خانه / دسته‌بندی نشده / حمایت گسترده مردم از پلیس درموضوع کلیپ گشت ارشاد به همراه توضیحات

حمایت گسترده مردم از پلیس درموضوع کلیپ گشت ارشاد به همراه توضیحات

حمایت گسترده مردم از پلیس درموضوع کلیپ گشت ارشاد ، حمایت مردم از پلیس در داستانی کلیپ گشت ارشاد ، کلیپ «گشت ارشاد» برنامه ریزی شده بود؟! ، توضیح پلیس فتا درباره حمله گسترده سایبری ، برخورد پلیس با قاچاق در راستای حمایت از کارگران ، لاریجانی: مردم از عملکرد پلیس رضایت دارند .
در داستانی کلیپ گشت ارشاد در پارک طالقانی علیرغم تبلیغات گسترده دشمن موج گسترده‌ای از حمایت مردم و مسئولان از پلیس و برخورد با ناهنجاری هـای اجتماعی به راه افتاد.سخنان رئیس پلیس پایتخت در سخنرانی پیش خطبه‌هـای نمازجمعه منطقه کنسردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در سخنرانی پیش خطبه‌هـای نمازجمعه منطقه کن ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و با اشاره به …

حمایت گسترده مردم از پلیس درموضوع کلیپ گشت ارشاد

در داستانی کلیپ گشت ارشاد در پارک طالقانی علیرغم تبلیغات گسترده دشمن موج گسترده‌ای از حمایت مردم و مسئولان از پلیس و برخورد با ناهنجاری هـای اجتماعی به راه افتاد.

سخنان رئیس پلیس پایتخت در سخنرانی پیش خطبه‌هـای نمازجمعه منطقه کن

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در سخنرانی پیش خطبه‌هـای نمازجمعه منطقه کن ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و با اشاره به اقدامات دشمنان در مقاطع مختلف پس از پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: دشمن همواره به دنبال ایـن بوده تا با استفاده از امکانات و ابزار خود با انقلاب اسلامی کـه حاصل مجاهدت‌ها و جانفشانی‌هـای ملت ایـران است مقابله کند کـه نبرد هشت ساله و آشوب‌هـای مختلف از جمله ایـن اقدامات هـستند.

همـه چیز در مورد پلیس حمایت خداحافظی سرشناس فوتبال کلیپ گشت مربی مردم

رحیمی با اشاره به وقایع رخ داده در دی ماه سال گذشته در کشور اظهار کرد: ایـن حادثه از نقشه‌هـای شوم دشمنان قسم خورده انقلاب بود کـه خوشبختانه با درایت، اقتدار و عقلانیت و تدبیر نیروی انتظامی به هدف خود نرسیده و فضا طوری مدیریت شد کـه دشمنان نتوانستند به اهداف خود برسند.

رحیمی با بیان ایـنکـه دشمن با تمام توان و تبلیغات بسیار علیه کشورمان وارد عمل شده ، به حادثه خیابان پاسداران و غائله دراویش اشاره کرد و گفت: در ایـن حادثه نیز ماموران پلیس با سعه صدر و تدبیر، نقشه دشمنان را خنثی و نقش بر آب کردند. در حالی کـه در ایـن حادثه به وضوح رد پای دشمنان دیده می‌شود.

جزییات مطلب پلیس و حمایت و خداحافظی و سرشناس و فوتبال و کلیپ و گشت و مربی و مردم را میخوانید .

رحیمی با بیان ایـنکـه پلیس مسئول برقراری نظم در جامعه و برخورد با قانون شکنان است گفت: افتخاری برای پلیس بالاتر از خدمت گذاری به مردم نیست و ما به هیچ وجه از مسیرمان کـه همان ادامه مسیر شهداست کوتاه نمی‌آییم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره حمایت گسترده مردم از پلیس درموضوع کلیپ گشت ارشاد

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر ایـنکـه پلیس در راه تامین امنیت و آرامش مردم لحظه‌ای درنگ نکرده و از پای نخواهد ایستاد گفت: ماموران پلیس سربازان ولایت و پاسدار ارزش‌ها و آرمان‌هـای انقلاب هـستند و با قانون شکنان و قانون گریزان براساس قانون رفتار خواهند کرد و نتیجه آن‌ هم ایـن شده کـه به لطف خداوند امروز بهترین امنیت‌ها در سطح منطقه را در نظام جمهوری اسلامی شاهد هـستیم.

سلحشوری: حجاب با گشت ارشاد تحمیل نشود

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به انتشار کلیپی از درگیری مامور زن گشت ارشاد با چند دختر کـه در پارک طالقانی تهران رخ داده گفت: در ایـن داستان شاهد بودیم کـه علی‌رغم تبلیغات گسترده دشمن و رسانه‌هـای معاند ، موج گسترده‌ای از حمایت مردم و مسئولان از پلیس و برخورد ایـن نیرو با ناهنجاری هـای اجتماعی به راه افتاد.

توضیحات بیشتر در موردپلیس حمایت خداحافظی سرشناس فوتبال کلیپ گشت مربی مردم

 

شمـا مطلب حمایت گسترده مردم از پلیس درموضوع کلیپ گشت ارشاد را می خوانید .

حمایت مردم از پلیس در داستانی کلیپ گشت ارشاد


خبرگزاری مهر: سردار حسین رحیمی در سخنرانی پیش از خطبه‌هـای نمازجمعه منطقه کن ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و با اشاره به اقدامات دشمنان در مقاطع مختلف پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دشمن همواره به دنبال ایـن بوده تا با استفاده از امکانات و ابزار خود با انقلاب اسلامی کـه حاصل مجاهدت‌ها و جانفشانی‌هـای ملت ایـران است مقابله کند کـه نبرد هشت ساله و آشوب‌هـای مختلف از جمله ایـن اقدامات هـستند.
رحیمی با اشاره به وقایع رخ داده در دی ماه سال گذشته در کشور اظهار کرد: ایـن حادثه از نقشه‌هـای شوم دشمنان قسم خورده انقلاب بود کـه خوشبختانه با درایت، اقتدار و عقلانیت و تدبیر نیروی انتظامی به هدف خود نرسیده و فضا طوری مدیریت شد کـه دشمنان نتوانستند به اهداف خود برسند.
وی با بیان ایـنکـه دشمن با تمام توان و تبلیغات بسیار علیه کشورمان وارد عمل شده ، به حادثه …
حمایت روحانی از حق انتخاب مردم درمورد شبکـه هـای اجتماعی+فیلم

نباید حجاب با اجبار گشت ارشاد به مردم تحمیل شود


حسن روحانی: رفع انحصار و کمک به تقویت پیام رسان هـای داخلی به معنای محدودسازی سایر شبکـه هـای اجتماعی نیست.حمایت روحانی از فضای مجازیصفحه ایـنستاگرام رییس جمهوری نوشت: «رفع انحصار و کمک به تقویت پیام رسان هـای داخلی به معنای محدودسازی سایر شبکـه هـای اجتماعی نیست. مردم حق انتخاب دارند و می‌توانند توامان در شبکـه‌هـای مختلف اجتماعی فعالیت داشته باشند. دولت از فضای مجازی و امکان دسترسی و برقراری ارتباط مردم حراست خواهد کرد.»گردآوری: گروه خبر سیمرغseemorgh.com/newsمنبع: entekhab.ir
نباید حجاب با اجبار گشت ارشاد به مردم تحمیل شود


رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت کـه نباید حجاب را با اجبار گشت ارشاد به مردم تحمیل کنیم بلکـه باید آن‌ را با منطق برای مردم تبیین کنیم.حجاب را باید با منطق برای مردم تبیین کنیمپروانه سلحشوری رییس فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی در نشست فراکسیون زنان مجلس با مشاوران زنان دستگاه‌هـای مختلف، اظهار کرد: چطور است در شرایطی کـه اجبار حجاب در ترکیه وجود ندارد اقبال به آن‌ بیشتر شده، اما در کشور ما با ایـن موضوع با لجبازی برخورد می‌شود. ما باید خود را بازخواست کنیم کـه در جذب زنان چگونه عمل کردیم و چرا به جای منطق، حجاب را با اجبار گشت ارشاد به مردم تحمیل می‌کنیم.وی با بیان ایـنکـه رویه پیامبر(ص) مدارا و صبوری است، اظهار کرد: زنانی کـه در دستگاه‌هـای مختلف کشور مشغول فعالیت هـستند اندک بانوان ایـرانی هـستند کـه حضور اجتماعی و فرهنگی داشتند و ما خواستار افزایش ایـن مشارکت هـستیم چرا …

مربی سرشناس برای همیشه از دنیای مربیگری فوتبال خداحافظی کرد

فابیو کاپلو سرمربی پرافتخار ایتالیایی در سن ۷۱ سالگی رسما اعلام کرد به کار خود در دنیای مربی‌گری پایان داده است.فابیو کاپلو دیگر مربیگری نمی کندفابیو کاپلو، سرمربی پیشین میلان، رئال مادرید و تیم ملی انگلیس در دنیای مربی‌گری، افتخارات خیلی به دست آورد و از مربیان صاحب سبک به حساب می‌آید. او در سال‌هـای اخیر در لیگ چین فعالیت کرد و هدایت تیم جیانگسو به عهده داشت.فابیو کاپلو امروز اعلام کرد کـه دیگر در دنیای مربی‌گری فعالیت نخواهد داشت و رسما از ایـن حرفه کناره‌گیری کرده است.ایـن مربی در تیم‌هـای میلان و رم موفق شد قهرمانی در لیگ ایتالیا را به دست بیاورد و در سال ۱۹۹۴ همراه با تیم میلان فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد.کاپلو در رئال مادرید موفق شد عنوان قهرمانی را به دست بیاورد ولی در جام جهانی ۲۰۱۰ با تیم ملی انگلیس ناکام بود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغseemorgh.com/sportمنبع: ۱۱news.ir

  • دسته‌بندی نشده
  • حمایت گسترده مردم از پلیس درموضوع کلیپ گشت ارشاد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *