خانه / دسته‌بندی نشده / رفتار‌های متفاوتی کـه «آدمها موفق» نسبت به دیگران دارند به همراه توضیحات

رفتار‌های متفاوتی کـه «آدمها موفق» نسبت به دیگران دارند به همراه توضیحات

رفتار‌های متفاوتی کـه «آدمها موفق» نسبت به دیگران دارند ، چرا دوقلوهای همسان در نهایت زندگـی‌های متفاوتی دارند؟ ، باورهای آدمها موفق ، ۱۹ راز موفقیت آدمها موفق ، چگونه مانند آدمها موفق فکر کنیم؟ ، ۱۴ عادت روزانه‌ی آدمها موفق چیست؟ .
وبسایت یوکن: شاید تصور کـنید آدمها موفق، ذاتاً موفق استند یا موفق به دنیا می‌آیند. در حالی کـه تفکر اشتباهی دارید، زیرا کسب برخی خصوصیات و ویژگی‌ها سبب رشد و موفقیت ان‌ها در زندگـی شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم آدمها موفق چه کارهایی را …

رفتار‌های متفاوتی کـه «آدمها موفق» نسبت به دیگران دارند

وبسایت یوکن: شاید تصور کـنید آدمها موفق، ذاتاً موفق استند یا موفق به دنیا می‌آیند. در حالی کـه تفکر اشتباهی دارید، زیرا کسب برخی خصوصیات و ویژگی‌ها سبب رشد و موفقیت ان‌ها در زندگـی شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم آدمها موفق چه کارهایی را متفاوت از دیگران انجام می‌دهند. راه موفقیت هموار است، هر چند ممکن است ان را پیچیده و غیرقابل دسترس ببینید. تنها کافی است قوانین موفقیت را فرا گیرید و در زندگـی خود به کار ببرید.

به تازگی تحقیقاتی در دانشگاه هاروارد انجام شده کـه نشان می‌دهد آدمها موفق برخی کارها را به طریق متفاوتی از دیگر آدمها به انجام می‌رسانند. پژوهشگران دانشگاه هاروارد به ایـن نتیجه رسیده‌اند تمام آدمهای موفق و خوشبخت، کارهای خود را پیرامون ۴ اصل مهم انجام می‌دهند. ان‌ها به دنبال کارهایی می‌روند کـه:

همه چیز در مورد استخاره صفحه نتیجه

 • احساس رضایت و شادی به همراه داشته باشد.
 • نتیجه‌ای ملموس داشته باشد.
 • روی اطرافیانشان تأثیر مثبت بگذارد.
 • دانش و ارزش ان‌ها را به نسل آینده منتقل کند.

پس برای ایـن کـه شما هم به موفقیت و شادی پایدار برسید، باید به سراغ انجام کارهایی بروید کـه ایـن ۴ اصل را در برگیرد. وقتی یکی از ان‌ها را نادیده بگیرید، ایـن حس به سراغتان می‌آید کـه باید بیشتر کار کـنید یا به دنبال کار متفاوتی بروید. در ادامه به شما می‌گوییم آدمها موفق و خوشبخت چه تفاوتی با دیگران دارند:

جزییات مطلب استخاره و صفحه و نتیجه را میخوانید .

ان‌ها سرشار از حس شور و هیجان استند

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره رفتار‌های متفاوتی کـه «آدمها موفق» نسبت به دیگران دارند

آدمها موفق شور و اشتیاق زیادی برای انجام کارهای خود دارند، همین شور و هیجان سبب می‌شـود تا تحمل سختی‌های مسیر را داشته باشند. ان‌ها خود را وقف اهداف و رویاهای خود می‌کنند. “جین گودال”، پژوهشگر رفتارشناسی جانوران، در سن ۲۶ سالگی خانه و وابستگی‌هایش را رها کرد و برای تحقیق درباره شامپانزه‌ها به تانزانیا رفت. او زندگـی‌اش را وقف کاری کرد کـه از ان لذت می‌برد و با ایـن کارش به دیگران نشان داد رویاهایشان را دنبال کنند و هیچ وقت علاقه‌مندی‌های خود را از یاد نبرند.

رفتار آینه‌ای در فروش چیست؟
دنباله رو دیگران نیستند و گاهی برخلاف جریان آب می‌روند

آدمها موفق و خوشبخت از شکست و ریسک کردن واهمه‌ای ندارند و با اشتیاق زیاد، اهداف، آرمان‌ها و علاقه‌مندی‌های خود را دنبال می‌کنند. آدمها بارزی استند کـه با شور و شوق زیاد به دنبال ارزش‌های خود رفته‌اند. “بیل گیتس” دانشگاه را رها کرد و تمام وقت و انرژی خود را روی مایکروسافت گذاشت؛ “ریچارد برانسون” در سن ۱۶ سالگی ترک تحصیل کرد؛ ” استیون کینگ” تمام اوقات فراغتش را به نوشتن رمان اختصاص داد. تصور کـنید اگر ایـن آدمها به دنبال آرزوهای خود نمی‌رفتند، دنیای امروز چه کمبودهایی داشت؟

توضیحات بیشتر در مورداستخاره صفحه نتیجه
اگر کاری را شروع کنند، حتماً تمام می‌کنند

وقتی ایده‌های ناب و جدید ارزش دارند کـه ان‌ها را به اجرا برسانید. آدمها موفق عاشق کار کردن در شرایط سخت و مشکل استند. ان‌ها به‌راحتی از چالش‌های نو عبور می‌کنند، نتیجه کار را در ذهن خود متجسم می‌شوند و تا دست یابی به هدف از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

شما مطلب رفتار‌های متفاوتی کـه «آدمها موفق» نسبت به دیگران دارند را می خوانید .
انعطاف پذیری بالایی دارند

آدمها موفق در زندگـی خود خیلی منعطف استند، وقتی مرتکب اشتباهی شوند خیلی خوب از ان درس می‌گیرند. شاید گاهی ان‌ها خطاکار و احمق به نظر برسند. پس شما هم از ان‌ها درس بگیرید و ذهن خود را برای کسب تجربیات جدید و اشتباه کردن آماده کـنید. به تازگی تحقیقی در دانشگاه “ویلیام اند مری” روی ۵۰۰ داوطلب انجام شده کـه نشان می‌دهد آدمها موفق دارای دو خصوصیت مشترک استند:

استخاره صفحه نتیجه
 • هیچ وقت شکست و ناکامی را تصور نمی‌کنند.
 • به نظر و قضاوت دیگران درباره خودشان بی‌اهمیت استند.
رفتار و حرکات‌تان درباره شخصیت شما چه می‌گویند؟

پس ایـن آدمها هیچ گاه وقت و انرژی خود را برای فکر کردن درباره نظر دیگران و تصور شکست صرف نمی‌کنند. ان‌ها شکست را برای دست یابی به موفقیت ضروری می‌دانند و به ایـن باور رسیده‌اند اگر چه شکست دلنشین نیست، اما مقدمه‌ی موفقیت است.

به سلامتی خود اهمیت می‌دهند

سلامتی، موفقیت و خوشبختی ارتباط تنگاتنگی با هم دارند. آدمها موفق، سلامتی را برای دست یابی به موفقیت لازم می‌دانند. بر ایـن اساس همواره در تلاش‌اند عادت‌های سلامتی را در خود به وجود آورند. یکی از ایـن عادات، خواب کافی و مناسب است کـه سبب مقابله با استرس، افزایش تمرکز و بهبود خلق و خو می‌شـود. ان‌ها می‌دانند تغذیه‌ی سالم و ورزش نیز سبب بالا رفتن تمرکز و اعتماد به نفسشان می‌شـود.

ایـن مطلب در مورد استخاره صفحه نتیجه می باشد .
خیلی روی مشکلات و سختی‌های زندگـی زوم نمی‌کنند

وقتی خیلی روی مشکلات متمرکز شوید، استرس و هیجانات منفـی به سراغتان می‌آید کـه نتیجه‌ای جز دور شدن از اهداف ندارد؛ اما اگر به دنبال راه حل مناسب باشید، بهره‌وری‌تان نیز بیشتر خواهد شد.

رفتار‌های متفاوتی کـه «آدمها موفق» نسبت به دیگران دارند
از موفقیت اطرافیان خود خوشحال می‌شوند

آدمها موفق ارزش خود را می‌دانند و به ایـن درک رسیده‌اند موفقیت دیگران سبب می‌شـود دیدشان بازتر شـود و فرصت‌های بیشتری پیش روی خود ببینند. پس برای موفقیت دیگران ارزش قائل‌اند و هیچ وقت خود را با کسی مقایسه نمی‌کنند.

استخاره, صفحه, نتیجه
فراتر مرزها را می‌بینند

آدمها موفق خارج از چهارچوب فکر دیگران فکر می‌کنند. ان‌ها خیلی خلاق استند و هیچ وقت از عدم پذیرش رفتارشان توسط دیگران ناراحت نمی‌شوند. وقتی دیگران در منطقه‌ی امن و راحت خود قرار گرفته‌اند، آدمها موفق از ایـن محدوده خارج شده و خود را به چالش می‌کشند تا به ایده‌های جدید برسند.

درمان بی نظمی در کودکان، چگونه با ان ها رفتار کـنید؟
ذهن بازی دارند

آدمها موفق با داشتن ذهن باز، از ایده‌های جدید و بکر استقبال می‌کنند. ان‌ها می‌دانند هر دیدگاهی ممکن است سبب رشد و پیشرفتشان شـود. ان‌ها می‌توانند نظر خود را در مواجهه با اتفاقات جدید تغییر دهند و مشکلات را از زاویه‌ی دیگری ببینند. توصیه می‌شـود از هر صحبتی یک نکته‌ی مفید استخراج کـنید تا از ایـن طریق ذهن خود را باز نگه دارید.

هیچ کسی نمی‌تواند شادی را از ان‌ها بگیرد

وقتی بتوانید خود را با دیگران مقایسه نکـنید، همیشه خوشحال خواهید بود. آدمها موفق وقتی درباره کاری کـه انجام می‌دهند احساس خوبی دارند، اجازه نمی‌دهند هیچ کسی شادی‌شان را تحت تأثیر قرار دهد. البته غیرممکن است نسبت به نظر دیگران هیچ واکنشی نداشته باشیم؛ اما باید بدانیم نظر اطرافیان خیلی هم دقیق نیست. پس همیشه با دید شک و تردید به نظرات دیگران نگاه کـنید.سوره انعام – صفحه ۱۰۹ قران

نتیجه استخاره با قران
 

 شرح استخاره

 

کسی کـه به ناتوانی اش اعتقاد داری برای تو بهتر از دیگران است پس او را ترک نکن و آزارش نده.

 

 
آیات استخاره به همراه ترجمه

سوره انعام (صفحه ۱۰۹)

 

 

وَأَنذِرْ بِهِ ﭐلَّذِینَ یَخَافُونَ أَن یُحْشَرُواْ إِلَىٰ رَبِّهِمْ لَیْسَ لَهُم مِّن دُونِهِ وَلِیٌّ وَلَا شَفِیعٌ لَّعَلَّهُمْ یَتَّقُونَ (۵۱)وَلَا تَطْرُدِ ﭐلَّذِینَ یَدْعُونَ رَبَّهُم بِـﭑلْغَدَوٰةِ وَﭐلْعَشِیِّ یُرِیدُونَ وَجْهَهُ مَا عَلَیْکَ مِنْ حِسَابِهِم مِّن شَیْءٍ وَمَا مِنْ حِسَابِکَ عَلَیْهِم مِّن شَیْءٍ فَتَطْرُدَهُمْ فَتَکُونَ مِنَ ﭐلظَّالِمِینَ (۵۲)وَکَذَالِکَ فَتَنَّا بَعْضَهُم بِبَعْضٍ لِّیَقُولواْ أَهَـٰؤُلَاءِ مَنَّ ﭐللَّهُ عَلَیْهِم مِّن بَیْنِنَا أَلَیْسَ ﭐللَّهُ بِأَعْلَمَ بِـﭑلشَّاکِرِینَ (۵۳)وَإِذَا جَاءَکَ ﭐلَّذِینَ یُؤْمِنُونَ بِئَایَاتِنا فَقُلْ سَلَامٌ عَلَیْکُمْ کَتَبَ رَبُّکُمْ عَلَىٰ نَفْسِهِ ﭐلرَّحْمَةَ أَنَّهُ مَن عَمِلَ مِنکُمْ سُوءًا بِجَهَالَةٍ ثُمَّ تَابَ مِن بَعْدِهِ وَأَصْلَحَ فَأَنَّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌ (۵۴)وَ کَذَالِکَ نُفَصِّلُ ﭐلْئَایَاتِ وَلِتَسْتَبِینَ سَبِیلُ ﭐلْمُجْرِمِینَ (۵۵)قُلْ إِنِّی نُهِیتُ أَنْ أَعْبُدَ ﭐلَّذِینَ تَدْعُونَ مِن دُونِ ﭐللَّهِ قُل لَّا أَتَّبِعُ أَهْوَاءَکُمْ قَدْ ضَلَلْتُ إِذاً وَمَا أَنَاْ مِنَ ﭐلْمُهْتَدِینَ (۵۶)قُلْ إِنِّی عَلَىٰ بَیِّنَةٍ مِّن رَّبِّی …

 • دسته‌بندی نشده
 • رفتار‌های متفاوتی کـه «آدمها موفق» نسبت به دیگران دارند


 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *