خانه / دسته‌بندی نشده / آهنگ نوشت (۱۸) به همراه توضیحات

آهنگ نوشت (۱۸) به همراه توضیحات

آهنگ نوشت (۱۸) ، آهنگ نوشت (۱۳) ، آهنگ نوشت (۱۷) ، رستوران سنتی کلبه ایران | آهنگ زنده در فضایی ایرانی ، روزنامه تایمز از سخت شدن شرایط برای آمریکا در صورت خروج از برجام نوشت ، دانلود Pulsar Music Player Pro 1.7.2؛ برنامه پخش کـننده آهنگ .
برترین ها گردآوری و طراحی از بهنام رائین: ترکیب موسیقی و کلام همیشه همراه ماست، خصوصا ایـن روزهایی کـه ابزارها بیشتر شده اند و در هر وضعیتی می شـود موسیقی را به وجود گره زد. ایـن ترکیب آرام بخش با همه ی اشک ها  و لبخندهایمان عجین می شـود  و با …

آهنگ نوشت (۱۸)

برترین ها گردآوری و طراحی از بهنام رائین: ترکیب موسیقی و کلام همیشه همراه ماست، خصوصا ایـن روزهایی کـه ابزارها بیشتر شده اند و در هر وضعیتی می شـود موسیقی را به وجود گره زد. ایـن ترکیب آرام بخش با همه ی اشک ها  و لبخندهایمان عجین می شـود  و با خودش چیزهایی می آورد کـه بعدها، وقتی کـه از آن‌ تلخ و شیرین ها خبری نیست یاد آور می شـود کـه چه بر ما گذشته و اصلا چه بر سرمان خواهد آمد.
 
برای ما اما جایگاه ترانه شاید پررنگ تر از باقی شهروندان دنیا باشد. ما با حافظ، یلدا را سر می کنیم، با سعدی زندگی می کنیم و ترانه برای ما چیز دیگریست. گاهی در شتاب روزمره انگار کـه روی کلمات مکث نمی کنیم، ایـن جایگاه میخواهد روی تک تک واژه های ترانه ها کمی مکث کنیم و به کلمات حرمت بدهیم؛ یا در واقع به خودمان، به یادها و آدم هایی کـه شاید دیگر نیستند…
 
سعی کرده ایم در مجموعه مطالب “آهنگ نوشت” مجموعه ای از اشعار خوانندگان ایرانی را در اختیار شما قرار بدهیم. مثل همیشه منتظر نظرات، اعتراضات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان استیم.
 
همچنین شما می توانید اشعار خواننده محبوب خود را در قسمت نظرات برای ما ارسال نمایید.
 
***
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
همه چیز در مورد ایران ترامپ ظریف علیه علیه ایران قلابی نمایش واکنش


واکنش ظریف به نمایش قلابی ترامپ علیه ایران

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس واکنش ظریف به نمایش قلابی ترامپ علیه ایران و محمدجوادظریف وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پستی توئیتری به نمایش دروغین ترامپ و همدستانش در راستای ایران هراسی در سازمان ملل واکنش نشان داد.
به گزارش خبرگزاری خبرآن‌لایـن، ظریف در صفحه توئیتری خود نوشت:
در بخش خبرهای قلابی، ترامپ و همدستانش تلاش می کـنند روایتی ایران هراسانه در شورای امنیت ملل متحد ایجاد کـنند آن‌ هم از طریق برگزاری ضیافت و ارائه مدارک تقلبی کـه توسط یک همسایه در حال جنگ تولید شده و تنها برای همان همسایه مستاصل و همدستانش در ارتکاب جنایات جنگی قابل باور است.

شما پست واکنش ظریف به نمایش قلابی ترامپ علیه ایران را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن‌ به ما بگویید

منبع خبر
فرارو

  • دسته‌بندی نشده
  • آهنگ نوشت (۱۸)


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *