خانه / تاریخ و جامعه / جشن قهرمانی پرسپولیس باشکوه شد به همراه توضیحات

جشن قهرمانی پرسپولیس باشکوه شد به همراه توضیحات

جشن قهرمانی پرسپولیس باشکوه شد ، جشن قهرمانی سیتی با ۵ گل باشکوه‌تر شد ، بدل مسی هم به جشن قهرمانی پرسپولیس آمد ، ترکیب احتمالی پرسپولیس در جشن قهرمانی ، از آماده‌سازی جشن قهرمانی پرسپولیس چه خبر؟ ، بلیت فروشی جشن قهرمانی پرسپولیس در آزادی .
خبرگزاری تسنیم: پرسپولیس در دیدار پایانی لیگ برتر هفدهم از ساعت ۱۹:۱۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف سپیدرود رشت رفت که‌ در ایـن دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید. پرسپولیس با برتری در ایـن دیدار ۶۴ امتیازی شد و جشن قهرمانی خود را باشکوه‌تر کرد.
محمد انصاری …

جشن قهرمانی پرسپولیس باشکوه شد

خبرگزاری تسنیم: پرسپولیس در دیدار پایانی لیگ برتر هفدهم از ساعت ۱۹:۱۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف سپیدرود رشت رفت که‌ در ایـن دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید. پرسپولیس با برتری در ایـن دیدار ۶۴ امتیازی شد و جشن قهرمانی خود را باشکوه‌تر کرد.

محمد انصاری (۳۲)، فرشاد احمدزاده (۴۹) و کمال کامیابی‌نیا (۸۴) برای پرسپولیس در ایـن دیدار گلزنی کردند.

همـه چیز در مورد ابتکار پرسپولیس تعادل جشن خورده قهرمان

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی (بشار رسن – ۷۱)، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی (احمد نوراللهی – ۴۶)، وحید امیری (محسن مسلمان – ۶۸) و گادوین منشا.

ترکیب سپیدرود: ایمان صادقی، توحید غلامی، هادی میرجوان (علی عباسی – ۵۷)، محمد نزهتی، حسین کعبی، حسین ابراهیمی (میعاد یزدانی – ۶۶)، میثم تهیدست، محمدرضا مهدوی، میلاد قربان‌زاده، علیرضا نورمحمدی و محمد غلامی.

جزییات مطلب ابتکار و پرسپولیس و تعادل و جشن و خورده و قهرمان را میخوانید .

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره جشن قهرمانی پرسپولیس باشکوه شد

نیمه اول

دقیقه ۴: سیدجلال حسینی که‌ از خط دفاعی تیمش خودش را به محوطه جریمه سپیدرود رسانده بود، ضربه‌ای زمینی را به سمت دروازه ایـن تیم شلیک کرد که‌ توپ از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۴: سیامک نعمتی شوتی را روانه دروازه سپیدرود کرد که‌ توپ او با تیر دروازه برخورد داشت و راهی به دروازه نداشت.

توضیحات بیشتر در موردابتکار پرسپولیس تعادل جشن خورده قهرمان

دقیقه ۲۸: گادوین منشا پاسی را برای فرشاد احمدزاده به داخل محوطه جریمه داد که‌ ضربه به بیرون رفت.

ستاره طلایی به لوگوی پرسپولیس اضافه شد

دقیقه ۳۲: وحید امیری روی ضربه ایستگاهی پاسی کوتاه و به بغل برای محمد انصاری مهیا کرد تا مدافع سرخپوشان با شوتی قدرتمند و زمینی دروازه سپیدرود را باز کند.

شما مطلب جشن قهرمانی پرسپولیس باشکوه شد را می خوانید .

دقیقه ۳۳: علیرضا نورمحمدی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۳۶: وحید امیری ارسالی روی دروازه داشت که‌ نعمتی توپ را به بیرون زد.

ابتکار پرسپولیس تعادل جشن خورده قهرمان

دقیقه ۴۰: حرکت تیمی پرسپولیسی‌ها و ارسال دوباره امیری روی دروازه، با ضربه سر گادوین منشا همراه بود که‌ توپ او نیز به اوت رفت.

 

نیمه دوم

دقیقه ۴۶: وحید امیری ارسال خیلی خوبی روی دروازه سپیدرود داشت که‌ ضربه سر خطرناک کامیابی‌نیا با اختلاف کمی راهی اوت شد.

ایـن مطلب در مورد ابتکار پرسپولیس تعادل جشن خورده قهرمان می باشد .

دقیقه ۴۹: ارسال کرنر روی دروازه ابتدا با ضربه سر شجاع خلیل‌زاده به گادوین منشا رسید و مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیسی‌ها نیز با ضربه سر پاسی را برای فرشاد احمدزاده مهیا کرد تا ایـن بازیکن گل دوم تیمش را وارد دروازه ایمان صادقی کند.

دقیقه ۵۳: ضربه محکم محمد انصاری به سمت دروازه سپیدرود توسط صادقی تبدیل به کرنر شد.

جشن قهرمانی پرسپولیس باشکوه شد

دقیقه ۶۶: ارسال روی دروازه سپیدرود توسط محرمی با ضربه سر شجاع خلیل‌زاده همراه بود که‌ توپ با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه ۶۹: ضد حمله برای سپیدرود با پاسی برای محمد غلامی به موقعیت خطرناکی برای ایـن تیم تبدیل می‌شد که‌ صادق محرمی با خطا روی ایـن بازیکن، اجازه ادامه حرکت به او را نداد.

ابتکار, پرسپولیس, تعادل, جشن, خورده, قهرمان

دقیقه ۶۹: صادق محرمی به علت خطا روی محمد غلامی پشت محوطه جریمه، با کارت زرد داور جریمه شد.

گرشاسبی: امیدوارم ۹ فروردین، قهرمانی قطعی شود

دقیقه ۸۱: احمد نوراللهی شوتی محکم به سمت دروازه سپیدرود زد که‌ توپ به اوت رفت.

دقیقه ۸۴: محسن مسلمان ارسال خوبی از روی نقطه کرنر داشت که‌ کمال کامیابی‌نیا توپ را تبدیل به گل سوم کرد.

از آماده‌سازی جشن قهرمانی پرسپولیس چه خبر؟


خبرانلایـن: جشن قهرمانی پرسپولیس در پایان بازی ایـن تیم مقابل سپیدرود برگزار خواهد شد.
 تيم پرسپوليس دو هفتـه پيش و پس از پيروزي مقابل پديده در مشهد قهرماني خود را قطعي كرد تا سه بازي آينده برايش تشريفاتي باشد. قرمزها همانند فصل گذشته در اين فصل هم روز آخر قهرماني خود را به طور رسمي جشن مي گيرند. اتفاقي كه پيش از اين هم اعلام شده بود. در همين رابطه صبح ديروز حميدرضا گرشاسبي، سرپرست باشگاه پرسپوليس، جلسه اي با مسئولان سازمان ليگ داشت و هماهنگي هاي لازم را با انها براي برگزاري جشن قهرماني انجام داد. قرار هست روز جمعه هفتـه آينده وزير ورزش و رئيس فدراسيون فوتبال هم در هستاديوم آزادي حضور پيدا كنند.
سورپرایز بیرانوند برای جشن قهرمانی پرسپولیس


ورزش سه: علیرضا بیرانوند در دومین فصل حضورش در جمع سرخپوشان، سومین قهرمانی خود را در ایـن تیم جشن خواهد گرفت.
شماره یک پرسپولیس و تیم ملی برای جشن قهرمانی سرخپوشان برنامه ویژه‌ای در ذهن دارد و بر ایـن اساس قصد دارد در پایان ایـن بازی با لباس محلی در مرنام حضور یابد. بیرانوند از همشهریان خود نیز دعوت کرده تا بخشی از سکوها را به اشغال خود درآورند تا ایـنچنین جشن باشکوهی را ترتیب دهد.
پرسپولیس با توجه به قهرمانی در فصل هفدهم، روز جمعه و در هفتـه پایانی لیگ برتر مرنام جشن قهرمانی خود را در آزادی برگزار خواهد کرد.
ترکیب احتمالی پرسپولیس در جشن قهرمانی

ذوب آهن مقابل پرسپولیس یک مصدوم دارد


ورزش سه: شاگردان برانکو امروز آخرین دیدار خود در فصل هفدهم را برگزار خواهند کرد تا در پایان جدال با سپیدرود جشن خود را برگزار کـنند.
 پرسپولیس همانند لیگ گذشته توانست عنوان قهرمانی را به دست بیاورد و اکنون تنها ۹۰ دقیقه در جدال با سپیدرود با برگزاری جشن قهرمانی فاصله دارد. سرمربی کروات سرخپوشان همانطور که‌ در نشست خبری روز گذشته خود گفت به دنبال پیروزی در ایـن بازی هست تا جشن باشکوهی را در کنار هوادارانش برگزار کند. اتفاقی که‌ باعث خواهد شد تا او بار دیگر به نفرات اصلی تیمش در ایـن جدال فرصت حضور در آزادی را بدهد.
درون دروازه ایـن تیم همانند گذشته علیرضا بیرانوند انتخاب اول خواهد بود. گلر شماره یک سرخپوشان با کسب شانزده کلین شیت عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته و در ایـن بازی به دنبال افزایش آمار خود خواهد بود.
در خط دفاعی …

معصومه ابتکار: تعادل جنسیتی بر هم خورده هست

سالنامه آرمان امروز – زهرا سلیمانی: امروزه خانم ها در ایران پا به پای مردان به فعالیت می پردازند، اما در برخی مواقع دیدگاه ها نسبت به زن امروز همچون گذشته از پیشرفت او جلوگیری می کند. برای مثال آمارهای همسر آزاری در ایران، متفاوت هست، اما تقریبا ۲۰ درصد خانم ها در طول زندگـی خود تجربه خشونت فیزیکی و حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد نیز تجربه خشونت عاطفی دارند. از سوی دیگر در سال های اخیر اخبار متعددی درباره عدم اجازه خروج از کشور ورزشکاران زن توسط همسران شان حاشیه ساز شد.
هر یک از ایـن مسایل را می توان جزو مطالبات خانم ها از دست اندرکاران امر جویا شد. ایـن در حالی هست که‌ با تحولات امروز نیازمند سازوکارهای علمی و تخصصی برای پیشگیری و مدیریت آسیب های اجتماعی هستیم و باید با مواجهه صحیح با ایـن موضوع، مداخلات مناسب طراحی و برنامه …

  • تاریخ و جامعه
  • جشن قهرمانی پرسپولیس باشکوه شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *