خانه / دسته‌بندی نشده / همکاری زن و شوهر برای سرقت از عابربانک ها +عکس به همراه توضیحات

همکاری زن و شوهر برای سرقت از عابربانک ها +عکس به همراه توضیحات

همکاری زن و شوهر برای سرقت از عابربانک ها +عکس ، همکاری زن و شوهر برای سرقت از عابر بانک‌ها ، جزییات سرقت هالیوودی یک دستگاه عابربانک در تهران ، شکار سالمندان مقابل عابربانک +عکس ، عکس پدر شوهر و مادر شوهر سابق بهاره رهنما در تئاتر وی ، دیدار بهاره رهنما با پدر شوهر و مادر شوهر سابق خود (عکس) .

به گزارش جام جم انلاین‌ از پلیس آگاهی تهران بزرگ، چندی پیش مأموران کلانتری ۱۰۸ نواب در حین گشت زنی در خیابان امام خمینی (ره) موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه‌دار این‌ منطقه به نام ابوالفضل ۴۶ ساله شدند کـه به محض مشاهده مأموران قصد داشت تا …

همکاری زن و شوهر برای سرقت از عابربانک ها +عکس

به گزارش جام جم انلاین‌ از پلیس آگاهی تهران بزرگ، چندی پیش مأموران کلانتری ۱۰۸ نواب در حین گشت زنی در خیابان امام خمینی (ره) موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه‌دار این‌ منطقه به نام ابوالفضل ۴۶ ساله شدند کـه به محض مشاهده مأموران قصد داشت تا خودش را از رؤیت انان خارج کرده و همزمان اموالی را به سطل زباله انداخت.

در ادامه، مأموران به این‌ شخص نزدیک شده و در همان بررسی اولیه موفق به کشف چندین کارت عابربانک متعلق به افراد مختلف شدند کـه ابوالفضل به محض مشاهده مأموران انها را به داخل سطل زباله انداخته بود.

همه چیز در مورد افزایش برخی جهانگیری حقوق زن زن و شوهر سرقت سند شوهر عکس نامه همکاری

با توجه به سوابق متعدد ابوالفضل در ارتکاب جرایم مختلف و نیز این‌کـه متهم به تازگی و پس از اخذ مرخصی از زندان آزاد شده و همچنین کشف تعداد قابل توجهی کارتهـای عابر بانک متعلق به افراد مختلف ، پرونده مقدماتی با موضوع سرقت تشکیل و پرونده به همراه متهم دستگیر شده در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز‌ رسیدگی به این‌ پرونده ، کارآگاهان با شناسایی صاحبان کارت‌هـای عابربانک کشف شده از متهم ، اطلاع پیدا کردند کـه تمامی این‌ کارت‌ها در مقابل دستگاه هـای عابربانک و به شیوه بدل اندازی سرقت شده و متهم با اطلاع داشتن از رمز ورود به حساب افراد اقدام به برداشت وجوهات داخل حسابها کرده است.

جزییات مطلب افزایش و برخی و جهانگیری و حقوق و زن و زن و شوهر و سرقت و سند و شوهر و عکس و نامه و همکاری را میخوانید .

متهم کـه چاره‌ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت ، به کارآگاهان گفت‌: به همراه همسر خود در مقابل دستگاه‌هـای عابر بانک اقدام به شناسایی افرادی می‌کردیم کـه قصد انجام عملیات بانکی داشتند ؛ ابتدا همسرم در یک لحظه اقدام به برداشتن رمز عابربانک‌ها می‌کرد و در ادامه، بنده به بهانه کمک کردن به این‌ افراد نزدیک می‌شدم و در پوشش کمک کردن برای انجام عملیات بانکی در یک لحظه اقدام به جابجا کردن کارت انها با کارتی مشابه می‌کردم و با رمز کارت کـه همسرم انرا سرقت کرده بود بلافاصله اقدام به برداشت تمام پول داخل حساب‌ها می‌کردیم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره همکاری زن و شوهر برای سرقت از عابربانک ها +عکس

با توجه به اعتراف صریح متهم مبنی بر این‌کـه رمز عابربانک‌ها توسط همسرش در اختیار وی قرار گرفته، کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ اقدام به دستگیری «زهرا . پ» ۴۵ ساله کردند. او در اعترافاتش در خصوص برداشت مبلغ شش میلیون تومان از حساب یکی از مالباختگان گفت: در خیابان قصرالدشت مقابل عابربانک ایستاده بودم کـه فردی عابربانکش را جا گذاشت انرا برداشتم تا به او بدهم ولی این‌ شخص را پیدا نکردم و وسوسه شدم و در ادامه با کمک همسرم اقدام به خالی کردن پول داخل حساب کردیم . متهم در ادامه تحقیقات صراحتا اعتراف کرد کـه زمانی کـه صاحبان کارت‌ها قصد انجام عملیات بانکی در مقابل دستگاه عابربانک را داشتند ، به انها نزدیک می شدم و در یک لحظه اقدام به برداشت رمز ورود به حساب افراد کرده است.

ترامپ: کشور روسیه آماده موشک هـای خوشکل، جدید و هوشمند ما باش+عکس

سرهنگ کارآگاه حمدالله علیزاده، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اشاره به ادامه رسیدگی به این‌ پرونده گفت: با توجه به سوابق متهم اصلی پرونده به ارتکاب جرایم مختلف و همراهی همسر این‌ فرد در ارتکاب جرایم جدید، تحقیقات برای شناسایی دیگر جرایم ارتکابی این‌ زن و شوهر در دستور کار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و همزمان هماهنگی‌هـای لازم با بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه ۱۰ تهران دستور انتشار تصاویر بدون پوشش متهمان نیز انجام شده است لذا از کلیه شکات و مالباختگانی کـه موفق به شناسایی تصاویر متهمان شدند دعوت می شـود تابرای پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در میدان حر – انتهـای خیابان ۱۲ فروردین مراجعه کـنند.

توضیحات بیشتر در موردافزایش برخی جهانگیری حقوق زن زن و شوهر سرقت سند شوهر عکس نامه همکاری
شما مطلب همکاری زن و شوهر برای سرقت از عابربانک ها +عکس را می خوانید .

همکاری زن و شوهر برای سرقت از عابر بانک‌ها

خبرگزاری ایسنا: زن و شوهری کـه پس از سرقت کارت‌هـای عابربانک افراد و اطلاع پیدا کردن از رمز کارت این‌ افراد اقدام به برداشت وجوهات داخل حسابشان کرده بودند، توسط ماموران پلیس آگاهی دستگیر شدند.
چندی پیش مأموران کلانتری ۱۰۸ نواب در حین گشت زنی در خیابان امام خمینی (ره) موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه‌دار این‌ منطقه به نام ابوالفضل ۴۶ ساله شدند کـه به محض مشاهده مأموران قصد داشت تا خودش را از رؤیت انان خارج کرده و همزمان اموالی را به سطل زباله انداخت. در ادامه ، مأموران به این‌ شخص نزدیک شده و در همان بررسی اولیه موفق به کشف چندین عابربانک متعلق به افراد مختلف شدند کـه ابوالفضل به محض مشاهده مأموران انها را به داخل سطل زباله انداخته بود.

عکس نوشته هـای زیبا برای چهارشنبه سوری

با توجه به سوابق متعدد ابوالفضل در ارتکاب جرایم مختلف و نیز این‌کـه متهم به تازگی و …
سلفی متفاوت زن و شوهر بازیگر با ۱۵ سال تفاوت سنی/عکس

به نقل از سایت بی جامه و به گزارش پارس سلفی متفاوت زن و شوهر بازیگر با ۱۵ سال تفاوت سنی/عکس و …
عکس یادگاری زن و شوهر مجری در شب برفی

به نقل از سایت بی جامه و به گزارش پارس عکس یادگاری زن و شوهر مجری در شب برفی و …

اختصاصی| افزایش نامتعارف و محرمانه حقوق در برخی دستگاه‌ها/ حجتی به جهانگیری نامه نوشت + سند

به گزارش خبرنگار کشاورزی خبرگزاری تسنیم، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در نامه‌ای به  اسحاق جهانگیری معاون اول  رئیس جمهور در  اعتراض به نابرابری حقوق در دستگاه‌هـای دولتی اظهار  کرد کـه حقوق برخی از دستگاه‌ها مانند سازمان امور مالیاتی و قضایی ۵۰ درصد و وزارت کشور ۳۵ درصد افزایش یافته است و با توجه به نقش این‌ وزارتخانه در تأمین امنیت غذایی کشور خواهان افزایش ۵۰درصدی امتیازات مربوط به فصل دهم، در حقوق کارکنان این‌ وزارتخانه در سال جاری شد.متن نامه حجتی به جهانگیری به‌شرح زیر است:احتراماً ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو به‌استحضار می‌رساند، یکی از اهداف تصویب قانون مدیریت خدمات کشوری هماهنگ نمودن و یکسان‌سازی نظام دریافت‌هـای کارکنان دولت با همترازان خود در کلیه دستگاه‌هـای اجرایی و رفع هرگونه تبعیض و نابرابری میان کارمندان دولت بوده است.لکن متأسفانه با تصویب مصوبات عدیده و عمدتاً محرمانه از جمله مصوبه شماره ۱۷۴۰/۹۰/م‌ت۱۰۵هـ مورخ ۹۰/۱/۲۸ و ۱۹۰۲۲۷/ت۵۰۲۹۱ مورخ ۹۲/۱۲/۲۵ و ۶۵۰۱۳۲/ت۴۸۷۵۳هـ مورخ ۹۲/۳/۲۰ و… …

  • دسته‌بندی نشده
  • همکاری زن و شوهر برای سرقت از عابربانک ها +عکس


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *