خانه / دسته‌بندی نشده / آموزش درست کردن صابون هـای رنگی و جذاب به همراه توضیحات

آموزش درست کردن صابون هـای رنگی و جذاب به همراه توضیحات

آموزش درست کردن صابون هـای رنگی و جذاب ، آموزش درست کردن تخم مرغ رنگی خام برای هفت سین ، آموزش درست کردن جام هفت سین فانتزی ، آموزش درست کردن ۴ کاردستی ماهی قرمز زیبا ، آموزش درست کردن ۲ مدل گل سر پاپیونی دخترونه ، آموزش درست کردن هات داگ مک و پنیر .
شاید با خودتون بگید چه کاریه آخه بخوایم صابون درست کنیم. ولی اگه مثل من عاشق درست کردن صابون و چیزهـای جدید و تجربه کردن باشید، حتما یک بار هم شده امتحانش می کنید. چون خیلی راحت هـست و هیچ دردسر خاصی نداره و شمـا می تونید کلی صابون در هر رنگ، هر سایز و هر شکلی که‌ دوست دارید …

آموزش درست کردن صابون هـای رنگی و جذاب

شاید با خودتون بگید چه کاریه آخه بخوایم صابون درست کنیم. ولی اگه مثل من عاشق درست کردن صابون و چیزهـای جدید و تجربه کردن باشید، حتما یک بار هم شده امتحانش می کنید. چون خیلی راحت هـست و هیچ دردسر خاصی نداره و شمـا می تونید کلی صابون در هر رنگ، هر سایز و هر شکلی که‌ دوست دارید درست کنید و بعد روشویی و حمام تون رو با اونها زیبا کنید. می تونید صابون هـایی با رایحه دلخواه خودتون درست کنید و هر دفعه که‌ دست هاتون رو می شورید از بوی اونها لذت ببرید. آخه کجا می تونید این‌ صابون هـای بامزه رو پیدا کنید؟ فکر کنم بایـد زودتر خودتون دست به کار شید و تجربه کنید.

آموزش درست کردن صابون

همـه چیز در مورد شروع آموزش جام جذاب چین درست درست کردن رنگی سال سگ

آموزش درست کردن صابون

وسایل مورد نیاز برای درست کردن صابون

 • پایه صابون شفاف و خالص
 • قالب سلیکونی
 • رنگ پودری
 • روغن معطر
 • الکل صنعتی ۹۹%
 • پارچ شیشه ای
وسایل مورد نیاز برای درست کردن صابون

جزییات مطلب شروع و آموزش و جام و جذاب و چین و درست و درست کردن و رنگی و سال و سگ را میخوانید .

وسایل مورد نیاز برای درست کردن صابون

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره آموزش درست کردن صابون هـای رنگی و جذاب

مراحل درست کردن صابون

ابزار خاصی برای خورد کردن صابون وجود داره، ولی اگه شمـا قرار باشه فقط چند بار برای خودتون صابون درست کنید نیاز به تهیه اون ندارید به راحتی با یک چاقو می تونید این‌ کار و انجام بدید. صابون ها رو به قطعات کوچیک تقسیم کنید تا راحت تر ذوب بشن. بعد همـه اونها رو در یک پارچ شیشه ای بریزید.

خورد کردن صابون

خورد کردن صابون

توضیحات بیشتر در موردشروع آموزش جام جذاب چین درست درست کردن رنگی سال سگ

پارچ صابون رو در ماکرویو به مدت ۳۰ ثانیه قرار بدید، اون رو بیرون بیارید و با یک چوب کوچیک اونها رو هم بزنید. اگه نیاز بود دوباره اونها رو برای ۳۰ ثانیه دیگه بذارید تا کاملا مذاب بشن. می تونید برای ذوب کردن از روش بن ماری هم هـستفاده کنید اونجوری فقط کمی زمان بر تر خواهد بود. در روش بن ماری بایـد پارچ صابون رو روی بخار آب بذارید و هر از گاهی با یک چوب هم بزنید تا کاملا مذاب بشن.

ذوب کردن صابون ها

شمـا مطلب آموزش درست کردن صابون هـای رنگی و جذاب را می خوانید .

ذوب کردن صابون ها

خب حالا می رسیم به قسمت هیجان انگیز دهـستان، شمـا می تونید هر رنگی رو که‌ دوست دارید انتخاب کنید. در یک کاسه کوچیک یک قاشق چایی خوری رنگ رو با یک قاشق سوپ خوری الکل قاطی کنید. بعد اونها رو به صابون هـای مذاب اضافه کنید و کاملا هم بزنید تا به صورت یکدست مخلوط بشن. این‌ میزان رنگ برای ۲۵۰ گرم صابون هـست. شمـا می تونید برای کم رنگ و یا پرنگ تر شدن صابون هاتون میزان رنگ رو تغییر بدید.

شروع آموزش جام جذاب چین درست درست کردن رنگی سال سگ
اضافه کردن رنگ به صابون

اضافه کردن رنگ به صابون

از هر اسانس روغنی با توجه به رایحه ای که‌ دوست دارید می تونید هـستفاده کنید. برای ۲۵۰ گرم صابون، ۳ میلی لیتر اسانس روغنی اضافه کنید. می تونید از یک قطره چکان برای اندازه گیری و اضافه کردن روغن، کمک بگیرید.

اضافه کردن روغن معطر

این‌ مطلب در مورد شروع آموزش جام جذاب چین درست درست کردن رنگی سال سگ می باشد .

اضافه کردن روغن معطر

خب الان وقتش رسیده که‌ در مورد شکل صابون هاتون تصمیم بگیرید. این‌ روزها قالب هـای سلیکونی متنوعی در بازار موجود هـست که‌ می تونید از اونها هـستفاده کنید. صابون رو توی قالب مورد نظرتون بریزید. یک مقدار الکل رو در یک بطری اسپری دار بریزید، می تونید از یک آب پاش کوچیک هـستفاده کنید. بعد از ریختن صابون در قالب ها برای از بین رفتن حباب ها، روی اونها رو الکل اسپری کنید.

آموزش درست کردن صابون هـای رنگی و جذاب
ریختن صابون ها در قالب

ریختن صابون ها در قالب

شروع, آموزش, جام, جذاب, چین, درست, درست کردن, رنگی, سال, سگ

حالا بایـد صبر کنید تا صابون ها کاملا خنک و سفت بشن ممکنه بین ۲ تا ۴ ساعت زمان ببره. بعد از این‌که‌ از آماده شدن اونها مطمئن شدید، اون ها رو به راحتی از قالب ها خارج کنید.

بیرون آوردن صابون ها از قالب

بیرون آوردن صابون ها از قالب

الان شمـا کلی صابون جذاب و رنگی دارید، با رنگ ها و رایحه هـای مورد علاقتون، که‌ آدم از دیدنشون کلی ذوق می کنه.

صابون هـای الماسی

صابون هـای الماسی

آموزش گلدوزی حرف K انگلیسی

آموزش درست کردن جام هفت سین فانتزی

در انواع مدل‌ مسافرته هفت سین، ۶ عدد ظرف در کنار سبزه برای قرار دادن سنجد، سماق، سکه‌، سیب، سیر و سمنو هـستفاده می‌شود. این‌ ظرف‌ها اغلب کاسه‌هـای سفالی، ظروف مسی و یا جام‌هـای شیشه‌ای هـستند. اکنون ستاره روش درست کردن جام هفت سین را به صورت عکسی و گام به گام به شمـا می‌آموزد.
وسایل لازم برای درست کردن جام هفت سین
چسب چوب
جام شیشه‌ای
۲ الی ۳ متر نخ کناف به ازای هر جام
تور گیپور و یا تور ساده
دو مدل روبان
 مروارید و یا نگین

روش درست کردن جام هفت سین فانتزی
۱- برای درست کردن جام هفت سین مدل فانتزی ابتدا تور را دور قسمت بالای جام بپیچید و به اندازه ان تور را ببرید. سپس قسمت بالای جام را به پهنای تور چسب چوب بزنید.نکته: برای این‌که‌ کار شمـا تمیز‌تر باشد بهتر هـست زیر قسمت بالای تور که‌ حالت دالبری دارد را چسب چوب نزنید.

۲- به آرامی تور را روی چسب چوب …
آموزش درست کردن سبزه عید به شکل آدمک

آموزش کاشت سبزه عروسکی سبزه به شکل آدمک وسایل مورد نیاز: خورده کاه یا براده چوب یا شلتوک برنج …………… به مقدار لازمتخم چمن ………………………………….. به مقدار لازمدکمه یا چشم عروسک آماده …………………. ۲ عددروبان و وسایل تزیینی دیگر آموزش کاشت سبزه عروسکی طرز تهیه : ابتدا یک جوراب بسته به نظر و سلیقه خودتان – دوست دارید صورت آدمک را سرخ پوست درست کنید قهوه ای سوخته -دوست دارید سیاه پوست باشد مشکی – دوست دارید سفید پوست باشد از جوراب رنگ روشن یا رنگ پوست هـستفاده کنید . بهتر هـست جنس جوراب نازک نباشد ولی از جوراب نازک هم میتوان هـستفاده کرد . داخل جوراب را با براده چوب پر می کنیم به هر اندازه ای که‌ دوست داریم صورت آدمک ما باشد، اگر خوهـستیم آدمک بدن هم داشته باشد بیشتر داخل جوراب را پر می کنیم.بعد موقعی که‌ به قسمت بالای سر …
آموزش ۲ مدل سگ نمدی فانتزی برای هفت سین

آموزش روش‌هـای جذاب برای تزیین کادوی روز مرد

سال ۹۷ سال سگ هـست، به همین منظور برای درست کردن سگ نمدی هفت سین، در ستاره ۲ الگو و آموزش زیبا برای شمـا آماده کرده‌ایم که‌ در ادامه همـه مراحل ان را به صورت عکسی و گام به گام به شمـا یاد خواهیم داد.
ساخت سگ نمدی قهوه‌ای
وسایل مورد نیاز برای درست کردن سگ نمدی قهوه‌ای
پارچه نمدی در رنگ‌هـای قهوه‌ای تیره، قهوه‌ای روشن، قرمز و سفید
قیچی
کاغذ
چسب تفنگی
نخ قرمز و سفید
سوزن
پنبه یا پلی هـستر
چشم عروسک
روش درست کردن سگ نمدی قهوه‌ای
۱- ابتدا طبق عکس زیر الگوی درست کردن سگ را روی کاغذ بکشید.

 ۲- قسمت‌هـای مختلف صورت و بدن سگ را بر روی پارچه نمدی با رنگ‌هـای دلخواه بکشید و سپس برش دهید. با نخ و سوزن، چشم، پوزه، دماغ و دهان سگ را با کوک ساده به قسمت سر بدوزید.

۳- دست و پای سگ را بعد از برش دادن از روی پارچه نمدی، با نخ و سوزن، مدل دندان موشی بدوزید. …

شروع سال سگ در چین

به گزارش جام جم انلاین‌ به نقل از باشگاه خبرنگاران، سال نوی چینی‌ها در سال ۲۰۱۸ از ۱۶ فوریه شروع شده و طبق تقویم زودیاک چینی‌ها امسال سال سگ هـست. دیدن مرنام سال نوی چینیان تجربه‌ای فوق‌العاده و فرح‌بخش هـست.سال نوی چینی‌ها که‌ فستیوال بهار نیز نامیده می‌شود قدمتی ۴۰۰۰ ساله دارد. این‌ بزرگترین و مهم‌ترین اتفاق سال برای مردم چین هـست.

 • دسته‌بندی نشده
 • آموزش درست کردن صابون هـای رنگی و جذاب


 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *