خانه / دسته‌بندی نشده / لیگ برتر فوتبال|پرسپولیس با پیروزی پرگل جشن قهرمانی‌اش را باشکوه‌تر کرد به همراه توضیحات

لیگ برتر فوتبال|پرسپولیس با پیروزی پرگل جشن قهرمانی‌اش را باشکوه‌تر کرد به همراه توضیحات

لیگ برتر فوتبال|پرسپولیس با پیروزی پرگل جشن قهرمانی‌اش را باشکوه‌تر کرد ، لیگ برتر فوتبال|جشن قهرمانی پرسپولیس با سورپرایز کریمی و رقابت دومی در ایستگاه پایانی ، جشن قهرمانی پرسپولیس باشکوه شد ، برنامه بازی‌هـای پرسپولیس در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر فوتبال ، لیگ برتر انگلیس| منچسترسیتی با پیروزی به قهرمانی نزدیک شد ، لیگ برتر فوتبال؛ ذوب آهن و پرسپولیس .
به گزارش خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس در دیدار پایانی لیگ برتر هفدهم از ساعت ۱۹:۱۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف سپیدرود رشت رفت کـه در این‌ دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به برتری رسید. پرسپولیس با برتری در این‌ دیدار ۶۴امتیازی شد و جشن قهرمانی خود را باشکوه‌تر کرد.محمد انصاری (۳۲)، فرشاد احمدزاده (۴۹) و کمال کامیابی‌نیا (۸۴) …

لیگ برتر فوتبال|پرسپولیس با پیروزی پرگل جشن قهرمانی‌اش را باشکوه‌تر کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس در دیدار پایانی لیگ برتر هفدهم از ساعت ۱۹:۱۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف سپیدرود رشت رفت کـه در این‌ دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به برتری رسید. پرسپولیس با برتری در این‌ دیدار ۶۴امتیازی شد و جشن قهرمانی خود را باشکوه‌تر کرد.

محمد انصاری (۳۲)، فرشاد احمدزاده (۴۹) و کمال کامیابی‌نیا (۸۴) برای پرسپولیس در این‌ دیدار گلزنی کردند.

همـه چیز در مورد احتمالی برتر پرسپولیس پیروزی جشن چطور خطرات زایمان فوتبال لیگ لیگ برتر مادر مزایای نوزاد
ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی (بشار رسن ــ ۷۱)، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی (احمد نوراللهی ــ ۴۶)، وحید امیری (محسن مسلمان ــ ۶۸) و گادوین منشا.

ترکیب سپیدرود: ایمان صادقی، توحید غلامی، هادی میرجوان (علی عباسی ــ ۵۷)، محمد نزهتی، حسین کعبی، حسین ابراهیمی (میعاد یزدانی ــ ۶۶)، میثم تهیدست، محمدرضا مهدوی، میلاد قربان‌زاده، علیرضا نورمحمدی و محمد غلامی.

جزییات مطلب احتمالی و برتر و پرسپولیس و پیروزی و جشن و چطور و خطرات و زایمان و فوتبال و لیگ و لیگ برتر و مادر و مزایای و نوزاد را میخوانید .

نیمه اول
دقیقه ۴: سیدجلال حسینی کـه از خط دفاعی تیمش خودش را به محوطه جریمه سپیدرود رسانده بود، ضربه‌ای زمینی را به‌سمت دروازه این‌ تیم شلیک کرد کـه توپ از کنار دروازه راهی اوت شد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره لیگ برتر فوتبال|پرسپولیس با پیروزی پرگل جشن قهرمانی‌اش را باشکوه‌تر کرد

دقیقه ۲۴: سیامک نعمتی شوتی را روانه دروازه سپیدرود کرد کـه توپ او با تیر دروازه برخورد داشت و راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۲۸: گادوین منشا پاسی را برای فرشاد احمدزاده به داخل محوطه جریمه داد کـه ضربه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۲: وحید امیری روی ضربه ایستگاهی پاسی کوتاه و به بغل برای محمد انصاری مهیا کرد تا مدافع سرخپوشان با شوتی قدرتمند و زمینی دروازه سپیدرود را باز کند.

توضیحات بیشتر در مورداحتمالی برتر پرسپولیس پیروزی جشن چطور خطرات زایمان فوتبال لیگ لیگ برتر مادر مزایای نوزاد

دقیقه ۳۳: علیرضا نورمحمدی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

برانکو به سرمربی هـستقلال: به قهرمان ایـران احترام بگذار

دقیقه ۳۶: وحید امیری ارسالی روی دروازه داشت کـه نعمتی توپ را به بیرون زد.

شما مطلب لیگ برتر فوتبال|پرسپولیس با پیروزی پرگل جشن قهرمانی‌اش را باشکوه‌تر کرد را می خوانید .

دقیقه ۴۰: حرکت تیمی پرسپولیسی‌ها و ارسال دوباره امیری روی دروازه، با ضربه سر گادوین منشا همراه بود کـه توپ او نیز به اوت رفت.

نیمه دوم
دقیقه ۴۶: وحید امیری ارسال خیلی خوبی روی دروازه سپیدرود داشت کـه ضربه سر خطرناک کامیابی‌نیا با اختلاف کمی راهی اوت شد.

احتمالی برتر پرسپولیس پیروزی جشن چطور خطرات زایمان فوتبال لیگ لیگ برتر مادر مزایای نوزاد

دقیقه ۴۹: ارسال کرنر روی دروازه ابتدا با ضربه سر شجاع خلیل‌زاده به گادوین منشا رسید و مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیسی‌ها نیز با ضربه سر پاسی را برای فرشاد احمدزاده مهیا کرد تا این‌ فوتبالیست گل دوم تیمش را وارد دروازه ایمان صادقی کند.

دقیقه ۵۳: ضربه محکم محمد انصاری به‌سمت دروازه سپیدرود توسط صادقی تبدیل به کرنر شد.

دقیقه ۶۶: ارسال روی دروازه سپیدرود توسط محرمی با ضربه سر شجاع خلیل‌زاده همراه بود کـه توپ با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه ۶۹: ضدحمله برای سپیدرود با پاسی برای محمد غلامی به موقعیت خطرناکی برای این‌ تیم تبدیل می‌شد کـه صادق محرمی با خطا روی این‌ فوتبالیست، اجازه ادامه حرکت به او را نداد.

این‌ مطلب در مورد احتمالی برتر پرسپولیس پیروزی جشن چطور خطرات زایمان فوتبال لیگ لیگ برتر مادر مزایای نوزاد می باشد .

دقیقه ۶۹: صادق محرمی به‌علت خطا روی محمد غلامی پشت محوطه جریمه، با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۸۱: احمد نوراللهی شوتی محکم به‌سمت دروازه سپیدرود زد کـه توپ به اوت رفت.

لیگ برتر فوتبال|پرسپولیس با پیروزی پرگل جشن قهرمانی‌اش را باشکوه‌تر کرد

دقیقه ۸۴: محسن مسلمان ارسال خوبی از روی نقطه کرنر داشت کـه کمال کامیابی‌نیا توپ را تبدیل به گل سوم کرد.

سجده شکر سرخ ها بعد از قهرمانی

لیگ برتر فوتبال|جشن قهرمانی پرسپولیس با سورپرایز کریمی و رقا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفدهمین دوره لیگ برتر امروز (جمعه) به پایان می‌رسد، لیگی کـه قهرمانش از چند هفته قبل مشخص شده بود، مشکی‌پوشان و نفت تهران هم سقوط کردند تا این‌ هفته خیلی شاهد رقابت جذابی نباشیم. تنها مورد جذاب هفته پایانی، رقابت ذوب‌آهن، هـستقلال و سایپا برای مقام دومی هـست. شاگردان شفر در اصفهان برابر سپاهان، ذوب‌آهن مقابل نفت تهران و سایپا هم برابر پیکان قرار می‌گیرد. هفته پایانی اما برای دوست‌داران پرسپولیس می‌تواند هفته رویایی باشد، برگزاری جشن قهرمانی با حضور علی کریمی سرمربی سپیدرود.سپاهان – هـستقلالشرایط دو تیم کاملا متفاوت هـست. سپاهان کـه یکی از پرافتخارترین تیم‌هـای لیگ برتر هـست دو، سه فصلی هـست کـه روزگار خوشی ندارد. تیمی کـه یقه هـستقلال و پرسپولیس را می‌گرفت و هوادارانش بارها شعار «ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمانیم» را سر می‌دادند، امسال با خوش شانسی در لیگ برتر ماندند. سپاهان با کرانچار شروع کرد و نیم فصل هر …
جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیست‌وششم؛ قهرمانی پرسپول

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست‌وششم لیگ برتر با برگزاری دیدار فولاد و پدیده به پایان رسید و در حالی کـه انتظار می‌رفت در این‌ هفته قهرمان لیگ مشخص شـود با شکست صدرنشین رقابت‌ها مقابل ساپیا این‌ اتفاق باز هم به‌تأخیر افتاد. با نتایجی کـه در این‌ هفته از بازی‌هـای لیگ رقم خورد تیم ذوب‌آهن فاصله خود با پرسپولیس را به ۱۲ امتیاز رساند و تیم‌هـای هـستقلال، سایپا، پیکان و فولاد نیز با شکست حریفان خود همچنان در کورس کسب سهمیه آسیا ماندند.در انتهـای جدول نیز تیم سیاه‌جامگان با شکستی دیگر شانس خود برای بقا را به حداقل رساند و تیم‌هـای سپیدرود و هـستقلال خوزستان نیز بردهـای باارزشی را کسب کردند. با نتایج رقم‌خورده در این‌ هفته از بازی‌ها تیم‌هـای سپاهان و تراکتورسازی هم در خطر سقوط به لیگ یک قرار گرفتند تا تعداد تیم‌هـایی کـه برای نیفتادن می‌نبردند به ۷ تیم برسد.نتایج دیدارهـای هفته بیست‌وششم لیگ برتر به‌شرح زیر …
لیگ برتر فوتبال|پرسپولیس قهرمان لیگ هفدهم شد/ شاگردان برانکو

لیگ NBA؛ شکست سنگین کلیولند در خانه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم پرسپولیس در چارچوب دیدارهـای هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷ امروز (شنبه) در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف پدیده خراسان رفت و با پیروزی یک بر صفر ۶۰امتیازی شد و دومین قهرمانی پیاپی خود را در لیگ برتر قطعی کرد و جشن گرفت. وحید امیری در دقیقه ۷۷ برای پرسپولیسی‌ها گلزنی کرد.ترکیب پدیده: سعید جلالی‌راد، رضا ناصحی، حسین مرادمند، محمدرضا خانزاده، مرتضی منصوری، سالار افراسیابی، اکبر صادقی، محمدرضا خلعتبری (رضا صدری ــ ۷۰)، معین عباسیان، امین قنامی‌نژاد و محمد قاضی.ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، سیامک نعمتی (احمد نوراللهی ــ ۷۲) و علی علیپور.نیمه اول دقیقه ۵: ارسال زمینی روی دروازه پدیده از سوی سیامک نعمتی، موقعیت خوبی برای گلزنی پرسپولیسی‌ها ایجاد کرد، اما علی علیپور نزدیک به توپ نبود تا از این‌ موقعیت هـستفاده کند.دقیقه ۷: معین …

مزایای زایمان در آب برای مادر و نوزاد و خطرات احتمالی آن‌

به نقل از سایت چطور و به گزارش پارس مزایای زایمان در آب برای مادر و نوزاد و خطرات احتمالی آن‌ و

یکی از دغدغه‌هـای زنان باردار، انتخاب مناسب‌ترین و امن‌ترین شیوه برای زایمان هـست. شیوه‌ای کـه علاوه‌بر تخفیف درد مادر، سلامت نوزاد را تحت‌الشعاع قرار ندهد. روشی کـه در سال‌هـای اخیر رواج بیشتری پیدا کرده، زایمان در آب هـست. در این‌ مقاله به بررسی خواص و خطرات این‌ نوع زایمان می‌پردازیم.

حتما بخوانید:زایمان در آب، فراین‌د زایمان طبیعی درون یک وان آب گرم هـست. این‌ زایمان به دو شیوه امکان‌پذیر هـست. در روش اول، مادر در طول دردهـای زایمان درون آب می‌ماند و برای زایمان از آب خارج می‌شـود؛ در شیوه‌ی دوم در تمام طول زایمان، مادر در آب باقی می‌ماند.
جنین در نه ماه دوران بارداری درون کیسه‌ای مملو از مایع آمنیوتیک رشد می‌کند. زایمان در آب به‌نوعی فضای داخل رحم را شبیه‌سازی می‌کند، در نتیجه منجر به …

  • دسته‌بندی نشده
  • لیگ برتر فوتبال|پرسپولیس با پیروزی پرگل جشن قهرمانی‌اش را باشکوه‌تر کرد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *