خانه / دسته‌بندی نشده / لیگ برتر فوتبال|جشن قهرمانی پرسپولیس با سورپرایز کریمی و رقابت دومی در ایستگاه پایانی به همراه توضیحات

لیگ برتر فوتبال|جشن قهرمانی پرسپولیس با سورپرایز کریمی و رقابت دومی در ایستگاه پایانی به همراه توضیحات

لیگ برتر فوتبال|جشن قهرمانی پرسپولیس با سورپرایز کریمی و رقابت دومی در ایستگاه پایانی ، سورپرایز بیرانوند برای جشن قهرمانی پرسپولیس ، برنامه بازی‌های پرسپولیس در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر فوتبال ، لیگ برتر فوتبال؛ ذوب آهن و پرسپولیس ، لیگ برتر فوتبال|پرسپولیس قهرمان لیگ هفدهم شد/ شاگردان برانکو «دَبِل» کردند ، قرمز پوشان لیگ برتر فوتبال، یک قدم تا قهرمانی + فیلم .
به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفدهمین دوره لیگ برتر امروز (جمعه) به پایان می‌رسد، لیگی که‌ قهرمانش از چند هفته قبل مشخص شده بود، مشکی‌پوشان و نفت تهران هم سقوط کردند تا ایـن هفته خیلی شاهد رقابت جذابی نباشیم. تنها مورد جذاب هفته پایانی، رقابت ذوب‌آهن، استقلال و سایپا برای مقام دومی است. شاگردان شفر در اصفهان برابر سپاهان، ذوب‌آهن مقابل …

لیگ برتر فوتبال|جشن قهرمانی پرسپولیس با سورپرایز کریمی و رقابت دومی در ایستگاه پایانی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفدهمین دوره لیگ برتر امروز (جمعه) به پایان می‌رسد، لیگی که‌ قهرمانش از چند هفته قبل مشخص شده بود، مشکی‌پوشان و نفت تهران هم سقوط کردند تا ایـن هفته خیلی شاهد رقابت جذابی نباشیم. تنها مورد جذاب هفته پایانی، رقابت ذوب‌آهن، استقلال و سایپا برای مقام دومی است. شاگردان شفر در اصفهان برابر سپاهان، ذوب‌آهن مقابل نفت تهران و سایپا هم برابر پیکان قرار می‌گیرد. هفته پایانی اما برای دوست‌داران پرسپولیس می‌تواند هفته رویایی باشد، برگزاری جشن قهرمانی با حضور علی کریمی سرمربی سپیدرود.

سپاهان –

استقلال

همه چیز در مورد ایستگاه برتر پذیرایی پرسپولیس جشن رقابت سرشناس سورپرایز عمر عمل فوتبال قهرمان لیگ لیگ برتر نخستین هتل

شرایط دو تیم کاملا متفاوت است. سپاهان که‌ یکی از پرافتخارترین تیم‌های لیگ برتر است دو، سه فصلی است که‌ روزگار خوشی ندارد. تیمی که‌ یقه استقلال و پرسپولیس را می‌گرفت و هوادارانش بارها شعار «ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمانیم» را سر می‌دادند، امسال با خوش شانسی در لیگ برتر ماندند. سپاهان با کرانچار شروع کرد و نیم فصل هر چند بازی‌های خوبی انجام می‌داد، اما نتیجه نمی‌گرفت تا ایـنکه‌ مدیران باشگاه، یک اصفهانی به نام منصور ابراهیم‌زاده را به عنوان مربی انتخاب کردند. نتایج بد سپاهان با ابراهیم‌زاده هم ادامه داشت و روزی نبود که‌ در تمرینات، هواداران سپاهان علیه فوتبالیستان شعار ندهند. مدیران سپاهان مدتی است فعالیت‌شان را برای حضور قدرتمند در فصل آینده آماده کرده و سراغ گزینه‌هایی چون محسن مسلمان و جپاروف رفته‌اند. انها قصد دارند دوباره سپاهان را به سطح اول فوتبال بازگردانند، بنابرایـن قصد هفته پایانی لیگ برتر می‌خواهند با پیروزی بر استقلال ایـن نوید را به هواداران‌شان بدهند. هر چقدر که‌ شرایط سپاهان خوب نیست، شاگردان شفر روزهای خوبی را سپری می‌کنند. نتایج خوب در لیگ برتر (ان هم تیمی که‌ ابتدای فصل در قعر جدول بود)، صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و رسیدن به فینال جام حذفی باعث شده که‌ هواداران استقلال از تیم‌شان رضایت داشته باشند.

هدف اصلی استقلالی‌ها رسیدن به مقام دومی است، انها البته بایـد منتظر لغزش ذوب‌آهن مقابل نفت تهران هم باشند. با توجه به سقوط نفت به لیگ دسته یک، خیلی‌ها بازی آسانی برای ذوب‌آهن تصور می‌کنند و شاید حواس استقلال بیشتر به جام حذفی باشد که‌ هم قهرمانی را به هواداران بدهد و هم سهمیه مستقیم آسیا را کسب کند. شفر برای بازی فردا بیشتر فوتبالیستانش را در تمرینات در اختیار داشت، اما ممکن است ریسک نکرده و به فوتبالیستانی چون سیدمجید حسینی و روزبه چشمی استراحت بدهد. شفر به فوتبالیستان گفته که‌ به چیزی جز پیروزی برابر سپاهان در نقش جهان فکر نکنند و لیگ را با خاطره خوش به پایان برسانند.

جزییات مطلب ایستگاه و برتر و پذیرایی و پرسپولیس و جشن و رقابت و سرشناس و سورپرایز و عمر و عمل و فوتبال و قهرمان و لیگ و لیگ برتر و نخستین و هتل را میخوانید .

استقلال با ۵۱ امتیاز در رده سوم است و سپاهان ۲۹ امتیازی در جایگاه چهاردهم قرار دارد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره لیگ برتر فوتبال|جشن قهرمانی پرسپولیس با سورپرایز کریمی و رقابت دومی در ایستگاه پایانی

گسترش فولاد تبریز

پدیده خراسان

هر دو تیم در صورت پیروزی تغییری در جدول نمی‌کنند. گسترش یک پله بالاتر از پدیده است و می‌خواهد در زمین خودش بازنده نباشد. شاگردان رضا مهاجری فصل را به امید کسب سهمیه شروع کردند، اما کسر ۶ امتیاز به دلیل بدهی‌ به فوتبالیستان خارجی وضعیت انها را خراب کرد. هر روز هم خبر می‌رسد که‌ باز هم قرار است از ایـن تیم ۶ امتیاز دیگر کسر شود که‌ اگر ایـن اتفاق بیفتد، فاجعه برای فوتبال مشهد خواهد بود.

گسترش فولاد ۳۶ امتیاز است و در رده نهم و پدیده با ۳۲ امتیاز در جایگاه دهم است.

توضیحات بیشتر در موردایستگاه برتر پذیرایی پرسپولیس جشن رقابت سرشناس سورپرایز عمر عمل فوتبال قهرمان لیگ لیگ برتر نخستین هتل

فولاد خوزستان –

تراکتورسازی تبریز

تیم تراکتورسازی هم به مانند سپاهان فصل تلخی را سپری کرد. محرومیت از نقل و انتقالات باعث شد تا ایـن تیم با ترکیبی از فوتبالیستان سرباز و باتجربه راهی لیگ شود، اما نتوانست انتظارات را برآورده کند. تراکتورسازی با یحیی گل‌محمدی شروع کرد، اما اختلاف او با مصطفی آجورلو رأی به عدم همکاری گل‌محمدی داد و در نهایت ساغلام ترکیه‌ای روی نیمکت تراکتورسازی نشست. تراکتورسازی با حضور ساغلام، خوب بازی می‌کرد، اما نتیجه نمی‌گرفت. مشکلات مالی باشگاه هم صدای فوتبالیستان را در آورد و چند روزی هم تمرین را تحریم کردند. همه ایـن عوامل هم باعث شد تا بیشتر بازی‌های تراکتورسازی، شاهد خالی بودن سکوهای یادگار امام (ره) تبریز باشیم. ایـن تیم ۳۱ امتیاز گرفته و تا قبل از بازی امروز در رده یازدهم قرار دارد. فولادی‌ها هم امیدوار بودند با مربی بومی خود یعنی سیروس پورموسوی حداقل سهمیه آسیا را بگیرند، اما در میانه‌های راه جا ماندند. هواداران فولاد از نتایج تیم‌شان راضی نبودند و در چند بازی علیه مدیریت و سرمربی تیم شعار سر دادند تا اوضاع ایـن تیم هم خوب پیش نرود. فولادی‌ها با ۴۴ امتیاز در ایستگاه هفتم هـستند و امیدشان ایـن است که‌ با شکست تراکتورسازی و لغزش پیکان و پارس جنوبی به رده پنجم صعود کنند.

شما مطلب لیگ برتر فوتبال|جشن قهرمانی پرسپولیس با سورپرایز کریمی و رقابت دومی در ایستگاه پایانی را می خوانید .

پیکان –

سایپا

یکی از مهم‌ترین بازی‌های ایـن هفته را پیکان و ساپیا خواهند داشت. علی دایی دوست دارد با تیمی که‌ یک‌بار ان را قهرمان لیگ برتر کرده دوباره به جایگاه خوبی برسد و نایب قهرمان شود. انها هفته پیش مقابل گسترش فولاد به تساوی دست یافتند تا ذوب‌آهن و استقلال جلو بیفتند. دایی امیدوار است ایـن هفته خوش شانس باشد و هم مقام دومی را بدست بیاورد و هم سهمیه آسیا. ایـن تیم تنها به لطف تفاضل گل به نسبت استقلال با ۵۱ امتیاز در رده چهارم است. پیکان هم به قول مجید جلالی قصد دارد لیگ را به خوبی به پایان برساند و در رده بهتری قرار بگیرد. تیمی که‌ برای سهمیه می‌جنگید، اما نتوانست در کورس رقابت قرار بگیرد. شاگردان جلالی با ۴۵ امتیاز در رده پنجم قرار دارند.

ایستگاه برتر پذیرایی پرسپولیس جشن رقابت سرشناس سورپرایز عمر عمل فوتبال قهرمان لیگ لیگ برتر نخستین هتل

نفت تهران –

ذوب‌آهن

تکلیف نفت هفته پیش مشخص شد و به لیگ یک سقوط کرد. تیمی که‌ از ابتدا انقدر حواشی داشت که‌ کمتر کسی امیدی به ماندن ایـن تیم در لیگ پیدا کند. فراموش نکردیم که‌ پیش از شروع فصل، علی کریمی سرمربی شد، اما اختلاف با مالک وقت باشگاه، او را رفتنی کرد و حمید درخشان را سرمربی کرد. چند هفته بعد دوباره ایـن انتخابات تکرار شد تا شرایط بدتر از گذشته شود. مسئولان باشگاه که‌ با انواع و اقسام بدهی روبرو بودند، درخشان را هم برکنار کردند و سراغ هومن افاضلی رفتند. افاضلی چند هفته با نفت نتیجه گرفت و همگان تصور کردند نفت در لیگ می‌ماند، اما چند شکست پی در پی انها را به رده‌های پایین برد. افاضلی با قاطعیت از ماندن نفت صحبت می‌کرد، اما ایـن اتفاق نیفتاد و تیم عجیب و غریب ایـن فصل لیگ برتر به لیگ دسته اول سقوط کند. بازی انها مقابل ذوب‌آهن سرنوشت تیم‌هایی چون استقلال و سایپا را هم مشخص می‌کند. شاگردان امیر قلعه‌نویی که‌ هفته گذشته پرسپولیس را شکست دادند، امیدوارند با برتری مقابل نفت به مقام دومی دست یابند. اتفاقی که‌ برای خود قلعه‌نویی می‌تواند خوب باشد. ذوب‌آهن با ۵۲ امتیاز در رده دوم و نفت هم با ۲۴ امتیاز در ایستگاه پانزدهم است.

سرمربی پرسپولیس میهمان ویژه برنامه نود

مشکی‌پوشان مشهد –

پارس جنوبی جم

نیم فصل اول، هر کسی به جایگاه پارس نگاه می‌کرد، برای ایـن تیم کف می‌زد که‌ با وجود اولین سال حضورش در لیگ برتر نتایج خوبی با مهدی تارتار کسب کرده، اما همین مسئله هم به تیم تارتار ضربه زد. انتظارات مردم جم از تیم بالا رفت و انها به نوعی دوست داشتند تیم‌شان در رده‌های بالا قرار بگیرد. مشکلات مالی هم به ایـن موضوع اضافه شد تا پارس در رقابت برای کسب سهمیه جا بماند. برد مقابل مشکی‌پوشان انتهای جدولی شاید به پارس کمک کند در رده خوبی قرار بگیرد که‌ حداقل در سال اول حضورش در لیگ برتر جایگاه مناسبی باشد. ایـن تیم با ۴۴ امتیاز در رده ششم است. مشکی‌پوشان هم از مدت‌ها قبل تکلیفش مشخص بود و به قول خداداد عزیزی مدیر سازمان فوتبال ایـن باشگاه، کسی رغبت نمی‌کند بازی‌های ایـن تیم را ببیند. تغییرات پی در پی سرمربی و اختلافات سند سقوط ایـن تیم را امضا کرد. انها تا امروز فقط ۱۵ امتیاز گرفته‌اند و نکته قابل توجه ایـنکه‌ پرسپولیس را در آزادی و استقلال را در مشهد با تساوی متوقف کردند!

ایـن مطلب در مورد ایستگاه برتر پذیرایی پرسپولیس جشن رقابت سرشناس سورپرایز عمر عمل فوتبال قهرمان لیگ لیگ برتر نخستین هتل می باشد .

صنعت نفت آبادان –

استقلال خوزستان

استقلال خوزستان به مانند سپاهان ایـن شانس را پیدا کرد که‌ با نتیجه نگرفتن نفت در لیگ بماند. شاگردان ویسی البته سپاهان را هفته گذشته شکست دادند تا متکی به نتایج دیگران نباشند. استقلال خوزستان که‌ دو فصل پیش قهرمان ایران شد، دو سالی است با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند و حتی هواداران ایـن تیم هم حاضر نیستند با ایـن شرایط در فوتبال تیمداری کنند. مدیران باشگاه بایـد فکری به حال فصل بعد کنند، چون شاید از حضور ایـن تیم در لیگ برتر جلوگیری کنند. استقلال خوزستان با هدایت عبدالله ویسی ۳۰ امتیاز گرفته و در رده سیزدهم است. نفت آبادان با فراز کمالوند لیگ را با شکست استقلال شروع کرد. تیمی که‌ با گفتن فوتبالیستانی چون کرار جنام به دنبال سهمیه آسیا بود، اما موفقیت در جام حذفی باعث شد تا کمالوند اعلام کند تمرکزشان روی جام حذفی است. انها در نیمه نهایی به سد محکمی چون استقلال خوردند تا امیدهای ایـن تیم از بین برود. نفت آبادان با ۳۹ امتیاز در رده هشتم ایستاده است.

لیگ برتر فوتبال|جشن قهرمانی پرسپولیس با سورپرایز کریمی و رقابت دومی در ایستگاه پایانی

پرسپولیس

سپیدرود رشت

امروز برای هواداران پرسپولیس روز خاصی است، جشن قهرمانی برای دومین سال پیاپی با حضور علی کریمی. سرخ‌پوشان در حالی برای دومین سال پیاپی قهرمان شدند که‌ از چند هفته پیش ان را مسجل کردند. هر چند که‌ نتایج چند هفته اخیر کمی انها را نگران کرده، اما قهرمانی در لیگ خیال‌شان را راحت کرده است. کریمی هم توانست سپیدرود را در لیگ برتر حفظ کند تا جدال تشریفاتی را در آزادی شاهد باشیم. تنها نکته هیجان انگیز ورزشگاه آزادی، تقابل کریمی با پرسپولیسی‌هاست. کریمی سال‌ها پیراهن پرسپولیس را برتن کرده و اکنون در قامت مربی بایـد مقابل پرسپولیس بایستد. سپیدرود هم به دلیل مشکلات باشگاهش تمرینات خوبی سپری نکرده و بعید است سرخ‌پوشان تهرانی مشکلی برای عبور از سد سپیدرود داشته باشند. هواداران پرسپولیس خواهان حضور کریمی در جشن قهرمانی هـستند و شاید سرمربی سپیدرود با حضور در ایـن جشن سورپرایزی برای هواداران باشد.

ایستگاه, برتر, پذیرایی, پرسپولیس, جشن, رقابت, سرشناس, سورپرایز, عمر, عمل, فوتبال, قهرمان, لیگ, لیگ برتر, نخستین, هتل

اهدای جام قهرمانی، حضور پیشکسوتان و … امشب آزادی را میهمان پرسپولیسی‌ها کرده است. پرسپولیس تا قبل از بازی امروز ۶۱ امتیاز دارد و سپیدرود ۳۰ امتیازی در رده دوازدهم است.

برانکو به رکورد قلعه نویی رسید
به گزارش تسنیم، برنامه بازی‌های امروز به همراه اسامی داوران به شرح زیر است:

جمعه – ۷ اردیبهشت ۹۷
سپاهان اصفهان – استقلال تهران، ساعت ۱۷، ورزشگاه نقش جهان اصفهان
داوران: محمدرضا اکبریان، آرمان اسعدی، اسد حاج‌محمدی و شاهو اصلانی
ناظر داوری: محمدعلی فروغی

گسترش فولاد تبریز – پدیده خراسان، ساعت ۱۷، ورزشگاه بنیان دیزل تبریز
داوران: سعاد وفاپیشه، حمیدرضا کنعانی، عباس پورحیدری و محمدباقر پورباقر
ناظر داوری: رسول فروغی

فولاد خوزستان – تراکتورسازی تبریز، ساعت ۱۷، ورزشگاه غدیر اهواز
داوران: وحید صالحی، فرهاد فرهادپور، محسن بابایی و ابوالفضل گرجی
ناظر داوری: حسین نجاتی

پیکان تهران – سایپای تهران، ساعت ۱۷، ورزشگاه شهدای شهر قدس
داوران: موعود بنیادی‌فر، مهدی عالیقدر، هادی طوسی و ناصر جنگی
ناظر داوری: حسین عسگری

نفت تهران – ذوب‌آهن اصفهان، ساعت ۱۷، ورزشگاه تختی تهران
داوران: علی صفایی، امیر مبشر، علی احمدی و امیر عرب‌براقی
ناظر داوری: بهرام مهرپیما

مشکی‌پوشان مشهد – پارس جنوبی جم، ساعت ۱۷، ورزشگاه ثامن مشهد
داوران: پیمان فرخی‌مهر، رحیم حاجی‌پور ، مهرداد نجفی و کیوان علی‌محمدی
ناظر داوری: علیرضا که‌وری

صنعت نفت آبادان – استقلال خوزستان،  ساعت ۱۸، ورزشگاه تختی آبادان
داوران: علی بای، احسان تیموری، یوسف مغروری و علیرضا حیدرپناه
ناظر داوری: عبود سنگاشکن

پرسپولیس – سپیدرود رشت،  ساعت ۱۹:۱۵، ورزشگاه آزادی تهران
داوران: سیدمهدی سیدعلی، فرهاد مروجی، مهدی شفیعی و علی احمدی
ناظر داوری: فریدون اصفهانیان

انتهای پیام/

جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیست‌وششم؛ قهرمانی پرسپول


به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست‌وششم لیگ برتر با برگزاری دیدار فولاد و پدیده به پایان رسید و در حالی که‌ انتظار می‌رفت در ایـن هفته قهرمان لیگ مشخص شود با شکست صدرنشین رقابت‌ها مقابل ساپیا ایـن اتفاق باز هم به‌تأخیر افتاد. با نتایجی که‌ در ایـن هفته از بازی‌های لیگ رقم خورد تیم ذوب‌آهن فاصله خود با پرسپولیس را به ۱۲ امتیاز رساند و تیم‌های استقلال، سایپا، پیکان و فولاد نیز با شکست حریفان خود همچنان در کورس کسب سهمیه آسیا ماندند.در انتهای جدول نیز تیم سیاه‌جامگان با شکستی دیگر شانس خود برای بقا را به حداقل رساند و تیم‌های سپیدرود و استقلال خوزستان نیز بردهای باارزشی را کسب کردند. با نتایج رقم‌خورده در ایـن هفته از بازی‌ها تیم‌های سپاهان و تراکتورسازی هم در خطر سقوط به لیگ یک قرار گرفتند تا تعداد تیم‌هایی که‌ برای نیفتادن می‌جنگند به ۷ تیم برسد.نتایج دیدارهای هفته بیست‌وششم لیگ برتر به‌شرح زیر …
لیگ برتر فوتبال|پرسپولیس قهرمان لیگ هفدهم شد/ شاگردان برانکو

مربی مرد تایلندی با روسری در ورزشگاه کبدی بانوان! +عکس


به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷ امروز (شنبه) در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف پدیده خراسان رفت و با پیروزی یک بر صفر ۶۰امتیازی شد و دومین قهرمانی پیاپی خود را در لیگ برتر قطعی کرد و جشن گرفت. وحید امیری در دقیقه ۷۷ برای پرسپولیسی‌ها گلزنی کرد.ترکیب پدیده: سعید جلالی‌راد، رضا ناصحی، حسین مرادمند، محمدرضا خانزاده، مرتضی منصوری، سالار افراسیابی، اکبر صادقی، محمدرضا خلعتبری (رضا صدری ــ ۷۰)، معین عباسیان، امین قنامی‌نژاد و محمد قاضی.ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، سیامک نعمتی (احمد نوراللهی ــ ۷۲) و علی علیپور.نیمه اول دقیقه ۵: ارسال زمینی روی دروازه پدیده از سوی سیامک نعمتی، موقعیت خوبی برای گلزنی پرسپولیسی‌ها ایجاد کرد، اما علی علیپور نزدیک به توپ نبود تا از ایـن موقعیت استفاده کند.دقیقه ۷: معین …
جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیست‌و‌یکم؛ پرسپولیس اختل

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیست‌و‌یکم؛ پرسپولیس اختلاف را حفظ کرد و به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال پرسپولیس با برتری ۳ بر یک مقابل پیکان ۴۸ امتیازی شد و اختلاف خود را با تیم فولاد رده دومی همچنان ۱۲ امتیاز نگه داشت.فولاد خوزستان هم با برتری یک بر صفر مقابل سپاهان ۳۶ امتیازی شد و دوباره به رده دوم جدول برگشت.جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیست‌و‌یکم به شرح زیر است. نتایج کامل مسابقات هفته بیست‌و‌یکم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:* استقلال خوزستان صفر – ذوب‌آهن اصفهان ۲* گسترش فولاد یک – نفت تهران یکاستقلال ۴ – پارس جنوبی جم صفرصنعت نفت آبادان ۳ – سپیدرود رشت صفرسایپا یک – پدیده خراسان صفر* مشکی پوشان صفر – تراکتورسازی تبریز صفر* سپاهان صفر – فولاد خوزستان یک* پیکان یک – پرسپولیس ۳برای مشاهده جدول لیگ‌های …

نخستین هتل ربات‌ها آماده پذیرایی از انسان‌ها

عمر آیزاک آسیموف- نویسنده سرشناس داستان‌های عملی -تخیلی- کفاف بازید از ایـن «هتل عجیب و غریب» را نداشت اما آیا ایـن هتل ژاپنی که‌ مهمانداران، باربران و خدمه ان همه ربات‌اند، اولین سرزمینی است که‌ ربات‌ها قرار است فاتح ان باشند؟
هیدئو ساوادا، گرداننده ایـن هتل اعتقاد دارد که‌ ساخت ایـن هتل اصلاً حیله‌ای برای جذب مشتری نیست، بلکه‌ روال طبیعی وررود تکنولوژی به زندگـی آدم‌هاست. «ایـن یک تلاش جدی برای به کار بردن تکنولوژی در زندگـی و بهره‌وری بیشتر از ان است.»
نام ایـن هتل «هن نا» (به معنای عجیب و غریب) است و روز چهارشنبه پانزدهم ژوییه در جنوب شرقی ژاپن در شهر ساسبو افتتاح شد. قیمت ارزان‌ترین اتاق ایـن هتل، شبی هشتاد دلار است. مهمانداری که‌ به ژاپنی حرف می‌زند روباتی به شکل یک زن است. ربات انگلیسی‌زبان هتل، اما به شکل یک دایـناسور کوچک طراحی شده است. مهمانان برای صحبت کردن با ایـن ربات‌ها در پذیرش هتل، بایـد …

  • دسته‌بندی نشده
  • لیگ برتر فوتبال|جشن قهرمانی پرسپولیس با سورپرایز کریمی و رقابت دومی در ایستگاه پایانی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *