خانه / وب‌گردی / گفت‌وگوی خواندنی با بازیگر معروف درباره «شهرزاد ۳»

گفت‌وگوی خواندنی با بازیگر معروف درباره «شهرزاد ۳»

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهران نائل بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، درخصوص بازخوردهای فصل سوم سریال شهرزاد گفت: روزانه با آدم های مختلفی در کوچه و خیابان برخورد دارم و خوشبختانه می بینم که مردم به شدت فصل سوم شهرزاد را دوست دارند و همچون فصول گذشته همواره آن را دنبال می کنند.

وی درباره حذف شخصیت مهدی سلطانی در سریال تاکید کرد: خوشا به سعادت یک سریال که با از دست دادن یک شخصیت تا این حد مردم متاثر و همراه می شوند. این نشان دهنده موفقیت بزرگ شهرزاد است اما این را نوید می دهم …

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهران نائل بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، درخصوص بازخوردهای فصل سوم سریال شهرزاد گفت: روزانه با آدم های مختلفی در کوچه و خیابان برخورد دارم و خوشبختانه می بینم که مردم به شدت فصل سوم شهرزاد را دوست دارند و همچون فصول گذشته همواره آن را دنبال می کنند.

همه چیز در مورد بازیگر خواندنی درباره معروف

وی درباره حذف شخصیت مهدی سلطانی در سریال تاکید کرد: خوشا به سعادت یک سریال که با از دست دادن یک شخصیت تا این حد مردم متاثر و همراه می شوند. این نشان دهنده موفقیت بزرگ شهرزاد است اما این را نوید می دهم که مردم از اینجا به بعد بسیار بیشتر غافلگیر و هیجان زده می‌شوند.

نویسنده و کارگردان نمایش “بهمن کوچیک” در همین راستا تصریح کرد: مطمئن باشید در ادامه داستان شهرزاد بسیار جذاب پیش می رود. نه اینکه بگویم همه می میرند و یا کشته می شوند اما به جرات می توانم بگویم ادامه این اثر هیجان انگیز تر پیش خواهد رفت.

جزییات مطلب بازیگر و خواندنی و درباره و معروف را میخوانید .

وی پروژه شهرزاد را نقطه عطف کارنامه کاری خود دانست و افزود: شهرزاد برای من موفقیت بزرگی بود چراکه این سریال و نقشی که در آن ایفا کردم سه سال همراه من بود و در کنار تیمی حرفه‌ای و قدرتمند تجارب بسیاری از بزرگان را کسب کردم. این اتفاق شاید دیگر برای من نیفتد اما به واقع شهرزاد از همه لحاظ حرفه ای بود. طولانی بودن این پروژه برای من به شخصه اتفاقی تازه و ماندگار در رسیدن به نقش بود.

واکنش به اعتراض بنیامین درباره کنسرت کرمان

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره گفت‌وگوی خواندنی با بازیگر معروف درباره «شهرزاد ۳»

بازیگر فیلم “در مسیر زاینده رود” با اشاره به حضور تعداد بسیار زیادی از عوامل پشت و جلو دوربین در سریال شهرزاد خاطرنشان کرد: سریال شهرزاد به نوعی کارآفرینی بود. دوستان همکار زیادی در سینما با توجه به کاهش تولید و وضعیت سینما خانه نشین شده و مدت ها بیکار بودند. خوشختانه سریال شهرزاد طی سه سال توانست برای تعداد بسیاری از عوامل خوب سینما اشتغال زایی کرده و محصولی در شان مردم ایران تولید کند. امیدوارم این نوع تولیدات در سینما و تلویزیون ایران بیشتر اتفاق بیفتد تا همه هنرمندان مشغول کار شوند.

این بازیگر سینما خاطرنشان کرد: در حال حاضر مذاکرات نهایی برای بازی در سریال “خانواده دکتر ماهان” ساخته راما قویدل را پشت سر گذاشته ام و بزودی برای بازی در این اثر جلوی دوربین خواهم رفت. البته فیلمبرداری اثر یک ماه پیش آغاز شده و بخش های من به زودی شروع می شود.

توضیحات بیشتر در موردبازیگر خواندنی درباره معروف

منبع: میزان

انتهای پیام/

شما مطلب گفت‌وگوی خواندنی با بازیگر معروف درباره «شهرزاد ۳» را می خوانید .

گفت و گوی خواندنی با بازیگر سریال شهرزاد

بازیگر خواندنی درباره معروف

  • وب‌گردی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *