خانه / اخبار علم و فناوری / دو خانمِ مرد‌نما در نقش جهان دستگیر شدند به همراه توضیحات

دو خانمِ مرد‌نما در نقش جهان دستگیر شدند به همراه توضیحات

دو خانمِ مرد‌نما در نقش جهان دستگیر شدند ، سارقان طلافروشی شهرستان گچساران دستگیر شدند ، روانگردان فروش ها، در فضای مجازی دستگیر شدند ، عاملان قتل در بوشهر دستگیر شدند ، کلاهبرداران حرفه‌ای خراسان شمـالی دستگیر شدند ، ۷ نفر از هنجارشکنان برج سلمان دستگیر شدند .
خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌هـای سپاهان و هستقلال از ساعت ۱۷ در ورزشگاه نقش جهان و در حضور حدود ۳۰ هزار تماشاگر شروع شد.
* پس از گل هستقلال تنش میان هواداران سپاهان زیاد بود و در جایگاه ویژه هم درگیری‌هـایی به وجود آمد.
* با گذشته ۱۵ دقیقه از شروع بازی ،حدود هزار …

دو خانمِ مرد‌نما در نقش جهان دستگیر شدند

خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌هـای سپاهان و هستقلال از ساعت ۱۷ در ورزشگاه نقش جهان و در حضور حدود ۳۰ هزار تماشاگر شروع شد.

* پس از گل هستقلال تنش میان هواداران سپاهان زیاد بود و در جایگاه ویژه هم درگیری‌هـایی به وجود آمد.

همـه چیز در مورد جهان چطور حفاظت دستگیر دو مجازی نقش هویت

* با گذشته ۱۵ دقیقه از شروع بازی ،حدود هزار نفر از هواداران هستقلال پشت درب نقش جهان ماندند.

* در صحنه‌ای کـه روی ساسان انصاری در محوطه جریمه یک صحنه مشکوک رخ داد، داوری اعتقاد به پنالتی نداشت ولی منصور ابراهیم‌زاده به شدت و برای لحظاتی به داور و داور چهارم مسابقه اعتراض کرد.

جزییات مطلب جهان و چطور و حفاظت و دستگیر و دو و مجازی و نقش و هویت را میخوانید .

* هواداران معترض هم پس از این‌ صحنه یک نارنجک به کنار زمین پرتاب کردند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره دو خانمِ مرد‌نما در نقش جهان دستگیر شدند

* تصمیم جنجالی داور بر روی صحنه مشکوک در محوطه جریمه و همچنین اعلام نکردن یک ضربه کرنر اعتراض شدید هواداران سپاهان را هم به دنبال داشت.

* صحبت‌هـای منصور ابراهیم‌زاده و مهدی اخوان با داور و کمک داور چهام بازی تا پایان نیمه اول ادامه داشت؛ همچنین سرمربی سپاهان با شور و هیجان خاصی از کنار زمین با فوتبالیستان خود صحبت می‌کرد.

* در پایان نیمه اول مهدی رحمتی، گلر هستقلال با ابراهیم‌زاده کـه به شدت از دست داور ناراحت بود، صحبت کرد.

توضیحات بیشتر در موردجهان چطور حفاظت دستگیر دو مجازی نقش هویت

* در بین دو نیمه تبلیغ ایرانسل با حضور هستقلالی‌ها از اسکوربورد ورزشگاه نقش جهان پخش شد کـه اعتراض هواداران سپاهان را به همراه داشت.

گران ترین شهرهـای جهان در سال ۲۰۱۷

* دو خانم مرد‌پوش پشت درب ورزشگاه نقش جهان و قبل از ورود به به داخل دستگیر شدند.

شمـا مطلب دو خانمِ مرد‌نما در نقش جهان دستگیر شدند را می خوانید .

* تعدادی از هواداران سپاهان در جریان این‌ بازی امیر قلعه‌نویی، سرمربی ذوب‌آهن اصفهان را تشویق کردند.

جهان چطور حفاظت دستگیر دو مجازی نقش هویت

قاتل دو زن در جیرفت دستگیر شد +عکس

مرد جوان کـه همسر و خواهرزنش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، در کمتر از نیم ساعت دستگیر شد.عاملان دو جنایت خانوادگی بعد از ارتکاب قتل فرصت چندانی برای فرار پیدا نکردند و خیلی زود به دام افتادند.یکی از این‌ افراد همسر و خواهرزنش را به قتل رساند و نفر دوم برادرش را به کام مرگ کشاند. هر دو در پی مدت‌ها اختلافات خانوادگی دست به جنایت زدند. شخصی ١٨:۴٠ روز دوشنبه با مرکز فوریت‌هـای پلیسی جیرفت تماس گرفت و از حادثه‌ای دلخراش خبر داد. او گفت مردی با حمله به دو زن در خیابان آن‌ها را با ضربات چاقو به‌شدت مجروح کرد و سپس به‌سرعت گریخت.دقایقی بعد تیمی از مأموران در محل حاضر شدند و در همان بررسی‌هـای اولیه پی بردند دو زن جان خود را از دست داده‌اند. به همین دلیل تحقیقات جنایی کلید خورد و ضمن انتقال پیکر مقتولان به پزشکی قانونی مشخص شد آن‌ها کـه مقابل یک خیاطی هدف ضربات چاقو …
جزییات قتل دو مرد در بابل / قاتلان دستگیر شدند

به گزارش جام جم آن‌لاین‌ از میزان، سردار سید محمود میرفیضی گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌هـای پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۰۲:۰۶ بامداد روز گذشته، مبنی بر تیراندازی در منطقه نبردلی یکی از روستا‌هـای بخش بندپی شرقی بابل و قتل دو مرد در این‌ حادثه، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان و پلیس آگاهی هستان قرار گرفت.

زمان اعلام میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ مشخص شد

وی اظهار کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس با حضور در محل جنایت در بررسی‌هـای به عمل آمده دریافتند، دو مرد حدودا ۲۵ و ۳۵ ساله توسط قاتل یا قاتلان با سلاح شکاری به قتل رسیدند.

به گفته فرمانده انتظامی هستان مازندران ۶ متهم به قتل در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند و برابر بررسی‌هـای به عمل آمده پلیس، علت و انگیزه قتل اختلافات خانوادگی بوده هست.

سردار میرفیضی از کشف سلاح شکاری در این‌ رهستا از متهمان به قتل خبر …
هستقلال به دنبال دومین برد در نقش جهان

ورزش سه: تیم فوتبال سپاهان روز جمعه در آخرین دیدار لیگ برتری خود میزبان هستقلال هست.
این‌ مسابقه دهمین نبردی هست کـه دو تیم در ورزشگاه نقش جهان برگزار می‌کنند.
در ۹ مسابقه قبلی برتری آماری به نفع زردپوشان هست و هستقلالی ها تنها یک مرتبه موفق شدند سپاهان را در ورزشگاه خانگی خودش یعنی نقش جهان اصفهان شکست دهند.
آخرین مسابقه دو تیم در این‌ ورزشگاه سال گذشته با تساوی یک بر یک به پایان رسید و حالا دو تیم در شرایطی برابر یکدیگر قرار می‌گیرد کـه از نظر جدولی وضعیت خیلی متفاوتی دارند.
سپاهانی‌ها در این‌ دیدار به دنبال اعاده حیثیت از خود هستند اما هستقلال همچنان به دنبال ارتقاء جایگاه خود در جدول هست و تلاش می‌کند تا امسال نیز مانند فصل گذشته به رده دوم دست پیدا کند.
تیم شفر نیز خارج از خانه هیچگاه صلابت بازی‌هـای خانگی را نداشته هست. هرچند …

چطور از هویت مجازی خود حفاظت کنیم

خبرگزاری ایسنا: هویت یک کاربر متشکل از کلیه اطلاعاتی هست کـه نشان دهنده وی باشد از این‌ رو محرمانه بودن و حفاظت از آن‌ می‌تواند شمـا را از گزند آسیب‌ها و تهدیدات مرتبط با فضای سایبر در امان نگه دارد.
یکی از موضوعات مهم مطرح در بحث‌هـای فضای سایبر، موضوع هویت در این‌ فضا و ابعاد آن‌ هست. در فضای مجازی، هویت یک کاربر با متشکل از کلیه اطلاعاتی هست کـه نشانده وی باشد از این‌ رو محرمانه بودن و حفاظت از آن‌ می‌تواند شمـا را از گزند آسیب‌ها و تهدیدات مرتبط با فضای سایبر در امان نگه دارد.
انتخاب یک پسورد مطمئن و مناسب برای سیستم هـای رایانه ای همواره یکی از مواردی هست کـه کاربران برای آن‌ تا حدودی با مشکل مواجه اند در حالی کـه با داشتن یک پسورد خوب و مطمئن می‌توان احتمال هک شدن (لو رفتن پسورد ) …

  • اخبار علم و فناوری
  • دو خانمِ مرد‌نما در نقش جهان دستگیر شدند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *