خانه / سرویس های دیگر / تفاوت قیمت گرانترین و ارزانترین خانه‌هـای شمال و جنوب پایتخت به همراه توضیحات

تفاوت قیمت گرانترین و ارزانترین خانه‌هـای شمال و جنوب پایتخت به همراه توضیحات

تفاوت قیمت گرانترین و ارزانترین خانه‌هـای شمال و جنوب پایتخت ، تفاوت قیمت آجیل نوروز مناطق شمال و جنوب پایتخت+جدول ، قیمت آجیل و خشکبار از جنوب تا شمال تهران / اسفند ۹۶ ، ارزانترین خانه‌هـای فروخته شده تهران+جدول ، مار جعفری از جنوب به شمال رفت! + عکس ، علت تفاوت قیمت قالیشویی ها چیست؟ .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و گزارشی از وضعیت بازار مسکن در فروردین ماه سال جاری (۹۷) منتشر کرده است.
بر اساس ایـن گزارش در فروردین ماه امسال، ۴ هزار و ۷۹۶ فقره معامله به ثبت رسید که‌ بیشترین تعداد در منطقه ۵ تهران با ۶۴۸ فقره معامله …

تفاوت قیمت گرانترین و ارزانترین خانه‌هـای شمال و جنوب پایتخت

تفاوت قیمت گرانترین و ارزانترین خانه هـای شمال و جنوب پایتختبه گزارش

 گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و گزارشی از وضعیت بازار مسکن در فروردین ماه سال جاری (۹۷) منتشر کرده است.

بر اساس ایـن گزارش در فروردین ماه امسال، ۴ هزار و ۷۹۶ فقره معامله به ثبت رسید که‌ بیشترین تعداد در منطقه ۵ تهران با ۶۴۸ فقره معامله و کمترین تعداد در منطقه ۹ با تنها ۵۴ معامله بوده است.

همه چیز در مورد ارزانترین پایتخت تفاوت جنوب خدمات زنان شمال قیمت گرانترین

همچنین میانگین قیمت مسکن در تهران ۵ میلیون و ۵۸۴ هزار تومان محاسبه شده است که‌ در ایـن میان منطقه ۱ پایتخت با متوسط قیمت ۱۱ میلیون و ۷۷۳ هزار تومان گرانترین منطقه تهران محسوب می‌شود. ارزانترین منطقه نیز منطقه ۱۸ با میانگین قیمتی ۲ میلیون و ۶۳۸ هزار تومان تعیین شده است.


بیشتر بخوانید:

کاهش ۷ تا ۱۲ میلیون تومانی سود تسهیلات ۸۰ میلیونی مسکن/ رقم اقساط در ۳ سررسید+ جدول

جزییات مطلب ارزانترین و پایتخت و تفاوت و جنوب و خدمات و زنان و شمال و قیمت و گرانترین را میخوانید .

ایـن در حالی است که‌ میانگین قیمت هر متر مربع مسکن در منطقه یک تهران در اسفند ماه سال گذشته، ۱۲ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان بود که‌ حدود ۳۰۰ هزار تومان در هر متر مربع با کاهش قیمت مواجه شده ایم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تفاوت قیمت گرانترین و ارزانترین خانه‌هـای شمال و جنوب پایتخت

ولی متوسط قیمت مسکن در منطقه ۱۸ تهران در اسفند ماه سال قبل (به عنوان ارزانترین منطقه پایتخت) متری ۲ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان بود که‌ در فروردین سال جاری نسبت به ماه قبل از آن‌ (اسفند ۹۶) افزایشی در حدود ۲۰۰ هزار تومان داشته است.

پاسخ مالک خونه به خونه به حاشیه‌هـای امروز

میانگین قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در ۱۷ منطقه پایتخت کمتر از ۵ میلیون تومان و تنها در ۵ منطقه بالای ۵ میلیون تومان است.

منبع: مهر

توضیحات بیشتر در موردارزانترین پایتخت تفاوت جنوب خدمات زنان شمال قیمت گرانترین

انتهـای پیام/

تفاوت قیمت هر متر مسکن در شمال و جنوب تهران

شما مطلب تفاوت قیمت گرانترین و ارزانترین خانه‌هـای شمال و جنوب پایتخت را می خوانید .
ارزانترین پایتخت تفاوت جنوب خدمات زنان شمال قیمت گرانترین

قیمت آجیل و خشکبار از جنوب تا شمال تهران / اسفند ۹۶

خرید آجیل و خشکبار برای پذیرایی از مهمانان نوروزی برای ایـرانیان یک سنت دیرینه است، به همین علت بازار ایـن محصولات در روزهـای پایانی سال رونق خاصی دارد و اکثر فروشگاه‌هـای عرضه آجیل و خشکبار روزهـای پرمشتری را سپری می‌کـنند.البته  آجیل و خشکبار از نظر نوع و کیفیت خیلی متنوع است و قیمت‌ها هم از جنوب تا شمال شهر تهران خیلی با یکدیگر تفاوت دارد.* جدول قیمت آجیل و خشکبار (قیمت‌ها بر حسب تومان) نوع کالا جنوب تهران (بازار مولوی)شمال تهران (حوالی پارک ساعی)پسته احمد اقایی۳۸۰۰۰ تا ۵۸۰۰۰۷۸۰۰۰پسته کله قوچی۴۲۰۰۰ تا ۶۸۰۰۰۶۴۰۰۰پسته اکبری۵۴۰۰۰ تا ۶۴۰۰۰۸۹۰۰۰مغز پسته۸۰۰۰۰۱۱۵۰۰۰مغز بادام۵۸۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰۱۱۰۰۰۰بادام هندی۸۰۰۰۰۹۸۰۰۰بادام کاغذی۳۸۰۰۰ تا ۴۸۰۰۰۵۴۰۰۰فندق با پوست۳۸۰۰۰۵۵۰۰۰مغز فندق۵۵۰۰۰۸۸۰۰۰تخمه ژاپنی۲۲۰۰۰۲۸۰۰۰تخمه مرمری۱۸۰۰۰۲۲۰۰۰تخمه کدو۲۲۰۰۰۲۸۰۰۰مویز۲۵۰۰۰۳۸۰۰۰توت خشک۳۸۰۰۰۶۴۰۰۰مغز گردو۳۸۰۰۰ تا ۶۴۰۰۰۸۸۰۰۰سنجد۲۲۰۰۰۴۵۰۰۰ساتین

قیمت خرید‌وفروش آپارتمان در شمال پایتخت+ جدول


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آن‌چه در زیر می‌آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان در شمال تهران طی فروردین ماه ۹۷ می‌باشد. لازم به ذکر است که‌ ایـن ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایـران می‌باشد.

منبع: اقتصاد آن‌لایـن
انتهـای پیام/
نرخ آپارتمان در شمال تهران
قیمت انواع خودرو لوکس در بازار پایتخت +جدول

مهمترین نکات و ترفندها برای تمیز کردن خانه


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛آن‌چه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودرو‌هـای لوکس و وارداتی در سطح بازار پایتخت طی فروردین ماه ۹۷ است که‌ ممکن است تا ۵ درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد که‌ در ادامه ایـن قیمت ها را در جدول مشاهده کـنید:
 
 
 

منبع:مشرق
انتهـای پیام/
قیمت خودروهـای مختلف در بازار تهران

خدمات بهزیستی به زنان سرپرست خانوار

خبرگزاری ایسنا: زنان نقش مهمی در خانواده و بویژه در خانواده‌هـایی که‌ سرپرست خانوار هست اند، دارند. به منظور به حداقل رساندن مشکلات و ایـن قشر، سازمان بهزیستی و معاونت امور زنان و خانواده به آن‌ان خدماتی را ارائه می‌دهند.
طرح بازتوانی و قادرسازی خانواده‌هـای نیازمند و بی‌سرپرست، ارائه خدمات اجتماعی به خدمت گیرندگان تحت پوشش، اجرای طرح گروه‌هـای همیار زنان خود سرپرست، آموزش‌هـای فنی و حرفه‌ای مبتنی بر امکانات جامعه و پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان عضو خانواده‌هـای تحت حمایت بخشی از خدمات ارائه شده بهزیستی به ایـن آدمها است.
همچنین اجرای طرح اسکان موقت و حمایت اجتماعی از زنان فاقد سرپناه، پرداخت وام خوداشتغالی از محل تبصره‌هـای مصوب، اجرای طرح بهبود تغذیه و توزیع مواد غذایی مناسب در خانواده تحت حمایت، ساماندهی موسسات خیریه و غیر دولتی جهت اجرای اهداف و برنامه سازمان بهزیستی و تامین بیمه خدمات درمانی خانواده‌هـای …

  • دسته‌بندی نشده
  • تفاوت قیمت گرانترین و ارزانترین خانه‌هـای شمال و جنوب پایتخت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *