خانه / گردشگری / تکلیف بدهی ۵۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تأمین اجتماعی چه شد؟ به همراه توضیحات

تکلیف بدهی ۵۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تأمین اجتماعی چه شد؟ به همراه توضیحات

تکلیف بدهی ۵۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تأمین اجتماعی چه شد؟ ، پرداخت بدهی ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی دولت به پیمانکاران ، نوبخت:‌ ۱۰۰ هزار میلیارد تومان از بدهی پیمانکاران طلبکار از دولت پرداخت می‌شود ، سرنوشت متخلفان نفتی ۲۷ هزار میلیارد تومانی دولت احمدی نژاد چیست؟ ، بدهی ۵۲۰۰ میلیارد تومانی شهرداری تهران! ، دولت باید تنظیم‌کـننده و نظارت‌کـننده بر عمران کشور شود، نه این‌کـه مجری باشد/ بدهی دولت به پیمانکاران حدود ۵۰۰ هزار میلیارد برآورد می‌شود کـه متغیر هست .
نماین‌ده مردم ارومیه در مجلس گفت: دولت امسال ۵۰ هزار میلیارد تومان بدهی خود به تأمین اجتماعی را پرداخت می‌کند.دولت امسال بدهی ۵۰ هزار میلیارد تومانی خود به تأمین اجتماعی را می‌پردازدنادر قاضی‌پور نماین‌ده مردم ارومیه در مجلس امروز با اشاره به موضوع قطع بیمه کارگران ساختمانی اظهار کرد: در ۱۰۰ سال گذشته قانونی در این‌ رابطه وجود نداشت کـه …

تکلیف بدهی ۵۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تأمین اجتماعی چه شد؟

نماین‌ده مردم ارومیه در مجلس گفت: دولت امسال ۵۰ هزار میلیارد تومان بدهی خود به تأمین اجتماعی را پرداخت می‌کند.

دولت امسال بدهی ۵۰ هزار میلیارد تومانی خود به تأمین اجتماعی را می‌پردازد

نادر قاضی‌پور نماین‌ده مردم ارومیه در مجلس امروز با اشاره به موضوع قطع بیمه کارگران ساختمانی اظهار کرد: در ۱۰۰ سال گذشته قانونی در این‌ رابطه وجود نداشت کـه بنده در مجلس هشتم بیمه کارگران را نوشته و در واقع مسؤول طراحی بودم و خوشبختانه از این‌ قانون دفاع شد و رای لازم جمع‌آوری و به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید.

همه چیز در مورد آشنایی اجتماعی بدهی بهترین تکلیف تومانی چه دولت مسافرت میلیارد هتل هزار هلند

با توجه به این‌کـه دولت از لحاظ اقتصادی ضعیف بوده و ساخت و ساز مسکن وجود نداشت و علاوه بر آن‌، رکود بر بازار مسکن حاکم بود و کارگران ساختمانی بیکار بودند، تأمین اجتماعی آن‌ را بهانه کرده هست.

 در بودجه ۹۷ مقرر شد کـه دولت مبلغ ۵۰ هزار میلیارد تومان بدهی سازمان تأمین اجتماعی را داده تا بیمه کارگران ساختمانی قطع نشود.

جزییات مطلب آشنایی و اجتماعی و بدهی و بهترین و تکلیف و تومانی و چه و دولت و مسافرت و میلیارد و هتل و هزار و هلند را میخوانید .

وی با اشاره به این‌کـه هم‌اکنون بیمه تمامی کارگران ساختمانی قطع نشده و بهانه برای قطع کردن آورده می‌شود، بیان کرد: در رابطه با قطع بیمه درمانی کارگران نیز مجلس، قانون را به تصویب رسانده اما دولت آن‌ را اجرا نکرده هست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تکلیف بدهی ۵۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تأمین اجتماعی چه شد؟

زمانی کـه خانه کارگری در اختیار دولت قرار می‌گیرد، باید بداند کـه اگر کارگران بدانند با این‌ مسئله برخورد کرده و امسال مجلس مصوب کرد کـه دولت ۵۰ هزار میلیارد تومان بدهی خود به تأمین اجتماعی را پرداخت کرده تا بیمه کارگران ساختمانی تعطیل نشود، بنابراین‌ در این‌ رابطه، دولت مقصر هست.

زلزله ۵٫۹ ریشتری منطقه کاکی در بوشهر را لرزاند


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com

توضیحات بیشتر در موردآشنایی اجتماعی بدهی بهترین تکلیف تومانی چه دولت مسافرت میلیارد هتل هزار هلند


شمـا مطلب تکلیف بدهی ۵۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تأمین اجتماعی چه شد؟ را می خوانید .

پرداخت بدهی ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی دولت به پیمانکاران

رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی دولت به پیمانکاران خبر داد.بیش از ۳۶ هزار میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی پرداخت شدمحمدباقر نوبخت پس از پایان جلسه‌ای کـه در سازمان برنامه و بودجه برای جمع بندی کار مالی و با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل خزانه کشور برگزار شد گفت: برای آموزش و پرورش این‌ فرصت را پیدا کردیم کـه ۱۱۰ درصد تخصیص دهیم.وی با اشاره به این‌کـه ۱۱۰ درصد تخصیص داده شده به آموزش و پرورش بالغ بر ۳۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان هست، افزود: پس از درخوهست وزیر آموزش و پرورش برای پرداخت حق التدریس و همچنین خرید خدمت فرهنگیان نیاز به ۶۲۶ میلیارد تومان بود کـه گرچه همه حساب‌های ما در مرحله اول نهایی بود، ولی آن‌  هم به بانک ملی ابلاغ شد کـه پرداختش انجام شود.رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تاساعت ۱۲ شب ۲۹ اسفند در …
سرنوشت متخلفان نفتی ۲۷ هزار میلیارد تومانی دولت احمدی نژاد چ


در پی بررسی پرونده تخلفات نفتی دولت نهم و دهم در روز گذشته در مجلس شورای اسلامی، برخورد با متخلفان نفتی ۲۷ هزار میلیارد تومانی موافقان ومخالفان مختلفی داشت.تخلفات نفتی ۲۷ هزار میلیارد تومانی دولت احمدی‌نژاداعتماد نوشت: نخستین جلسه علنی این‌ هفته با دستوركاری درباره تخلفات نفتی دولت احمدی‌نژاد كلید خورد. زمانی كه محمدمهدی مفتح، سخنگوی كمیسیون برنامه و بودجه مجلس گزارش این‌ كمیسیون درباره برخی تخلفات نفتی در سال‌های ۸۷ تا ۹۲ را قرائت كرد و ابعاد دیگری از چند پرونده تخلف نفتی در دولت احمدی‌نژاد روشن شد. البته این‌ گزارش هم نتوانست نظر تمام نماین‌دگان را جلب كند و ازقضا چند نماین‌ده اصولگرای مجلس همچون نادر قاضی‌پور و علیرضا سلیمی نسبت به عدم برخورد با متخلفان نفتی در دولت قبل تذكر دادند. همزمان علیرضا رحیمی نیز از جمع اصلاح‌طلبان مجلس به این‌ گزارش واكنش نشان داد و درنهایت باوجود اصرار محمدجواد ابطحی، نماین‌ده عضو جبهه پایداری خمینی‌شهر مبنی …
نوبخت:‌ ۱۰۰ هزار میلیارد تومان از بدهی پیمانکاران طلبکار از

چهره‌ها در شبکـه‌های اجتماعی (۶۵۷)

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمدباقر نوبخت پس از پایان جلسه‌ای کـه دیروز در سازمان برنامه و بودجه برای جمع بندی کار مالی و با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل خزانه کشور برگزار شد گفت: برای آموزش و پرورش این‌ فرصت را پیدا کردیم کـه ۱۱۰ درصد تخصیص دهیم.وی با اشاره به این‌کـه ۱۱۰ درصد تخصیص داده شده به آموزش و پرورش بالغ بر ۳۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان هست، افزود: پس از درخوهست وزیر آموزش و پرورش برای پرداخت حق التدریس و همچنین خرید خدمت فرهنگیان نیاز به ۶۲۶ میلیارد تومان بود کـه گرچه همه حساب‌های ما در مرحله اول نهایی بود، ولی آن‌  هم به بانک ملی ابلاغ شد کـه پرداختش انجام شود.رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تاساعت ۱۲ شب ۲۹ اسفند در سازمان برنامه و بودجه حضور  داشتیم و می بایست جمع بندی کار مالی …

آشنایی با بهترین هتل های آمستردام در مسافرت به هلند

آشنایی با بهترین هتل های آمستردام در مسافرت به هلند

چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ –
گردشگری,جهان گردی,هتل و کمپینگ

  • گردشگری
  • تکلیف بدهی ۵۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تأمین اجتماعی چه شد؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *