خانه / فوتبال / یوونتوس رایزنی با فلیپه لوئیس را شروع کرد

یوونتوس رایزنی با فلیپه لوئیس را شروع کرد

یوونتوس رایزنی با فلیپه لوئیس را شروع کرد , نگرانی سیمئونه از مصدومیت لوئیس , رایزنی تلفنی اردوغان و پوتین , رایزنی ظریف با وزیر کار کرواسی , رایزنی لودریان با همتای ایرانی خود در تهران +عکس , جامعه نویسندگان در سوگ اندی لوئیس + بیوگرافی .
خبرگزاری فارس: یوونتوسی‌ها بعد از حذف در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به فکر تقویت تیم خود در فصل آینده هستند.آنها چند بازیکن را در فهرست خرید خود قرارداده‌اند که «فلیپه لوئیس» یکی از آنها است.
براساس اعلام گازتا‌دلواسپورت، بیانکونری مدافع ۳۲ ساله و برزیلی اتلتیکومادرید را در کانون توجه قرارداده است.
لوئیس با تیم دوم شهر مادرید تا ژوئن سال ۲۰۱۹ قرارداد دارد.
طبق این گزارش تورینی‌ها با مدیر برنامه ستاره با تجربه تماس گرفته و در مورد همکاری احتمالی گفت‌وگو کرده‌اند. …

خبرگزاری فارس: یوونتوسی‌ها بعد از حذف در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به فکر تقویت تیم خود در فصل آینده هستند.آنها چند بازیکن را در فهرست خرید خود قرارداده‌اند که «فلیپه لوئیس» یکی از آنها است.

براساس اعلام گازتا‌دلواسپورت، بیانکونری مدافع ۳۲ ساله و برزیلی اتلتیکومادرید را در کانون توجه قرارداده است.

همه چیز در مورد رایزنی شروع فارس

لوئیس با تیم دوم شهر مادرید تا ژوئن سال ۲۰۱۹ قرارداد دارد.

طبق این گزارش تورینی‌ها با مدیر برنامه ستاره با تجربه تماس گرفته و در مورد همکاری احتمالی گفت‌وگو کرده‌اند.

جزییات مطلب رایزنی و شروع و فارس را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره یوونتوس رایزنی با فلیپه لوئیس را شروع کرد

رایزنی ظریف و وزیر خارجه گرجستان در باکو

خبرگزاری فارس: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران و میخاییل جانلیدزه وزیر خارجه گرجستان امروز (پنجشنبه) در حاشیه اجلاس چهارجانبه باکو دیدار و در خصوص مهمترین مسائل روابط دو‌جانبه و همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی گفتگو و تبادل نظر کردند. نخستین نشست چهارجانبه وزرای خارجه ایران، ترکیه، آذربایجان و گرجستان امروز در باکو پایتخت آذربایجان برگزار شد. در پایان نیز بیانیه‌ای مشترک صادر شد. وزرای خارجه چهار کشور بر همکاری مشترک در زمینه مبارزه با تروریسم و حل و فصل درگیری‌های منطقه‌ای از طرق مسالمت‌آمیز تأکید و توافق کردند که دومین نشست چهارجانبه در تفلیس پایتخت گرجستان برگزار شود. رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان پس از پایان نشست چهارجانبه در کنفرانس خبری مشترک به همراه همتایان خود به تشریح توافقات حاصله پرداخت و یکی از مهمترین حوزه‌های همکاری را ترانزیت برشمرد و افزود: ما از این طریق خلیج …

شروع رایزنی برای مصاحبه با خدمه کریستال

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس شروع رایزنی برای مصاحبه با خدمه کریستال و معاون سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه فردا با حضور تمام ذی نعفان جلسه تعیین فرایند بازگشایی جعبه سیاه در چین برگزار می‌شود، گفت: از مهم ترین درخواست‌های ایران بازگشایی همزمان جعبه سیاه هر دو کشتی و مصاحبه با خدمه کشتی کریستال است.
هادی حق شناس در گفت وگو با ایلنا، با بیان اینکه فردا با حضور تمام ذی نفعان اولین جلسه برای به تفاهم رسیدن درباره بازگشایی جعبه سیاه نفتکش سانچی در چین برگزار می شود، اظهار داشت: جلسه فردا لزوما منجر به بازگشایی جعبه سیاه در همان روز نمی شود.
وی ادامه داد: نماینده سازمان بنادر و دریانوردی فردا درخواست های طرف ایران را در جلسه مطرح می کند.
معاون سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه یکی از درخواست های ایران بازگشایی و رمزخوانی همزمان جعبه سیاه هر دو کشتی …

عشوری: خیلی خوشحالم که دشمن شاد نشدم

خبرگزاری فارس: سینا عشوری بعد از اتمام نیم فصل اول با تصمیم مسئولان باشگاه از تیم کنار گذاشته شد و او نیم فصل کامل بیرون نشست.
هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد شرایط این روزهای خود صحبت‌های زیر را انجام داد.
در حال حاضر چه شرایطی داری؟
منتظر هستم فصل تمام شود تا از باشگاه تراکتورسازی شکایت کنم. چرا که از شخص نمی‌توانم شکایت کنم. نمی‌توانم این اقدام را در مورد مصطفی آجورلو و هیچ شخص دیگری انجام دهم. مجبور هستم برای رسیدن به حق و حقوقم این اقدام را انجام دهم. به من گفتند اگر در نیم فصل دوم قصد حضور در تمرینات را داری باید یک نام سر بسته به ما بدهی که در این نیم فصل هیچ پولی نمی‌خواهی و کسی چیزی در این رابطه نفهمد. این مسئله را قبول نکردم و با پایان فصل از طریق قانون اقدامات لازم را …

شروع موفق برای «کلاه قرمزی»
  • فوتبال

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *