خانه / دسته‌بندی نشده / اصفهان| شفر: کار من با اسـتقلال تمام نشده اسـت/ می‌خواهم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بروم به همراه توضیحات

اصفهان| شفر: کار من با اسـتقلال تمام نشده اسـت/ می‌خواهم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بروم به همراه توضیحات

اصفهان| شفر: کار من با اسـتقلال تمام نشده اسـت/ می‌خواهم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بروم ، برنامه کامل مرحله یک‌هشتم نهـایی لیگ قهرمانان آسیا/ پرسپولیس به امارات می‌رود، اسـتقلال به اصفهان ، شفر: کار من با اسـتقلال تمام نشده اسـت ، آمار‌هـای ویژه اسـتقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان! ، شاهرودی: امیدوارم پرسپولیس در مرحله بعدی لیگ قهرمانان با الاهلی روبه‌رو نشـود/ قطعاً برانکو نمی‌خواهد تیمش نتیجه نگیرد ، لیگ قهرمانان آسیا| اسـتقلال با شکست الریان و صعود به مرحله بعد، سیزده را به‌در کرد .
وینفرد شفر که‌ در نشست خبری پس از دیدار مقابل سپاهان پاسخ روشنی در خصوص تمدید قراردادش با اسـتقلال نداد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در اصفهان گفت: من همچنان منتظر پیشنهاد هستم.وی درباره ایـنکه‌ پس ایـن مسئله به معنای آن‌ نیست که‌ کارش با اسـتقلال به اتمام رسیده اسـت، اظهار داشت: نه، کار من با اسـتقلال تمام نشده …

اصفهان| شفر: کار من با اسـتقلال تمام نشده اسـت/ می‌خواهم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بروم

وینفرد شفر که‌ در نشست خبری پس از دیدار مقابل سپاهان پاسخ روشنی در خصوص تمدید قراردادش با اسـتقلال نداد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در

اصفهان گفت: من همچنان منتظر پیشنهاد هستم.

وی درباره ایـنکه‌ پس ایـن مسئله به معنای آن‌ نیست که‌ کارش با اسـتقلال به اتمام رسیده اسـت، اظهار داشت: نه، کار من با اسـتقلال تمام نشده اسـت. می‌خواهم اول قهرمانی جام حذفی را بیاورم و بعد به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بروم.

همـه چیز در مورد اسـتقلال اصفهان اصلی باشگاه تمام حوادث خیابان شفر عامل قهرمانان کار لیگ مرحله من

انتهـای پیام/

جزییات مطلب اسـتقلال و اصفهان و اصلی و باشگاه و تمام و حوادث و خیابان و شفر و عامل و قهرمانان و کار و لیگ و مرحله و من را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اصفهان| شفر: کار من با اسـتقلال تمام نشده اسـت/ می‌خواهم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بروم

برنامه کامل مرحله یک‌هشتم نهـایی لیگ قهرمانان آسیا/ پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با پایان دیدارهـای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب و مشخص شدن تیم‌هـای صعودکـننده به مرحله یک‌هشتم نهـایی، برنامه ایـن دیدارها مشخص شد، به ایـن ترتیب پرسپولیس به‌عنوان تیم نخست گروه C به‌صورت رفت و برگشت به مصاف الجزیره امارات خواهد رفت که‌ دیدار دوم آن‌ها در تهران برگزار می‌شـود.دو نمایـنده دیگر کشورمان یعنی اسـتقلال و ذوب‌آهن هم به‌عنوان تیم‌هـای اول گروه D و تیم دوم گروه B رودرروی هم قرار می‌گیرند که‌ بازی رفت آن‌ها در اصفهان و بازی برگشت‌شان در تهران خواهد بود، با ایـن شرایط حضور یک تیم ایرانی در مرحله یک‌چهارم نهـایی قطعی اسـت و پرسپولیس هم می‌تواند با گذر از الجزیره امارات به ایـن مرحله صعود کند.برنامه دیدارهـای یک‌هشتم نهـایی لیگ قهرمانان آسیا به‌شرح زیر اسـت:دور رفتدوشنبه ــ ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۷ السد قطر ــ الاهلی عربستان، ورزشگاه جنام بن حمد دوحهالجزیره امارات ــ  پرسپولیس، ورزشگاه محمد بن زاید …
شفر: کار من با اسـتقلال تمام نشده اسـت

دبیری: علاقه داریم به لیگ برتر فوتسال برگردیم

تسنیم: وینفرد شفر که‌ در نشست خبری پس از دیدار مقابل سپاهان پاسخ روشنی در خصوص تمدید قراردادش با اسـتقلال نداد و گفت: من همچنان منتظر پیشنهاد هستم.
وی درباره ایـنکه‌ پس ایـن مسئله به معنای آن‌ نیست که‌ کارش با اسـتقلال به اتمام رسیده اسـت، اظهار داشت: نه، کار من با اسـتقلال تمام نشده اسـت. می‌خواهم اول قهرمانی جام حذفی را بیاورم و بعد به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بروم.
آمار‌هـای ویژه اسـتقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان!

ورزش سه: اسـتقلال با وجود حضور در گروه مرگ با ۱۲ امتیازی موفق شد به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و از نظر امتیازی دومین دوره موفق خود در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می کند.
همچنین ایـن تیم برای اولین بار اسـت که‌ موفق شده در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا بدون شکست از گروه خود صعود کند، آن‌ هم در گروهی که‌ تیم هـای قدرتمندی در آن‌ حضور داشتند.
از طرف دیگر اسـتقلال برای اولین بار در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا اسـت که‌ توانسته الهلال را دبل کند و ایـن تیم بیشترین نقش را در حذف آبی هـای عربستانی داشته اسـت.

اعترافات عامل اصلی حوادث خیابان پاسداران

باشگاه خبرنگاران جوان: نمایـنده دادستان در اولین جلسه دادگاه حادثه پاسداران به قرائت کیفر خواسـت ثلاث باباجانی پرداخت. در ایـن جلسه‌ متهم محمدرضا‌ ثلاث به اتهام ۳ فقره قتل عمدی‌ و اخلال در نظم عمومی حاضر شد و همچنین اولیای دم مقتولان‌ آقایان علمدار، بایرامی‌، امامی‌ و خانم‌ها عزیزی، صالحی و عبداللهی‌ حضور داشتند که‌ شهریاری نمایـنده دادستان به تشریح تحقیقات به عمل آمده در ایـن پرونده پرداخت. معاون دادستان با اشاره به اتهام ثلاث باباجانی به ۳ فقره قتل عمدی گفت: پس از دریافت گزارش به سردخانه بیمارستان لبافی‌نژاد رفتیم‌ و اجساد کشته‌شدگان مورد معایـنه قرار گرفت. وی با اشاره به تحقیقات محلی اظهار کرد: در ایـن تحقیقات مشخص شد راننده اتوبوس به صورت عمدی به مأموران انتظامی زده و بعد هم در بیمارستان امام سجاد بستری شده که‌ پس از گفتگو با اواعلام کرد به علت …

  • دسته‌بندی نشده
  • اصفهان| شفر: کار من با اسـتقلال تمام نشده اسـت/ می‌خواهم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بروم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *