خانه / دسته‌بندی نشده / نجات ۴ ماهیگیر گرفتار شده در طوفان به همراه توضیحات

نجات ۴ ماهیگیر گرفتار شده در طوفان به همراه توضیحات

نجات ۴ ماهیگیر گرفتار شده در طوفان ، نجات گردشگر گرفتار در غار با عملیات هوایی ، نجات سه شخص گرفتار در غار امجک تفرش ، تکنیک طوفان نقش‌ها و کاربرد ان در طوفان فکری ، تیراندازی ماهیگیر چینی به صیادان ایرانی؟! ، لحظه پیدا شدن کوهنوردان گرفتار در بهمن .
باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل شرکت ملی نفتکش ایران، دریانوردان کشتی نفتکش آپاما ساعت ۲۳:۴۵شب گذشته هنگامی که‌ عازم جزیره خارک بودند به محض مشاهده ۴ ماهیگیر که‌ قایقشان به دلیل طوفان در حالت غرق شدن قرار گرفته بود، با فرمان کاپیتان سریعا برای انجام …

نجات ۴ ماهیگیر گرفتار شده در طوفان

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل شرکت ملی نفتکش ایران، دریانوردان کشتی نفتکش آپاما ساعت ۲۳:۴۵شب گذشته هنگامی که‌ عازم جزیره خارک بودند به محض مشاهده ۴ ماهیگیر که‌ قایقشان به دلیل طوفان در حالت غرق شدن قرار گرفته بود، با فرمان کاپیتان سریعا برای انجام عملیات امدادو نجات ایـن ۴نفر اقدام کردند.

ایـن ۴ماهیگیر ایرانی ساعت۲۰ دقیقه بامداد در حالی که‌ در شرایط بحرانی و غرق شدن قرار داشتند و‌ دریا طوفانی و‌ سرعت باد به حدود ۶۰ نات می رسید،در حوالی جزیره خارک توسط دریانوردان کشتی نفتکش آپاما نجات پیدا کردند.

همـه چیز در مورد تذکر سراج طوفان قاضی نجات

به دلیل طوفانی بودن دریا و فراهم نبودن شرایط پهلوگیری کشتی نفتکش در اسکله خارک و همچنین عدم امکان تردد شناورهای ناجی، ایـن ۴ماهیگیر هم اکنون میهمان دریانوردان ایـن کشتی استند.

صیادان ایرانی مذکور که‌ نجات انها به اداره بندر و دریانوردی خارک نیز اعلام‌ شده است پس از مساعد شدن شرایط جوی و پهلوگیری کشتی، در خارک پیاده و تحویل خانواده های خود خواهند شد.

جزییات مطلب تذکر و سراج و طوفان و قاضی و نجات را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره نجات ۴ ماهیگیر گرفتار شده در طوفان

نجات مسافران گرفتار طوفان در زاهدان

تعدادی از اکیپ‌های راهداری و اکیپ‌هایی از پلیس‌راه در محدوده محورهای مواصلاتی مستقر شدند و به مردم گرفتار در طوفان خدمات رسانی کردند.محور “بم زاهدان” و زاهدان-زابل”بازگشایی شدمنصور ملاشاهی اظهار داشت: تعدادی از اکیپ‌های راهداری و اکیپ‌هایی از پلیس‌راه در محدوده محورهای مواصلاتی مستقر شدند و به مردم گرفتار در طوفان خدمات رسانی کردند.معاون راهداری اداره کل حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان افزود: بیشتر نیروهای راهداری در محدوده‌های بحرانی محورهای طوفان‌زده استان مانند “که‌ورک، نصرت‌آباد، دشتک، شیله و رامشار” مستقر بودند و به مسافران گرفتار در طوفان خدمات رسانی کردند.وی با بیان ایـنکه‌ از مجموع ۱۶ راهدارخانه استان چهار راهدارخانه امروز مشغول خدمات رسانی به مسافران بودند، افزود: ۹ ماشین سنگین راهداری و ۳۵ راهدار در جریان طوفان امروز به مسافران طوفان زده خدمات رسانی کردند.ملاشاهی در پاسخ به ایـنکه‌ تعداد دقیق مسافران گرفتار طوفان مشخص شده است یا خیر، گفت: هنوز به صورت دقیق مشخص نیست و دستگاه‌های تردد …
طوفان «طلاق» در کشور وجود دارد؟!

نجات گردشگر گرفتار در غار با عملیات هوایی

روزنامه آرمان – آرزو ضیایی: طلاق در زندگـی مشترک به منظور راهکار خروج از بن‌بست‌ها تعریف شده است. به مرور زمان طلاق بن بستی در زندگـی خانوادگی و تحکیم خانواده شد و راهکار اولیه و اصلی خیلیی از زوجین شد. راهکار طلاق توافقی اساسا به‌دلیل کاهش در اتلاف وقت زوجین در هنگام طلاق مطرح شد، اما به مرور به یکی از بزرگ‌ترین خطراتی تبدیل شد که‌ بنیان خانواده را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
طلاق در سال گذشته رکوردشکنی کرده و در تاریخ ایران بی‌سابقه بود، حال راهکار چیست؟ آیا زمان ان نرسیده که‌ فکری اساسی به حال مساله خانواده و تحکیم ان انجام دهیم؟ به‌نظر می‌رسد آموزش‌های پیش از ازدواج راهکار نهایی برای معضل طلاق در جامعه نبوده است و بایـد به فکر فرهنگسازی در آموزش‌و پرورش و دانشگاه‌ها باشیم تا شاید گره کور طلاق در ایران آسان باز شـود.
پرسش اصلی، تبعات …
عکس های تلخ از نجات بچه ها آزار دیده در ماهشهر

عصر ایران: به تازگی خبر کشف شکنجه ۳ کودک در شهرک طالقانی (کوره) ماهشهر در جنوب خوزستان منتشر شده است.
براساس مشاهدات افرادی که‌ متوجه ایـن شکنجه شده اند و در ایـن حادثه سه کودک به نام های فاطمه ۱۲ ساله، ام‌البنین ۸ ساله و علی‌اکبر ۵ ساله توسط نامادری و پدر خود به وسیله چکش و میله داغ و دیگر وسایل مورد آزار های جسمی و روحی قرار می گرفتند.
همچنین ایـن بچه ها در حیاط پشتی خانه در گرما نگه داشته می شدند و دهان بچه ها را چسب می زدند. یکی از بچه ها در حالی که‌ دست هایش به میله ای بسته شده بود و قادر به حرکت نبود توسط همسایه کشف شد.
براساس اعلام مقامات رسمی تاکنون پدر ایـن سه کودک با حکم دادستانی بازداشت شده است.
یکی از پرستاران و شاهدان عینی ایـن داستان گفت: بچه ها را برای درمان به …

بایـد دعا کرد که‌ خدا، احمدی‌نژاد را نجات دهد

تذکر قاضی سراج به ایرلایـن‌ها

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس تذکر قاضی سراج به ایرلایـن‌ها و رئیس سازمان بازرسی کل کشور پیش از ظهر امروز با حضور در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) از نزدیک در جریان مشکلات مسافران ایـن فرودگاه قرار گرفت و دستورات لازم برای حل مشکلات انان را صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، قاضی سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به بازدید خود از فرودگاه امام خمینی(ره) و نتیجه بررسی‌های صورت گرفته اظهار کرد: شاهد تأخیر چندین پرواز و سرگردانی مسافران بودیم که‌ دستور انجام پرواز فوق العاده در رابطه با ان‌ها صادر شد و پرواز انجام گرفت.
وی با اشاره با ساعت‌ها معطلی مسافران ایرانی و خارجی در فرودگاه امام خمینی (ره) تصریح کرد: در ایـن خصوص به کلیه ایرلایـن‌ها تذکر جدی داده شد که‌ پروازهای برنامه‌ای امروز بایـد بدون تأخیر و سر وقت مقرر انجام شـود و همچنین پروازهای قبلی …

  • دسته‌بندی نشده
  • نجات ۴ ماهیگیر گرفتار شده در طوفان


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *