خانه / دسته‌بندی نشده / آیتونز به مایکروسافت اسـتور ویندوز اضافه شد به همراه توضیحات

آیتونز به مایکروسافت اسـتور ویندوز اضافه شد به همراه توضیحات

آیتونز به مایکروسافت اسـتور ویندوز اضافه شد ، آیتونز اپل به مایکروسافت اسـتور پیوست ، پشتیبانی مایکروسافت از PWA در مرورگر اج و ویندوز اسـتور ، اپلیکیشن ایـنستاگرام مخصوص ویندوز ۱۰ موبایل از مایکروسافت اسـتور حذف شد ، مایکروسافت به بارگذاری اجباری ویندوز ۱۰ متهم شد ، مایکروسافت اپلیکیشن های PWA را به ویندوز ۱۰ می آورد .
به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بسیاری از افـراد در عین داشتن آیفون یا آیپد، دستگاهی مجهز به سیستم عامل ویندوز نیز دارند. کاربران برای اتصال دستگاه های آی‌اواس خود به رایانه، نیاز به برنامه آیتونز دارند. حال مایکروسافت اعلام کرده که‌ نرم افزار آیتونز به مایکروسافت اسـتور (فروشگاه نرم افزار ویندوز) اضافه …

آیتونز به مایکروسافت اسـتور ویندوز اضافه شد

آیتونز به مایکروسافت اسـتور ویندوز اضافه شدبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بسیاری از افـراد در عین داشتن آیفون یا آیپد، دستگاهی مجهز به سیستم عامل ویندوز نیز دارند. کاربران برای اتصال دستگاه های آی‌اواس خود به رایانه، نیاز به برنامه آیتونز دارند. حال مایکروسافت اعلام کرده که‌ نرم افزار آیتونز به مایکروسافت اسـتور (فروشگاه نرم افزار ویندوز) اضافه شده اسـت.

احتمالا ایـن خبر برای بسیاری از کاربران ویندوز حتی کاربران ویندوز ۱۰ نیز حائز اهمیت نباشد؛ چراکه‌ ان ها از نسخه دسکتاپ و اسـتاندارد آیتونز اسـتفاده می‌کنند. اما ایـن خبر برای ان دسته از کاربرانی اهمیت دارد که‌ از ویندوز ۱۰ اس بهره می‌برند، ایـن نسخه از ویندوز به کاربر اجازه‌ی نصب اپلیکیشن خارج از مایکروسافت اسـتور را نمی‌دهد. اکنون به‌لطف انتشار نسخه‌ی مدرن آیتونز، چنین کاربرانی نیز می‌توانند نسخه‌ی دسکتاپ آیتونز را به‌همراه دسترسی به اپل آهنگ و قابلیت همگام‌سازی آیفون تجربه کنند.

همه چیز در مورد اسـتارت اضافه ترجمه مایکروسافت ویندوز

حجم، ظاهر و عملکرد آیتونز قرار گرفته در فروشگاه ویندوز تفاوتی با نسخه قابل دانلود از سایت اپل ندارد و تنها از ایـن پس کاربران ویندوز ۱۰ اس نیز امکان اسـتفاده از ان را روی رایانه های خود خواهند داشت.

آیتونز به مایکروسافت اسـتور ویندوز اضافه شد

جزییات مطلب اسـتارت و اضافه و ترجمه و مایکروسافت و ویندوز را میخوانید .

انتهای پیام/

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره آیتونز به مایکروسافت اسـتور ویندوز اضافه شد

منابع
سایت خبرگزاری جوان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در مورداسـتارت اضافه ترجمه مایکروسافت ویندوز

سرقت رمز عبور ویندوز با ضعف امنیتی مایکروسافت

خبرگزاری ایسنا: یک پژوهشگر امنیتی به تازگی از وجود آسیب‌پذیری‌های جدید در سرویس پست الکترونیکی اوت لوک مایکروسافت که‌ می‌تواند رمز عبور ویندوز کاربران را به سرقت ببرد، خبر داده اسـت.
به گزارش وب سایت هکر نیوز، مدتهاسـت که‌ بحث بر سر ضعف‌های امنیتی موسم به اسپکتر و ملت داون که‌ در پردازنده و تراشه‌های ایـنتل وجود داشته و کشف شدند، بالا گرفته اسـت و بدین ترتیب، پژوهشگران بسیاری ایـن روزها درصدد یافتن ایـن آسیب‌پذیری‌های احتمالی در سیستم‌های عامل، نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای غول‌های تکنولوژی مختلف در جهان هـستند تا در صورت نیاز، به اصلاح ان اقدام کنند.
آسیب‌پذیری‌های اسپکتر و ملت داون به هکرها اجازه می‌داد علاوه بر سرقت کلمات و رمز عبور کاربران، تمامی اطلاعات ذخیره شده موجود بر حافظه، پردازنده رایانه و گوشی‌های همراه را به سرقت برده و از ان سوءاسـتفاده کنند و ایـن سطح از دسترسی موجب می‌شد به …
اپلیکیشن ایـنستاگرام مخصوص ویندوز ۱۰ موبایل از مایکروسافت اسـت

چگونه از ویندوز ۷ بک آپ بگیریم؟

رسانه کلیک – اپلیکیشن ایـنستاگرام که‌ یکی از نرم افزارهای معروف در زمینه شبکه‌ های اجتماعی به حساب می آید، اخیرا از فروشگاه مایکروسافت اسـتور حذف شد.

علاقمندان به ایـنستاگرام روز به روز در حال افزایش هـستند و کاربران ایـن شبکه‌ اجتماعی روزانه تصاویر زیادی را در ان با دیگران به اشتراک می گذارند. اما طی یک تصمیم عجیب، اپلیکیشن ایـنستاگرام برای ویندوز ۱۰ موبایل از مایکروسافت اسـتور حذف شد. به ایـن ترتیب کاربران ایـن پلتفرم برای اسـتفاده از شبکه‌ اجتماعی یاد شده باید وب سایت ان اسـتفاده کنند.
اخیرا آپدیت جدیدی برای اپلیکیشن ایـنستاگرام نسخه ویندوز ۱۰ عرضه شد که‌ قابلیت های جدیدی را با خود به همراه داشت، اما از طرف دیگر نصب ایـن برنامه برای کاربران ویندوز ۱۰ موبایل قدغن شد!
علاقمندان …
مایکروسافت عنوان آپدیت ویندوز ۱۰ را اعلام کرد


وبسایت نقدستان – شهروز چرکچی: مایکروسافت عنوان آپدیت جدید ویندوز ۱۰ را اعلام کرد؛ مجموعه‌ای از قابلیت‌های مدرن در بروزرسانی جدید
بروزرسانی جدید مایکروسافت قرار اسـت در ماه جاری میلادی پیش روی مشتاقان قرار گیرد اما در جدیدترین اطلاعات مربوط به ایـن بروزرسانی، عنوان ان توسط مایکروسافت تایید شده اسـت.
تا به ایـنجای کار، اطلاعاتی در خصوص عنوان درنظر گرفته شده برای بروزرسانی جدید ویندوز مایکروسافت در دست نبود. حالا به نظر می‌رسد مایکروسافت از نام‌گذاری ایـن بروزرسانی با عنوان Spring Creators Update فاصله گرفته و از عنوانی ساده‌تر یعنی Windows 10 April Update برای ایـن بروزرسانی اسـتفاده خواهد کرد.
ایـن اطلاعات با اسـتناد به بیلد جدید RTM بدست آمده که‌ به تازگی در اختیار کاربران پروژه ویندوز ایـنسایدر قرار گرفته اسـت. ایـن بروزرسانی که‌ با عنوان رداسـتون ۴ هم خطاب می‌شود قرار اسـت بروزرسانی تازه‌ای را برای اج به همراه آورد. پس از …

زبان فارسی به گوگل مپ اضافه شد

اسـتارت آپ‌ها ترجمه متون شما را به بهتربن مترجمان می‌سپرند

به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اختراعات روزمره جوانان نخبه در شرکت‌های دانش‌بنیان و طرح‌های مبتنی بر دانش اسـت که‌ رشد و پیشرفت کشور را رقم می‌زند.
باشگاه خبرنگاران جوان، در نظر دارد تا محصولات دانش بنیانی را که‌ ایـن شرکت‌ها تولید می‌کنند، معرفی کند. 
یکی از اسـتارت آپ‌های کشورمان موفق به ایجاد سایتی شده اسـت که‌ از طریق ان می‌توان ترجمه متن‌های مختلف را به دست مترجمان خبره سپرد.
مدیر ایـن اسـتارت آپ
در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص ایـن اسـتارت آپ گفت: مترجمان بسیاری را از سراسر کشور گرد هم آورده‌ایم به ترجمه متن‌ها می‌پردازند.
وی با اشاره به ایـنکه‌ مترجمان ایـن سایت سطح بندی می‌شوند، اظهار کرد: برای جذب مترجمان دقت زیادی به خرج می‌دهیم و از طریق آزمون‌هایی که‌ بر روی سایت قرار می‌گیرد هریک از مترجمان سطح بندی می‌شوند و سفارشات مشتریان را دریافت می‌کنند و در حال حاضر ترجمه‌های بسیار …

  • دسته‌بندی نشده
  • آیتونز به مایکروسافت اسـتور ویندوز اضافه شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *