خانه / دسته‌بندی نشده / ایـن ۷ مدل دختر، پسران را فراری می دهند!! به همراه توضیحات

ایـن ۷ مدل دختر، پسران را فراری می دهند!! به همراه توضیحات

ایـن ۷ مدل دختر، پسران را فراری می دهند!! ، نقش دختر آرایشگر در نزاع مرگبار پسران جوان ، آرامش پله نخست یادگیری کودکان/ سهم دانش آموزان دختر تقریبا برابر با پسران ، آرامش پله نخست یادگیری کودکان/ سهم دانش‌آموزان دختر تقریبا برابر با پسران ، سرنوشت تلخ یک دختر فراری ، فیلمی از ناگفته‌هـای دختر فراری امیر دبی از انچه بر او گذشت! .
دختران از نبود یک پسر ایده آل به عنوان همسر آینده همیشه در گله و شکایت هـستند، اما از ایـن غافل اند کـه برخی از خصیصه هـای غیرذاتی کـه در خودشان پرورش داده اند مانع از ازدواج کردن و نبود خواستگار مناسب برایشان شده است.دخترانِ خواستگار پَرانآمار و ارقام و واقع امر از بالا رفتن سن ازدواج و نبود خواستگار …

ایـن ۷ مدل دختر، پسران را فراری می دهند!!

دختران از نبود یک پسر ایده آل به عنوان همسر آینده همیشه در گله و شکایت هـستند، اما از ایـن غافل اند کـه برخی از خصیصه هـای غیرذاتی کـه در خودشان پرورش داده اند مانع از ازدواج کردن و نبود خواستگار مناسب برایشان شده است.

دخترانِ خواستگار پَران

آمار و ارقام و واقع امر از بالا رفتن سن ازدواج و نبود خواستگار مناسب برای دختران و دختر مناسب برای پسران حکایت می کند. دلایل متعدد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی برای ان عنوان شده است. اما گاهی خود افراد بویژه دختران موجب می شوند کـه خواستگارهـای احتمالی را برای همیشه از در خانه برانند. ایـن دسته از دختران کسانی هـستند کـه یک مشخصه نه لزوما منفی، در انها وجود دارد کـه خیلیی از مردان ان را نمی پسندند و همین امر موجب می شـود تا برخی از دختران تعداد خواستگارهـایشان در انتخاب برای ازدواج به رقم پایین و حتی انگشت شمار برسند.

همـه چیز در مورد پسران دلنشین دورهمی سکوت شب عاشقانه مدل

دختران مرد نما

تعداد ایـن دسته از دختران در جامعه رو به افزایش است و جالب ایـنجاست کـه انها اصلا از دافعه هـای خودشان خبر ندارند و به «مردانگی» خودشان کاملا افتخار می کـنند. انها خانم ها دیگر را ضعیف، ناتوان، ظریف و وابسته می دانند و اصلا حاضر نیستند به عنوان جنس زن به انها نگاه شـود.  لباس هـای مردانه، کارهـای مردانه، بازوهـای قوی و برجسته و صدای کلفت و مردانه، افتخار کردن به عدم وابستگی به دیگران، حرکاتی کـه برخی از مردان هم ان  را انجام نمی دهند،و…  از چیزهـای مورد علاقه انهاست کـه با ان فخر می فروشند در صورتی کـه نمی دانند ایـن فخر سمی برای دور کردن خواستگاران احتمالی شان است.
خانم ها مردنما همانقدر برای دیگران دافعه دارند کـه مردان زن نما حال شما را بد می کـنند. زن، زن آفریده شده و مرد، مرد، و هر کدام از ایـن دو جنس در قالب خصوصیات خودشان است کـه جذابیت دارد، قدرت دارد و می تواند کارهـایش را راه بیندازد.
البته ایـن گونه دختران می توانند به خوبی جای پدر را برای بچه هـایشان پر کـنند اما متاسفانه مجرد می مانند، چون پدر بچه ها دنبال «همسر» خوبی برای خود می گردد!

دختران در جلد معلمی

دخترانی کـه مبادی آداب و تربیت را خوب آموخته اند اما نمی دانند کـه نبایـد ان را برای همـه بویژه همسرشان به کار ببندند. مدام مسایل و بایـد و نبایـدهـای بهداشتی، روانشناختی، علمی، اجتماعی، سلامت، تغذیه و خلاصه هر چیز دیگری کـه راجع به ان مطالعه ای داشته باشند را به شوهر خود دیکته می کـنند.
دخترانی کـه مرتب یادآوری می کـنند موقع شستن ظرف ها بهتر است از دستشکش استفاده شـود، بزرگتر ها را به نام کوچک صدا نبایـد کرد، موقع کار با رایانه بایـد صاف نشست، کلم بروکلی برای سلامتی خیلی خوب است، و در صورت عدم انجام کارها به درگیری هـای بعدی منجر می شـود.
بد نیست بدانید کـه همـه ما آدم ها علاوه بر والد،بالغ و کودک درون، یک «معلم» درون هم داریم کـه ایـنها را به ما گوشزد می کند اما فرقش ایـن است کـه گاهی می توانیم خاموشش کنیم و کمی از شیطنت هـایمان لذت ببریم. معلم بازی به شدت دیگران را از شما فراری می دهد.

جزییات مطلب پسران و دلنشین و دورهمی و سکوت و شب و عاشقانه و مدل را میخوانید .

دختران پولکی

ایـن دخترها نشانه هـایی دارند کـه طرف مقابلشان خیلی زود انها را می شناسد: انها مدام در مورد مسایل مالی حرف می زنند، اولین سوالاتی کـه می پرسند در موردمیزان درآمد، مدل ماشین، محل زندگـی، وضعیت اقتصادی خانواده و ایـن قبیل است و اگر در چشم انداز آینده یک رابطه احتمال بحران مالی یا احیانا اجبار به قناعت را ببینند بلافاصله محو می شوند!
قضیه خیلی ساده است، دختری کـه دنبال جیب طرف مقابلش است در روزهـای سخت به درد نمی خورد. رابطه عاطفی با چنین دخترانی بی نهـایت شکـننده و نامطمئن است و همسرشان تحت استرس زیادی قرار دارد. اگر چنین دختری هـستید متاسفانه طرفداری ندارید؛ پسرها هم می خواهند با کسی ازدواج کـنند کـه انها را به خاطر خودشان بخواهد، نه جیبشان (انها هم دل دارند!)، همانطور کـه شما دوست دارید طرف مقابلتان شما را به خاطر خودتان بخواهد نه ظاهرتان.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ایـن ۷ مدل دختر، پسران را فراری می دهند!!

زیباهـای عملی یا هوش

هیچ شکی نیست کـه مردها هنوز هم به دنبال صورت زیبا هـستند. در تحقیقی کـه سال ۱۹۹۹ انجام گرفت مشخص شد کـه ۴۳ درصد از مردها قبول کرده اند کـه قبل از هر چیز به خاطر مسایل ظاهری مجذوب خانم ها می‌شوند، و ۳۵ درصد از انها نیز ادعا کردند کـه به دنبال خانم ها باهوش هـستند. ( اما در تحقیق مشابهی کـه روی خانم ها انجام گرفت مشخص شد کـه فقط ۲۴ درصد از انها به دنبال ظواهر هـستند و برای ۶۰ درصدشان هوش و ذکاوت طرفشان حرف اول را می زند )
زیبایی حتی پول را هم جذب خود می کند. وقتی در تحقیقی از مردان سؤال شد کـه آیا دوست دارند با زنی زیبا اما فقیر ازدواج کـنند یا زن زشت اما ثروتمند، ۵۵ درصد از انها مورد اول و فقط ۲۳ درصد از انها مورد دوم را انتخاب کردند. (اما وقتی همین سؤال از خانم ها پرسیده شد، مشخص شد کـه ۲۸ درصد از انها زیبایی را به ثروت ترجیح می دهند و ۳۷ درصد اعتقاد داشتند ثروت مهمتر از زیبایی ظاهری است).

۴۵ مدل مانتو نخی ۲۰۱۸ خیلی لاکچری برای خانم هـای باسلیقه

دخترهـای انحصارطلب

دخترهـای انحصارطلب خیلی خوبند، فقط یک ایراد بزرگ دارند : انها روزگار همسرشان را سیاه می کـنند! انها می خواهند تمام زندگـی طرف مقابلشان شوند و ایـن اصلا منطقی نیست. همـه خانم ها دوست دارند در مرکز توجه مرد زندگـی شان باشند اما ایـن توجه حد و مرزی دارد کـه دخترهـای انحصارطلب از ان بی خبرند.
انها تنها زمانی شادند کـه احساس کـنند تمام توجه مرد زندگـی شان به انهاست، و اگر او کوچکترین توجهی به دیگران یا به مسایل و جنبه هـای دیگر زندگـی اش بکند اوقاتشان تلخ می شـود. حتی ممکن است تبدیل به افرادی کنترلگر شوند و مدام همسرشان را چک کـنند و مثل سایه دنبالش باشند.
البته در ابتدای آشنایی خودبخود طرف مقابل  تمام زندگـی مان می شـود اما اگر ایـن روند بخواهد ادامه پیدا کند ما را از کار و زندگـی می اندازد. هر شخصی در کنار ازدواجش، کـه البته جنبه خیلی مهمی از زندگـی اش است، لازم است به خانواده اش، کارش، تفریحات و دوستانش و علایق دیگرش هم به اندازه خودشان توجه کند؛ همچنین به شخصیت خودشبه عنوان یک انسان مستقل. ایـن دخترها جلوی رشد و پیشرفت همسرشان را می گیرند، وهیچ مردی هم ایـن را نمی خواهد.

بی اعصاب هـای همیشگی

مردها از خانم هـای عصبی کـه تمام مدت داد و فریاد می‌کـنند خوششان نمی آید. انها خانم هـایی را می‌پسندند کـه اهل بحث و گفتگو باشند و قادر باشند کـه مشکلاتشان را از راه هـای منطقی حل کـنند. شاید خلق و خوی آتشین شما را در همان روزهـای اولیه اندکی جذاب باشد اما در روز ۵۰۰ به هیچ وجه به شما افتخار و قدرت نخواهد بخشید.

توضیحات بیشتر در موردپسران دلنشین دورهمی سکوت شب عاشقانه مدل

دخترهـای غرغرو

دسته دیگر دخترانی هـستند کـه زبان غر زدن شان لحظه ای متوقف نمی شـود. اگر طرف مقابل بنشید، بایستد، کار کند، درس بخواند، مهمانی برود و …. در نهـایت یک چیزی برای غر زدن به او پیدا می کـنند. ایـن دسته بیش از گروه هـای دیگر شوهر فرار بده هـستند، واقعا چه کسی دلش می خواهد یک نفر مثل رادیوهـای قدیمی مدام زیر گوش وزوز کند، ان هم از نوع غرغر؟!
از نزدیکترین مردی کـه دم دستتان است سوال کنید چه چیز بیشتر از همـه روی مخش می رود و او به شما خواهد گفت کـه یک آدم غرغرو. غرغروها انرژی آدم را تحلیل می برند و واقعا روی اعصاب راه می روند و متاسفانه خودشان هم متوجه نمی شوند کـه چقدر ایـن کارشان بیهوده است.
وقتی مدام غرغر می کنید دیگر کسی به حرف هـای شما گوش نمی دهد و محتوای حرف هـایتان را نمی فهمد؛ اگر هم تا به حال با غرغر توانسته اید به هدفتان دست پیدا کنید و کسی را مجبور به کاری بکنید فقط برای ایـن بوده کـه از دستتان خلاص شوند و شما را از سر وا کـنند، نه هیچ چیز دیگری.

مدل آرایش صورت مجلسی خانم هاه و دخترونه

البته کـه شما حق دارید خواسته هـایتان را از دیگران بخواهید یا شکایت هـایتان را مطرح کنید اما چطور است یک شیوه موثرتر و جذاب تر برای ایـن منظور پیدا کنید؟ شاید هم خواسته هـایتان نیاز به بازبینی داشته باشد. مطمئنم اصلا دوست ندارید کسی توی دلش به شما بد و بیراه بگوید.

شما مطلب ایـن ۷ مدل دختر، پسران را فراری می دهند!! را می خوانید .

اگر می خواهید بیشتر بدانید : مردان از ایـن مدل خانم ها فرار می کـنند!!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : ایـن خانم ها شوهرشان را فراری می دهند

پسران دلنشین دورهمی سکوت شب عاشقانه مدل

اگر می خواهید بیشتر بدانید : خانم ها از ایـن ۷ دسته مرد بیزارند!!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : دلایلی کـه یک مرد شما را برای همیشه ترک می کند!

گردآوری : گروه سبک زندگـی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : زندگـی ایده آل / persianparsi


ایـن مطلب در مورد پسران دلنشین دورهمی سکوت شب عاشقانه مدل می باشد .
ایـن ۷ مدل دختر، پسران را فراری می دهند!!

مدل بافت مو ۲۰۱۸، ۱۵ مدل پرطرفدار برای دخترخانم هـای جوان + ع


 بافت مو یکی از مدل هـای پرطرفدار برای میهمانی و مجالس عروسی است. اگر شما هم یک دختر خانم جوان و به دنبال مدل هـای بافت مو ۲۰۱۸ هـستید با ما همراه شوید تا ایـن مدل ها را به شما معرفی کنیم.  پرطرفدارترین مدل بافت مو ۲۰۱۸ برای دخترخانم هـای جوان پرطرفدارترین مدل بافت مو ۲۰۱۸ برای دخترخانم هـای جوان – مدل شماره ۱ پرطرفدارترین مدل بافت مو ۲۰۱۸ برای دخترخانم هـای جوان – مدل شماره ۲ پرطرفدارترین مدل بافت مو ۲۰۱۸ برای دخترخانم هـای جوان – مدل شماره ۳ پرطرفدارترین مدل بافت مو ۲۰۱۸ برای دخترخانم هـای جوان – مدل شماره ۴ پرطرفدارترین مدل بافت مو ۲۰۱۸ برای دخترخانم هـای جوان – مدل شماره ۵ پرطرفدارترین مدل بافت مو ۲۰۱۸ برای دخترخانم هـای جوان – مدل شماره ۶ پرطرفدارترین مدل بافت مو ۲۰۱۸ برای دخترخانم هـای جوان – مدل شماره ۷ پرطرفدارترین مدل بافت مو ۲۰۱۸ برای دخترخانم هـای جوان – مدل شماره ۸ پرطرفدارترین مدل بافت مو …
پیراهن خانم هاه لانوین با مدل هـایی زیبا، برای بهار ۲۰۱۸

مدل کفش رنگ بنفش مد سال ۹۷ |مدل هـای کتانی خانم هاه به رنگ بنفش مد سال ۲۰۱۸


لانوین Lanvin یکی از پرطرفدارترین و معروف ترین برندهـای لباس و اکسسوری در بین خانم هاست. به تازگی ایـن برند جدیدترین کلکسیون پیراهن خانم هاه خود را روانه بازار کرده است.کلکسیون پیراهن خانم هاه لانوین Lanvin برای بهار ۲۰۱۸لانوین یک خانه مد فرانسوی است کـه توسط طراحی به نام Jeanne-Marie Lanvin تاسیس شد. او به عنوان یک کلاه فروش و خیاط در پاریس آموزش دید. لنوین با طراحی لباس هـای زیبایی کـه برای دخترش Marguerite انجام می داد ، وارد دنیای مد شد . در همان زمان یعنی سال ۱۹۰۹ لنوین به Syndicat de la Couture کـه انجمن خیاطان بود پیوست. دیری نپایید کـه او مسیر طراحی هـای خود را از لباس کودکان به لباس مادرانشان تغییر داد. شهرت لباس هـای لاکچری و مد روز او ، همچنین هارمونی زیبای بین لباس مادران و دخترانشان باعث تاسیس کارخانه ی رنگ رزی توسط ایشان شد . او همچنین فعالیت خود را در راستای …
۷ باور غلط و رایج در مورد یادگیری زبان انگلیسی


 باورهـای غلط درباره هر چیزی زیاد است. مشکل اما وقتی است کـه تصورات غلط به هر دلیلی رایج می شوند. در ایـن مقاله، هشت باور نادرست و مشهور زبان آموزی را مرور می کنیم.باورهـای غلطی کـه در مورد یادگیزی زبان انگلیسی داریمان جاست کـه ممکن است یک پندار نادرست اما متداول، جلوی پیشرفت شخصی و اجتماعی را بگیرد و حتی تهدیدی برای آموزش و سلامت شخص یا جامعه باشد. زبان آموزی هم از ایـن باورها بی نصیب نمانده است. یادگیری زبان را بایـد از کودکی شروع کردایـن تصور وجود دارد کـه هر چه در سنین پایین تر، یادگیری زبان را شروع کنیم، موفق تر خواهیم بود اما ان چه مهم است زمانی است کـه صرف یادگیری زبان می کنیم. برخی مطالعات علمی نشان می دهد کودکان در ابتدای یادگیری زبان جدید، سرعت یادگیری شان از بزرگ سالان بیشتر است اما اگر مقدار اطلاعات ورودی مناسب به همراه تمرین کافی وجود …

عاشقانه هـای دلنشین ابوالحسن تهامی در دورهمی مدیری را به سکوت واداشت

شب گذشته برنامه دورهمی، با میزبانی از ابوالحسن تهامی نژاد دوبلور با سابقه کشورمان روی انتن رفت. نسل بعد از ما سعی کردند صدای ما را تقلید کـنند و ایـن جا خلاقیت گم شدشب گذشته، مهران مدیری با ابوالحسن تهامی‌نژاد دوبلور پیشکسوت کشورمان گفتگو کرد.ابوالحسن تهامی‌نژاد در ابتدای گفتگو با مهران مدیری، درباره چگونگی آغاز‌ فعالیت هـایش گفت:از کودکی و یا از حدود سال هفتم و هشتم دبیرستان، فعالیت‌هـای هنری خود را با رفتن به کلاس‌هـایی کـه در گوشه و کنار شهر تهران برگزار می‌شد، آغاز‌ کردم. ساعت‌هـای خیلیی برای تمرین‌هـای تئاتر ما صرف می‌شد و نمایشنامه‌هـای خیلیی را تمرین می‌کردیم. زمانی فتح الله والی زاده به ایـن فکر افتاد کـه گروه جدیدی برای تئاتر تربیت کند. به همین خاطر آگهی برای پذیرش هنرجو داد و من در ان آزمون شرکت کردم. خوشبختانه نفر دوم شدم و نفر اول چنگیز جلیلوند بود و دوستی من با او از سال ۱۳۳۶ …

  • دسته‌بندی نشده
  • ایـن ۷ مدل دختر، پسران را فراری می دهند!!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *