خانه / دسته‌بندی نشده / توافق ترامپ و مکرون برای توافق جدید با ایـران؟ به همراه توضیحات

توافق ترامپ و مکرون برای توافق جدید با ایـران؟ به همراه توضیحات

توافق ترامپ و مکرون برای توافق جدید با ایـران؟ ، خط و نشان هـای جدید ترامپ برای برنامه ی هـسته ای ایـران ، گفتگوی ترامپ و مکرون شفاهی در مورد برجام ، بیانیه کاخ سفید درباره تماس تلفنی ترامپ و مکرون ، ترامپ به مکرون: بذار شوره‌ها را از روی کتت بردارم ، ظریف: امیدوارم مکرون و مرکل ترامپ را تفهیم کنند .
به نوشته سی ان ان، مکرون پس از گفت و گو با ترامپ اکنون معتقد هـست کـه مذاکره برای توافقی جدید با ایـران کـه آمریکا می خواهد رسمی تر و احتمالا به لحاظ قانونی الزام آور باشد، ضروری هـست.
 

سی ان ان به نقل از منابع آگاه از گفت و گوهـای سران دو کشور مدعی شد کـه ترامپ و مکرون …

توافق ترامپ و مکرون برای توافق جدید با ایـران؟

به نوشته سی ان ان، مکرون پس از گفت و گو با ترامپ اکنون معتقد هـست کـه مذاکره برای توافقی جدید با ایـران کـه آمریکا می خواهد رسمی تر و احتمالا به لحاظ قانونی الزام آور باشد، ضروری هـست.
 
توافق ترامپ و مکرون برای توافق جدید با ایـران؟
سی ان ان به نقل از منابع آگاه از گفت و گوهـای سران دو کشور مدعی شد کـه ترامپ و مکرون برنامه ریزی کرده اند کـه مذاکره توافقی جدید با ایـران را سریعا شروع کنند و این‌ توافق در کنار برجام اما فراتر از ان خواهد بود.

این‌ توافق کـه سی ان ان از ان با تعبیر «پیمان» یاد کرده هـست، شامل ملاحظات ترامپ درباره برجام، از جمله برنامه موشکی، بندهـای غروب توافق هـسته ای و فعالیت هـای منطقه ای ایـران خواهد بود.

همـه چیز در مورد ترامپ توافق جدید درباره زندان مرگ مکرون

یکی از این‌ منابع آگاه گفته هـست کـه انچه ایـران در محافل و دیدارهـای خصوصی می گوید، بسیار شبیه ادبیاتی هـست کـه در اظهارات علنی مطرح می کند، مبنی بر این‌کـه بازمذاکره برجام به معنای پایان حضور تهران در ان هـست.

سی ان ان با اشاره به امید اروپایی ها برای ماندن ترامپ در برجام، افزود کـه منابع آگاه گفتند کـه مکرون پس از ورود به واشنگتن خیلی زود فهمید امید چندانی وجود ندارد و انچه ترامپ به دنبال ان هـست بسیار فراتر از اصلاحات موقتی هـست.

جزییات مطلب ترامپ و توافق و جدید و درباره و زندان و مرگ و مکرون را میخوانید .

مکرون این‌ هفتـه در سفری سه روزه به واشنگتن درباره آینده توافق هـسته ای با ایـران با رئیس جمهوری آمریکا گفت و گو کرد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره توافق ترامپ و مکرون برای توافق جدید با ایـران؟

مکرون در سخنرانی خود در کنگره آمریکا با تاکید بر ثبات و احترام به حاکمیت ایـران، گفت: برجام را همـه امضا کرده ایم و ما به هیچ وجه از ان خارج نخواهیم شد.

بیت‌کوین پروژه سازمان اطلاعاتی آمریکـهـست؛ نسخه جدید دلار

در روزهـای گذشته و همزمان با سفر مکرون به آمریکا، گزارش‌هـایی از احتمال حصول «توافق تکمیلی» میان آمریکا و اروپا در ارتباط با برجام مطرح شده بود.

ترامپ قرار هـست ۲۲ اردیبهشت درباره تعلیق تحریم هـای هـسته ای ایـران تصمیم گیری کرده و خروج یا ماندن کشورش در برجام را اعلام کند.

توضیحات بیشتر در موردترامپ توافق جدید درباره زندان مرگ مکرون
منبع: ایرنا
شمـا مطلب توافق ترامپ و مکرون برای توافق جدید با ایـران؟ را می خوانید .

«یو اس ای تودی» خطاب به ترامپ: به مکرون گوش کن! برجام را حفظ


روزنامه «یو اس ای تودی» در سرمقاله خود با اشاره به اشتباهات فاحش ترامپ در عرصه سیهـست خارجی به او توصیه می‎کند کـه دستکم این‌ بار بر سر حفظ برجام به حرفهـای امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه گوش کند.
 

این‌ روزنامه امریکایی می‌نویسد: «رییس جمهوری آمریکا با خروج از پیمان اقلیمی و رد قرارداد تاریخی ترنس پاسیفیک سهم خود را در اشتباهات روی داده در سیهـست خارجی ایفا کرده هـست. با این‌ حال مهمترین تصمیم او درباره برجام هـست. امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه قصد دارد در رهـستای نجات برجام گام بردارد؛ توافقی کـه در سال ۲۰۱۵ میلادی توسط چین، اتحادیه اروپا، فرانسه، آلمان، ایـران، روسیه، بریتانیا و امریکا امضا شده هـست».از دید این‌ روزنامه از جمله مواردی کـه اشتباه هـست این‌ توافق را نادیده بگیریم موارد ذیل هـستند:براساس ۱۱ گزارش طبق بازرسی‌هـای بازرسان آژانس انرژی اتمی، ایـران مطابق مفاد برجام عمل کرده هـست. در صورتی کـه برجام لغو شـود …
امکان حمله جدید آمریکا به کشور سوریه؛ ترامپ قصد دارد «بشار اسد» ر

مخالفان توافق پاریس، ادله قوی ندارند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه «کامرسانت»، چاپ مسکو امروز در تحلیلی نوشته هـست: منابع خبری آمریکایی فاش کرده‌اند کـه “دونالد ترامپ” رئیس جمهوری این‌ کشور در حال بررسی گزینه «تنبیه دولت بشار اسد» در رابطه با شایعه حمله ارتش کشور سوریه با هـستفاده از گاز کلر هـست. همزمان با این‌ مسئله برخی منابع خبری عرب‌زبان نیز از حمله شیمیایی جدید در منطقه غوطه شرقی دمشق خبر دادند.تعداد انتشار چنین اخباری اخیراً بسیار زیاد شده و این‌ در شرایطی هـست کـه مبارزات در صحن شورای امنیت سازمان ملل برای تدوین مکانیزمی جدید برای تحقیقات مربوط به امکان هـستفاده از سلاح‌هـای شیمیایی در کشور سوریه چند ماه هـست کـه بدون نتیجه ادامه دارد و مسکو و واشنگتن به هیچ وجه نمی‌توانند در این‌ خصوص به سازش برسند و مواضع دو طرف به‌شدت با یکدیگر متناقض هـست.منابع خبری روزنامه «واشنگتن پست» تأیید کردند کـه دونالد ترامپ هفتـه گذشته در نشستی با حضور “هربرت مک‌مستر” …
توئیت جدید ترامپ درباره مذاکره با کره شمـالی


خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز یکشنبه در پیامی توئیتری اظهارات تازه ای را درباره مذاکره با کره شمـالی بیان کرد.
رئیس جمهوری آمریکا در این‌ پیام آورده هـست: تا به نتیجه رسیدن در موضوع کره شمـالی، راه طولانی پیش رو داریم.
وی ادامه داد: ممکن هـست همـه چیز حل و فصل شـود و ممکن هـست چیزی نشـود. کاری کـه من در حال انجام ان هـستم، باید مدت ها پیش به انجام می رسید.
ترامپ افزود: واقعا جای تعجب دارد ما هیچ امتیازی ندادیم و انها با عاری سازی اتمی، بستن سایت و عدم آزمایش موافقت کرده‌اند!

نسل جدید رایانه‌ها با ترکیب نور و الکترونیک

توضیح درباره مرگ «طالب بساطی» در زندان

خبرگزاری ایسنا: نماین‌ده مردم ایلام در مجلس گفت کـه بر اساس پیگیری‌هـایش، طالب بساطی بعد از ناآرامی‌ها بازداشت شده و بر اثر سکته در زندان فوت کرده هـست. جلال میرزایی اظهار کرد: طبق پیگیری‌هـایی کـه انجام دادیم طالب بساطی کارمند اورژانس شهرستان ملکشاهی بوده و بعد از ناآرامی‌ها بازداشت شده هـست، گویا وی ارتباطاتی هم با خارج داشته هـست. وی افزود: چند روزی از بازداشت آقای بساطی گذشته بود کـه او به زندان منتقل شد و نهـایتا یک‌شب در بند عمومی زندان کـه ۱۸ نفر هم حضور داشتند بر اثر سکته فوت کرده هـست.

  • دسته‌بندی نشده
  • توافق ترامپ و مکرون برای توافق جدید با ایـران؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *