خانه / دسته‌بندی نشده / سلطانی‌فر: در فوتبال بایـد از آسیا فراتر برویم به همراه توضیحات

سلطانی‌فر: در فوتبال بایـد از آسیا فراتر برویم به همراه توضیحات

سلطانی‌فر: در فوتبال بایـد از آسیا فراتر برویم ، اعتراض فدراسیون فوتبال عربستان به کنفدراسیون فوتبال آسیا ، پرطرفدارترین تیم فوتبال غرب آسیا کدام اسـت ؟ ، فریاد دردناک فقیهه سلطانی: چرا ؟ تا کِی ؟ کی بایـد رسیدگی کنه ؟ ، عربستان خواهان جدایی از فوتبال آسیا! ، کنفدراسیون فوتبال آسیا هم نوروز را تبریک گفت .
ایسنا: به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در حاشیه جشن قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در هفدهمین دوره لیگ برتر گفت: امیدوارم در فصل جاری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا یک تیم ایرانی بتواند عنوان قهرمانی را بدست آورد.
وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: به جامعه ورزش و …

سلطانی‌فر: در فوتبال بایـد از آسیا فراتر برویم

ایسنا: به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در حاشیه جشن قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در هفدهمین دوره لیگ برتر گفت: امیدوارم در فصل جاری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا یک تیم ایرانی بتواند عنوان قهرمانی را بدست آورد.

وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: به جامعه ورزش و به خصوص فوتبال تبریک می‌گویم که‌ ایـن فصل فوتبال با کیفیت خوبی برگزار شد و ما شاهد اتفاقات خوبی در فوتبالمان بودیم. صعود تیم ملی به جام جهانی و صعود تیم‌های ما در لیگ قهرمانان آسیا که‌ سه تیم به مرحله حذفی صعود کردند، از آن‌ جمله هـستند.

همـه چیز در مورد آسیا بایـد فرار فوتبال موفق

سلطانی‌فر راهیابی سه تیم ایرانی به مرحله دوم لیگ قهرمانان آسیا را مثبت ارزیابی کرد و افزود: وقت آن‌ رسیده که‌ ما در فوتبال پا را از آسیا فراتر بگذاریم. من امیدوارم که‌ یک تیم ایرانی امسال در لیگ قهرمانان آسیا به مقام قهرمانی برسد. پس از سال‌ها حق فوتبال و ایـن مردم اسـت که‌ جام بگیرند.

وزیر ورزش و جوانان در مورد مسایل مالی در حوزه فوتبال گفت: تأمین منابع مالی با اسـتفاده از روش‌های پایدار در دستور کار قرار دارد. در خصوص حق پخش تلویزیونی نیز در حال رسیدن به یک فرمول اجرایی هـستیم تا منافع هر دو طرف حفظ شود و بتوانیم با تأمین منابع مشکلات مالی را برطرف کنیم.

جزییات مطلب آسیا و بایـد و فرار و فوتبال و موفق را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره سلطانی‌فر: در فوتبال بایـد از آسیا فراتر برویم

عربستان AFC را تهدید کرد: در لیگ آسیا بازی نمی کنیم!

تصمیم خوب اسـتقلال برای بازی با نمایـندگان عربستان در لیگ قهرمانان آسیا

به نقل از سایت سیمرغ و به گزارش پارس عربستان AFC را تهدید کرد: در لیگ آسیا بازی نمی کنیم! و سعودی‌ها به تصمیم اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا واکنش نشان دادند. آن‌ها گفته‌اند که‌ قبول نمی‌کنند در خاک ایران با تیم‌های ایرانی به میدان بروند و در غیر ایـنصورت در رقابت های آسیایی شرکت نخواهند کرد.تصمیم جدید AFC سعودی‌ها را خشمگین کرده اسـتکنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه اخیر خود قانون بازی کردن در زمین بی طرف را لغو و تاکید کرد که‌ هر تیمی بایـد در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه خانگی خود از تیم حریف میزبانی کند. ایـن تصمیم AFC باعث اعتراض باشگاه‌های عربستانی و اماراتی شده اسـت.نعیم البکر، نائب رئیس کمیته برگزاری رقابت‌های لیگ عربستان، گفت‌: بازی کردن در زمین بی طرف تصمیمی اسـت که‌ دو دولت عربستان و امارات گرفته‌اند و بایـد کنفدراسیون فوتبال آسیا به آن‌ احترام بگذارد. چنین تصمیمی برای حفظ امنیت …
حاج‌رضایی: سطح فوتبال ایران را به رخ آسیا کشیدیم


خبرگزاری میزان: امیر حاج رضایی در مورد ایـنکه‌ روز گذشته تیم فوتبال ذوب آهن توانست از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود و حریف اسـتقلال تهران در مرحله بعد شود و همچنین تقابل ایـن دو تیم ایرانی در آسیا، اظهار داشت: به هر حال فوتبال غیر قابل پیش بینی اسـت و نمی‌شود گفت کدام یک از ایـن دو تیم صعود می‌کنند. البته قطعا دو تیم تلاش خود را برای صعود از ایـن مرحله انجام خواهند داد و بایـد دید چه اتفاقی رخ می‌دهد.
وی افزود: ما از حالا خیالمان راحت اسـت که‌ در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا حداقل یک نمایـنده داریم. فرقی هم نمی‌کند که‌ ایـن تیم اسـتقلال باشد یا ذوب آهن. به هر حال هردو تیم در لیگ برتر ایران هم باهم رقابت بر سر نایب قهرمانی دارند و همین می‌تواند بازی آن‌ها را جذاب کند. قلعه‌نویی و شفر دو …
دعوت کنفدراسیون فوتبال آسیا از داور ایرانی

حوزه سلامت بایـد یک متولی داشته باشد/ اوراق روش مناسبی برای پرداخت هزینه‌های سلامت نیست


خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کنفدارسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام کرد، با توجه به ارزیابی ناظران داوری ای اف سی از بازی اول و دوم سیدوحید کاظمی – داور بین المللی فوتبال کشورمان در رقابت های لیگ برتر ، وی توانست با موفقیت ایـن ارزیابی را پشت سر بگذارد.
برهمین اساس کنفدراسیون فوتبال آسیا از کاظمی دعوت کرد تا در ایـن دوره حضور پیدا کند. ایـن کلاس از ۶ تا ۹ سپتامبر ۲۰۱۸ (۱۵ تا ۱۸ شهریورماه ۹۷) در کوالالامپور برگزار می شود.
لازم به توضیح اسـت، علیرضا فغانی، موعود بنیادی فر، بیژن حیدری، پیام حیدری، حسن اکرمی و سید وحید کاظمی جزو داوران الیت ایرانی آسیا هـستند.

(ویدئو) فرار نا موفق غزال

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس (ویدئو) فرار نا موفق غزال و غزالی که‌ از ترس سگ وحشی داخل گودال آب شده بخاطر اسب آبی داخل گودال مجبور به فرار می شود اما به محض خارج شدن از آب توسط سگ وحشی شکار می شود.

شمـا پست (ویدئو) فرار نا موفق غزال را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن‌ به ما بگویید

منبع خبر
فرارو

  • دسته‌بندی نشده
  • سلطانی‌فر: در فوتبال بایـد از آسیا فراتر برویم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *