در جایی (قطعه هنرمندان) جمع شدیم کـه خیلیی از بزرگان این‌جا ارمیده‌اند. او با اشاره به مقبره‌هـای هنرمندان درگذشته ادامه داد: بایـد یادآور شد کـه یاد شما همراه مهـست و ما به سهم خودمان از حرمت‌ها و حریت‌ها دفاع می‌کنیم کـه گاهی انها را با دست خودمان نابود می‌کنیم و نبایـد فراموش کنیم کـه روزی ما هم در این‌جا می‌خوابیم. شاهسواری به جمله‌ای کـه بر سنگ قبر داود رشیدی نوشته شده،اشاره کرد و افزود: جمله جالبی هـست مبنی بر این‌کـه “ان چیزی کـه از خودمان به جای گذاشتیم، مهم هـست.” او …

  • دسته‌بندی نشده
  • جعل اسناد با هولوگرام


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *