خانه / دسته‌بندی نشده / فراخوان پذیرش مشمولان وظیفه در سازمان برنامه و بودجه به همراه توضیحات

فراخوان پذیرش مشمولان وظیفه در سازمان برنامه و بودجه به همراه توضیحات

فراخوان پذیرش مشمولان وظیفه در سازمان برنامه و بودجه ، فراخوان سازمان نظام وظیفه برای کلیه مشمولان متولد سال ۷۹ ، ابلاغیه رییس جمهور به سازمان برنامه و بودجه ، روحانی، قانون بودجه ۹۷ را به سازمان برنامه ابلاغ کرد ، فراخوان مشمولان کاردانی, دیپلم و زیردیپلم آذرماه ۹۶ به خدمت سربازی ، تخصیص صفر درصدی بودجه عمرانی برای ۲۵ سازمان+جدول .
خبرگزاری ایسنا: سازمان برنامه و بودجه کشور از دانش‌آموختگان واجد شرایط دانشگاه‌های کشور جهت گذراندن دوره ضرورت خدمت سربازی در سازمان مرکزی ایـن نهاد به صورت امریه دعوت به عمل آورد.
سازمان برنامه و بودجه کشور از واجدین شرایط برای گذراندن دوره خدمت وظیفه در سال ۹۷ دعوت و اعلام کرده اسـت …

فراخوان پذیرش مشمولان وظیفه در سازمان برنامه و بودجه

خبرگزاری ایسنا: سازمان برنامه و بودجه کشور از دانش‌آموختگان واجد شرایط دانشگاه‌های کشور جهت گذراندن دوره ضرورت خدمت سربازی در سازمان مرکزی ایـن نهاد به صورت امریه دعوت به عمل آورد.

سازمان برنامه و بودجه کشور از واجدین شرایط برای گذراندن دوره خدمت وظیفه در سال ۹۷ دعوت و اعلام کرده اسـت که‌ ۳۰ نفر را برای خدمت در سازمان مرکزی خود جذب می‌کند و جذب مشمولین در دو نوبت در سال (اعزام شهریور و آبان) امکان‌پذیر اسـت.

همه چیز در مورد برنامه بودجه پذیرش چه سازمان صورت نشان

شرایط عمومی و اختصاصی گذراندن دوره ضرورت:

– دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و پزشکی و رشته‌های تحصیلی مرتبط با وظایف و ماموریت‌های سازمان

جزییات مطلب برنامه و بودجه و پذیرش و چه و سازمان و صورت و نشان را میخوانید .

– فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های دولتی و آزاد اسلامی

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره فراخوان پذیرش مشمولان وظیفه در سازمان برنامه و بودجه

– داشتن حداقل مدل کل ۱۶ برای رشته‌های فنی و مهندسی و ۱۷ برای سایر رشته‌ها از دانشگاه‌های دولتی و ۱۷ برای رشته‌های فنی و مهندسی و ۱۸ در سایر رشته‌ها از دانشگاه آزاد اسلامی

– موفقیت در مصاحبه کمیته مربوطه و گزینش

در بیانیه سازمان برنامه و بودجه کشور دانشگاه‌های مورد پذیرش در بخش دولتی، دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، تربیت مدرس، صنعتی اصفهان، شهید بهشتی، علم و صنعت ایـران، خواجه نصیرالدین طوسی، شخصوسی مشهد، چمران اهواز، تبریز، شیراز، گیلان، مازندران، اصفهان، کرمانشاه و دانشگاه‌های دولتی مراکز اسـتان‌ها اعلام شده اسـت.

توضیحات بیشتر در موردبرنامه بودجه پذیرش چه سازمان صورت نشان

در بخش دانشگاه‌های آزاد اسلامی نیز علوم تحقیقات تهران، علوم تحقیقات قزوین، تهران مرکزی، تهران شمال، تهران جنوب، واحدهای علوم و تحقیقات در مراکز اسـتان‌ها، دانشگاه‌های مورد پذیرش اعلام شده‌اند.

حضور مدیران پیام‌رسان‌های داخلی در برنامه ثریا

در ایـن بیانیه آمده اسـت که‌ اولویت پذیرش با آدمها بومی، خانواده ایثارگران (درجه یک) و نخبگان اسـت.

شما مطلب فراخوان پذیرش مشمولان وظیفه در سازمان برنامه و بودجه را می خوانید .

تبصره یک: انتخاب آدمها مطابق با ضوابط دفتر سیاسـت‌گذاری و نظارت و راهبردی حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح، داشتن یکی از شرایط تأهل، معاف از رزم، خانواده محترم ایثارگران، تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی، متقاضی خدمت در مناطق محروم، حداقل ۶ ماه سابقه عضویت در پایگاه مقاومت بسیج و نخبگان.

تبصره دو: ارسال مدارک به امور منابع انسانی و پشتیبانی چهار ماه قبل از اعزام به خدمت از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور

برنامه بودجه پذیرش چه سازمان صورت نشان

رشته‌های مورد نیاز:

مدیریت (کلیه گرایش‌ها)، اقتصاد (کلیه گرایش‌ها)، حسابداری، آمار و ریاضی، کشاورزی، جغرافیا، حقوق، مهندسی (صنایع، تاسیسات، مکانیک، نفت، عمران، نقشه‌برداری، برق، مخابرات، الکترونیک، فناوری اطلاعات و امور رایانه) و برنامه‌ریزی (توسعه منطقه‌ای، شهری و روستایی).

مدارک مورد نیاز:

– تکمیل فرم درخواسـت گذراندن دوره ضرورت وظیفه در سازمان برنامه و بودجه کشور در سامانه سازمان

ایـن مطلب در مورد برنامه بودجه پذیرش چه سازمان صورت نشان می باشد .

– برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت

– عکس آخرین مدرک تحصیلی معدل‌دار یا معرفی‌نامه دانشگاه به حوزه نظام وظیفه

فراخوان پذیرش مشمولان وظیفه در سازمان برنامه و بودجه

– عکس کلیه صفحات شناسنامه

– خلاصه سوابق تحصیلی، مطالعاتی و تجربی

برنامه, بودجه, پذیرش, چه, سازمان, صورت, نشان

* در صورت پذیرش در کمیته جذب حداکثر سه ماه قبل از اعزام ارائه اصل و عکس دفترچه اعزام به خدمت الزامی می‌باشد.

واکنش سازمان برنامه و بودجه به گزارش تفریغ بودجه۹۵

نویسنده آمریکایی در گفت‌وگو با تسنیم: عامل بی‌ثباتی منطقه سامانه موشکی آمریکاسـت، نه برنامه موشکی ایـران

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش پارس واکنش سازمان برنامه و بودجه به گزارش تفریغ بودجه۹۵ و به …
سازمان برنامه و بودجه: عملکرد بودجه ۹۵ مثبت و قابل دفاع اسـت

به نقل از سایت ایسنا و به گزارش پارس سازمان برنامه و بودجه: عملکرد بودجه ۹۵ مثبت و قابل دفاع اسـت و سازمان برنامه و بودجه گزارشی را «در خصوص ایرادهای دیوان محاسبات در عملکرد بودجه سال ۱۳۹۵» منتشر کرد.به گزارش ایسنا، سازمان برنامه و بودجه کشور در واکنش به گزارش تفریغ بودجه ۱۳۹۵ تأکید کرد:‌ متاسفانه گزارش مقدماتی و نظارتی دیوان محاسبات به مجلس شورای اسلامی که‌ در قالب گزارش تفریغ بودجه ۱۳۹۵ ارائه شده اسـت، به علت یک‌جانبه بودن و عدم اسـتماع پاسخ دولت به ایرادات و ابهامات مطرح شده و عدم تصریح مبنی بر ایـنکه‌ اظهارات ایـن گزارش صرفا نظارتی بوده و در دادستان دیوان محاسبات و هیات‌های مستشاری و مراجع قضایی به اثبات نرسیده اسـت، موجب تشویش اذهان عمومی و سوءاسـتفاده رسانه‌های خارجی شده اسـت. از ایـن رو سازمان برنامه و بودجه کشور در راسـتای وظایف نظارتی خود طبق ماده ۳۴ قانون برنامه و بودجه …
روحانی، قانون بودجه ۹۷ را به سازمان برنامه ابلاغ کرد

خبرگزاری مهر: حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در نامه ای به محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، قانون بودجه ۱۳۹۷ کل کشور را به طور رسمی ابلاغ کرد.
متن نامه روحانی به نوبخت به قرار زیر اسـت:
«در اجرای اصل ۱۲۳ قانون اساسی به پیوست ” قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور” را که‌ در جلسه ۱۳۹۶/۱۲/۲۰مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام با حذف یک بند از تبصره ۱۱موافق با مصلحت نظام تشخیص داده شد جهت اجرا ابلاغ می گردد.»

برنامه شفر برای بالا نگه داشتن آمادگی فوتبالیستان اسـتقلال در ایام نوروز

پرمویی صورت زنان، نشان از چه دارد؟

پرمویی یا هیرسوتیسم در خانم ها یک مشکل آزار دهنده اسـت که‌ علل مختلفی دارد و در ایـن مقاله به بررسی مهم ترین علل آن‌ می پردازیم.هیرسوتیسم Hirsutism نام علمی پرمویی در زنان اسـت. ایـن رشد بی رویه موهای زائد در مناطق مختلف بدن مانند صورت، پاها، سینه، کمر و شکم دیده می شـود. پرمویی ناشی از اختلال در برخی هورمون های مردانه اسـت. موی صورت که‌ برای خانم ها نوعی دردسر به شمار می آید، یک مسئله کاملا طبیعی در بدن اسـت. زمانی که‌ ایـن موی زاید بیش از اندازه می شـود، وضعیت بغرنج تر شده و تبدیل به مشکلی آزاردهنده می شـود، چون ریش مخصوص مردان اسـت و موی زاید فراوان روی صورت خانم ها امری غیرعادی و نازیبا تلقی می شـود.مساله مهم تر ایـن اسـت که‌ پرمویی صرفا از جهت زیبایی مسئله ساز نیست، بلکه‌ نشان دهنده مشکلی در داخل بدن اسـت.در واقع موی زیاد روی صورت …

  • دسته‌بندی نشده
  • فراخوان پذیرش مشمولان وظیفه در سازمان برنامه و بودجه


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *