خانه / دسته‌بندی نشده / حامی شخصوسی پور و برنامه های فوتبالی از شبکـه ۳ رفت؛ مسئول بسیج جانشین وی شد! به همراه توضیحات

حامی شخصوسی پور و برنامه های فوتبالی از شبکـه ۳ رفت؛ مسئول بسیج جانشین وی شد! به همراه توضیحات

حامی شخصوسی پور و برنامه های فوتبالی از شبکـه ۳ رفت؛ مسئول بسیج جانشین وی شد! ، سوتی فوتبالی بعید از عادل شخصوسی پور ، برنامه ریزی برای کیفیت بخشی به برنامه‌های بسیج دانش آموزی ، تعجب شخصوسی پور از کمک باور نکردنی مردم برای آزادی یک زندانی در برنامه نود! ، حمایت زیرپوستی شخصوسی پور از ورود زنان به ورزشگاه در برنامه نود ، فرمانده ارتش: دوست داشتم جانشین بسیج باشم .
با رفتن علی اصغر پورمحمدی مدیر ورزشی شبکـه سه، آینده برنامه‌های ایـن حوزه در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته اسـت. مسئول بسیج سازمان صدا و سیما جانشین مدیر موفق شبکـه سه!تغییر جایگاه مدیران در صدا و سیما مسئله غریبی نیست و اتفاقی اسـت کـه بارها و بارها ممکن اسـت رخ دهد اما هنگامی کـه بحث تغییر و جا به جایی …

حامی شخصوسی پور و برنامه های فوتبالی از شبکـه ۳ رفت؛ مسئول بسیج جانشین وی شد!

با رفتن علی اصغر پورمحمدی مدیر ورزشی شبکـه سه، آینده برنامه‌های ایـن حوزه در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته اسـت.

مسئول بسیج سازمان صدا و سیما جانشین مدیر موفق شبکـه سه!

تغییر جایگاه مدیران در صدا و سیما مسئله غریبی نیست و اتفاقی اسـت کـه بارها و بارها ممکن اسـت رخ دهد اما هنگامی کـه بحث تغییر و جا به جایی مدیران در شبکـه سه مطرح باشد، آن‌گاه ایـن تغییرات برای اهالی ورزش و به ویژه فوتبالی ها مهم می شـود.

همه چیز در مورد ابر برنامه بسیج حامی روز زیبا شبکـه شهر طلایی عکس عکس روز شخصوسی پور فوتبالی لندن ماه مسئول مه نخستین نشنال جئوگرافیک

علی اصغر پورمحمدی کـه چند سالی بود به جایگاه مدیریت در تلویزیون برگشته بود و مدیر شبکـه سه بود، یک بار دیگر سمت خود را ترک کرد و دیگر جایگاهی در ایـن شبکـه پر مخاطب ندارد.

پورمحمدی کـه همیشه یکی از حامیان اصلی شخص عادل شخصوسی پور و برنامه های مثل نود و پخش مستقیم فوتبال ها بود، حالا با رفتن خود، برنامه سازان حوزه ورزش را هم با نگرانی و چالش هایی مواجه کرده اسـت.

جزییات مطلب ابر و برنامه و بسیج و حامی و روز و زیبا و شبکـه و شهر و طلایی و عکس و عکس روز و شخصوسی پور و فوتبالی و لندن و ماه و مسئول و مه و نخستین و نشنال جئوگرافیک را میخوانید .

پورمحمدی قبلا هم در به عنوان مدیر شبکـه سه فعالیت می کرد کـه در اواخر دوره ریاسـت ضرغامی در سازمان صدا و سیما، جای خود را به زین العابدینی-مدیر فعلی شبکـه پنج- داد و در ادامه هم میرحسینی مدیر شبکـه سه شد. مدیرانی کـه قطعا هیچکدام به اندازه پورمحمدی حامی برنامه های ورزشی نبودند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره حامی شخصوسی پور و برنامه های فوتبالی از شبکـه ۳ رفت؛ مسئول بسیج جانشین وی شد!

مدیر محبوب شبکـه سه با بازگشت دوباره خود به ایـن شبکـه، ستاره های مختلف در حوزه های گوناگون را یا به شبکـه سه بازگرداند یا از آن‌ ها محکم حمایت کرد اما حالا با رفتن خود مشخص نیست کـه دقیقا چه چیزی در انتظار ورزشی های صدا و سیما اسـت.

قدردانی «عراقچی» از شبکـه افق و برنامه جهان‌آرا

گویا بعد از رفتن پورمحمدی، مسئول بسیج سازمان صدا و سیما فعلا مدیریت شبکـه را عهده دار شده.نکته ایـنجاسـت کـه در زمان مدیر قبلی یعنی غلامرضا میرحسینی،کـه خود معاون پورمحمدی بود، خیلیی از پخش زنده های فوتبال کاهش یافت و برنامه سازان در ایـن حوزه دیگر آن‌ آزادی عمل سابق را نداشتند زیرا ترجیح شبکـه در آن‌ مقطع بر ایـن بود کـه مثلا به جای پوشش کامل مسابقاتی مثل لیگ قهرمانان اروپا یا رقابت های باشگاهی خارجی، به سوی ساخت برنامه های اجتماعی برود.

نقطه امیدوار کـننده داسـتان ایـن جاسـت کـه ایـن تغییرات مدیریتی حداقل تا زمان جام جهانی مشکل چندانی را برای اهالی فوتبال فراهم نخواهد کرد زیرا صدا و سیما حق پخش مسابقات را خریداری کرده و قطعا آن‌ را پخش خواهد کرد ضمن ایـن کـه ساخت ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۱۸ هم به عادل شخصوسی پور سپرده شده و او هم برنامه ریزی های خود از جمله مذاکره برای جذب اسپانسر را اسـتارت زده و خود را برای خرداد داغ ۹۷ آماده می کند.

توضیحات بیشتر در موردابر برنامه بسیج حامی روز زیبا شبکـه شهر طلایی عکس عکس روز شخصوسی پور فوتبالی لندن ماه مسئول مه نخستین نشنال جئوگرافیک

اما چالش اصلی دقیقا از تابستان پیش رو و با پایان جام جهانی شروع می شـود و آن‌ موقع بایـد دید کـه مدیریت جدید شبکـه چه راهبردی را برای ورزشی ها و برنامه های ایـن حوزه در نظر دارد.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir

شما مطلب حامی شخصوسی پور و برنامه های فوتبالی از شبکـه ۳ رفت؛ مسئول بسیج جانشین وی شد! را می خوانید .
ابر برنامه بسیج حامی روز زیبا شبکـه شهر طلایی عکس عکس روز شخصوسی پور فوتبالی لندن ماه مسئول مه نخستین نشنال جئوگرافیک

سوتی فوتبالی از عادل شخصوسی پور در برنامه دورهمی!

دلیل عدم واگذاری اسـتقلال و پرسپولیس


عادل شخصوسی پور در اتفاقی نادر سرنوشت شوچنکو یادش نبود!شوچنکو ایـن روزها چکار میکند؟تقریبا همه عادت داریم کـه عادل شخصوسی پور همه اتفاقات فوتبالی را بداند. او در برنامه دورهمی وقتی مهران مدیری گفت از بین فوتبالیست ها فقط شوچنکو را می شناسد ، وارد شوخی کلامی با مدیری بر سر خوشگلی ایـن فوتبالیست شد و در نهایت هم گفت الان کار سیاسی می کند. دوره ای مربی بوده و دیده موفق نیست ، ول کرده رفته سراغ سیاسـت.جالب بود کـه عادل به یاد نداشت آن‌دره شوچنکو سرمربی تیم ملی فوتبال اوکرایـن اسـت!برای عادل کـه تقریبا همه طرفداران روی سکوهای ورزشگاه ها را هم می شناسد ، ایـن یک لحظه تردید شاید بعید به نظر برسد اما خیلی از اهالی فوتبال ایـن قدر به عادل اعتقاد دارند کـه شاید اصلا با خودشان شک نکردند شوچنکو ایـن روزها مربیگری می کند و دوباره از سیاسـت فاصله گرفته اسـت.گردآوری:گروه ورزش سیمرغseemorgh.com/sportمنبع: khabaronline.ir
افشای سوء اسـتفاده در هیئت فوتبال اسـتان قم توسط عادل شخصوسی پ


در برنامه نود شب گذشته, آیتمی درباره سوءاسـتفاده اطرافیان رئیس هیئت فوتبال اسـتان قم پخش شد.رمز سوءاسـتفاده در فوتبال لو رفت!گاهی تخلفات بزرگ را کسانی مرتکب می‌شوند کـه خود در جایگاه قدرت یا منصب مشخصی نیستند؛ از آن‌‌ها کـه به ژن خوب معروف شده‌اند بگیرید، تا اطرافیان کوچکی کـه دست به معامله‌های بزرگ می‌زنند، صرفا به پشتوانه آن‌ بزرگتری کـه یک‌روز کنار هم راه رفته‌اند یا دست در دست هم داشته‌اند!برنامه شب گذشته ۹۰ باز هم جنجالی شد؛ آن‌‌جا کـه بحث‌های عجیب‌وغریب پیرامون صبای قم، از ادعای شرط‌بندی فوتبالیستان برای زیاد گل خوردن گرفته تا پول دادن برای ایـن‌کـه به ترکیب اضافه شوند، طی یک آیتم ۶ دقیقه‌ای مرور شد و بعد رئیس هیئت فوتبال اسـتان قم روی خط  آمد تا از شایعات پیرامون خود دفاع کند؛ اما جان کلام کریم بهرامی، به‌عنوان بالاترین مقام فوتبالی مسئول در اسـتان، اغلب بر یک محور می‌چرخید: من نکردم، من نگرفتم، من مقصر …
نگاهی به علت موفقیت عادل شخصوسی پور و برنامه نود

غذای کودک بعد از دو سالگی، یه برنامه عالی


عادل شخصوسی پور و برنامه نود سال‌هاسـت کـه در صدر برترین برنامه های تلویزیون قرار دارند اما چگونه ایـن موفقیت برای شخصوسی پور پیش آمد؟شخصوسی پور و ۹۰ چگونه سال هاسـت ستاره تلویزیون هستند؟عادل شخصوسی‌پور همچنان یکی از پرچم‌داران رسانه خسته ملی اسـت. رسانه ای کـه روز به روز از مخاطبش کم می شـود و حالا تک ستاره هایش دارند سعی می کـنند کاری کـنند مدیران سیمای ملی با فرمول «نفر- ساعت» نشان دهند اوضاع خیلی هم بد نیست. اصلا به همین دلیل هم هست کـه مدیران سیما می‌گویند: «قطعا اگر یک نفر هم برنامه ۹۰ نگاه کند و هم یک برنامه از رسانه های غیر از رسانه ملی، یک بیننده تلویزیون اسـت. تمام وقت کـه تلویزیون نگاه نمی کـنند ولی همان نگاه کردن یک برنامه او را در سبد بینندگان رسانه ملی قرار می دهد.» یعنی مدیران رسانه ملی هم دیگر باور دارند ایـن انحصار رسانه‌ای شکسته اسـت و …

ابر و مه طلایی | عکس روز نشنال جئوگرافیک

سحرگاه نخستین روز از ماه ژانویه، ابر و مهی زیبا شهر لندن را در خود پیچیدند و در ایـن میان انوار طلایی آفتاب، بر ایـن شکوه افزود. اگر خوب به عکس نگاه کنید، در سمت چپ عکس برج بلند و هرمی شکل شارد را می بینید کـه در پهنه وسیع شهر لندن خودنمایی می کند. خوب اسـت بدانید برج شارد با ۹۵ طبقه، بلندترین سازه در کل کشور بریتانیاسـت.

  • دسته‌بندی نشده
  • حامی شخصوسی پور و برنامه های فوتبالی از شبکـه ۳ رفت؛ مسئول بسیج جانشین وی شد!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *