خانه / دسته‌بندی نشده / چرا من لاغر نمیشم؟ به همراه توضیحات

چرا من لاغر نمیشم؟ به همراه توضیحات

چرا من لاغر نمیشم؟ ، چرا لاغر شدن سخت اسـت؟ ، تعبیر خواب لاغر شدن معشوق و تعبیر خواب لاغر شدن صورت از اما صادق ، من باردار نیستم، پس چرا پریود نمیشم؟ ، می‌خواهم لاغر شوم، ولی نمی‌توانم ! ، من رابطه مقعدی داشتم، چرا پریود نمیشم؟ .

 همه ما اصول کاهش وزن را می‌دانیم، کمتر هله هوله خوردن، بیشتر غذاهای طبیعی خوردن، و تحرک بدنی. بنابرایـن چرا پایبند ماندن به عادات سالم سخت اسـت؟
به گزارش آلامتو به نقل از mindbodygreen؛ چون گاهی زندگی مانع می‌شـود، شاید سرتان شلوغ اسـت و حتی برای خرید هم فرصت نمی‌کـنید از ماشین‌تان پیاده شوید، یا به‌جای ورزش صبحگای، آلارم را خاموش کرده …

چرا من لاغر نمیشم؟

چرا من لاغر نمیشم؟

 همه ما اصول کاهش وزن را می‌دانیم، کمتر هله هوله خوردن، بیشتر غذاهای طبیعی خوردن، و تحرک بدنی. بنابرایـن چرا پایبند ماندن به عادات سالم سخت اسـت؟

همه چیز در مورد چرا زنان سعودی فرزند لاغر من

به گزارش آلامتو به نقل از mindbodygreen؛ چون گاهی زندگی مانع می‌شـود، شاید سرتان شلوغ اسـت و حتی برای خرید هم فرصت نمی‌کـنید از ماشین‌تان پیاده شوید، یا به‌جای ورزش صبحگای، آلارم را خاموش کرده و می‌خوابید. برای همه ما اتفاق می‌افتد، اما در ایـنجا چند نکته برای شمـا داریم تا بتوانید هر روز روی اهداف‌تان متمرکز بمانید:

 1. دلیل کارتان را شفاف کـنید

به روشنی تعریف کـنید که‌ چرا می‌خواهید سالم‌تر باشید، ایـن را درنظر بگیرید که‌ چه تغییری در زندگی‌تان ایجاد خواهد کرد. ایـن پرسش‌ها را از خودتان بپرسید:

جزییات مطلب چرا و زنان و سعودی و فرزند و لاغر و من را میخوانید .

. درمورد خودتان چه احساسی دارید؟

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره چرا من لاغر نمیشم؟

. در مورد روابط‌تان چه احساسی دارید؟ کارتان؟

. درمورد شیوه ابراز خودتان در زندگی چه احساسی دارید؟

به‌طور شفاف تعریف کـنید که‌ چرا می‌خواهید تغییر ایجاد کـنید، جایی ایـن را بنویسید و هر روز صبح درموردش فکر کـنید. هروقت احساس کردید که‌ به مانعی برخورد کرده‌اید، یا روزی را پشت سر گذاشته‌اید که‌ موقتا شمـا را از مسیرتان خارج کرده، دوباره دلیل کارتان را روز بعد بررسی کرده و به مسیرتان برگردید.

توضیحات بیشتر در موردچرا زنان سعودی فرزند لاغر من
 1. با الهام درونی‌تان بخورید

من فکر می‌کنم همه ما اتفاق نظر داریم که‌ تمام غذاهای طبیعی، نسبت به غذاهای فرآوری شده، ارزش غذایی بیشتری دارند. نکته شمـاره اول من، تمرکز روی استفاده حداقل غذاهای فرآواری شده اسـت.

از همه مهمتر، شمـا را تشویق به همساز بودن با چیزی می‌کنم که‌ بدن‌تان سعی دارد به شمـا بگوید، سعی کـنید به شیوه‌ای بخورید که‌ احساس می‌کـنید برای‌تان خوب اسـت. چه چیزی احساس انرژی و سبکی بیشتری به شمـا می‌دهد؟ و بهترین شرایط سلامتی را درنوع خودتان برای شمـا فراهم می‌کند؟ احتمالا جواب شمـا، یک ظرف پر از سیب‌زمینی سرخ کرده و همبرگر نیست.

شمـا مطلب چرا من لاغر نمیشم؟ را می خوانید .

هرچیزی که‌ احساس خوب به شمـا می‌دهد بخورید و هروقت احساس سیری و رضایت کردید، دست از خوردن بکشید.

چرا من پولدار نیستم؟ ۳ عادت اشتباه مانع پولدار شدن
همچنین بخوانید: چرا لاغر شدن سخت اسـت؟
 1. توجه‌تان را از وزن به سلامتی برگردانید

خوب خوردن، سبکی از زندگیست که‌ بدن شمـا را با سلامتی، سرزندگی و تندرستی حمایت می‌کند. تغذیه خوب و ورزش، فواید شگفت‌انگیزی دارد که‌ فراتر از سایز کوچک‌تر برای شلوار اسـت. روی تقویت روحیه‌، انرژی، اعتمادبنفس، مثبت اندیشی، خلاقیت، و ارتباط قوی‌تر و عمیق‌تر با خودتان متمرکز شوید. البته ایـن‌ها فقط چندتا بودند!

چرا زنان سعودی فرزند لاغر من
 1. یک شبکه‌ سالم از ارتباطات‌تان بسازید

مطالعات نشان می‌دهد، انهایی که‌ ارتباطات اجتماعی قوی‌تری با دیگران برقرار می‌کـنند، موفقیت‌های بزرگ‌تری در رسیدن به اهداف‌شان کسب می‌کـنند.

یک سیستم حمایتی سالم ایجاد کـنید که‌ ایجاد تعهد و مسئولیت کند. ایـن نگرش، برای اشخاص گوناگون، متفاوت اسـت، اما من توصیه می‌کنم برای تمرینات ورزشی‌تان یک رفیق و همراه پیدا کـنید یا اهداف‌تان را در فیس‌بوک یا ایـنستاگرام اعلام نمایید.

راسـتگو باشید و به دوستان و اعضای خانوده‌تان، اهداف‌تان را بگویید و ایـن‌که‌ چقدر درایـن باره جدی هستید. اگر ایـن افـراد، همراه و موافق نیستند، کس دیگری را پیدا کـنید که‌ موافق شمـا باشد!

همچنین بخوانید: چرا با وجود ورزش زیاد لاغر نمیشوم؟
 1. راه‌های دیگری برای پرورش خودتان پیدا کـنید

خیلی از ما وابستگی شدید احساسی به خوردن داریم. وقتی اسـترس داریم، مضطربیم، شادیم، عصبانی یا ناراحتیم، اغلب به سمت غذا می‌رویم. در ایـنجا چند راه چاره برای آرامش شمـا هنگام شرایط بد داریم:

ایـن مطلب در مورد چرا زنان سعودی فرزند لاغر من می باشد .

. یک حمام گرم بگیرید

. یک فیلم مورد علاقه‌تان را ببینید

چرا من لاغر نمیشم؟

. مدل موی‌تان را تغییر دهید

چرا گوگل فعال که‌نه کار صنعت بازی، فیل هریسن را اسـتخدام کرد؟

. در طبیعت، قدم بزنید

چرا, زنان, سعودی, فرزند, لاغر, من

. با یک سرگرمی خلاقانه مشغول شوید

اگر ایـن موارد با شمـا سازگار نیستند، لیست مخصوص خودتان را تهیه کـنید. اگر احساس می‌کـنید، شرایط خاصی شمـا را ترغیب به خوردن می‌کند، به لیست‌تان مراجعه کرده و ببینید دیگر چه کاری می‌توانید برای مراقبت از خودتان انجام دهید.

 1. فشار را از خودتان دور کـنید

هدف‌تان را روی ایـن بگذارید که‌ هر روز و در هر وعده، انتخاب‌های غذایی عاقلانه و هشیارانه داشته باشید. یعنی وقتی چیزی می‌خورید که‌ خارج از اهداف‌تان اسـت، به خودتان یادآوری کـنید که‌ ایـن فقط یک وعده اسـت و با خودتان توافق کـنید که‌ وعده بعدی را متفاوت بخورید.

خود بهسازی، گذشت از مرحله‌ای به مرحله دیگر اسـت. هیچ‌کدام از ما کامل نیستیم. همه ما درحال تلاش برای ایجاد عادات بهتر در زندگی‌مان هستیم، بنابرایـن با دست‌اندازهایی که‌ در مسیرتان اسـت دلسرد نشوید، فقط به جلو پیش بروید.

رژیم سبزیجاتچگـونه بدون رژیم غذایی لاغر شویم؟
رژیم لاغری سریع شکم بدون ورزش
اختصاصی روشهای لاغری آسان لاغری در کوتاه مدت کاهش وزن

چرا نمی‌توانیم لاغر شویم … ؟!

اشتراک با دوستان:

با پیشرفت علم و توسعه صنعت، آ‌سایش و رفاه زیادی در زندگی انسانها رخ داده و بشر امروز با تسهیلات خیلی بیشتری نسبت به گذشته، زندگی آ‌سانتر و مرفه تری را میگذراند. بسیاری از بیماریهای عفونی که‌ در گذشته شیوع چشمگیری داشت و هر ساله قربانیان زیادی را اسیر پنجههای مرگبار خود می نمود، امروزه دیگر در جوامع پیشرفته منسوخ شده. به ایـن ترتیب چنین به نظر میرسد که‌ با تسهیلات زیادی که‌ زندگی متمدن امروزی برای انسان فراهم نموده و آ‌سایش و رفاه زیاد حاصل از آ‌ن و نیز مهار شدن بیماریهای مختلفی که‌ در گذشته سلامت افـراد را در معرض خطر قرار میداد، بشر امروزی میبایستی بسیار خوشبختتر و تندرستتر از گذشته زندگی کند و از لحظه لحظه زندگی خود اسـتفاده بهینه بنماید، ولی یک نگاه اجمالی به زندگی جوامع صنعتی، واقعیتهای تلخی را آ‌شکار میسازد.

روش های لباس پوشیدن برای ایـنکه‌ لاغرتر به نظر برسید

امروزه اشتغال زیاد و گرفتاریهای زیاد ناشی از زندگی صنعتی موجب …
چرا من پولدار نیستم؟ ۳ عادت اشتباه مانع پولدار شدن

چرا من حامله نمی شم؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من ۳۰ ساله هستم و رماتیسم مفصلی دارم تحت درمان هستم ۶ ماه اقدام به بارداری کردم که‌ ماه اول بی بی چکم مثبت شد و ۴ روز عقب انداخته بودم اما پریود شدم بعد از پریودی آزمایش بتا دادم بتا ۲ بود اما بعد از ایـن اتفاق دیگ بی بی چکم مثبت نشد و باردار نشدم خواسـتم بدونم علتش چیه که‌ فقط ماه اول بی بی چک مثبت شد بعد از اون چرا باردار نمیشم ؟   پاسخ دکتر سمیه یگانه، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:در بسیاری از موارد بی بی چک به دلایل وجود خون ، عفونت و یا ادرار غلیظ در خانمها مثبت می شـود همواره برای تایید نتیجه بی بی چک بایـد ازمایش خون هم انجام شـود تا مثبت کاذب رد شـود.

حق مشروط حضانت فرزندان برای زنان سعودی

خبرگزاری فارس: «ولید الصمعانی» وزیر دادگستری عربستان اعلام کرد که‌ مادران سعودی اکنون می توانند پس از طلاق، حضانت فرزندان خود را به عهده بگیرند. به گزارش پایگاه خبری العربی الجدید، بسیاری از زنان سعودی از ایـن حکم قضایی اسـتقبال کردند، اما تاکید کردند ایـن تصمیم ارزشی ندارد؛ زیرا مشروط به عدم شکایت و درگیری دو زوج سابق اسـت. الصمعانی تاکید کرد که‌ ایـن قوانین سرپرستی به طور گسترده‌ای به نفع مردان اسـت و ایـن اقدام به معنای شکسته شدن یک تابو در عربستان سعودی اسـت. وی اعلام کرد که‌ به موجب ایـن حکم، همچنین به زنان سعودی اجازه داده می شـود تا حقوق دیگر مرتبط با حق دریافت پاسپورت، امور مربوط به سفارتخانه ها، ادارات آموزش و پروش و مدارس و اجازه خروج از کشور و حق کار را نیز به دست بیاورند. ایـن تصمیم در …

 • دسته‌بندی نشده
 • چرا من لاغر نمیشم؟


 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *