خانه / گردشگری / ابوترابی فرد: نامه حجتی به جهانگیری تکان‌دهنده هست/ کشور توان افزایش حقوق وزیران را ندارد به همراه توضیحات

ابوترابی فرد: نامه حجتی به جهانگیری تکان‌دهنده هست/ کشور توان افزایش حقوق وزیران را ندارد به همراه توضیحات

ابوترابی فرد: نامه حجتی به جهانگیری تکان‌دهنده هست/ کشور توان افزایش حقوق وزیران را ندارد ، اختصاصی| افزایش نامتعارف و محرمانه حقوق در برخی دستگاه‌ها/ حجتی به جهانگیری نامه نوشت + سند ، دستور جهانگیری برای بررسی افزایش ۵۰درصدی فوق‎العاده حقوق دولتی‌ها +سند ، بیمه نامه شخص ثالث افزایش قیمت ندارد ، ناگفته‌های تکان دهنده عموی بچه ها شکنجه شده ماهشهری ، نامه ۱۰ بندی صادر کـنندگان به جهانگیری .
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد خطیب نماز جمعه تهران در خطبه‌‌های نماز جمعه عبادی سیاسی سخنانی این‌ شهر اظهار داشت: برای برون‌رفتن از تنگناهای اقتصادی نیازمند، پیوند جریان‌های سیاسی هستیم.وی با بیان این‌که‌ دولت باید از همه توان و ظرفیت خود برای خلق اجماع اجتماعی و وحدت هستفاده کند، اظهار داشت: پیوند جریان‌های سیاسی معتقد به نظام راه را برای …

ابوترابی فرد: نامه حجتی به جهانگیری تکان‌دهنده هست/ کشور توان افزایش حقوق وزیران را ندارد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد خطیب نماز جمعه تهران در خطبه‌‌های نماز جمعه عبادی سیاسی سخنانی این‌ شهر اظهار داشت: برای برون‌رفتن از تنگناهای اقتصادی نیازمند، پیوند جریان‌های سیاسی هستیم.

وی با بیان این‌که‌ دولت باید از همه توان و ظرفیت خود برای خلق اجماع اجتماعی و وحدت هستفاده کند، اظهار داشت: پیوند جریان‌های سیاسی معتقد به نظام راه را برای خدمت به نظام هموار می‌کند.

همه چیز در مورد ابوترابی افزایش اقامتگاه تفریحی توان جهانگیری حقوق زیبا فرد کشور لوکس مکان نامه هتل

خطیب نماز جمعه امروز تهران در بخش دیگری از سخنان خود یکی از دلایل جدی مشکلات جامعه کارگری را افزایش بی‌ظابطه حقوق و دستمزد‌ها دانست و خطاب به مسئولان اجرایی کشور، گفت: متناسب با ارزش کار نیروهای خود، حقوق و دستمزد را تعریف کنید.اگر از منابع مالی مطمئن نیستید، چرا بعضی از دستگاه‌‌ها ۵۰ درصد نسبت به افزایش حقوق‌ها اقدام کرده‌اند؟ هزینه‌ها را خلق می‌کنید، بعد از بانک مرکزی هستقراض می‌کنید. هستقراض دولت از بانک مرکزی، سم مهلکی برای اقتصاد ملی هست؛ هستقراض دولت از بانک‌های عامل به معنی کاهش منابع بانک‌ها جهت تزریق به تولید ملی هست.

خطیب نماز جمعه این‌ هفتـه تهران با اشاره به نامه وزیر جهاد کشاورزی به معاون اول رئیس‌جمهور مبنی بر افزایش ۵۰ حقوق‌ها در این‌ وزارتخانه، آن‌ را تکان‌دهنده توصیف کرد و افزود: چرا وزیر جهاد‌ کشاورزی بی‌جهت و بدون تأمین مالی درخوهست افزایش ۵۰ درصدی حقوق می‌کند؟‌

جزییات مطلب ابوترابی و افزایش و اقامتگاه و تفریحی و توان و جهانگیری و حقوق و زیبا و فرد و کشور و لوکس و مکان و نامه و هتل را میخوانید .

وی در بخش دیگری از سخنانش به مشکلات ارزی ایجاد شده طی ماه‌های اخیر اشاره کرد و گفت: تنش‌هایی که‌ در بازار ارز و در عملکرد اقتصادی ایـران در حوزه رشد اقتصادی، اشتغال، بیکاری، تورم، مشاهده می‌شود، ناشی از عملکردهای مسئولین، دولت و قوای مرتبط با این‌ حوزه هست. اگر می‌خواهیم عملکرد اقتصادی ایـران رشد کند، باید به عوامل مؤثر بر اقتصاد ایـران، توجه کنیم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ابوترابی فرد: نامه حجتی به جهانگیری تکان‌دهنده هست/ کشور توان افزایش حقوق وزیران را ندارد

خطیب نماز جمعه این‌ هفتـه تهران، درآمدهای نفتی را یکی از مهم‌ترین شاخص‌های مؤثر بر اقتصاد ایـران اعلام کرد و افزود: اتکای بودجه به درآمدهای نفتی، یک خطای هستراتژیک هست. رهبر انقلاب سال‌ها بر قطع بودجه کشور با درآمدهای نفتی تأکید کرده‌اند، اما متأسفانه هرگز مورد توجه قرار نگرفته هست؛ قیمت نفت متأثر از سیهست‌های جهانی هست و عوامل سیاسی به شدت بر آن‌ تأثیرگذار هست لذا باید رابطه بودجه با درآمدهای نفت را قطع و آن‌ را به ثروت ماندگار با روش‌های اصولی و ماندگار تبدیل کنیم.

کاهش بازگشت دانشجویان نخبه به کشور

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد، دومین شاخص مؤثر بر عملکرد اقتصاد ایـران را تأمین مالی دولت دانست و تصریح کرد: سیهست‌های تأمین مالی دولت نقش خیلی مؤثری در سیهست‌های اقتصاد کشور هست.متأسفانه بدون نگاه به درآمدهای کشور شاهد افزایش هزینه‌ها هستیم؛ قوا بر افزایش حقوق‌ها و دستمزدها سبقت می‌گیرند، کشور ظرفیت افزایش حقوق و دستمزدهای شمـا وزرا را ندارد.

وی خطاب به مسئولان اجرایی کشور، گفت: چرا بدون تأمین منابع مطمئن، هزینه‌ها را خلق می‌کنید، سپس از بانک مرکزی هستقراض می‌کنید؛ هستقراض دولت از بانک مرکزی، سم مهلکی برای اقتصاد ملی هست.

توضیحات بیشتر در موردابوترابی افزایش اقامتگاه تفریحی توان جهانگیری حقوق زیبا فرد کشور لوکس مکان نامه هتل

خطیب نماز جمعه این‌ هفتـه تهران اضافه کرد: افزایش نرخ رشد و حجم پول باعث شده که‌ دلارهای نفتی را به بانک مرکزی با اصرار بفروشیم؛ دارایی‌های خارجی بانک مرکزی را افزایش دهیم و به اقتصاد ضربه بزنیم.شاخص سیهست اعتباری، سود سپرده و سود تسهیلات هست، این‌ شاخص نقش مهمی در اقتصاد و تولید ملی ایفا می‌کند. در حوزه نفت، به جز قیمت نفت، سیهست‌‌های آن‌ در دست دولت و مسئولان هست، آن‌ها می‌توانند این‌ سیهست‌ها را با آینده‌نگری، رسیدن به اجماع و گفت‌وگوی نزدیک بین دولت و مجلس حل و فصل کـنند.در تدوین بودجه رؤسای کمیسیون‌ها باید مورد مشورت قرار بگیرند.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد با بیان این‌که‌ شاخص سیهست ارزی، متأثر از سیهست‌هایی هست که‌  ذکر شد و باید اصلاح شود، گفت: سهولت فضای کسب و کار یکی دیگر از شاخص‌هایی که‌ بر اقتصاد کشور تأثیر گذاشته هست. توجه به این‌ امر، یعنی پاسخ به رهبر انقلاب جهت هستحکام تولید ملی؛ یعنی فراهم کردن بستر اشتغال و پاسخ به جامعه کارگری،کاهش هزینه تولید و قدرت رقابت با کاهای خارجی، که‌ متأسفانه رتبه ما در این‌ حوزه‌ها مناسب نیست و باید به اصلاح رفتارها اقدام کنیم.

شمـا مطلب ابوترابی فرد: نامه حجتی به جهانگیری تکان‌دهنده هست/ کشور توان افزایش حقوق وزیران را ندارد را می خوانید .

وی تأکید کرد: ما باید اقتصادمان را هستحکام ببخشیم.باید فضای کسب و کار را برای کارآفرینان و نیروهای عالِم که‌ از اقتصاد دانش‌بنیان برخور دارد، تسهیل کرده و فضا را در اختیار آن‌ها قرار دهیم.

خطیب نماز جمعه این‌ هفتـه تهران در واکنش به اظهارات اخیر رؤسای جمهور فرانسه و آمریکا درباره برجام، گفت: رئیس‌جمهور آمریکا که‌ به نظر می‌رسد فاقد تجربه سیاسی لازم هست، به این‌ سخن کوتاه رئیس‌جمهور فرانسه توجه کند. رئیس‌جمهور آشنا به اوضاع منطقه، جهان اسلام و ایـران در کنگره آمریکا خطاب به آمریکایی‌ها گفت مانند رهبران قبلی خود در برابر ایـران دچار خطا و اشتباه نشوید. پیام آن‌ این‌ هست که‌ تحریم‌های فلج‌کـننده و فشارهای سیاسی به خلق قدرتی برای ایـران تبدیل شد و موضع غرب در برابر ایـران تغییر کرد زیرا آن‌ها به روحیه ایستادگی در ملت ایـران پی بردند.

ابوترابی افزایش اقامتگاه تفریحی توان جهانگیری حقوق زیبا فرد کشور لوکس مکان نامه هتل

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد افزود: مدیران جهانی باید به اتفاق نظر برسند که‌ باید شرکای خود را از آدمها قابل اعتماد، انتخاب کـنند.باید به این‌ فهم برسند که‌ به نظام سلطه و به‌ویژه آمریکا نبایدکمترین اعتماد را داشت. ما به این‌ راهبرد که‌ راهبرد اسلام هست، ادامه می‌دهیم؛ چهره‌های متعهد و دلسوز نظیر امام‌خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب، با الهام از آموزه‌های قرآن‌ می‌گویند که‌ آمریکا قابل اعتماد نیست.

معرفی برترین اماکن گردشگری کشور آمریکا

وی تصریح کرد: با توجه به اوضاع منطقه و جهان می‌دانیم که‌ باید به جبهه مقاومت نزدیک شد و روابط خود را بر این‌ اساس تنظیم کرد. با هدایت‌ الهی تاکنون این‌ راه را با موفقیت طی کردیم. برای رسیدن به قله‌‌‌های آزادی با حمایت از محور مقاومت، حرکت خود را ادامه می‌دهیم.

انتهای پیام/

این‌ مطلب در مورد ابوترابی افزایش اقامتگاه تفریحی توان جهانگیری حقوق زیبا فرد کشور لوکس مکان نامه هتل می باشد .

اختصاصی| افزایش نامتعارف و محرمانه حقوق در برخی دستگاه‌ها/ ح


به گزارش خبرنگار کشاورزی خبرگزاری تسنیم، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در نامه‌ای به  اسحاق جهانگیری معاون اول  رئیس جمهور در  اعتراض به نابرابری حقوق در دستگاه‌های دولتی اظهار  کرد که‌ حقوق برخی از دستگاه‌ها مانند سازمان امور مالیاتی و قضایی ۵۰ درصد و وزارت کشور ۳۵ درصد افزایش یافته هست و با توجه به نقش این‌ وزارتخانه در تأمین امنیت غذایی کشور خواهان افزایش ۵۰درصدی امتیازات مربوط به فصل دهم، در حقوق کارکنان این‌ وزارتخانه در سال جاری شد.متن نامه حجتی به جهانگیری به‌شرح زیر هست:احتراماً ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو به‌هستحضار می‌رساند، یکی از اهداف تصویب قانون مدیریت خدمات کشوری هماهنگ نمودن و یکسان‌سازی نظام دریافت‌های کارکنان دولت با همترازان خود در کلیه دستگاه‌های اجرایی و رفع هرگونه تبعیض و نابرابری میان کارمندان دولت بوده هست.لکن متأسفانه با تصویب مصوبات عدیده و عمدتاً محرمانه از جمله مصوبه شمـاره ۱۷۴۰/۹۰/م‌ت۱۰۵هـ مورخ ۹۰/۱/۲۸ و ۱۹۰۲۲۷/ت۵۰۲۹۱ مورخ ۹۲/۱۲/۲۵ و ۶۵۰۱۳۲/ت۴۸۷۵۳هـ مورخ ۹۲/۳/۲۰ و… …
دستور جهانگیری برای بررسی افزایش ۵۰درصدی فوق‎العاده حقوق دول


به گزارش خبرنگار کشاورزی خبرگزاری تسنیم،  محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی چندی پیش در نامه‌ای به  اسحاق جهانگیری معاون اول  رئیس جمهور، در  اعتراض به نابرابری حقوق در دستگاه‌های دولتی اظهار کرد که‌ حقوق برخی از دستگاه‌ها مانند  امور مالیاتی و قضائی ۵۰ درصد و وزارت کشور ۳۵ درصد افزایش یافته هست و با توجه به نقش این‌ وزارتخانه در تأمین امنیت غذایی کشور  افزایش ۵۰درصدی امتیازات مربوط به فصل دهم، در حقوق کارکنان این‌ وزارتخانه در سال جاری را خواهان شد.بیشتر بخوانید: اختصاصی| افزایش نامتعارف و محرمانه حقوق در برخی دستگاه‌ها/ حجتی به جهانگیری نامه نوشت + سندبنابراین‌ گزارش، افزایش نامتعارف و به‌قول محمود حجتی محرمانه حقوق در برخی دستگاه‌ها در حال رواج به سایر دستگاهها هست.در حالی که‌ موضوع افزایش حداکثر ۱۹درصدی حقوق کارگری برای سال ۹۷ میان نماین‌دگان کارفرمایان و کارگران در حال کش‌وقوس هست، کاظم چهره‌گشا رئیس دفتر معاون اول رئیس‌جمهور در نامه‌ای مشترک به انصاری رئیس سازمان اداری هستخدامی کشور و نوبخت رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور، از پی‌نوشت جهانگیری بر نامه حجتی و موافقت با طرح افزایش ۵۰درصدی حقوق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در جلسه هیئت دولت، خبر داد.انتهای …
جهانگیری: فهرست بلند بالایی از مشکلات و چالش‌های کشور پیش رو

افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی با قلیان


به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، جلسه دیدار دبیران کمیسیون‌های دفتر هیات دولت با معاون اول رییس جمهور عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد.اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در این‌ جلسه با یادآوری این‌که‌ جایگاه دولت در حقیقت اداره کـننده کشور هست و قوه مجریه نقشی کلیدی در اداره امور جاری و راهبردی کشور دارد، خاطر نشان کرد: دولت برای این‌که‌ بتواند در جایگاه اداره کـننده کشور نقش خود را به خوبی ایفا کند، تصمیمات و سیهست گذاری هایش باید از پختگی و پشتوانه علمی برخوردار باشد.معاون اول رییس جمهور ضمن قدردانی از عملکرد کمیسیون‌های هیات دولت اظهار داشت: نقش کمیسیون های دولت در فراین‌د تصمیم‌گیری هیات وزیران نقشی تعیین کـننده هست و هرچقدر که‌ عملکرد این‌ کمیسیون‌ها بهتر باشد مصوبات هیات دولت از هستحکام و کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود.وی افزود: لازم هست به طور جدی به این‌ نکته بیاندیشیم که‌ آیا اداره مطلوب کشور فقط نیازمند مقررات، قوانین و …

هتل های لوکس بالی | ۱۰ مکان و اقامتگاه تفریحی زیبا در بالی

هتل های لوکس بالی | ۱۰ مکان و اقامتگاه تفریحی زیبا در بالی

پنجشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ –
گردشگری,جهان گردی,هتل و کمپینگ

  • گردشگری
  • ابوترابی فرد: نامه حجتی به جهانگیری تکان‌دهنده هست/ کشور توان افزایش حقوق وزیران را ندارد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *