خانه / دسته‌بندی نشده / تمیز کردن کفش چرم مشکی و قهوه‌ای به همراه توضیحات

تمیز کردن کفش چرم مشکی و قهوه‌ای به همراه توضیحات

تمیز کردن کفش چرم مشکی و قهوه‌ای ، تمیز کردن ظرف برنجی با تمیز کننده‌های خانگی ، ترفندهای ساده کردن خانه تکانی عید و تمیز کردن وسایل ، روش تمیز کردن لکـه های دیوار گچی ، تمیز کردن نقره؛ چگونه وسایل نقره را تمیز و درخشان کنیم؟ ، برترین روش تمیز کردن کابینت های چوبی .
با اسـتفاده از وسایل مناسب بایـد به طور مرتب کفش چرم را تمیز و عاری از گرد و غبار کنید. ستاره برای تمیز کردن کفش چرم راهکار‌هایی را به شما می‌آموزد تا با اسـتفاده از ابزار‌های گوناگون کفش‌های چرمی مشکی یا کفش چرم قهوه‌ای خود را تمیز و درخشان کنید.
تمیز کردن کفش چرم مشکی
۱- با اسـتفاده از برس مخصوص …

تمیز کردن کفش چرم مشکی و قهوه‌ای

با اسـتفاده از وسایل مناسب بایـد به طور مرتب کفش چرم را تمیز و عاری از گرد و غبار کنید. ستاره برای تمیز کردن کفش چرم راهکار‌هایی را به شما می‌آموزد تا با اسـتفاده از ابزار‌های گوناگون کفش‌های چرمی مشکی یا کفش چرم قهوه‌ای خود را تمیز و درخشان کنید.

تمیز کردن کفش چرم مشکی

۱- با اسـتفاده از برس مخصوص کفش چرم، گرد و غبار را از روی کفش خود بزدایید. برس کشیدن روی کفش را به آرامی و با دقت انجام دهید، زیرا حرکات سریع و محکم روی چرم خراش ایجاد می‌کند. در انتها کف و درز‌های کفش را نیز با برس از گرد و غبار پاک کنید.

همه چیز در مورد

۲- درون یک کاسه کوچک آب چند قطره مایع ظرف شویی بریزید. یک دستمال نرم را آغشته به این‌ محلول کرده و روی کفش را با دستمال به آرامی پاک کنید. ۱۰ دقیقه صبر کنید تا این‌ محلول روی کفش بماند.

جزییات مطلب را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تمیز کردن کفش چرم مشکی و قهوه‌ای

۳- یک دستمال تمیز را مرطوب کنید، کفش را با دستمال خوب پاک کنید تا محلول شوینده از روی کفش برداشته شـود. سپس کفش‌های چرمی را درون یک محیط سرد قرار دهید تا خشک شـود.

توجه: هرگز برای خشک کردن کفش‌های چرمی از گرمای بخاری یا گرمای سشوار اسـتفاده نکنید. گرما باعث تغییر رنگ یا ترک خوردگی کفش چرم می‌شـود.

توضیحات بیشتر در مورد

۴- اگر در بیرون از منزل هـستید و کفش چرمی به پا کردید، به همراه خود دستمال مرطوب بچه بردارید. برای تمیز کردن کفش چرم، در مواقع اضطراری اسـتفاده از دستمال مرطوب بچه راهکاری عالی اسـت. این‌ دستمال نرم و به اندازه کافی مرطوب اسـت، به علاوه حاوی موادی اسـت کـه به کفش چرم آسیب نمی‌زند.

۵- اگر روی کفش چرم شما لکـه‌های نمک افتاد، با محلول آب و سرکـه از شر این‌ لکـه‌ها خلاص شوید. مقدار مساوی آب و سرکـه سفید درون یک ظرف ریخته و یک دستمال تمیز را درون این‌ محلول فرو کنید. به آرامی روی کفش چرم بکشید. سپس با یک دستمال تمیز مرطوب این‌ محلول را از روی کفش پاک کنید و اجازه دهید کفش خشک شـود.

شما مطلب تمیز کردن کفش چرم مشکی و قهوه‌ای را می خوانید .

۶- اگر روی کفش چرم، لکـه روغن یا چربی افتاده اسـت، روی لکـه چربی مقدار مناسبی پودر آرد ذرت بریزید. این‌ آرد جذب کننده چربی اسـت. ۷ الی ۸ ساعت اجازه دهید پودر روی کفش بماند. سپس پودر را با یک برس نرم با دقت روی کفش مالش دهید.

موس قهوه، دسری مخصوص دوستداران قهوه

۷- بعد از این‌کـه کفش را به خوبی از گرد و چربی پاک کردید، روی کفش را با واکس یا پارافین مخصوص کفش چرم تمیز کنید. مقدار مناسبی پارافین را روی یک دستمال زده و به آرامی کفش را با دستمال پولیش کنید.

۸- اگر کفش چرم شما بند دارد، بند‌های ان را در بیاورید. بند‌ها را جداگانه بشویید و اجازه دهید تا کاملا خشک شـود. بعد از تمیز کردن کفش بند‌ها را سر جای خود ببندید.


همچنین بخوانید: تمیز کردن کفش جیر با روش‌های مختلف


تمیز کردن کفش چرم قهوه‌ای

۱- برای تمیز کردن کفش چرم قهوه‌ای، اگر کفش شما کـهنه شده، یک جفت بند کفش نو، مقداری مایع ظرف شویی، واکس و برس قهوه‌ای و یک دستمال نرم مناسب تهیه کنید.

این‌ مطلب در مورد می باشد .

۲- یک فنجان آب را با یک قاشق غذا خوری مایع ظرف شویی ترکیب کنید. بند‌های کفش چرم را در بیاورید. سپس یک دستمال تمیز را در این‌ مایع فرو کرده و گرد و غبار و آلودگی‌های روی کفش را به خوبی تمیز کنید.

تمیز کردن کفش چرم مشکی و قهوه‌ای

۳- برس مخصوص کفش چرم را به واکس چرم قهوه‌ای آغشته کرده و به آرامی روی کفش چرم قهوه‌ای را پولیش کنید. تا زمانی برس را روی کفش چرم بکشید کـه رنگ چرم تغییری پیدا نکرده اسـت. اگر واکس را بیش از اندازه به چرم بزنید رنگ کفش را تغییر می‌دهد.

۴- کمی صبر کنید تا واکس حالت مرطوب بودن خود را از دست بدهد و روی کفش مات و خشک شـود. سپس یک پارچه نرم را روی کفش چرم به آرامی بکشید. این‌ کار باعث درخشنده شدن کفش چرم می‌گردد. برای این‌کـه کفش درخشان‌تری داشته باشید، یک لایه بسیار نازک از واکس را با پارچه روی کفش بکشید، سپس روی کفش چند قطره آب بریزید و مجددا روی کفش را دستمال بکشید، نتیجه این‌ حرکات ساده یک کفش چرم درخشان  اسـت.

کفش اسپرت کتانی دخترونه ۲۰۱۸ (۳۲ مدل کفش در طرح های زیبای سال ۹۷)

۵- در انتها بند‌های نو را به جای بند‌های کـهنه شده روی کفش ببندید. با این‌ ترفند‌های ساده کفش چرم قهوه‌ای مثل روز اول درخشان و لاکچری شد.


همچنین بخوانید: ۱۰ نکته طلایی برای تعمیر و تمیز کردن کفش در خانه


برگرفته از: Wikihow و Onegoodthingbyjillee

برترین روش نگهداری و تمیز کردن کفش مخملی

پوشیدن کفش مخمل طرفداران پر و پا قرص خود را دارد. افرادی کـه پاپوش مخملی به پا می‌کنند می‌دانند کـه نگهداری و تمیز کردن کفش مخملی کار آسانی نیست و مشکلاتی دارد.
ستاره در این‌ مطلب تصمیم دارد با ابزار و روش‌های مناسب، تمیز کردن کفش مخمل را به شما آموزش دهد. با این‌ روش‌ها علاوه بر تمیز کردن کفش خود می‌توانید از آسیب دیدن مخمل روی کفش جلوگیری نمایید.
تمیز کردن کفش مخملی از لکـه‌ها
۱- اگر مایعی روی کفش شما ریخت، ابتدا بایـد سریعا این‌ مایع را از روی کفش مخمل پاک کنید. آب آسیب جدی به کفش مخمل وارد می‌کند. اگر کفش مخمل دارید یک دستمال میکروفیبر هم به همراه داشته باشید و به محض ریختن مایعات روی کفش مخمل، سریع دستمال میکروفیبر را روی ان قرار دهید تا رطوبت روی کفش را به خود جذب نماید.
توجه: اگر موقع لکـه شدن کفش مخمل با مایعات دستمال میکروفیبر نداشتید، سریع …
روش تمیز کردن کفش های زمستانی

به نقل از سایت جام جم و به گزارش پارس روش تمیز کردن کفش های زمستانی و
به گزارش جام جم انلاین‌ به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ معمولاً کفش ها در فصل زمستان بیشتر آسیب می‌بینند چون در معرض برف و باران قرار می‌گیرند. کفش های چرمی، پشمی و جیر نیاز به مراقبت بیشتری نیاز دارند و بایـد از برف و باران و نمک و گردوخاک حفظ شوند. پس قبل از این‌ کـه کفش ها شما دورانداختنی شوند این‌ روش های موثر را برای تمیز نگهداشتن انها امتحان کنید.

اعتراف جالب محمد صلاح در مورد کفش طلا

نحوه تمیز کردن کفش های چرم

یک بطری آب پاش رو نصف نصف از آب و سرکـه و چند قطره روغن درخت چای پر کنید. مستقیم به کفش بزنید، با دستمال تمیز پاک و خشک کنید.

تمیز کردن بوت های مرطوب

اگر کفش ها خیس شده باشد مقداری روغن زیتون روی کفش …
۱۰ نکته طلایی برای تعمیر و تمیز کردن کفش در خانه

خراب شدن، کثیف شدن یا خراش برداشتن کفش از مشکلاتی اسـت کـه همه مردم روزانه با ان درگیرند. بیشتر آدم‌ها دوست دارند کفش هایشان مثل روز اول براق، سالم و لاکچری به نظر برسد و کفش را نمایان گر شخصیت خود می‌دانند.ستاره در این‌جا با اسـتفاده از ۱۰ روش مختلف به شما یاد می‌دهد کـه چگونه کفاشی را به خانه ببرید و با تعمیر کردن و تمیز کردن کفش در خانه، کفش‌هایی زیبا و سالم مثل روز اول داشته باشید.
۱- تمیز کردن کفش با پوست موز

پوست موز را جدا کنید و بر روی کفش بکشید سپس با یک دستمال پارچه‌ای تمیز روی کفش را پاک کنید. با این‌ کار درخشندگی را به کفش خود باز می‌گردانید.
۲-تمیز کردن کفش در خانه با پاک کن 

برای تمیز کردن کفی کفش، یک پاک کن معمولی بردارید و به آرامی روی کفی کفش بکشید و سپس با آب یا اسـتفاد از یک دستمال مرطوب …

چگونه در تعطیلات نوروز چاق نشویم؟

برترین ها – ترجمه از هدی بانکی: شاید به نظرتان بیاید افزایش وزن در تعطیلات اجتناب ناپذیر اسـت اما ما توصیه‌هایی برای‌تان داریم تا دچار این‌ مشکل نشوید. پیش از جشن و مهمانی چیزی بخورید صبحانه یا ناهار نخوردن صرفا به دلیل اشتها داشتن برای خوردن غذاهایی کـه در مهمانی یا جشن سرو می‌شـود، تاکتیک خوبی برای حفظ وزن نیست. جدای از اهمیتی کـه خوردن صبحانه‌ی کامل دارد، تا ظهر یا بعد ازظهر چیزی نخوردن باعث می‌شـود بعدا پُرخوری کنید. پس بهتر اسـت صبحانه‌ی سالم و کاملی کـه شامل پروتئین زیاد باشد میل کنید تا به مدت طولانی‌تری سیر بمانید و وسوسه‌ی پُرخوری سراغ‌تان نیاید. پروتئین را انتخاب کنید همانطور کـه گفتیم و می‌دانید پروتئین به حفظ وزن کمک می‌کند زیرا رژیم‌های غذایی سرشار از پروتئین، سیری بیشتری به دنبال دارند (برای رشد عضلات نیز …

  • دسته‌بندی نشده
  • تمیز کردن کفش چرم مشکی و قهوه‌ای


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *