خانه / دسته‌بندی نشده / موگرینی: مذاکره مجدد درباره برجام وجود ندارد به همراه توضیحات

موگرینی: مذاکره مجدد درباره برجام وجود ندارد به همراه توضیحات

موگرینی: مذاکره مجدد درباره برجام وجود ندارد ، نجفی: برجام به هیچ وجه قابل مذاکره مجدد نیست ، شمخانی: گفتگوی مجدد درباره برجام، معنا ندارد ، برجام نه تغییرپذیر است و نه قابل مذاکره مجدد ، آلمان مذاکره با آمریکا درباره برجام را متوقف کرد ، جزایری: کسی حق مذاکره درباره توان موشکی ندارد .
خبرگزاری مهر: به نقل از خبرگزاری فرانسه، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز چهارشنبه در واکنش به پیشنهاد «توافق جدید» در دیدار شب گذشته ماکرون و ترامپ در کاخ سفید تصریح کرد: حفظ توافق استه ای با ایـران ضروری است.
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تأکید کرد: برجام تأثیرگذار بوده …

موگرینی: مذاکره مجدد درباره برجام وجود ندارد

خبرگزاری مهر: به نقل از خبرگزاری فرانسه، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز چهارشنبه در واکنش به پیشنهاد «توافق جدید» در دیدار شب گذشته ماکرون و ترامپ در کاخ سفید تصریح کرد: حفظ توافق استه ای با ایـران ضروری است.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تأکید کرد: برجام تأثیرگذار بوده و در حال اجرا است. این‌ توافق برای امنیت اروپا امری حیاتی است و لازم است ادامه یابد.

همه چیز در مورد برجام درباره روسی رییس عامل مجدد مذاکره مسمومیت

«فدریکا موگرینی» افزود: درباره آن‌چه در آینده روی خواهد داد؛ در آینده حرف می زنیم؛ اما در زمان کنونی فقط یک توافق وجود خواهد داشت و این‌ توافق باید ادامه یابد.

وی در واکنش به آن‌چه در کنفرانس مطبوعاتی رؤسای جمهوری فرانسه و آمریکا درباره لزوم دست یافتن به «توافقی جدید» درباره ایـران نیز گفت: تیم من امروز همانند روزهـای گذشته فرصت تبادل‌ نظر با تیم ماکرون را نداشته است. بحثی درباره مذاکره مجدد در خصوص برجام وجود ندارد.

جزییات مطلب برجام و درباره و روسی و رییس و عامل و مجدد و مذاکره و مسمومیت را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره موگرینی: مذاکره مجدد درباره برجام وجود ندارد

نجفی: برجام به هیچ وجه قابل مذاکره مجدد نیست


خبرگزاری ایسنا: رضا نجفی گفت: پایبند نبودن کشورهـای استه‌ای به ویژه آمریکا به خلع سلاح استه‌ای، آینده معاهده عدم اشاعه را در خطر قرار داده است.
رضا نجفی، نماین‌ده دائم ایـران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در دومین نشست کمیته مقدماتی کنفرانس بازنگری معاهده منع گسترش سلاح‌هـای استه‌ای که‌ در مقر سازمان ملل در ژنو در حال برگزاری است، مشکل اصلی عدم پیشرفت در اهداف معاهده به ویژه خلع سلاح استه‌ای را یکجانبه گرایی به خصوص اقدامات و برنامه‌هـای یکجانبه آمریکا برشمرد که‌ مهمترین خطر را برای آینده NPT و هدف غایی دنیای عاری از سلاح‌هـای استه‌ای ایجاد کرده است.وی گفت: دو سال دیگر NPT پنجاه ساله می‌شود، اما سیاست و برنامه‌هـای تسلیحاتی و وجود زرادخانه‌هـای تسلیحات استه‌ای برخی کشورها به ویژه آمریکا، نه تنها مانع تحقق اهداف اصلی معاهده شده است بلکه‌ دورنمای نیل به این‌ اهداف حتی دورتر از سال …
آلمان مذاکره با آمریکا درباره برجام را متوقف کرد

حدیث پیامبر اعظم (ص) درباره سبقت جويان به سايه عرش

خبرگزاری فارس: «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در ماه ژانویه سال جاری میلادی گفت که‌ اروپا تا ۱۲ ماه مه (۱۲ اردیبهشت ماه) برای همکاری با واشنگتن در خصوص برجام و وضع تحریم‌هـای بیشتر علیه ایـران زمان دارد، در غیراین‌صورت، آمریکا از این‌ توافق استه‌ای خارج می‌شود.
روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست» در این‌ خصوص گزارش کرد، دولت آلمان تقاضای آمریکا برای برای به رسمیت شناختن کل جنبش حزب‌الله به عنوان یک سازمان تروریستی را رد کرد و سیاست‌هـای دولت ترامپ در حمایت از رژیم صهیونیستی را مورد اعتراض قرار داد و در مسیر گفت‌وگوهـای استه‌ای ایـران با آمریکا را متوقف کرد.
طبق این‌ گزارش یکی از نماین‌دگان وزارت امور خارجه آمریکا درباره موضع آلمان، بر تقاضای ماه ژانویه دونالد ترامپ تأکید کرد و گفت: «آن‌ها باید کل حزب‌الله را بعنوان یک سازمان تروریستی بدانند».
وی ادامه داد:‌«ما همکاری نزدیکی با شرکای اروپایی خود برای رسیدگی به …
برجام نه تغییرپذیر است و نه قابل مذاکره مجدد


خبرگزاری فارس: غلامعلی خوشرو سفیر و نماین‌ده دائم ایـران در سازمان ملل با اشاره به این‌که‌ ایـران به تعهداتش عمل کرده، گفت که‌ تداوم و اعتبار برجام به اجرای کامل، موثر و بی قید و شرط آن‌ توسط سایر طرفها بستگی دارد.
غلامعلی خوشرو سفیر و نماین‌ده دائم جمهوری اسلامی ایـران در سازمان ملل که‌ در نشست امسال کمیسیون خلع سلاح در نیویورک سخن می گفت، با اعلام این‌که‌ ۱۰ گزارش پیاپی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی تأیید می کنند که‌ ایـران تعهدات استه ای خود تحت برجام را بطور کامل انجام داده است، افزود: برجام یک مسیر یک طرفه نیست و بقیه اعضای آن‌ نیز باید به تعهدات خود عمل کنند.
وی تأکید کرد که‌ برجام نه قابل تغییر است و نه قابل مذاکره مجدد. آژانس تنها مرجع صالح برای ارزیابی پایبندی ایـران به تعهداتش تحت برجام است.
نماین‌ده ایـران با اشاره …

توئیت مایک پنس درباره حمله خونین کابل

روسی بودن عامل مسمومیت اسکریپال تأیید نشده است

رییس یک مرکز پژوهش نظامی در انگلیس امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد، این‌ مرکز نمی‌تواند تأیید کند عامل اعصابی که‌ برای مسموم کردن جاسوس سابق روس استفاده شده، در روسیه ساخته شده باشد.نمی‌توانیم روسی بودن عامل مسمومیت اسکریپال را تأیید کنیمبه نقل از خبرگزاری رویترز، گری ایتکنهد، رییس لابراتوار علوم و فناوری دفاعی انگلیس در گفت‌وگو با اسکای‌نیوز با اشاره به مسمویت سرگئی اسکریپال، جاسوس سابق روس در تشریح علت این‌ مسمومیت گفت: ما توانستیم نویچوک را شناسایی کنیم که‌ یک عامل اعصاب است.ما منبع اصلی را شناسایی نکرده‌ایم اما اطلاعاتی علمی در اختیار دولت قرار داده‌ایم که‌ در کنار سایر منابع می‌تواند به نتیجه‌گیری منتهی شود.ساخت این‌ ماده با روش‌هـای بسیار پیشرفته‌ای قابل انجام است و توانایی‌هـای لازم در این‌ راستا تنها در اختیار عوامل دولتی قرار دارد.ما به کار خود برای یافتن اطلاعات بیشتری که‌ ما را به شناسایی منبع نزدیک‌تر کند، ادامه می‌دهیم اما در زمان فعلی قادر …

  • دسته‌بندی نشده
  • موگرینی: مذاکره مجدد درباره برجام وجود ندارد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *