خانه / دسته‌بندی نشده / در شهر مقدس قم، عده‌ای روحانی نما تشکیل جلسه می‌دهند کـه چگونه ولایت فقیه را از قانون اساسی حذف کنیم به همراه توضیحات

در شهر مقدس قم، عده‌ای روحانی نما تشکیل جلسه می‌دهند کـه چگونه ولایت فقیه را از قانون اساسی حذف کنیم به همراه توضیحات

در شهر مقدس قم، عده‌ای روحانی نما تشکیل جلسه می‌دهند کـه چگونه ولایت فقیه را از قانون اساسی حذف کنیم ، توافق بر ادامه تلاش‌ها برای تقویت آتش‌بس در سوریه و حمایت از تشکیل کمیته قانون اساسی ، صدیقی: ملت ایـران زیر پرچم ولایت فقیه هـست ، برخی جریانات داخلی مسیر منافقانه در پیش گرفته‌اند/در شرایط بحران و تهدید تبعیت از ولایت فقیه معنا می‌دهد ، سازمان همکاری اسلامی برای مقابله با توطئه ترامپ تشکیل جلسه دهد ، آموزش به زبان مادری مغایر قانون اساسی هـست؟! .
حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور، در اختتامیه پانزدهمین همایش سراسری روسای کل دادگستری و دادستان‌هـای سراسر کشور با مفید وصف کردن مطالب ارائه شده در این‌ همایش با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر این‌کـه قوه قضاییه باید صد در صد انقلابی باشد، توجه به این‌ موضوع را یک تکلیف شرعی دانست.
 

وی توجه به …

در شهر مقدس قم، عده‌ای روحانی نما تشکیل جلسه می‌دهند کـه چگونه ولایت فقیه را از قانون اساسی حذف کنیم

حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور، در اختتامیه پانزدهمین همایش سراسری روسای کل دادگستری و دادستان‌هـای سراسر کشور با مفید وصف کردن مطالب ارائه شده در این‌ همایش با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر این‌کـه قوه قضاییه باید صد در صد انقلابی باشد، توجه به این‌ موضوع را یک تکلیف شرعی دانست.
 
وی توجه به قانون، اجرای عدالت و کار جهادی را مولفه‌هـای دیگر انقلابی عمل کردن در دستگاه قضا عنوان کرد و خطاب به دادستان‌ها گفت: دادستان نباید ساعت کار داشته باشد لذا تا می‌توانید و توان دارید خدمت کـنید کـه این‌ خدمت هم برای خودتان مفید هـست، هم باعث خوشنامی نظام جمهوری اسلامی و دستگاه قضایی می‌شـود و هم رضایت خاطر مردم را نیز به همراه دارد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با اشاره به بررسی تخصصی شش موضوع حقوق عامه، فضای مجازی، مواد مخدر، امور اقتصادی، نظارت بر دادسرا‌ها و مسایل امنیتی، مطالب مطروحه در کارگروه‌ها را مفید و موثر ارزیابی کرد.

همـه چیز در مورد بعد از پست تشکیل جلسه چگونه حذف روحانی شهر قانون مقدس

دادستان کل کشور با تاکید بر ضرورت توجه به کار جهادی در دستگاه قضا، به نقش مدعی العمومی دادستان اشاره کرد و افزود: مردم و جامعه یک حق عمومی دارد کـه دادستان باید مطابق قانون دنبال این‌ حق باشد.

وی به بیان نکاتی پیرامون احقاق حقوق عامه پرداخت و با اشاره به تدوین دستورالعمل حقوق عامه از دادستان‌ها خوهـست هر نکته و پیشنهادی در رابطه با این‌ موضوع دارند را تا دو هفته آینده به دادستانی کل کشور ارائه کـنند.

جزییات مطلب بعد از و پست و تشکیل و جلسه و چگونه و حذف و روحانی و شهر و قانون و مقدس را میخوانید .

دادستان کل کشور گفت: حتما باید در رابطه با صیانت از حقوق عامه و حفظ آن‌ اولویت بندی صورت گیرد و با توجه به شرایط منطقه و هـستان این‌ اولویت بندی انجام شـود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره در شهر مقدس قم، عده‌ای روحانی نما تشکیل جلسه می‌دهند کـه چگونه ولایت فقیه را از قانون اساسی حذف کنیم

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با تاکید بر هـستفاده از ظرفیت دستگاه‌هـای اجرایی در حوزه حقوق عامه، اظهار کرد: هر موضوعی کـه در حوزه هر نهاد و تشکیلات دولتی هـست باید آن‌‌ها را مکلف کنیم کـه اقدامات را انجام داده و دادستان نظارت بر پیشرفت کار داشته باشد.

وی حفظ امنیت مردم در ابعاد مختلف را به عنوان مولفه دیگر مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: امنیت به چند دستگاه از جمله وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، بسیج و قوه قضاییه مرتبط هـست کـه هرکدام وظیفه‌ای دارند و در این‌ زمینه همفکری را می‌طلبد لذا دادستان‌ها باید جلسات مستمر داشته باشند.

دادستان کل کشور افزود: امروز امنیت هدف دشمن و سیبلی برای تیر‌هـای کشنده‌ای کـه به طرف ما شلیک می‌کـنند، هـست و کاملا مشخص می‌باشد کـه دشمن مسایل اعتقادی، فرهنگی، اقتصادی و اعتماد عمومی جامعه را هدف گرفته و متناسب با حمله دشمن باید خودمان را مجهز کنیم.

توضیحات بیشتر در موردبعد از پست تشکیل جلسه چگونه حذف روحانی شهر قانون مقدس

حجت الاسلام و المسلمین منتظری اظهار کرد: دشمنان در مسایل اقتصادی، اعتقادی، فرهنگی، امنیتی و نظامی کار و هزینه می‌کـنند و باید حساسیت ویژه‌ای به این‌ موضوع داشت.

وی ادامه داد: برخورد با قاچاق کالا و ارز به علت قانون، عمدتا به عهده قوه قضاییه نیست و با سازمان تعزیرات هـست و رسیدگی به پرونده‌هـای قاچاق سازمان یافته و پرونده‌هـایی کـه در تعزیرات منتهی به برائت می‌شـود بر عهده دستگاه قضا هـست و سازمان تعزیرات وظیفه دارد این‌ قبیل پرونده‌ها را به دادستان اعلام کند کـه قبلا این‌ کار صورت نمی‌گرفت و با پیگیری‌هـای صورت گرفته در دو سال اخیر این‌ اقدام صورت می‌گیرد؛ لذا دادستان‌ها در این‌ دو موضوع با جدیت ورود کـنند؛ چرا کـه قاچاق ضربه‌هـایی را به اشتغال و تولید وارد کرده هـست.

شما مطلب در شهر مقدس قم، عده‌ای روحانی نما تشکیل جلسه می‌دهند کـه چگونه ولایت فقیه را از قانون اساسی حذف کنیم را می خوانید .

دادستان کل کشور با طرح این‌ سئوال کـه مگر امکان دارد این‌ حجم عظیم از قاچاق و ارز بدون تبانی از مبادی رسمی وارد کشور شـود از بررسی این‌ موضوع در دادستانی کل خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با اشاره به مصیبت‌هـایی کـه قاچاق و ارز برای کشور و اقتصاد کشور ایجاد می‌کند و ضرورت پیگیری دادستان‌ها نسبت به تبانی‌هـای صورت گرفته در این‌ زمینه گفت: بنده سفری به بندر شهید رجایی داشتم و آن‌جا از نزدیک در جریان مشکلات قرار گرفتم؛ از این‌ رو دکتر خشنودی در معاونت اقتصادی دادستانی کل را مسئول این‌ کار کرده و تاکید کردم، چون مسئله قاچاق مهم هـست، مستقیما ورود پیدا نموده و مطالبه بررسی و پیگیری دارم.

بعد از پست تشکیل جلسه چگونه حذف روحانی شهر قانون مقدس

دادستان کل کشور در ادامه خطاب به دادستان‌هـای سراسر کشور گفت: در هر حوزه‌ای کـه معاونت اقتصادی برای پیگیری معضل و پرونده‌هـای مرتبط با قاچاق کالا و ارز داشت، همکاری‌هـای لازم را داشته باشید؛ چرا کـه امسال هم به لحاظ تاکیدات مقام معظم رهبری و هم به لحاظ مسایل اقتصادی باید موضوع قاچاق کالا و ارز را جدی‌تر از گذشته پیگیری کنیم.

خطر تعیین سقف برای ارز تک رقمی

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با اشاره به موضوع قاچاق خودرو در حوزه بندرعباس، گفت: در رابطه با این‌ موضوع دادستانی بندرعباس ورود پیدا کرد و حتی برخی دستگاه‌هـای اجرایی نیز به این‌ موضوع صحه گذاشتند، اما مشاهده کردیم کـه مسئول یکی از گمرکات طی مصاحبه‌ای اعلام داشت کـه مراحل قانونی ورود این‌ خودرو‌ها طی شده هـست؛ در همین ارتباط بنده به رییس دادگستری کل هـستان هرمزگان اعلام کردم کـه موضوع را بررسی کـنید کـه مدیرکل گمرک با توجه به اسنادی کـه موجود هـست و دال بر وقوع تخلف دارد، بر چه مبنایی چنین صحبتی را مطرح کرده هـست.

دادستان کل کشور در ادامه خطاب به دادستان‌هـای کل کشور گفت: از حوزه‌هـایی کـه گرفتار معضل قاچاق کالا و ارز هـستند مجدانه می‌خواهیم به این‌ مسئله با جدیت بپردازند و بدانید کـه در این‌ رابطه ما هر نوع مساعدتی کـه بخواهید از قاضی متخصص تا ارائه آموزش در مرکز، در اختیار شما می‌گذاریم.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری توجه دادستان‌ها را به سه اقدام در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز معطوف کرد و ادامه داد: از بعد وظیفه نظارت بر حقوق عامه به این‌ موضوع ورود کرده، پرونده‌هـای قاچاق سازمان یافته را با جدیت رسیدگی نموده و برای پرونده‌هـایی کـه در سازمان تعزیرات در مورد آن‌‌ها برائت صادر می‌شـود وقت گذاشته و بررسی کـنید.

این‌ مطلب در مورد بعد از پست تشکیل جلسه چگونه حذف روحانی شهر قانون مقدس می باشد .

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در ادامه با اشاره به تلاش دشمنان برای سلب اعتماد مردم از نظام گفت: دشمنان تلاش می‌کـنند کـه توده مردم را به واسطه اقداماتی در رسانه‌هـای جدید نظیر پیام رسان‌ها، نسبت به نظام بی اعتماد کـنند؛ مقام معظم رهبری پیرامون ضرورت سازماندهی فضای مجازی تاکیدات زیادی دارند؛ ما شاهد هـستیم کـه دشمنان از طریق این‌ فضا دروغ و نیرنگ و مسایل ضداخلاقی و مسایل ضدامنیتی را پیش می‌برند.

دادستان کل کشور با بیان این‌کـه از دولت مصرانه می‌خواهیم کـه در اجرای منویات مقام معظم رهبری نسبت به ساماندهی پیام رسان‌ها اهتمام داشته باشند، گفت: از یک سو باید به تقویت پیام رسان‌هـای داخلی پرداخت و از سویی دیگر باید به جامعه این‌ اطمینان داده شـود کـه به هیچ وجه هیچ مقام و دستگاهی حق ورود به عرصه زندگی خصوصی اشخاص را ندارد.

در شهر مقدس قم، عده‌ای روحانی نما تشکیل جلسه می‌دهند کـه چگونه ولایت فقیه را از قانون اساسی حذف کنیم

وی تصریح کرد: به عنوان دادستان کل و شما به عنوان دادستان‌هـای سراسر کشور این‌ اطمینان را به مردم بدهید کـه هم به لحاظ شرعی و هم به لحاظ قانونی و هم با توجه به فتوای مقام معظم رهبری به هیچ وجه ورود به زندگی خصوصی اشخاص در شبکـه‌هـای اجتماعی مجاز نیست و به مردم بگویید کـه چنین القائاتی از سوی دشمنان برای سلب اعتماد مردم طرح می‌گردد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری گفت: مردم هرجا دیدند تخلفی صورت گرفته هـست سریعا مراجعه کـنند تا ببیند کـه قوه قضاییه در دفاع از حق آن‌‌ها ورود پیدا می‌کند و متخلفین و مجرمین را به اشد مجازات می‌رساند.

بعد از, پست, تشکیل, جلسه, چگونه, حذف, روحانی, شهر, قانون, مقدس

حجت الاسلام و المسلمین منتظری تاکید کرد: به موجب حکم شرع و فتوای مقام معظم رهبری و آیین نامه ابلاغ شده سرک کشیدن به حریم خصوصی اشخاص از طریق بیام رسان‌ها مجاز نیست.

دادستان کل کشور در ادامه با اشاره به مشاهده آثار نفوذ دشمن گفت: دشمن حتی در بین حوزه‌هـای علمیه هم برای نفوذ تلاش و برنامه دارد، بنده به اعتبار مسئولیت در دادگاه ویژه می‌بینم کـه گزارشات غیر قابل تردیدی در این‌ رابطه ارائه می‌شـود؛ در شهر مقدس قم عده‌ای روحانی نما در قالب تشکل هـایی، تشکیل جلسه می‌دهند و موضوع جلسه این‌ آقایان این‌ هـست کـه چگونه موضوع ولایت فقیه را از قانون اساسی و نظام حذف کنیم.

آموزش بستن زنجیرچرخ خودرو ؛ چگونه زنجیر چرخ ببندیم؟

وی تصریح کرد: دشمن ستون خیمه انقلاب، یعنی ولی فقیه را هدف گرفته و نهاد‌هـایی نظیر قوه قضاییه و سپاه و نیروی انتظامی را کـه در رهـستای اهداف و سیهـست‌هـای تعیین شده رهبری حرکت می‌کـنند، هدف گرفته هـست و تلاش دارد این‌ ارکان را به انحای مختلف با دروغ سازی و صحنه سازی مورد هجمه قرار دهد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با اشاره به موضوع مواجهه مامور نیروی انتظامی با یک زن بدحجاب در پارکی در تهران گفت: قرائن نشان می‌دهد کـه این‌ برخوردی کـه به واسطه این‌ دهـستان با نیروی انتظامی صورت گرفت، برنامه ریزی شده بود و این‌ موضوع از نوع فیلمبرداری این‌ دهـستان مشخص بود.

دادستان کل کشور ادامه داد: البته ممکن هـست در نحوه تذکر دادن مامور نیروی انتظامی نیز اشتباه و تخلفی صورت گرفته باشد کـه ما از این‌ موضوع دفاع نمی‌کنیم، اما مشاهده کردید در این‌ دهـستان عده‌ای با هدف تخریب نیروی انتظامی وارد شدند و فیلم گرفته شده از دهـستان را با چه سرعتی در پیام رسان‌ها نشر دادند و حتی برخی از آقایان و خانم‌هـای نماین‌ده و برخی جریانات سیاسی در نشریات در قبال این‌ مسئله موضع گیری‌هـایی کردند.

وی بیان داشت: اگر یک مامور نیروی انتظامی برخلاف مقررات برخوردی را صورت داده باید به سازمان قضایی نیرو‌هـای مسلح مراجعه کرد تا موضوع رسیدگی شـود، اما این‌کـه بدون بررسی موضوع عده‌ای در مجلس و روزنامه‌ها سر و صدا کـنند قابل قبول نیست.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در ادامه با اعتراض از آدمهـای کـه در قبال این‌ حرکات فریادشان به آسمان بلند می‌شـود، اما در قبال توهین یک شخص نانجیب به ساحت مقدس امام رضا (ع) سکوت می‌کـنند گفت: آیا شما یک سرمقاله در روزنامه‌هـای آن‌‌ها دیده اید کـه این‌ شخص توهین کـننده به ساحت مقدس امام رضا (ع) را محکوم کرده باشند؟

دادستان کل کشور ادامه داد: در این‌ موضوع، شخص اهانت کـننده به محض این‌کـه متوجه شد دستگاه قضایی پیگیر موضوع هـست به قصد فرار به فرودگاه امام مراجعه کرد کـه خوشبختانه توسط دادستانی تهران در همانجا دستگیر شد.

وی افزود: من به دادستان تهران گفتم کـه این‌ جریان را فقط در اختیار دادسرای فرهنگ و رسانه نگذارد و آن‌ را از بعد امنیتی هم پیگیری کند؛ چطور می‌شـود شخصی با آن‌ سابقه این‌ چنین به حریم حضرت علی ابن موسی الرضا کـه ولی نعمت ما هـست جسارت کند و بعد هم قصد فرار به خارج از کشور را داشته باشد؛ باید پشت پرده این‌ دهـستان را دید.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری اظهار کرد: متاسفانه عده‌ای در داخل کشور به دنبال این‌ هـستند کـه از نهاد‌هـایی همچون قوه قضاییه، سپاه و نیروی انتظامی یک نقطه ضعف بگیرند و آن‌ را به هر طریقی کـه می‌توانند و با قدرت رسانه‌ای کـه دارند بزرگ و برجسته کـنند.

دادستان کل کشور افزود: آیا می‌شـود در مملکت امام زمان (عج) و در کشور امام رضا (ع) یک شخص نانجیب آن‌ حرف‌هـای نامربوط و زشت را به حریم ولایت بزند و کسی کار به کارش نداشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در ادامه با اشاره به تلاش‌هـای مذبوحانه امریکا و رژیم سعودی برای توطئه چینی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: آمریکا با تمام توانش به میدان آمده و عربستان سعودی میلیارد‌ها دلار در اختیار آمریکا گذاشته تا در سوریه آدم کشی کـنند و علیه جمهوری اسلامی توطئه چینی نماین‌د.

وی افزود: آن‌ مردک کـه رییس جمهور آمریکا هـست، یک روز سران رژیم سعودی را به گاو شیرده تشبیه می‌کند و روز دیگر نیز در واکنش به سفر محمد بن سلمان ولیعهد سعودی چنین می‌گوید کـه مواظبت کـنید او با خودش شپش به آمریکا نیاورده باشد!‌ ای خاک بر سر شخصی کـه این‌ ذلت و خاری را برای خود و ملتش می‌طلبد، صرفا برای این‌کـه چهار صباحی حکومت کند! در حالیکـه اگر به ملت خود متکی باشد وضع دیگری برایش رقم می‌خورد.

شادی را چگونه بدست آوریم؟

دادستان کل کشور در ارتباط با مسایل دادسرا‌ها ادامه داد: روسای کل دادگستری امکانات لازم را در اختیار دادستان‌ها قرار دهند.

وی نظارت مستمر بر دادسرا‌ها وضابطین را مورد تاکید قرار داد و گفت: ضابطین به موجب قانون زمانی می‌توانند ورود به تحقیقات کـنند کـه آموزش دیده باشند و کارت ضابطیت برای آن‌‌ها صادر شده باشدکـه از سال گذشته این‌ موضوع در حال انجام هـست.

حجت الاسلام و المسلمين منتظري با تاكيد بر اهتمام ويژه به موضوع امر به معروف و توجه ويژه به دستورالعمل هـای ابلاغي بر ضرورت تعيين شعبی برای مسايل امنيتی اشاره كرد و افزود: اگر نياز به آموزش هـست دادستانی كل كشور اين امكان را فراهم می‌كند.

وی خطاب به دادستان‌ها تصریح کرد: پرونده‌ها بدون هـستثنا به محض ورود ثبت شده و بعد از آن‌ به ضابطین ارجاع داده شـود.

برخورد قاطع وجدی با جرایم مشهود، تکریم ارباب رجوع، نظارت مستمر بر زندان‌ها و زندانیان، هـستفاده از ظرفیت‌هـای تخصصی دادستانی کل در موضوعات مختلف، حمایت از تولیدکـنندگان و رعایت نظم نیز موضوعات دیگری کـه دادستان کل کشور به آن‌ اشاره کرد.

منبع: میزان

پند‌هـای بزرگان به روحانی در جلسه محرمانه

روزنامه قانون نوشت: مشكلات گسترده هـست و دولت توانايي مقابله با بسياري از دردسرهاي ايجاد شده را ندارد. هر روز بحران‌هايي گريبان‌گير مي‌شـود كه بسياري از آن‌‌ها ساخته‌ بي‌كفايتي مديران محسوب مي‌شـود و برخي نيز برگرفته از سنگ‌اندازي‌هاي گوناگون و سنت جامعه ايراني هـست.
مردم بسياري از مشكلات را تنها مشاهده مي‌كنند و نمي‌توانند «نمي‌شـود‌ها، نمي‌گذارند‌ها و …» را درك كنند. ملت ايران به پاي صندوق آمدند و به شعارهاي دولت مستقر راي مثبت دادند تا شاهد اين نوع وضعيت نباشند ولي امروز بازي به گونه‌اي ديگر پيش مي‌رود. اين وضعيت و بحران‌هاي پيش آمده صداي اعتراض حاميان دولت را نيز درآورده هـست و نوع عملكرد اطرافيان روحاني مجالي براي دفاع نمي‌گذارد.
اين اعتراض‌ها به جلسات شخصي و خصوصي سران اعتدال و اصلاحات نيز رسيده هـست. براي مثال در ديدار نوروزي كه ميان شخصيت‌هاي مطرح دولتي و اصلاح‌طلب برگزار شد، آدمها حاضر اعتراضهايي …
چگونه با لباس طلایی آرایش کنیم؟

به نقل از سایت بانوی شهر و به گزارش پارس چگونه با لباس طلایی آرایش کنیم؟ و
شما یک پیراهن طلایی زیبا برای میهمانی تهیه کرده اید اما نمی دانید چه آرایشی با لباس طلایی داشته باشید، جای نگرانی نیست. بانوی شهر در این‌ مطلب به شما دو ایده برای آرایش با لباس طلایی را ارائه میدهد کـه در عین زیبایی اجرای آن‌ نیز ساده خواهد بود.
آرایش با لباس طلایی برای پوست هـای گندمگون و تیره

مرحله ۱ :
پیش از آرایش پوست صورت را آماده کـنید. با پاک کردن کامل پوست و هـستفاده از کرم مرطوب کـننده آغار کـنید. برای این‌کـه پوستی جذاب و درخشان داشته باشید از یک پرایمر خوب و مناسب با جنس و رنگ پوست برای پوشاندن منافذ و یکدست کردن سطح پوست هـستفاده کـنید.
مرحله  ۲ :
مرحله دوم، یکدست کردن رنگ پوست هـست. بهتر هـست از یک فونداسیون رنگ طبیعی پوست یا حداکثر یک درجه روشن تر …
اعتراضات اقتصادی اصلاح طلبان در جلسه با روحانی

خبرگزاری مهر: وزیر کشور دولت اصلاحات جزییات جلسه ۴ نفره اصلاح طلبان در منزل روحانی را بیان کرد.
طی روزهـای اخیر خبری مبنی بر جلسه چهار نفره حسن روحانی، ناطق نوری، رئیس دولت اصلاحات و اسحاق جهانگیری آن‌ هم به میزبانی حسن روحانی در رسانه‌ها منتشر شد. عبدالله نوری وزیر کشور دولت اصلاحات در مورد جزییات این‌ جسله ۴ نفره می گوید: اصلاح‌طلبان در جلسه با رئیس‌جمهور اعتراضاتی نسبت به برنامه‌ریزی و اقدامات اقتصادی دولت مطرح کردند و خوهـستار شفافیت و هـستفاده بیشتر از ظرفیت‌هـای آقای جهانگیری شده بودند.
وی افزود: این‌کـه خروجی چه باشد به آقای روحانی بستگی دارد اما مشخصا حاضران و به‌ویژه رئیس دولت اصلاحات تاکید زیادی بر عملی شدن وعده‌هـای انتخاباتی داشتند. بنابراین‌ به قول معروف الان توپ در زمین آقای روحانی هـست کـه انتظارات جامعه مدنی را پاسخ مثبت بدهند.
وزیر کشور در دولت اصلاحات در ادامه با بیان …

پست «مهدی طارمی» بعد از صحبت‌هـای جنجالی‌اش

به نقل از سایت خبرگزاری‌میزان و به گزارش پارس پست «مهدی طارمی» بعد از صحبت‌هـای جنجالی‌اش و به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، مهدی طارمی بعد از صحبت هـای جنجالی‌اش کـه موجب واکنش هـای تندی شد، پستی در این‌ستاگرامش به اشتراک گذاشت و نوشت: برای تمام رنج هـایی کـه می بری صبر کن، صبر اوج احترام به حکمت خدهـست».

شما پست پست «مهدی طارمی» بعد از صحبت‌هـای جنجالی‌اش را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن‌ به ما بگویید

منبع خبر
خبرگزاری‌میزان

  • دسته‌بندی نشده
  • در شهر مقدس قم، عده‌ای روحانی نما تشکیل جلسه می‌دهند کـه چگونه ولایت فقیه را از قانون اساسی حذف کنیم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *