خانه / دسته‌بندی نشده / محبوب‌ترین نام های انتخاب شده برای نوزادان تهرانی +این‌فوگرافیک به همراه توضیحات

محبوب‌ترین نام های انتخاب شده برای نوزادان تهرانی +این‌فوگرافیک به همراه توضیحات

محبوب‌ترین نام های انتخاب شده برای نوزادان تهرانی +این‌فوگرافیک ، نام‌های محبوب تهرانی‌ها ، عکس های اروپایی ترین نقطه پایتخت | با کلاس به سبک تهرانی ها ، انتخاب رنگ چشم تا توانایی نوزادان به سلیقه والدین ، معبد بهشت پکن | معروف ترین و محبوب ترین جاذبه چین ، آیو، کامل ترین انتخاب برای تماشای فیلم و سریال و شبکه‌ های تلویزیونی .
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بحث انتخاب نام یکی از  مهمترین  موضوعاتی  است که‌  هنگام متولد شدن نوزاد   والدین  نوزاد را درگیر خود می کند.
برای انتخاب نام  بوقتی والدین نامی را انتخاب  کنند که‌ بامعنا باشد و اگر دغیر این‌صورت این‌ کار انجام شـود ممکن است تاثیر بدی  برای آینده کودک داشته …

محبوب‌ترین نام های انتخاب شده برای نوزادان تهرانی +این‌فوگرافیک

به گزارش خبرنگار

حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بحث انتخاب نام یکی از  مهمترین  موضوعاتی  است که‌  هنگام متولد شدن نوزاد   والدین  نوزاد را درگیر خود می کند.

برای انتخاب نام  بوقتی والدین نامی را انتخاب  کنند که‌ بامعنا باشد و اگر دغیر این‌صورت این‌ کار انجام شـود ممکن است تاثیر بدی  برای آینده کودک داشته باشد.

همـه چیز در مورد آسیا استقلال انتخاب این‌فوگرافیک بازی تصمیم تهرانی عربستان قهرمانان لیگ نماین‌دگان نوزادان

خیلیی از والدین برای ایده گرفتن سراغ کتاب نام یا وب‌سایت‌های مربوط به آن‌ می‌روند. در حال حاضر والدین در مورد قدرت نام آگاهی بیشتری پیدا کرده‌اند. در این‌ میان نام‌هایی که‌ به راحتی در زبان می‌چرخند طرفداران بیشتری دارند.

به تازگی گزارشی در سازمان ثبت‌احوال استان تهران،  منتشر شده که‌ بر اساس آن‌ در سال ۹۶ بیشترین فراوانی نام‌های پسرانه در استان تهران به ترتیب امیرعلی، امیرحسین، امیرعباس، علی، کیان، محمدحسین، محمدطاها، حسین، سامیار، ماهان، آراد، ابوالفضل، محمدرضا، محمد، رادین، امیررضا، ایلیا، محمدمهدی، پارسا و یاسین بوده است.

جزییات مطلب آسیا و استقلال و انتخاب و این‌فوگرافیک و بازی و تصمیم و تهرانی و عربستان و قهرمانان و لیگ و نماین‌دگان و نوزادان را میخوانید .

همچنین نام‌های فاطمه، حلما، زهرا، آوا، باران، نازنین زهرا، یسنا، ریحانه، مرسانا، زینب، رها، بارانا، النا، مهرسا، هانا، نورا، لیانا، نفس، آیلین و حسنا به ترتیب بیشترین فراوانی را میان نام‌های دخترانه در سال ۹۶ در استان تهران داشته‌اند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره محبوب‌ترین نام های انتخاب شده برای نوزادان تهرانی +این‌فوگرافیک

در ادامه تصویری از این‌فوگرافیک فراوانی نام محبوب تهرانی ها مشاهده می کـنید.


انتهای پیام/

توضیحات بیشتر در موردآسیا استقلال انتخاب این‌فوگرافیک بازی تصمیم تهرانی عربستان قهرمانان لیگ نماین‌دگان نوزادان
شما مطلب محبوب‌ترین نام های انتخاب شده برای نوزادان تهرانی +این‌فوگرافیک را می خوانید .
آغاز‌ انتخاب رشته داوطلبان دکترا از فردا

معبد بهشت پکن | معروف ترین و محبوب ترین جاذبه چین

  نام کشور چین که‌ به میان می آید، ذهن ها به سمت امپراتوران، دیوار بزرگ چین، اژدها، جشن های سال نوی چینی، ازدحام جمعیت و ۱ میلیارد و خرده ای مردم این‌ کشور می افتد. سرزمینی که‌ آثار طبیعی و تاریخی خیلیی را در خود جای داده و به یکی از مقاصد محبوب گردشگری در دنیا در سال های اخیر تبدیل شده است. در میان جاذبه های مختلف و بناهای قدیمی و جدید، قصرها و معابد چینی خیلی معروف و مشهور استند و در فهرست برترین جاذبه های این‌ کشور قرار دارند؛ معابد و کاخ هایی که‌ با نوع خاص معماری خود در فرهنگ مردم چین، ارزش ویژه ای پیدا کرده اند …
چای سیاه و خواص بی نظیر آن‌

چای یکی از محبوب ترین نوشیدنی های داغ در جهان است، چای سیاه پس از آب، دومین نوشیدنی است که‌ در دنیا استفاده می شـود. نوشیدن چای سیاه برای سلامتی خواصی زیادی به همراه دارد. بانوی شهر شما را با چای سیاه و مزیت های آن‌ آشنا می کند.
چای سیاه
به طور سنتی چای را به سه نوع تقسیم می کنند : چای سبز، چای سیاه و چای سفید
چای سیاه در بیشتر نقاط جنوب آسیا و نیز در قرن اخیر در خیلیی از کشورهای آفریقایی متداول بوده‌ است. برگ های چای سیاه در کارخانه ها فرآوری شده و به دو نوع تبدیل می شوند :
ارتودکس
ناب
چای ارتودکس حاوی گل برگ چای است اما چای ناب یا  CTC (Crushing Tearing Curling)  خرد، پخش و مخلوط شده است، (روش تولیدی که‌ درسال ۱۹۳۲ ابداع شده‌است.) چای‌های سیاه غیر مخلوط از طریق مکان، زمان و فصل تولید خود شناخته می‌شوند.
چای سیاه نیز مانند …
نام‌های محبوب تهرانی‌ها

بگو مگوی سعید تهرانی و لادن طباطبایی


خبرگزاری ایسنا: درسال ۹۶ نام‌ پسرانه امیرعلی و نام دخترانه فاطمه بیشترین فراوانی را در استان تهران داشته‌اند.
راساس گزارش‌های سازمان ثبت‌احوال استان تهران، در سال ۹۶ بیشترین فراوانی نام‌های پسرانه در استان تهران به ترتیب امیرعلی، امیرحسین، امیرعباس، علی، کیان، محمدحسین، محمدطاها، حسین، سامیار، ماهان ، آراد، ابوالفضل، محمدرضا، محمد، رادین، امیررضا، ایلیا، محمدمهدی، پارسا و یاسین بوده است.
همچنین نام‌های فاطمه، حلما، زهرا، آوا، باران، نازنین زهرا، یسنا، ریحانه، مرسانا، زینب، رها، بارانا، النا، مهرسا، هانا، نورا، لیانا، نفس، آیلین و حسنا به ترتیب بیشترین فراوانی را میان نام‌های دخترانه در سال ۹۶ در استان تهران داشته‌اند.
این‌ در حالیست که‌ این‌ نام‌های دخترانه و پسرانه در سال‌های گذشته نیز در کل کشور بیشترین فراوانی را در بین نام‌های منتخب والدین برای فرزندانشان داشته‌اند.

تصمیم خوب استقلال برای بازی با نماین‌دگان عربستان در لیگ قهرمانان آسیا

به نقل از سایت سیمرغ و به گزارش پارس تصمیم خوب استقلال برای بازی با نماین‌دگان عربستان در لیگ قهرمانان آسیا و گزینه‌های استقلال برای میزبانی از نماین‌دگان عربستان مشخص شدند.پیشنهاد استقلال برای میزبانی از الهلال عربستانروز گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا در نهایت حکم به برگزاری بازی تیم های ایرانی و عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا در زمین بی طرف داد.در پی این‌ اتفاق باشگاه استقلال که‌ با تیم الهلال عربستان همگروه است، شهرهای پیشنهادی خود جهت میزبانی در بازی خانگی مقابل این‌ تیم را اعلام کرد.بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا، استقلال تهران برای میزبانی از الهلال عربستان، سه شهر دوشنبه تاجیکستان، عشق آباد ترکمنستان و بیشکک قرقیزستان را پیشنهاد داده است.این‌ اتفاق در حالی رخ می دهد که‌ طی فصول گذشته نماین‌دگان ایران در عمان از عربستانی ها میزبانی می کردند و حالا استقلال برای اولین بار شهرهایی را پیشنهاد داده است که‌ …

  • دسته‌بندی نشده
  • محبوب‌ترین نام های انتخاب شده برای نوزادان تهرانی +این‌فوگرافیک


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *