خانه / دسته‌بندی نشده / خواسته‌ی مهم امام جمعه ایلام از وزیر نفت به همراه توضیحات

خواسته‌ی مهم امام جمعه ایلام از وزیر نفت به همراه توضیحات

خواسته‌ی مهم امام جمعه ایلام از وزیر نفت ، امام جمعه تبریز با مترو به نماز جمعه رفت +فیلم ، امام خامنه‌‌ای “امام جمعه و نمایـنده ولی فقیه در استان کرمان” را منصوب کردند ، تعجب وزیر آموزش و پرورش از طرح توسعه حرم امام علی (ع) ، تعجب وزیر آموزش از طرح توسعه حرم امام علی (ع) ، چند خواسته شهرام ناظری از وزیر ارشاد .
خبرگزاری ایسنا: امام جمعه ایلام از وزارت نفت و کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خواست زمینه بهره‌مندی بیشتر استان را از دخایرنفتی و گازی فراهم کـنند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین «محمدنقی لطفی» در خطبه‌هـای نماز جمعه‌ ایـن هفته با قدردانی از رئیس و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به خاطر بازدید از میادین نفتی …

خواسته‌ی مهم امام جمعه ایلام از وزیر نفت

خبرگزاری ایسنا: امام جمعه ایلام از وزارت نفت و کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خواست زمینه بهره‌مندی بیشتر استان را از دخایرنفتی و گازی فراهم کـنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین «محمدنقی لطفی» در خطبه‌هـای نماز جمعه‌ ایـن هفته با قدردانی از رئیس و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به خاطر بازدید از میادین نفتی دهلران ، مهران و تنگ‌بیجار، اظهار کرد: استان ایلام سرشار از ذخایر نفت و گاز است به گونه‌ای کـه روزانه ۳۰۰ هزار بشکـه نفت از چاه‌هـای دهلران استخراج و به وسیله‌ی لوله به خوزستان می‌رود و فرآوری می‌شود اما در مجموع آن‌ گونه کـه از فواید ایـن ذخایر بهره‌مند نیست.

همـه چیز در مورد آموزش امام ایلام طرح مهم ناخن نفت وزیر وزیر نفت

وی با بیان ایـنکـه در دفتر مقام معظم رهبری دیداری با مهندس زنگنه وزیر نفت داشتم و از وی خواستم زمینه بهره‌مندی استان ایلام را از ایـن منابع خداددی فراهم کند، از اعضای کمیسیون انرژی و وزیر نفت از آن‌ان خواست نسبت به ایـن مهم اهتمام داشته باشند.

لطفی از بازدیدهـای شهرستانی استاندار ایلام هم قدردانی کرد و گفت: مشکل عمده‌ی مردم و اولین خواسته‌ی آن‌ها بیکاری است کـه امیدواریم با تلاش همـه‌ی مسئولان اشتغال رونق گیرد و ایـن مشکل اساسی در سطح ملی و استانی حل شود.

جزییات مطلب آموزش و امام و ایلام و طرح و مهم و ناخن و نفت و وزیر و وزیر نفت را میخوانید .

نمایـنده ولی‌فقیه در استان در ادامه با اشاره به طرح جابجایی دستفروشان در مرکز شهر، گفت: مجموعه شهرداری ایلام باید جوانب کار را در نظر بگیرند و جای مناسبی را به کسبه‌ی شاغل در ایـن مکان اختصاص دهند تا بتوانند به کار خود ادامه دهند چون دسترسی به مکان کنونی برای مردم آسان و قیمت اجناس مخصوصا میوه و تره‌بار در آن‌ ارزان است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره خواسته‌ی مهم امام جمعه ایلام از وزیر نفت

امام جمعه ایلام در بخش دیگر خطبه‌ها با تبریک فرارسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(ع) تصریح کرد: نقش سربازان گمنام امام عصر و دستگاه اطلاعاتی کشور در حفظ امنیت و ثبات آرامش کشور بی‌بدیل است و امروز دستگاه اطلاعاتی ایران جزء کارآمدترین دستگاه‌هـای اطلاعاتی دنیاست کـه پنجه در پنجه کشورهـای دارای سرویس اطلاعاتی قوی انداخته و با شناسایی و متلاشی کردن مخوف‌ترین باندهـای اعتیاد و شبکـه‌هـای جاسوسی همواره سربلند بیرون آمده است.

تحلیلی بر عبور نفت برنت از مرز ۷۵ دلاری

لطفی با بیان ایـنکـه ثبات سیاسی و امنیت مثال‌زدنی مثال زدنی ایران مدیون تلاش و زحمات ایـن عزیزان است، از زحمات مدیرکل سابق اداره کل اطلاعات استان قدردانی و ضمن تبریک به مدیرکل جدید برای ایشان آرزوی توفیق کرد.

وی در بخش دیگر خطبه‌ها با تبریک هفته کار و کارگر، گفت: کارگران مهم‌ترین قشر جامعه در عرصه‌هـای اقتصادی و تولید استند کـه صنعت با بازوان پرتوان آن‌ان می‌چرخد و می‌توانند چالش‌هـای اقتصادی را برطرف کـنند.

توضیحات بیشتر در موردآموزش امام ایلام طرح مهم ناخن نفت وزیر وزیر نفت

نمایـنده ولی‌فقیه در استان بر نقش کارگران در تحقق شعار”حمایت از کالای ایرانی” به عنوان یکی از مولفه‌هـای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: لازمه‌ی ایـن مهم تولید کالای با کیفیت و قابل رقابت با کالای خارجی است و در ایـن صورت می‌توانیم در جنگ اقتصادی با نظام سلطه به سرکردگی آمریکا پیروز شویم.

امام جمعه ایلام بر نقش دولت در رفع موانع تولید تاکید و تصریح کرد: متاسفانه شاهد تعطیلی بعضی بنگاه‌هـای تولیدی و بیکاران شدن تعدادی از کارگران استیم کـه لازم است دولت در ایـن زمینه چاره‌اندیشی کند.

شمـا مطلب خواسته‌ی مهم امام جمعه ایلام از وزیر نفت را می خوانید .

لطفی در بخش دیگری از خطبه‌ها اظهار کرد: پروژه‌ای از طرف دشمنان از جمله آمریکا، آل سعود و منافقین علیه سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و دستگاه قضا کلید خورده است و جای تعجب نیست چون ایـنها در طول سال از ایـن نهادها سیلی خورده‌اند اما جای تاسف ایـنجاست کـه برخی دوستان داخلی با آن‌ان هماهنگ می‌شوند، مثلا در مرنامی سپاه کـه بازوی قدرتمند نظام است و قدرت بازدارندگی آن‌ مثال‌زدنی است را زیر پرسش می‌برند، البته سرداران سپاه از ایـن موضوعات هراسی ندارند و شجاعانه در راه منویات رهبری و آرمان‌هـای امام و شهدا گام برمی‌دارند.

نمایـنده ولی‌فقیه در استان ایلام با بیان ایـنکـه ایـن دشمنان داخلی و برخی رسانه‌هـای وابسته به اردوگاه اصلاح‌طلبان افراطی تذکر پلیس خواهر وظیفه‌شناس به دختر بدحجاب را بهانه‌ای برای حمله به نیروی انتظامی قرار داده‌اند، گفت: ایـن خیانت است و بهتر است ایـن آدمها به موضوعاتی مانند بازار آشفته ارز، بیکاری و حمایت از قانون‌شکنان کـه بدتر از قانون‌شکنی است بپردازند.

آموزش امام ایلام طرح مهم ناخن نفت وزیر وزیر نفت

امام جمعه ایلام توهین به امام رضا(ع) در ستاد یکی از کاندیداهـای انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات گذشته و برگزاری رقص مختلط را یکی از دلایل همسو بودن برخی جریان‌ها با ضد انقلاب و نظام سلطه عنوان کرد و گفت: جنگ امروز آمریکا با ملت ایران اقتصادی است و نظام سلطه در اتاق‌هـای فکر سیاستمداران آمریکایی جنگ ارزی، دلاری و ریالی راه‌اندازی و پروژه خفگی اقتصادی را برای مقابله با ملت ایران طراحی کرده کـه اولین اقدام در ایـن راستا بی ارزش کردن پول ملی است.

گلایه وزیر ازمجوزهـای راکدفولاد/داستانی فشارها برای دریافت یک مجوز

وی تصریح کرد: برخلاف گفته‌ی برخی از مسئولان مبنی بر در دسترس بودن دلار ۴۲۰۰ تومانی ایـن امکان در اختیار همـه نیست و گران شدن دلار قانونی شده و مسئولان خود را با کم‌ارزش شدن پول ملی ایران هماهنگ کرده‌اند کـه باید چاره‌اندیشی شود.

نمایـنده ولی‌فقیه با تاکید بر ایـنکـه باید به ایـن موضوعات پرداخت، گفت: چرا باید در ایـن شرایط قلم به دستان مزدور اردوگاه اصلاح‌طلبان افراطی با حاشیه سازی برای تذکر یک پلیس وظیفه‌شناس دشمنان را امیدوار کـنند؟

امام جمعه ایلام گفت: در موضوع برجام هم رئیس جمهور آمریکا کـه خیلی وقت است برجام را لگدمال کرده ، قصد دارد از آن‌ خارج شود، پرسش ایـن است کـه نتیجه‌ی برجام کـه ۲٫۵ سال وقت ملت را تلف کرد و قبل از ان همـه چیز به ایـن قرارداد ربط داده شد چیست؟

ایـن مطلب در مورد آموزش امام ایلام طرح مهم ناخن نفت وزیر وزیر نفت می باشد .

لطفی موضع‌گیری دستگاه دیپلماسی مبنی بر احتمال خروج ایران از برجام در صورت خروج آمریکا را منفعلانه ارزیابی کرد.

خواسته‌ی مهم امام جمعه ایلام از وزیر نفت

وزیر نفت: برای ما تجربه مهم است، نه رنگ مو و چشم

بیژن زنگنه در مرنام امضای قرارداد توسعه و بهره‌برداری میادین نفتی سپهر و جفیر بین شرکت‌هـای ملی نفت ایران و گسترش انرژی پاسارگاد با اشاره به سالگرد ملی شدن صنعت نفت، گفت: خوشحال استم کـه در آستانه سال نو و سالگرد ملی شدن صنعت نفت شاهد امضای ایـن قرارداد و به ثمر رسیدن ماه‌هـای طولانی مباحثات بین دو شرکت استم.
 

وی با بیان ایـنکـه قرارداد مذکور نخستین قرارداد در قالب IPC با یک شرکت E&P ایرانی است، گفت: شرکت‌هـای E&P همزاد قراردادهـای IPC استند. به عبارت دیگر یکی دیگر از رکن‌هـای قرارداد IPC تشکیل شرکت‌هـای E&P بود.وزیر نفت ادامه داد: هنگامی کـه شرکت‌هـای E&P را تشکیل دادیم، عده‌ای گفتند شرکت‌هـای خارجی گرگ استند و شرکت‌هـای E&P گرگ‌زاده و بعد از مدتی گرگ می‌شوند. در ایران ایـن‌طور است کـه عده‌ای در مورد یک موضوع صحبت می‌کـنند و بعد از چند سال طوری رفتار می‌کـنند کـه انگار موضوع یکی از دستاوردهـای آن‌ها …
کشف اموال اختلاس‎گر نفتی

دومین صنعت مهم کشور کدام است؟

 
وزیر نفت درباره آخرین وضع پرونده اختلاس‎گر فعال در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران اظهار کرد: با پیگیری دستگاه قضایی و نیروهـای امنیتی، آن‌طور کـه به من گفته‎اند، اموالی بیش از میزان اختلاس صورت‎گرفته از ایـن فرد شناسایی و توقیف شده است.
به گزارش ایسنا، بیژن زنگنه درحاشیه مرنام امضای قراردادهـای پژوهشی حوزه اکتشاف شرکت ملی نفت ایران درباره متواری شدن ایـن فرد به کانادا نیز افزود: ایـن کـه او به کانادا رفته را باور نمی‌کنم. تصور می‌کنم ایـن چیزی است کـه وی دوست دارد در رسانه‌ها مطرح شود، تصور می‌کنیم وی در ترکیه مخفی شده باشد.
وزیر نفت همچنین در آستانه سالروز ملی‌شدن صنعت نفت گفت: مرحوم پزشک مصدق دنبال بیرون کردن خارجی‌ها از صنعت نفت نبود؛ بلکـه هدف حفظ مالکیت و حاکمیت مخازن برای ملت ایران بود.
زنگنه کـه صبح امروز (دوشنبه، ۲۱ اسفندماه) پس از امضای قراردادهـای پژوهشی میان شرکت ملی نفت ایران و پنج دانشگاه معتبر کشور، …
نمایـندگان از پاسخ‌هـای وزیر نفت قانع شدند


خبرگزاری فارس: پرسشات جواد کریمی قدوسی نمایـنده مشهد از وزیر نفت درباره ایـنکـه چرا برندسازی جایگاه‌هـای ارزی سوخت، مقدمه تسلط فامیل‌هـای ثروت و قدرت و باشگاه نفتی می‌شود و همچنین نقش باشگاه نفت و حضور فامیل‌هـای ثروت و قدرت در نگاه به بیرون اقتصاد نفت در دستورکار جلسه علنی امروز پارلمان بود.
وکلای ملت پس از استماع پرسشات کریمی قدوسی و پاسخ‌هـای وزیر نفت، از اظهارات زنگنه قانع شدند.
گفتنی است، نخستین پرسش با ۷۲ رأی موافق، ۱۷۸ رأی مخالف و ۷ رأی ممتنع از مجموع ۲۱۳ نمایـنده حاضر در جلسه و همچنین پرسش دوم با ۸۲ رأی موافق، ۱۱۵ رأی مخالف و ۶ رأی ممتنع از مجموع ۲۱۳ رأی مأخوزه رأی نیاورد و از نظر نمایـندگان پاسخ‌هـای وزیر قانع‌کـننده بود.

آموزش طرح زدن برای ناخن ها

اشتراک با دوستان:

همیشه لاک زدن و طراحی روی ناخن ها برای خانم ها پرطرفدار بوده و است ،زیباشو دات کام هم در پست هـای متعدد از آموزش طراحی روی ناخن ها دریغ نکرده است در ایـن پست نیز دوباره آموزش دو مدل طرح جدید را برای شمـا قرار دادیم
اولین طرح کـه بسیار هم شاد و اسپرت است میبینید کـه ابتدا با یک یک برق ناخن سطح ناخن را براق میکنیم و بعد با یک ماژیک ناخن شکلهـایی نامنظم مانند عکس درست می کنیم
حالا نوبت لاک زدن است داخل قالبهـایی کـه ایجاد کردیم را با رنگهـای متفاوت و شاد پر میکنیم
 ودر نهـایت با لاک فرنچ مرز بین رنگها را پر رنگ میکنیم
و اما طرح بعدی کـه در واقع تکنیک است زمینه ی ناخن را برق ناخن زده و بعد لاک را به صورت دوایر مختلف و نه یکسان زده و بعد با یک سوزن لاک را به یک سو پخش میکنیم
همانطور …

  • دسته‌بندی نشده
  • خواسته‌ی مهم امام جمعه ایلام از وزیر نفت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *