خانه / دسته‌بندی نشده / شرفی: چرا فردوسی‌پور سراغ ما را نمی‌گیرد؟ به همراه توضیحات

شرفی: چرا فردوسی‌پور سراغ ما را نمی‌گیرد؟ به همراه توضیحات

شرفی: چرا فردوسی‌پور سراغ ما را نمی‌گیرد؟ ، دانلود دورهمی عادل فردوسی پور ، برنامه دورهمی ۱۷ فروردین با حضور عادل فردوسی پور ، سازندگان «پایتخت» به سراغ «سنگ پا» می‌روند ، شفر به سراغ بازیکنان جوان استقلال می‌رود؟ ، چرا چربی‌ها مستقیم سراغ دور کمرتان می‌روند؟ ، وقتی به خاطر چشم و هم‌چشمی سراغ کالای خارجی می رویم +فیلم .
خبر ورزشی: اصغر شرفی یکی از قربانیان پرونده فساد در فوتبال است. او حرف‌هـای زیادی برای گفتن دارد و قرار است به دفتر خبرورزشی بیاید تا درباره همـه ناگفته‌ها صحبت کند.
 
شبی که‌ برنامه ۹۰ پخش شد با هم بحث کردیم. درباره فساد در فوتبال و حرف‌هـای فردوسی‌پور…
خود عادل هم می‌داند یکی …

شرفی: چرا فردوسی‌پور سراغ ما را نمی‌گیرد؟

خبر ورزشی: اصغر شرفی یکی از قربانیان پرونده فساد در فوتبال است. او حرف‌هـای زیادی برای گفتن دارد و قرار است به دفتر خبرورزشی بیاید تا درباره همـه ناگفته‌ها صحبت کند.

 

همـه چیز در مورد اجرای چرا حضور زیبای سراغ نمایش

شبی که‌ برنامه ۹۰ پخش شد با هم بحث کردیم. درباره فساد در فوتبال و حرف‌هـای فردوسی‌پور…

خود عادل هم می‌داند یکی از کسانی که‌ برای نخستین بار از فساد در فوتبال حرف زد، من بودم اما متأسفانه خیلی تنها بودم. زمانی که‌ به ما تیم می‌دادند و هنوز مثل ایـن روزها تنها نبودیم، همین وجود داشت. داستانهـای داوری، حضور دلال‌ها، آدمهـای که‌ نزدیک باشگاه‌ها بودند و باج‌خواهی می‌کردند و خیلی‌ها دیگر…

جزییات مطلب اجرای و چرا و حضور و زیبای و سراغ و نمایش را میخوانید .

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره شرفی: چرا فردوسی‌پور سراغ ما را نمی‌گیرد؟

یعنی می‌خواهید بگویید ایـن فوتبال از اول آلوده بود؟

از اولش که‌ نه اما طی ۲۰ سال اخیر شدیداً آلوده شده. ذات فوتبال پاک است اما آدم‌هـایی که‌ وارد فوتبال شده‌اند، ایـن ورزش را آلوده کرده‌اند. من از ایـن نظر دلم برای فوتبال می‌سوزد. مثلاً چند روز قبل بهروز رهبری‌فرد حرف‌هـایی درباره داستانهـای استیل‌آذین زد. خب ایـن کار او چه فایده‌ای دارد؟ همان‌موقع که‌ در تیم بازی می‌کرد چرا ساکت بود؟ اما من حرف زدم. در برق شیراز که‌ بودم حرف زدم. در مس سرچشمه که‌ بودم، مصاحبه کردم و خیلی از را گفتم. چرا کسی اهمیت نداد؟

 

توضیحات بیشتر در مورداجرای چرا حضور زیبای سراغ نمایش

یعنی هیچ‌کس نخواست با شمـا در ایـن‌باره حتی حرف بزند؟

چرا گیمرها برای خرید تلویزیون ۴K بایـد یک سال دیگر صبر کنند؟ + عکس

چرا فقط یک نفر‌‌؛ او صفایی‌فراهانی بود. همان مدیری که‌ همـه می‌گفتند غیرفوتبالی است اما فقط فراهانی بود که‌ با من حرف زد. از همـه هم مدیرتر بود.

شمـا مطلب شرفی: چرا فردوسی‌پور سراغ ما را نمی‌گیرد؟ را می خوانید .

 

نظر شمـا در مورد برنامه ۹۰ و آیتم‌هـایی که‌ فردوسی‌پور در خصوص فساد در فوتبال می‌سازد، چیست؟

اجرای چرا حضور زیبای سراغ نمایش

عادل همیشه خوب بوده اما بایـد سعی کند کمی از بچه‌هـایی که‌ هم‌نسل ما استند هم سؤالاتی بپرسد. ما جعبه سیاه ایـن فوتبال استیم. خیلی حرف‌ها و ناگفته‌‌هاست که‌ تا به حال کسی نخواسته بشنود. تا دیر نشده، بیایید با هم حرف بزنیم.

 

خودتان چه می‌کنید آقای شرفی؟

من؟ (‌کمی مکث می‌کند) حتماً در حال دلبری استم! (‌می‌خندد) خانه‌نشینم. کمتر کسی است که‌ سراغ ما را بگیرد اما ایـن رسمش نیست. خانه ما پاس تهران بود اما سال‌‌هاست که‌ بی‌خانه شده‌ایم. برای تماشای یک بازی فوتبال هم که‌ نه دعوتنامه‌ای در کار است و نه حتی یک تماس تلفنی کوچک. دوباره به سرم زده برگردم آمریکا اما باور کن هر روز با خودم کلنجار می‌روم که‌ من یکی عاشق ایـران استم‌‌؛ از دوری ایـران می‌میرم. از ایـنجا بروم، در انجا بایـد فقط فکر ایـران و فوتبال باشم.

ایـن مطلب در مورد اجرای چرا حضور زیبای سراغ نمایش می باشد .
شرفی: چرا فردوسی‌پور سراغ ما را نمی‌گیرد؟

چرا ایـن‎قدر از برانکو درباره مسلمان می‎پرسید؟

خبرانلایـن: تا قرار به ردیف کردن چالش هـای فوتبال می شود، یکی از ۵ چالش اصلی می شود مشکل عدم برخورد با بی نظمی ستاره ها. ولی تا یکی چنین تصمیمی می گیرد، همـه به او می تازند. تصمیم برانکو در قبال محسن مسلمان، هرچه است، ریشه در مداراهـای طولانی ایـن مرد کروات موفق با مهندس تیمش دارد.
او سال قبل وقتی سروش رفیعی بود به مسلمان نشان داده بود بایـد در راستای سیاست هـای تیمی باشد اما بعد از رفتن سروش، باز پروفسور خیلی مدارا کرد اما وقتی دید چاره ای نیست، تصمیمش را گرفت و کار را یکسره کرد.
برخوردی قاطع برای نشان دادن نظم تیمی. حالا حتی وقتی برانکو را به برنامه هـای غیرمرتبط با فوتبال هم می برند، باز درباره مسلمان می پرسند و کاری می کنند ایـن مربی ناچار به توضیحاتی شود که‌ شاید کاملا شخصی برای خودش …
چرا حمید استیلی برای تیم امید انتخاب شد؟

چرا پنتاگون برنامه نظامی را از ترامپ مخفی می‌کند؟ + عکس های

روزنامه شرق: درحالي‌که‌ نزديک به سه ماه ديگر به شروع رقابت‌هاي بازي‌هاي آسيايي مانده، تيم فوتبال «اميد» ايران حميد استيلي را به‌عنوان مدير فني‌اش شناخت! حرکتي تازه و شايد رو به جلو به اين اميد که‌ «اميدها» در رقابت‌هاي پيش‌رو نااميد نشوند. بااين‌حال موردي که‌ هنوز داستان تيم ملي اميد را داستاني پيچيده جلوه مي‌دهد، اختلاف‌نظر در سطح برنامه و مديريت با تيم ملي بزرگ‌سالان ايران است. اين تيم که‌ آخرين‌بار خاکپور را به‌عنوان سرمربي بالاي سرش داشت، از رسيدن به بازي‌هاي المپيک ٢٠١٦ ريو بازماند تا حسرت رسيدن به اين رقابت‌ها ٤٠ ساله شود. بعد از اتمام رقابت‌هاي انتخابي المپيک؛ مشابه با اتفاقي که‌ هربار رخ داده، تيم اميد به حال خودش رها شد تا باز هم در آستانه يک رقابت و تورنمنت ديگر، يکي، دو نفر معرفي شوند تا به امور اين تيم که‌ دومين تيم ملي ايران در …
محمد صلاح؛ چرا فوتبال را دوست داریم؟

ورزش سه: راستش من هیچوقت در فوتبال موفق نبودم.شاید بخاطر ایـنکه‌ جثه ام مناسب فوتبال نبود ولی همیشه دلباخته ی جهانش بودم.جهانی که‌ سال ها طول کشید تا قوانین دلفریب حاکم بر ان را درک کنم.
چرا ایـن ها را می نویسم؟ بخاطر بازی محمد صلاح و دو گل استثناییش به رم. بخاطر زیبایی جهان فوتبال که‌ فراتر از ضربه و توپی که‌ به دروازه نشست وجود دارد.کودکی من اواخر دوران حرفه ای اسطوره ای به نام مارادونا بود؛مردی که‌ یک تنه تیمی را قهرمان می کرد.مردی با ۱۶۵ سانتیمتر قد که‌ یک میلیارد انسان را همزمان با گلهـایش به بالای ابرها کوچ میداد مردی که‌ از میان انسان هـای محروم بلند شده بود تا در بزرگترین آوردگاه فوتبال جهان تا جلو چشم ان همـه مردم زمین به تمام قوانین دهن کجی کند تا بالای سر ان همـه مدافع بلند شود و …

نوبخت:‌ افکار عمومی می‌گوید “چرا مجلس لایحه دولت را رد کرد؟”

حضور شبنم قلی خانی در اجرای نمایش زیبای هیجده

اشتراک گذاری در Facebook

اشتراک گذاری در Twitter

اشتراک گذاری در Google+

اشتراک گذاری در Reddit

اشتراک گذاری در Pinterest

اشتراک گذاری در Linkedin

ایـن روزها نمایش تئاتر “هجده” با کارگردانی مسعود ترابی و تهیه کنندگی وحید ایمانی و مهدی کمال پور در محل سالن استاد انتظامی با حضور جمعی از بازیگران از جمله شبنم قلی خانی بازیگر محبوب در حال اجرا است.

شبنم قلی خانی از بازیگران محبوب و پرکار تئاتر، سینما و تلویزیون می باشد که‌ اولین کار هنری خود را با حضور در اجرای تئاتر “انتیگونه” آغاز‌ کرد وی به تئاتر علاقه خاصی دارد و در اجرای بیشتر تئاترها حضور دارد که‌ در اجرای تئاتر “هجده” نیز حضور ایـن بازیگر محبوب، تأثیرگذار و قابل توجه می باشد.

  • دسته‌بندی نشده
  • شرفی: چرا فردوسی‌پور سراغ ما را نمی‌گیرد؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *