خانه / دسته‌بندی نشده / تعریف گواردیولا از گزینه‌های جانشینی ونگر به همراه توضیحات

تعریف گواردیولا از گزینه‌های جانشینی ونگر به همراه توضیحات

تعریف گواردیولا از گزینه‌های جانشینی ونگر ، رقم درخواستی عجیب انریکـه برای جانشینی ونگر ، یواخیم لو کاندید جانشینی آرسن ونگر شد ، ویرا: شایعه جانشینی ونگر، باعث خوشحالی است ، موراتا گزینه جانشینی مانژوکیچ در یوونتوس ، کنامیرو گزینه جانشینی موتا در پاری‌سن‌ژرمن .
ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، میکل آرتتا و لوئیس انریکـه، گزینه های جانشینی آرسن ونگر را شایسته نشستن روی نیمکت آرسنال دانست.
 آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، هفتـه گذشته اعلام کرد کـه در پایان فصل از آرسنال جدا خواهد شد و اکنون گزینه های مختلفی برای جانشینی او مطرح استند.
 

یکی از ایـن …

تعریف گواردیولا از گزینه‌های جانشینی ونگر

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، میکل آرتتا و لوئیس انریکـه، گزینه های جانشینی آرسن ونگر را شایسته نشستن روی نیمکت آرسنال دانست.

 آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، هفتـه گذشته اعلام کرد کـه در پایان فصل از آرسنال جدا خواهد شد و اکنون گزینه های مختلفی برای جانشینی او مطرح استند.

همه چیز در مورد بهداشتی پرونده تشکیل تعریف قضایی گواردیولا متخلف ونگر

 

جزییات مطلب بهداشتی و پرونده و تشکیل و تعریف و قضایی و گواردیولا و متخلف و ونگر را میخوانید .

یکی از ایـن گزینه ها میکل آرتتا، کاپیتان سابق آرسنال و دستیار فعلی گواردیولاست. گفته می شـود آرتتا در اوج گیری بعضی از فوتبالیستان سیتی از جمله رحیم استرلینگ نقش زیادی داشته و گواردیولا نیز تردیدی در توانایی های دستیارش ندارد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تعریف گواردیولا از گزینه‌های جانشینی ونگر

او به خبرنگاران گفت:” من شخص مناسبی برای صحبت در ایـن زمینه نیستم زیرا من به میکل بسیار علاقه دارم. او شایسته بهترین هاست. ما از کار کردن با او بسیار راضی استیم. یکی از دلایل موفقیت ما در ایـن فصل، بودن میکل در ایـنجاست.”

در حال حاضر از لوئیس انریکـه، سرمربی سابق بارسا، به عنوان جدی ترین گزینه هدایت آرسنال نام برده می شـود و گواردیولا معتقد است کـه دستاوردهای هم تیمی سابقش در مربیگری، خود گویای همه چیز است.

” او یک مربی عالی و فوق العاده است. او می تواند در هر جایی کـه بخواهد، مربیگری کند و البته آرسنال هم یکی از بزرگترین باشگاه های دنیاست.

توضیحات بیشتر در موردبهداشتی پرونده تشکیل تعریف قضایی گواردیولا متخلف ونگر

می دانم برای دوره بعد از ونگر در آرسنال، نام های زیادی مطرح است اما نمی دانم آرسنالی ها چه برنامه ای دارند. ولی انریکـه و آرتتا شایسته بهترین ها استند.”

محسن هاشمی، گزینه شورا برای بهشت است؟
شمـا مطلب تعریف گواردیولا از گزینه‌های جانشینی ونگر را می خوانید .

جدایی آرسن ونگر از آرسنال پس از ۲۲ سال

 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کـنید

گواردیولا: لیگ برتر با ونگر، لیگ برتر شد

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی سیتی رقابت با ونگر در تیم های مختلف را برای خود لذت بخش خواند.
ونگر امروز اعلام کرد کـه در پایان فصل با آرسنال خداحافظی خواهد کرد و گواردیولا به تمجید از عملکرد ایـن سرمربی فرانسوی پرداخته است.
 

گواردیولا گفت: “ونگر شخصیت بزرگی بود و لیگ برتر با دستاورد و نگاه ونگر بود کـه تبدیل به لیگ برتر شد. امیدوارم ونگر همچنان در پستی دیگر در فوتبال حضور داشته باشد و رقابت با وی روی نیمکت بارسا، بایرن و سیتی برای من شیرین بود.اگرچه سرالکس فرگوسن و ونگر سالها روی نیمکت تیم های خود باقی ماندند اما در حال حاضر رخ دادن چنین اتفاقی دشوار است. شبکـه های اجتماعی و مردم نظرات زیادی داشته و مدیران نیز با توجه به سرمایه گذاری های زیاد صبر خود را خیلی زود از دست می دهند.”دیدار برابر سوانسی: “در گذشته وقتی …
گواردیولا زیاد در منچسترسیتی نمی‌ماند

خبرگزاری فارس: در کنار موضوعاتی کـه هم اکنون در مورد منچسترسیتی مطرح شده، یکی نیز بحث تمدید قراردادهمکاری با پپ گورادیولا، سرمربی تیم است.
در ایـن مورد رسانه‌های در هفتـه‌های اخیر خبردادند مدیریت من‌سیتی با وجود حذف تیم‌شان از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، همچنان به ادامه همکاری با «پپ» علاقمند استند.
از ایـن رو برنامه‌‌ریزی می‌کـنند تا قرارداد جدیدی را با مربی اسپانیایی منعقدکـنند.
اما گروهی از کارشناسان نیز معتقدند چنین اتفاقی نخواهد افتاد.البته نه به خاطر انکـه باشگاه تمایلی نداشته باشد.بلکـه خود سرمربی در هر تیمی کـه فعالیت کند، دوست ندارد برای مدتی طولانی بماند.
«فرانسیس لی» فوتبالیست تیم انگلیس در سال‌های ۱۹۶۸ تا ۱۹۷۲ از جمله چهر‌ه‌‌های است کـه چنین باوری دارند.
وی در یادداشتی کـه برای روزنامه دیلی‌میل نوشت، عنوان کرد:پپ گواردیولا تشنه است تا عنوان قهرمانی لیگ برتر را حفظ کند.اما با در نظرگرفتن همه امور، فکر نمی‌کنم او برای مدتی طولانی …

واکنش ونگر به احتمال حضور لوییس انریکـه

تشکیل ۸۰۹۳ پرونده قضایی برای اماکن متخلف بهداشتی

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید رضا غلامی رئیس اداره بهداشت خوراکی و بهسازی اماکن عمومی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ضمن تاکید برتشدید بازرسی‌های بهداشتی همزمان با موج دوم مسافرتهای نوروزی، عنوان کرد: تاکنون ۶۵۰ هزار و ۸۸۶ بازدید بهداشت محیطی از مراکز و اماکن و با تاکید بر مراکز و اماکن حساس به عمل آمده است و بازرسان بهداشت محیط ۲۲هزار و ۵۱۳ مورد از مراکز و اماکن بین راهی را مورد بازدید قرار داده اند.
غلامی با بیان ایـنکـه در ایـن بازه زمانی ۱۸۰۲ مورد از محل های متخلف بهداشتی پلمپ شده است، عنوان کرد: تاکنون ۸۰۹۳ مورد از مراکز و اماکن متخلف بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شده اند و ۱۴ هزار و ۶۶۴ مورد از بازرسی ها با دستگاه ها و ادارات دیگر به ویژه تعزیرات انجام شده است.
رئیس اداره سلامت نوروزی وزارت بهداشت با بیان ایـنکـه تاکنون۳۵۳ هزار و ۲۸۷ …

  • دسته‌بندی نشده
  • تعریف گواردیولا از گزینه‌های جانشینی ونگر


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *