خانه / دسته‌بندی نشده / چند درصد جمعیت اروپا مسلمان استند؟+ ایـنفوگرافیک به همراه توضیحات

چند درصد جمعیت اروپا مسلمان استند؟+ ایـنفوگرافیک به همراه توضیحات

چند درصد جمعیت اروپا مسلمان استند؟+ ایـنفوگرافیک ، جمعیت شهری ایـران: ۷۴ درصد ، ۷۰ درصد جمعیت دامی کشور به صورت سنتی پرورش می‌یابند ، ارابه مرگ داعش در اروپا و آمریکا+ ایـنفوگرافیک ، ۳۴ میلیون نفر از جمعیت تحت پوشش سازمان بیمه سلامت، بیمه رایگان استند ، ۱۰ درصد شاغلین دارای اشتغال ناقص استند .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مسلمانان در سال ۲۰۱۶ میلادی ٤.٩ درصد از جمعیت اروپا بودند.

منبع: مشرق
انتهـای پیام/
مسلمانان چند درصد جمعیت اروپا استند؟

منابع
سایت خبرگزاری جوان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

چند درصد جمعیت اروپا مسلمان استند؟+ ایـنفوگرافیک

به گزارش

گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مسلمانان در سال ۲۰۱۶ میلادی ٤.٩ درصد از جمعیت اروپا بودند.

منبع: مشرق

انتهـای پیام/

جزییات مطلب اروپا و ایـنفوگرافیک و جمعیت و چگـونه و درصد و دل و روز و زن را میخوانید .

مسلمانان چند درصد جمعیت اروپا استند؟

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره چند درصد جمعیت اروپا مسلمان استند؟+ ایـنفوگرافیک

منابع
سایت خبرگزاری جوان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در مورداروپا ایـنفوگرافیک جمعیت چگـونه درصد دل روز زن

چند درصد جمعیت ایـران در «فقر مطلق» استند؟

خبرگزاری ایسنا: یک پژوهشگر و استاد دانشگاه خط فقر مطلق برای یک خانواده چهار نفره شهری در سال ۹۶ را حدود چهار میلیون تومان اعلام کرد و گفت: بر اساس محاسبات صورت گرفته در سالهـای اخیر، ۳۳ درصد جمعیت کشور دچار «فقر مطلق» استند.
حسین راغفر افزود: مطالعات نشان می‌دهد خط فقر مطلق برای مناطق محروم ۵٠ درصد مناطق شهری و حدود دو میلیون تومان است.
وی با بیان ایـنکـه منظور دولت از فقر مطلق برای یک خانواده پنج نفره ٧٠٠ هزار تومان است، افزود: ایـن مبلغ برای یک خانواده پنج نفره حتی تامین کـننده غذایشان نیست. درحال حاضر حتی اندازه خانواده در ایـران تغییر کرده و کوچک تر شده است و به میانگین چهار نفر رسیده است. خط فقر همچنین بین نقاط مختلف کشور و حتی روستاهـای مختلف، متفاوت است.
ایـن استاد دانشگاه با تعریف سبد معیشتی خانوارها، افزود: انچه ما به عنوان …
۳۳ درصد جمعیت ایـران در «فقرمطلق»

حسین راغفر افزود: مطالعات نشان می‌دهد خط فقر مطلق برای مناطق محروم ۵٠ درصد مناطق شهری و حدود دو میلیون تومان است.
 

۲۵ درصد از سهام میلان فروخته می‌شود

وی با بیان ایـنکـه منظور دولت از فقر مطلق برای یک خانواده پنج نفره ٧٠٠ هزار تومان است، افزود: ایـن مبلغ برای یک خانواده پنج نفره حتی تامین کـننده غذایشان نیست. درحال حاضر حتی اندازه خانواده در ایـران تغییر کرده و کوچک تر شده است و به میانگین چهار نفر رسیده است. خط فقر همچنین بین نقاط مختلف کشور و حتی روستاهـای مختلف، متفاوت است.ایـن استاد دانشگاه با تعریف سبد معیشتی خانوارها، افزود: انچه ما به عنوان فقر مطلق تعریف می‌کنیم سبد مشخصی است کـه باید حداقل کالاهـای اساسی را در بر داشته باشند به نحوی کـه اگر فردی به انها دسترسی نداشته باشد، سلامت فیزیکی، جسمانی و روحی‌اش به خطر بیفتد، ایـن کالاها در همـه جای دنیا پذیرفته شده و شامل غذا، مسکن، خدمات سلامت، حمل نقل …
ارابه مرگ داعش در اروپا و آمریکا+ ایـنفوگرافیک

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ داعش طی دو سال اخیر، همزمان با از دست دادن اراضی تحت تصرف خود در عراق و سوریه، به حملات تروریستی علیه اهدافی در مناطق دیگر، از جمله کشورهـای غربی روی آورد. حملاتی کـه اغلب از سوی اعضای پیدا و پنهان داعش و کسانی کـه پس از شرکت در عملیات‌هـای تروریستی در خاورمیانه به کشورهـای متبوع خود بازگشتند، انجام شده است.
ایـن افـراد اغلب در سایه چشم‌پوشی عمدی غربی‌ها در سال‌هـای گذشته جذب شبکـه‌هـای عضوگیری افراطی فعال در اروپا شده و به خاورمیانه منتقل شدند و هم‌اکنون با بازگشت به موطن خود، دولت‌هـای غربی را با حملاتی کـه انتظارش را نمی‌کشیدند مواجه کرده است.

ابتکار: ۴۵ درصد مشاغل ایجاد شده مربوط به زنان است

منبع: تسنیم
انتهـای پیام/
نگاهی به ارابه مرگ داعش در اروپا و آمریکا

چگـونه دل همسرمان را در روز زن بدست بیاوریم؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در ایـن فرصت بر ان شده ایم کـه در راستای کمک و هم فکری با آقایان محترم برای قدردانی از همسرانشان، بسته ای را از باب پیشنهاد آماده کنیم تا با فراهم کردن ایـن بسته، بتوانند دل همسرانشان را بدست آورده و در مسیر تعالی بخشی خانواده و ایجاد یک کانون گرم و پر انرژی موفق تر باشند. با ما همراه باشید.
حفظ کرامت و احترام همسرهمـه ی ما انسان ها به لطف حضرت حق صاحب تاج ارزشمندی استیم به نام کرامت ، چنانچه در قران کریم ایـن واقعیت ایـن گونه بیان می شود؛ «وَلَقَدْ كَرَّمْنَا بَنِي آدَمَ ….» ؛ «و ما آدمی زادگان را کرامت بخشیدیم.» (۱) بنابر ایـن وقتی خداوند با تمام عظمت و جلال و جبروتش چنین افتخار و هدیه ای را تقدیم کرده، و تنها امتیاز انسان ها را در فاکتوری به نام تقوا دانسته: «إِنَّ أَكْرَمَكُمْ عِندَ اللَّهِ …

  • دسته‌بندی نشده
  • چند درصد جمعیت اروپا مسلمان استند؟+ ایـنفوگرافیک


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *