خانه / دسته‌بندی نشده / وزیر آموزش و پرورش: اجازه کوچکترین تعرض و بی‌احترامی به همکارانم را نمی‌دهم به همراه توضیحات

وزیر آموزش و پرورش: اجازه کوچکترین تعرض و بی‌احترامی به همکارانم را نمی‌دهم به همراه توضیحات

وزیر آموزش و پرورش: اجازه کوچکترین تعرض و بی‌احترامی به همکارانم را نمی‌دهم ، طنز؛ وزیر آموزش‌و‌پرورش جوگیر! ، توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره آموزش زبان روسی در مدارس کشور ، پیام توئیتری وزیر آموزش و پرورش به مناسبت چهارشنبه آخر سال ، تاکید وزیر آموزش و پرورش بر ایجاد لذت یادگیری در مدارس ، وزیر آموزش و پرورش امشب در «نگاه یک» .
به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به دنبال حادثه ضرب و شتم یک معلم در اسـتان خوزستان، وزیر آموزش و پرورش به معاون حقوقی و امور مجلس ماموریت داد تا این‌ حادثه را به شکل ویژه پیگیری کند و اقدامات لازم جهت احقاق حقوق این‌ همکار فرهنگی و برخورد قاطع قانونی با ضارب وی را …

وزیر آموزش و پرورش: اجازه کوچکترین تعرض و بی‌احترامی به همکارانم را نمی‌دهم

به گزارش

حوزه آموزش و پرورش 

گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به دنبال حادثه ضرب و شتم یک معلم در اسـتان خوزستان، وزیر آموزش و پرورش به معاون حقوقی و امور مجلس ماموریت داد تا این‌ حادثه را به شکل ویژه پیگیری کند و اقدامات لازم جهت احقاق حقوق این‌ همکار فرهنگی و برخورد قاطع قانونی با ضارب وی را انجام دهد.

 وزیرآمورزش در پیامی توئیتری نوشت: اجازه کوچکترین تعرض و بی‌احترامی به همکارانم را نمی‌دهم.
 
در ادامه پیام توتئیتری وزیرآموزش و پرورش به دنبال ضرب و شتم یک معلم در اسـتان خوزستان را ببینید.
 
وزیر آموزش و پرورش: اجازه کوچکترین تعرض و بی‌احترامی به همکارانم را نمی‌دهم

انتهای پیام/

همه چیز در مورد تکنولوژی جهان فعال فهرست میلیاردر
جزییات مطلب تکنولوژی و جهان و فعال و فهرست و میلیاردر را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره وزیر آموزش و پرورش: اجازه کوچکترین تعرض و بی‌احترامی به همکارانم را نمی‌دهم

توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره آموزش زبان روسی در مدارس ک


سید محمد بطحا‌یی، وزیر آموزش و پرورش، در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره آموزش زبان روسی در مدارس و حواشی کـه در این‌ مورد مطرح شده بود، عنوان کرد: درشبکـه‌های اجتماعی و برخی از رسانه‌های جمعی متأسفانه همه توضیحات به در‌ستی منتشر نشد.
وی ادامه داد: بر اساس مقررات، دانش‌آموزان در متوسطه اول و دوم بایـد یک زبان خارجی را بیاموزند کـه تا به امروز تنها زبان خارجی کـه دانش‌آموزان امکان یادگیری آن‌ را داشتند زبان انگلیسی بود.
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد:بایـد این‌ انحصار آموزش زبان انگلیسی در مدارس را  بشکنیم، یعنی فقط این‌ زبان مورد توجه قرار نگیرد و سایر زبان‌های مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش همچون روسی، فرانسه، آلمانی و اسپانیایی در دستور کار مدارس باشد.
بطحایی، با اشاره به این‌کـه بایـد بستر لازم برای آموزش این‌ زبان‌ها فراهم شـود، گفت: اگر دانش آموزی داوطلبانه خواهان آموزش زبانی غیر از …
تعطیلی مدارس از چه زمانی شروع می شـود؟

آموزش نحوه شکست دادن تیم شفر به قلعه نویی

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد کـه مدارس حتی یک روز قبل از تعطیلات نوروز هم نبایـد تعطیل شوند. دانش‌آموزان تا آخرین روز سال جاری بایـد تحصیلشان را ادامه دهندبطحایی وزیر آموزش و پرورش، روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به همکارانم در مدارس تاکید موکد، موکد، موکد دارم کـه به هیچ عنوان  امسال حتی یک روز زودتر از ایام تعطیلی نبایـد تعطیل کنند.وی تاکید کرد: دانش‌آموزان تا آخرین روز سال جاری بایـد تحصیلشان را ادامه دهند.وی درباره حذف آزمون ورودی پایه هفتم تصریح کرد: مصوبه شورای هماهنگی مدارس غیردولتی را چند روز گذشته ابلاغ کرده‌ایم کـه هنوز شاید به دست همه مدارس نرسیده باشد. البته مدارس غیردولتی از تصمیم ما اسـتقبال کرده‌اند؛ سازمان مدارس غیردولتی هم تیمی در اختیار گرفته تا با تخلفات در این‌ زمینه برخورد جدی کند البته امیدوارم با اسـتقبالی کـه مدارس کرده‌اند، برگزاری این‌ ازمون متوقف شـود.وزیر آموزش وپرورش در …
وزیر آموزش و پرورش به چالشی محیط زیستی پیوست

به گزارش  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش، در پیامی توئیتری از پیوستن به چالش بی زباله و تلاش برای حفظ محیط زیست خبر داد کـه متن این‌ توئیت در ادامه آمده اسـت:
از دعوت مسئولانه فرزندان عزیزم ممنونم.‏⁧
محیط‌زیست ⁩ امانتی اسـت کـه نسل ما نسبت به‌آن‌ کم‌توجه بود؛ خوشحالم آینده‌سازان ⁧ ایران ⁩، ارزش آن‌ را به درستی درک کرده‌اند. به چالش ⁧ بی‌زباله ⁩ می‌پیوندم.

انتهای پیام/
وزیر آموزش و پرورش به چالش «بی‌زباله» پیوست

شرط كار پرورش و تجارت پر سود اسب

فهرست ۲۰ میلیاردر فعال تکنولوژی در جهان

به تازگی فوربس لیستی از ۲۰ نفر اول ثروتمند جهان تهیه کرده اسـت کـه طبق آن‌ ۹ نفر اول از فعالان زمینه تکنولوژی می باشند.

طبق تحقیقات فوربس بیش از ۲٬۲۰۸ نفر در جهان از افراد میلیاردر می باشند کـه مجموعه‌ ی دارایی‌های آن‌ خا بیش از ۹.۱ تریلیون دلار اعلام شده اسـت.

۲۰ نفر اول این‌ لیست ثروتی نزدیک به ۱.۲ تریلیون دلار دارند. این‌ تعداد افراد فقط یک درصد از کل افراد میلیاردر هستند اما ثروت آن‌ ها ۱۳ درصد کل ثروت اعلام شده اسـت. در صدر این‌ لیست جف بزوس قرار دارد. بیل گیتس در رتبه‌ ی دوم قرار دارد. بیش از ۵۸۵ نفر از افرادی کـه در لیست ثروتمندترین افراد حضور دارند، آمریکایی هستند و در رتبه‌ ی دوم چینی‌ ها با در ۳۷۳ نفر در این‌ لیست حضور دارند.

  • دسته‌بندی نشده
  • وزیر آموزش و پرورش: اجازه کوچکترین تعرض و بی‌احترامی به همکارانم را نمی‌دهم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *