خانه / فوتبال / توتی: بارسا فهمید که رم آب‌نبات چوبی نیست!

توتی: بارسا فهمید که رم آب‌نبات چوبی نیست!

خبرگزاری تسنیم: فرانچسکو توتی می‌گوید دست‌کم گرفتن رم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بعد از اتفاقی که در بازی برگشت این تیم برابر بارسلونا رخ داد، اشتباه محض است.
توتی با یادآوری خوشحالی بارسلونایی‌ها از روبه‌رو شدن با رم بعد از قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی، در برنامه تلویزیونی آمیچی ایتالیا گفت: همه تصور می‌کردند که کار ما تمام شده است و بازی برگشت‌مان برابر بارسلونا را تشریفاتی می‌دانستند. زمانی که قرعه‌کشی مرحله قبل انجام شد، بارسلونایی‌ها خوشحال بودند که ما حریف‌شان شده‌ایم و روزنامه‌های محلی‌شان حتی از رم به عنوان …

خبرگزاری تسنیم: فرانچسکو توتی می‌گوید دست‌کم گرفتن رم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بعد از اتفاقی که در بازی برگشت این تیم برابر بارسلونا رخ داد، اشتباه محض است.

توتی با یادآوری خوشحالی بارسلونایی‌ها از روبه‌رو شدن با رم بعد از قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی، در برنامه تلویزیونی آمیچی ایتالیا گفت: همه تصور می‌کردند که کار ما تمام شده است و بازی برگشت‌مان برابر بارسلونا را تشریفاتی می‌دانستند. زمانی که قرعه‌کشی مرحله قبل انجام شد، بارسلونایی‌ها خوشحال بودند که ما حریف‌شان شده‌ایم و روزنامه‌های محلی‌شان حتی از رم به عنوان «آب‌نبات چوبی» یاد کردند. بازی رفت ۹۰ درصد همانطوری رقم خورد که مردم انتظار داشتند اما خوشبختانه برنده این بازی‌ها در طول ۱۸۰ دقیقه تعیین می‌شود. هر بار که من کلیپ‌های بازی آن شب‌مان را می‌بینیم احساس غرور می‌کنم. شبی به یاد ماندنی بود.

همه چیز در مورد چوبی رم

رم در مرحله نیمه نهایی به مصاف لیورپول می‌رود، همان تیمی که جالوروسی را در ضربات پنالتی فینال جام باشگاه‌های اروپای سال ۱۹۸۴ شکست داد.

توتی افزود: فوتبال حیرت‌آور است چون همیشه به شما فرصتی دیگر می‌دهد. این بار، من تا حدودی بابت اینکه مصاف‌مان با لیورپول تک حذفی نیست و رفت و برگشتی است، ناراحتم.

جزییات مطلب چوبی و رم را میخوانید .

کاپیتان سابق رم که در پایان فصل گذشته و در سن ۴۰ سالگی بازنشسته شد، با ابراز نارضایتی از وضعیتش در دو سال پایانی حضورش در رم زیر نظر لوچانو اسپالتی، اظهار داشت: طی دو فصل گذشته، من فقط یک بازیکن نیمکت‌نشین نبودم. من تحت فشار بودم. برای اینکه نظر سرمربی را جلب کنم، می‌بایست دوبرابر تلاش کنم اما می‌خواهم آن خاطرات منفی را به چیزی مثبت تبدیل کنم.

فلینی خودش را به رم پیشنهاد داد

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره توتی: بارسا فهمید که رم آب‌نبات چوبی نیست!

  • فوتبال

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *