خانه / دسته‌بندی نشده / پسر برانکو ماندنی هست! به همراه توضیحات

پسر برانکو ماندنی هست! به همراه توضیحات

پسر برانکو ماندنی هست! ، ماهینی، احمدزاده و کامیابی‌نیا ماندنی شدند ، دایی:‌ ترابی با ما قرارداد دارد و ماندنی هست ، عمر السومه در الاهلی ماندنی شد ، گل‌های به یاد ماندنی لیونل مسی در لیگ قهرمانان ، آبی ها خوشحال باشند؛ شفر در هستقلال ماندنی شد! .
خبرآن‌لاین‌: فرشاد احمدزاده قصد دارد فصل بعد هم در جمع قرمزها بماند.
عد از دیدار مقابل پارس جنوبی جم اتفاقاتی در باشگاه پرسپولیس رخ داد که‌ منجر به چند بازی فیکس نبودن فرشاد احمدزاده شد. در این‌ دیدار برانکو بازوبند کاپیتانی را به احمد نوراللهی داد و همین باعث شد که‌ کمی مشکل …

پسر برانکو ماندنی هست!

خبرآن‌لاین‌: فرشاد احمدزاده قصد دارد فصل بعد هم در جمع قرمزها بماند.

عد از دیدار مقابل پارس جنوبی جم اتفاقاتی در باشگاه پرسپولیس رخ داد که‌ منجر به چند بازی فیکس نبودن فرشاد احمدزاده شد. در این‌ دیدار برانکو بازوبند کاپیتانی را به احمد نوراللهی داد و همین باعث شد که‌ کمی مشکل بین سرمربی کروات و شماره ده قرمزها به وجود بیاید. بعد از این‌ اتفاق اما فرشاد در دیدار مقابل ذوب آهن چند دقیقه ای بازی کرد. ضمن این‌که‌ او رابطه خیلی خوبی با ایگور پانادیج دارد و از طرفی دستیار برانکو او را با فرشاد به نوعی آشتی داده. شنیده می شود که‌ با برطرف شدن مشکلات، فرشاد فصل بعد در جمع پرسپولیسی ها ماندنی هست و قصد جدایی ندارد.

همه چیز در مورد آزاد برانکو پسر حوزه خارجی دانش آموزان زیست شرکت فعالیت فناوری کشور مسابقات
جزییات مطلب آزاد و برانکو و پسر و حوزه و خارجی و دانش آموزان و زیست و شرکت و فعالیت و فناوری و کشور و مسابقات را میخوانید .

پشت پرده تحریک سکوها علیه برانکو


نامه نیوز: در حالی که‌ تیم پرسپولیس در دو سه فصل اخیر قدرت اول فوتبال ایـران بوده اما اتفاقاتی در حال رقم خوردن هست که‌ به سود پرسپولیس نیست. روی برخی از سکوهای ورزشگاه ها صدای تشویق فوتبالیستی نیمکت نشین شنیده می شود که‌ این‌ سکوها در اختیار لیدرهایی هست که‌ به یک هوادار متمول مرتبط هستند. مسئولان باشگاه پرسپولیس که‌ در جریان این‌ مسئله قرار گرفته اند، پیگیر هستند تا سر منشأ این‌ موضوع مشخص شود. شنیده می شود این‌ شخص با برخی تحرکات روی سکوها قصد حمایت از فوتبالیست یاغی تیم پرسپولیس را دارد و البته مشخص نیست هدفش حمایت از فوتبالیست مذکور هست یا بهم ریختن جو تیمی که‌ مدیرانش زیاد به او میدان نمی‌دهند!

برانکو: بازگشتم به تیم ملی ایـران؟ هر چیزی ممکن هست

کی‌روش:۴۰ روزه رونالدو نه، ولی مودریچ می‌سازم آقای برانکو


خبرآن‌لاین‌: کارلوس کی روش بعد از حدود یکسال در مصاحبه‌ای اختصاصی با ما درباره شرایط فوتبال ایـران و تیم ملی مان در فاصله ۵۰ روز به جام جهانی سخن گفت. حرف هایی که‌ یک نقشه راه هست . حتما بخوانید. همیشه با کارلوس کی‌روش شروع کرده‌ایم، این‌ بار اما شخصی که‌ قصه را از او شروع می‌کنیم، آرین قنامی هست. آن‌ وقت ها که‌ تازه روزنامه نگار شده بودیم، می گفتند رضا چلنگر اسطوره مترجم‌ههست. او که‌ گاهی حس واقعی بلاژویچ را با میمک فتوژنیک صورتش برای‌مان بهتر و واقعی‌تر نشان می‌داد. گاهی برای آن‌که‌ حس واقعی بلاژ را بفهمیم به چهره آقا رضا نگاه می‌کردیم. به خنده و شوخی نقل محافل می‌کردیم که‌ رضا حتی بدترین فحش‌های بلاژ را ترجمه می‌کند و روایت می‌کردیم در یکی مصاحبه‌ها به رضا فحش داده بود و او با خنده فحش ها را ترجمه …
برانکو در نشست خبری حاضر نشد


خبرگزاری تسنیم: برانکو ایوانکوویچ بعد از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری این‌ بازی شرکت نکرد. این‌ در حالی بود که‌ خبرنگاران اصفهانی در سالن کنفرانس ورزشگاه فولادشهر منتظر وی بودند.
دلیل عدم حضور برانکو در نشست خبری به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه فولادشهر اعلام نشد.

شرکت ۱۱ کشور خارجی در مسابقات ربوکاپ آزاد/ برنامه‌هایی برای فعالیت دانش آموزان در حوزه زیست فناوری

به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فعالیت دانش آموزان در حوزه زیست فناوری را افزایش می‌دهیم ، فعالیت در حوزه علوم شناختی به حرکت‌های جمعی نیاز دارد و مشکل حوزه رباتیک فرهنگی هست از جمله مهم ترین اخبار معاونت علمی در هفتـه گذشته هست.
فعالیت دانش آموزان در حوزه زیست فناوری را افزایش می‌دهیم
ارشاد هستعدادی مدیرعامل موسسه علمی آینده‌سازان وابسته به اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی گفت: درباره تقویت بنیه درسی و حوزه فعالیت‌های علمی برای دانش‌آموزان انجمن اتحادیه اسلامی دانش‌آموزی برنامه‌های متعددی داریم که‌ با توجه به صحبت نماین‌ده مقام معظم رهبری در بحث سیمای علمی تشکل دانش آموزی برنامه‌هایی را برای سال ۹۷ تدوین کرده‌ایم.
مدیرعامل موسسه علمی آینده‌سازان درخصوص اهداف این‌ سازمان و اتحادیه گفت: موضوع تفکر خلاق، تقویت روحیه پژوهشی بین دانش‌آموزان و همچنین ایجاد امید میان آن‌‌ها از جمله اهدافی هست که‌ با توجه به سیهست‌های وزارت آموزش و پرورش و …

  • دسته‌بندی نشده
  • پسر برانکو ماندنی هست!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *