خانه / اخبار سیاسی / با ایـن خوراکی، چاق نخواهید شد به همراه توضیحات

با ایـن خوراکی، چاق نخواهید شد به همراه توضیحات

با ایـن خوراکی، چاق نخواهید شد ، حفظ سلامتی پروستات با رژیم غذایی مناسب/مقابله با بزرگی پروستات با خوراکی طبیعی ، اگر می‌خواهید چاق شوید ایـن خوراکی را فراموش نکـنید! ، ایـن خوراکی را در صبحانه تان نخورید!! ، خواص خوراکی تلخ ، خوراکی سرشار از ویتامین سی .
وب سایت روزیاتو: اگرچه ماده ی غذایی ای وجود ندارد کـه میزان کالری آن‌ صفر باشد اما خوراکی ای هستند کـه می توانیم بدون نگرانی از افزایش وزن و با خیالی آسوده آن‌ ها را بخوریم. ایـن خوراکی به طور کلی در دسته ی میوه ها یا سبزیجات بدون …

با ایـن خوراکی، چاق نخواهید شد

وب سایت روزیاتو: اگرچه ماده ی غذایی ای وجود ندارد کـه میزان کالری آن‌ صفر باشد اما خوراکی ای هستند کـه می توانیم بدون نگرانی از افزایش وزن و با خیالی آسوده آن‌ ها را بخوریم. ایـن خوراکی به طور کلی در دسته ی میوه ها یا سبزیجات بدون نشهسته قرار می گیرند. کارشناسان معتقدند به چند علت مصرف ایـن خوراکی باعث افزایش وزن نمی شود:

۱۴ ماده غذایی کم کالری کـه باعث افزایش وزن نمی‎شوند

همـه چیز در مورد آمادگی ایران بازسازی چاق کشور سوریه مواد

بخش اعظم آن‌ ها از آب تشکیل شده هست.

کالری کمی دارند.

جزییات مطلب آمادگی و ایران و بازسازی و چاق و کشور سوریه و مواد را میخوانید .

حاوی فیبر هستند کـه به احساس سیری و حفظ آن‌ کمک می کند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره با ایـن خوراکی، چاق نخواهید شد

اگرچه ایـن میوه ها و سبزیجات پروتئین زیادی ندارند، اما سرشار از ویتامین، آن‌تی اکسیدان و دیگر مواد مغذی ای هستند کـه خواص زیادی برای سلامتی دارند.

توجه داشته باشید کـه مانند هر ماده ی غذایی دیگری، اگر در خوردن ایـن خوراکی افراط کـنید، دچار افزایش وزن خواهید شد. اما به دلایلی کـه در بالا ذکر شد، بعید هست کـه در مورد ایـن خوراکی زیاده روی کـنید.

۱- کرفس

توضیحات بیشتر در موردآمادگی ایران بازسازی چاق کشور سوریه مواد

نزدیک به ۹۵ درصد از کرفس را آب تشکیل می دهد، اما ایـن به معنای آن‌ نیست کـه کرفس فایده ی قابل توجهی برای سلامتی ندارد. کرفس حاوی پتاسیم، فولات (ویتامین ب ۹) و فیبر هست و ۳۰ درصد از نیاز روزانه ی بدن به ویتامین کا را تأمین می کند. در هر واحد کرفس تنها ۶ کالری وجود دارد.

بهتر هست کـه کرفس را تازه مصرف کـنید. ایـن ماده ی غذایی بعد از گذشت ۵ تا ۷ روز از زمان خرید، بسیاری از آن‌تی اکسیدان هـای خود را از دست می دهد.

شما مطلب با ایـن خوراکی، چاق نخواهید شد را می خوانید .
۲- کلم کیل

۱۴ ماده غذایی کم کالری کـه باعث افزایش وزن نمی‎شوند

آمادگی ایران بازسازی چاق کشور سوریه مواد

کلم کیل از کالری کمی برخوردار هست، به طوری کـه در یک فنجان کلم کیل خام تنها ۳۳ کالری وجود دارد. اما هر واحد ایـن ماده ی غذایی نزدیک به ۳ گرم پروتئین و ۲/۵ گرم فیبر دارد.

کلم کیل یکی از معدود خوراکی ای هست کـه حاوی اسید چرب امگا ۳ هست؛ ماده ی مغذی ای کـه بیشتر مردم برای کسب آن‌ تنها از ماهی هستفاده می کـنند. کلم کیل مانند دیگر سبزیجات مشابه، از ویتامین و فولات زیادی برخوردار هست.

۳- بلوبری

بلوبری بیشتر از هر میوه ی دیگری حاوی آن‌تی اکسیدان هست. یک فنجان بلوبری ۱۴ درصد از نیاز روزانه ی بدن به فیبر را برطرف می کند و تنها حاوی ۸۵ کالری هست.

ایـن مطلب در مورد آمادگی ایران بازسازی چاق کشور سوریه مواد می باشد .
۴- خیار

قسمت عمده ی خیار از آب تشکیل شده و در هر واحد آن‌ تنها ۱۶ کالری وجود دارد. بیشتر مواد مغذی خیار در دانه ها و پوست آن‌ هست، به همین علت بهتر هست کـه پوست آن‌ را جدا نکـنید.

با ایـن خوراکی، چاق نخواهید شد

پوست و دانه هـای خیار حاوی فیبر و نوعی ویتامین آ به نام بتاکاروتن هستند کـه برای چشم ها مفید هست.

تست مواد مخدر و الکل در راه‌هـای شرق تهران
۵- گوجه فرنگی

آمادگی, ایران, بازسازی, چاق, کشور سوریه, مواد

گوجه فرنگی حاوی لیکوپین، نوعی کاروتنوئید هست کـه به مقابله با بیماری هـای مزمن کمک می کند و همچنین به گوجه فرنگی رنگی قرمز می بخشد.علاوه بر ایـن، گوجه فرنگی از میزان بالایی ویتامین هـای آ، سی و ب ۲، فولات، کرومیم، پتاسیم و فیبر برخوردار هست.

با وجود مواد مغذی بسیار زیادی کـه در ایـن ماده ی غذایی وجود دارد، یک گوجه فرنگی متوسط تنها ۲۵ کالری دارد.

۶- گریپ فروت

۱۴ ماده غذایی کم کالری کـه باعث افزایش وزن نمی‎شوند

طبق تحقیقات، هستفاده از گریپ فروت در رژیم غذایی باعث کاهش وزن می شود، به همین علت اغلب آن‌ را میوه ای رژیمی می دانند. گریپ فروت به علت فیبر زیادی کـه دارد، با تثبیت میزان قند خون و کمک به احساس سیری برای مدتی بیشتر، از گرسنه شدن جلوگیری می کند. در نیمی از یک گریپ فروت، تنها ۵۰ کالری وجود دارد.

ویتامین سی موجود در گریپ فروت می تواند خطر بروز بسیاری از بیماری ها مثل سرطان و مشکلات قلبی را کاهش دهد. گریپ فروت همچنین می تواند تأثیر زیادی در کاهش کلسترول و بهبود گوارش داشته باشد. علاوه بر ایـن، فولات موجود در ایـن میوه، آن‌ را به میان وعده ای مناسب برای خانم ها باردار تبدیل کرده هست.

۷- کلم بروکلی

کلم بروکلی اگر به صورت خام یا بخارپز شده مصرف شود مغذی تر هست. ایـن ماده ی غذایی حاوی سولفورافان، نوعی آن‌تی کارسینوژن هست کـه در از بین بردن مواد شیمایی سرطان زایی کـه از طریق محیط زیست و غذا وارد بدن می شود موثر هست.

علاوه بر ویتامین هـای آ، سی، ای و کا، هر واحد کلم بروکلی بخارپز شده ۲۰ درصد از نیاز روزانه ی بدن به فیبر را تأمین می کند. در هر واحد کلم بروکلی تنها ۳۱ کالری وجود دارد.

۸- گرمک

میزان بتاکاروتن موجود در گرمگ بیشتر از میوه هـای دیگری مانند پرتغال، گریپ فروت، هلو و انبه هست. تنها یک فنجان گرمک علاوه بر دارا بودن پتاسیم، بیشتر از ۱۰۰ درصد نیاز روزانه ی بدن به ویتامین هـای آ و سی را برطرف می کند.

به علاوه، از آن‌جایی کـه ۹۰ درصد ایـن میوه از آب تشکیل شده، در هر واحد آن‌ تنها ۵۵ کالری وجود دارد.

۹- گل کلم

گلم کلم خواص مختلفی دارد و بسیار مغذی هست. ایـن سبزی حاوی آن‌تی اکسیدان و مواد شیمیایی گیاهی هست کـه هر دوی آن‌ ها به مقابله با بیماری هـای مزمن کمک می کند. همچنین گل کلم منبع بسیار خوبی از فولات، فیبر و ویتامین هـای سی و کا هست.

اصولی کـه چاق ها باید بدانند

در هر واحد گل کلم ۲۵ کالری وجود دارد.

۱۰- شاه توت

شاه توت خواص زیادی برای سلامتی دارد. مانند دیگر انواع توت، ایـن میوه سرشار از ویتامین سی و آن‌تی اکسیدانی به نام بیوفلاونوئید هست.

علاوه بر آن‌، مصرف شاه توت به بهبود گوارش و حفظ هوشیاری کمک می کند و با محکم کردن بافت بدن، موجب جوانسازی پوست می شود. در هر واحد شاه توت ۶۲ کالری وجود دارد.

۱۱- کاهو

در هر واحد اغلب انواع کاهو -نوع معمولی آن‌ یا کاهوی کله گرد- تنها ۱۰ تا ۲۰ کالری وجود دارد. اگرچه کاهو حاوی پروتئین زیادی نیست، اما از ویتامین ها و مواد مغذی زیادی مثل فولات، آهن و ویتامین هـای آ و سی برخوردار هست.

۱۲- پرتغال

اغلب مردم تنها درباره ی ویتامین سی موجود در پرتغال اطلاع دارند اما ایـن میوه خواص زیاد دیگری هم دارد. از آن‌جایی کـه ویتامین سی برای تولید کلاژن در بدن ضروری هست، پرتغال به حفظ سلامتی و زیبایی پوست کمک می کند. همچنین ایـن میوه از کالری کمی برخوردار هست؛ به طوری کـه در یک پرتغال متوسط ۸۰ کالری وجود دارد.

اگر شما هم از آن‌ دسته کسانی هستید کـه بخش هـای سفید رنگ پوست خارجی پرتغال را جدا می کـنید و نمی خورید، باید ایـن عادت را کنار بگذارید. ایـن لایه هـای سفید رنگ حاوی مقدار زیادی فیبر هستند کـه به کاهش کلسترول و قند خون کمک می کند.

۱۳- توت فرنگی

ویتامین سی موجود در هر واحد توت فرنگی بیشتر از پرتغال هست. به علاوه، ایـن میوه حاوی آن‌تی اکسیدانی به نام پلی فنول هست.

توت فرنگی منبع بسیار خوبی از پتاسیم و فیبر بوده و فاقد چربی، سدیم و کلسترول هست، به همین علت برای قلب مفید هست. در یک فنجان توت فرنگی ۵۰ کالری وجود دارد.

۱۴- طالبی

۱۴ ماده غذایی کم کالری کـه باعث افزایش وزن نمی‎شوند

کالری موجود در طالبی کمی بیشتر از گرمک (۶۴) بوده و بخش عمده ی ایـن کالری ناشی از ۱۴ گرم قند طبیعی موجود در ایـن میوه هست.

ایـن میوه بیشتر از نیمی از نیاز روزانه ی بدن به ویتامین سی را تأمین می کند و حاوی مس هست کـه برای سلامتی پوست ضروری هست.

اگر می‌خواهید چاق شوید ایـن خوراکی را فراموش نکـنید!

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ برای عده‌ای افزایش وزن کار ساده‌ای هست اما کاهش وزن برایشان خیلی سخت هست. عده‌ای هم برعکس! به‌راحتی وزن کم می‌کـنند اما برای افزایش وزن باید خیلی تلاش کـنند کـه دلایلی دارد شامل تیپ بدنی، سوخت و ساز سریع، ژنتیک، رژیم غذایی و عدم تحرک بدنی. همـه‌ ما متفاوت هستیم و چیزی کـه برای بعضی‌ها جواب می‌دهد لزوما برای دیگران کاربرد ندارد. اما یک سری از خوراکی‌ها هستند کـه می‌توانند در افزایش وزن کمک زیادی کـنند.
میوه‌هـای هستوایی
درست هست کـه میوه می‌خورید اما بیشتر آدمها اغلب پرتقال و موز و گلابی و … می‌خورند. ایـن میوه‌هـای هیچ‌ایرادی ندارند اما اگر می‌خواهید وزن اضافه کـنید، باید میوه‌هـای هستوایی را به روتین میوه‌خوری‌تان وارد کـنید. آن‌اناس، پاپایا، انبه و موز سرشار از قندهـای طبیعی هستند یعنی به شما انرژی فوری داده و متابولیسم‌تان را افزایش می‌دهند و برای همین برای چربی سوزی هم مفیدند.

درمان زودانزالی مردان، خوراکی موثر

شیر
بعضی‌ها شیر …
چرا در نوروز چاق می شویم؟ جدول کالری خوراکی کـه در نوروز

بیشتر آدمها قبل از نوروز، وزن شان را کم می کـنند ولی در نوروز با خوراکی هـایی کـه می خورند مجدد چاق شده و وزن شان افزایش می یابد. در ایـن مقاله به شما می گوییم کـه علت چاقی شما در نوروز چیست؟علت چاق شدن مان در نوروز چیست؟همین خانم طی ماه‌هـای فروردین تا اسفند امسال با تلاش زیاد توانسته هشت کیلوگرم وزن کم کند . او اکنون دارای وزن ۷۴ کیلوگرم هست. او اشتباه بزرگی را مرتکب می‌شود و به اشتباه تصور می‌کند اگر امسال هم مثل سال گذشته خوب بخورد فقط دو کیلوگرم افزایش وزن خواهد داشت .به علت وزن مناسب و متابولیسم خوب، او هم اشتهـای بیشتری دارد و هم بر خلاف پارسال جذب خوراکی در او بسیار بالهست. با خوردن غذا، آجیل و شیرینی در طول سه هفتـه او حدود هفت کیلوگرم اضافه وزن خواهد داشت. باورش مشکل هست، ولی ایـن شخص تمام زحمات یک …
خوردن ایـن خوراکی در صبحانه ممنوع!


روزنامه آرمان امروز: صبحانه موجب افزایش توانایی حل مساله و تمرکز بیشتر در شخص می‌شود. البته ایـن جمله معنی آن‌ را نمی‌دهد کـه روز خود را باید با غذا‌هـای پر شده از قند، چربی و کربوهیدرات شروع کـنید.در ادامه بدترین گزینه‌هـای غذایی کـه باید از خوردن آن‌ها در وعده صبح پرهیز کـنید، معرفی شده‌اند.

مهست بدون چربی
مصرف تنها یک فنجان مهست بدون چربی در هنگام صبح باعث احساس گرسنگی در اواسط روز می‌شود. بسته به سطح فعالیت بدنی و وزن، هر شخصی باید حداقل ۲۵۰ تا ۵۰۰ کالری در هنگام صبح دریافت کند؛ بنابرایـن می‌توانید از مصرف مهست بدون چربی به‌تنهـایی اجتناب کرده و به آن‌ بلغور جو کـه یک وعده غذایی کامل‌تر هست و به انرژی شما اضافه می‌کند، بیفزایید.
قهوه شیرین
یکی از انتخاب‌هـای محبوب در میان آدمهـای کـه میل به خوردن صبحانه کامل ندارند، قهوه هست. اما بسیاری از افزودنی‌ها به …

آمادگی ایران برای بازسازی کشور سوریه

خبرگزاری فارس: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران کـه برای شرکت در دومین اجلاس اتحادیه اروپا درباره کشور سوریه به بروکسل مسافرت کرده هست، در سخنرانی خود در ایـن اجلاس رسیدگی به وضعیت انسانی در کشور سوریه را یک اولویت خواند و تاکید کرد: چنانچه کمک‌هـای انساندوستانه همسو با اصول انساندوستانه و بدون پیش شرط‌ها یا انگیزه‌هـای سیاسی باشد، ایـن کمک‌ها نه تنها وضعیت زندگی بی خانمان‌ها و آوارگان را بهبود می‌بخشد، بلکـه تلاش‌ها به منظور دستیابی به راه حل‌هـای صلح آمیز برای ایـن منازعه را تسهیل می‌بخشد.
ظریف در خصوص برقراری آتش بس در کشور سوریه نیز گفت: برقراری آتش بس در کشور سوریه باید کماکان اولویت اصلی ما به شمار آید. ایران همگام با روسیه و ترکیه، به عنوان دولت‌هـای ضامن فرایـند آستانه، در تلاش برای گسترش مناطق عاری از تنش هست. ایـن فرآیند بر اساس ایـن فهم شکل گرفت کـه بحران کشور سوریه تنها …

  • اخبار سیاسی
  • با ایـن خوراکی، چاق نخواهید شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *