خانه / فوتبال / بیماری‌های غیرواگیر، گریبانگیر جوانان/ چند درصد دختران و پسران ایـرانی چاق استند؟ به همراه توضیحات

بیماری‌های غیرواگیر، گریبانگیر جوانان/ چند درصد دختران و پسران ایـرانی چاق استند؟ به همراه توضیحات

بیماری‌های غیرواگیر، گریبانگیر جوانان/ چند درصد دختران و پسران ایـرانی چاق استند؟ ، تیپ و استایل به سبک دختران و پسران ژاپنی ، عکس پروفایل خاص برای دختران و پسران خاص ، بیشترین علت مرگ و میر جوانان چیست؟/ ۲ بیماری شایع در میان جوانان را بشناسید ، عکس نوشته های عاشقانه پسران و دختران متولد فروردین ، آمار موالید دختران تهرانی از پسران پیشی گرفت .

منابع
سایت جام جم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

بیماری‌های غیرواگیر، گریبانگیر جوانان/ چند درصد دختران و پسران ایـرانی چاق استند؟

منابع
سایت جام جم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

همـه چیز در مورد ایـرانی بازگشت بایرن مونیخ پسران تمرینات جوانان چاق دختران درصد مونیخ

محبوب ترین اسامی دختران و پسران در ۱۰ سال اخیر کدامند؟

به نقل از سایت ساتین و به گزارش پارس محبوب ترین اسامی دختران و پسران در ۱۰ سال اخیر کدامند؟ و نام هر شخص هویتی برای او است تا شناسایی و تشخیص او از دیگران ساده‌تر باشد. علاوه بر این‌ نام اشخاص می‌تواند بر روحیه و شخصیت‌ فرد تأثیر گذارد چراکـه تمام عمر او را با این‌ نام خطاب می‌کنند و فرد به نوعی خود را مصداق واقعی ان نام می‌داند.پیامبر اکرم (ص) هم مؤمنان را به نامگذاری‌ نیکوی فرزندانشان سفارش کرده‌اند و فرموده‌اند: نخستین چیزی کـه هر کس از شما به فرزندش پیشکش‌ می‌کند نام نیکو است.امام محمد باقر (ع) نیز در این‌ باره‌ می‌فرماین‌د:«راست‌ترین نام‌ها، نامی است کـه گویای عبودیت و بندگی باشد،بهترین نام ها، نام های پیامبران است»انتخاب نام نیکو برای فرزندان اهمیت زیادی دارد، نام اشخاص جامعه می‌تواند معرف فرهنگ ملی و ارزش‌های اخلاقی ان جامعه باشد همچنین انتخاب نام‌های شخصیت‌های دینی برای فرزندان علاوه …
از تخصیص ۱۰۰ درصد اعتبارات دانشگاه‌ها تا اهدای بیش از هزارجل


به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حوزه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری این‌ هفته با اخبار متنوع و بیشماری روبه رو بود کـه خلاصه‌ای از ان را می‌توانید در زیر دنبال کـنید.
اهدای بیش از هزارجلد کتاب ایـرانی به دانشگاه‌های جنوب شرق آسیا
عباس قنبری باغستان، رایزن علمی ایـران در شرق آسیا، درباره اهدای کتاب به دانشگاه‌های جنوب شرق آسیا عنوان کرد: این‌ کتاب‌ها متعلق به شعرا و مفاخر ادبی ایـران در حوزه‌های مختلف تاریخی، فرهنگی و ادبی کشور به دو زبان به نگارش درآمده است.وی ادامه داد: کتابخانه‌های دانشگاه‌های «یوام»، «یوپی‌ام»، «یوکی ام»، «یواس ام»، «یو تی ام»، «موسسه بین المللی مطالعات پیشرفته اسلامی (IAIS)»، «مرکز مطالعات پیشرفته در مورد اسلام، تمدن و علم دانشگاه یو تی ام» (کاسیس)، «دانشگاه یو آی تی ام» شاه عالم و «دانشگاه بین المللی اسلامی مالزی» از مراکز علمی مالزی بودند کـه این‌ کتاب‌ها را دریافت کردند.
تغییر در شیوه مصاحبه آزمون پزشکی دانشگاه …
جوانان ایـرانی ۷ برابر کشورهای دیگر سکته مغزی می کنند

ایجاد اشتغال برای جوانان به کمک صندوق نوآوری و شکوفایی/ بدهی سازمان‌های دولتی به این‌ صندوق‌ها

منابع
سایت جام جم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

بازگشت مانوئل نویر به تمرینات بایرن مونیخ

 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کـنید

  • فوتبال
  • بیماری‌های غیرواگیر، گریبانگیر جوانان/ چند درصد دختران و پسران ایـرانی چاق استند؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *