خانه / دسته‌بندی نشده / سرقت یک کیلویی طلا از کارگاهی در تهران به همراه توضیحات

سرقت یک کیلویی طلا از کارگاهی در تهران به همراه توضیحات

سرقت یک کیلویی طلا از کارگاهی در تهران ، سرقت ۵ میلیارد تومانی در تهران ، (تصاویر) انهدام ۶۰ باند سرقت در تهران ، جزییات سرقت هالیوودی یک دستگاه عابربانک در تهران ، کشف نقشه سرقت مسلحانه از صرافی‌های تهران ، انهدام باند سرقت از منازل جنوب تهران .

به گزارش جام جم آن‌لاین‌ از مهر، ظهر روز گذشته، ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار تهران از سرقتی در خیابان خیام مطلع و به محل اعزام شدند.

مالباخته اظهار داشت: حدود یک کیلو و ۲۰۰ گرم طلای خام از کارگاه طلاسازی ام به وسیله افـرادی ناشناس به سرقت رفته هست.

پلیس …

سرقت یک کیلویی طلا از کارگاهی در تهران

به گزارش جام جم آن‌لاین‌ از مهر، ظهر روز گذشته، ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار تهران از سرقتی در خیابان خیام مطلع و به محل اعزام شدند.

مالباخته اظهار داشت: حدود یک کیلو و ۲۰۰ گرم طلای خام از کارگاه طلاسازی ام به وسیله افـرادی ناشناس به سرقت رفته هست.

همـه چیز در مورد انتشار بهاره رهنما تهران سرقت شخصی صفحه طلا عکس

پلیس پیگیر موضوع و شناسایی سارقان هست.

منابع
سایت جام جم

جزییات مطلب انتشار و بهاره رهنما و تهران و سرقت و شخصی و صفحه و طلا و عکس را میخوانید .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره سرقت یک کیلویی طلا از کارگاهی در تهران

سرقت مسلحانه ۴ کیلو طلا در عوارضی تهران-قم

خبرگزاری ایلنا: جزییات سرقت مسلحانه ۴ کیلو طلا در عوارضی تهران-قم از سوی رییس کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی تشریح شد.
در پی انتشار خبری مبنی بر سرقت کیف حامل ۴ کیلو طلا در عوارضی تهران – قم ، سرگرد محمدرضا ملکوتی رییس کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی توضیحاتی در این‌ زمینه ارائه کرد:
در ساعت ۱۹:۴۵ روز شنبه ۹۶/۱۲/۵ فردی ۴۳ ساله اهل اصفهان به کلانتری مراجعه و بیان کرد چندین سال هست برای خرید طلا به بازار تهران مراجعه می کنم .
روز جاری مقدار ۶/۵ کیلو طلای ۱۸ عیار آب شده از چند طلا فروشی بازار خریداری کردم و به روال همیشه از طریق مترو ۱۵ خرداد به سمت مترو شاهد آمدم.
پس از خروج از مترو سوار بر یک ون تاکسی شدم، پس از طی مسافت کوتاهی یک دستگاه سمند با ۳ سرنشین، ناگهان با پیچیدن جلوی خودرو ون موجب متوقف …
انهدام باند سرقت از منازل جنوب تهران

بار کج سیاه جامگان و نفت تهران به منزل نرسید

به گزارش جام جم آن‌لاین‌ از میزان، سرهنگ محمدرضا موسوی گفت: با توجه به سرقت‌های منازل در محدوده هستحفاظی این‌ کلانتری، بررسی و تحقیقات میدانی از سوی ماموران تجسس کلانتری شروع و مشخص شد کـه سرنشینان یک خودروی سواری اقدام به سرقت از منازل شهروندان می‌کـنند.

وی افزود: تعقیب و مراقبت‌های هدفمند، شروع شد تا این‌ کـه صبح روز گذشته ماموران یکی از گشت‌های انتظامی کلانتری هنگام گشتزنی در محدوده هستحفاظی خود، متوجه حضور دو فرد مشکوک در مقابل یک خانه شده و برای بررسی آن‌‌ها را تحت نظر قرار دادند.

سرهنگ موسوی عنوان داشت: هنوز دقایقی نگذشته بود کـه یکی از این‌ مردان موفق شد در خانه را باز کرده و هر دو وارد شوند کـه این‌ اقدام با عکس العمل ماموران همراه شده و هر دو تن به محض قدم گذاشتن در حیاط خانه مذکور بازداشت شدند.

رئیس کلانتری …
دلیل سرقت خودپردازها در تهران

باشگاه خبرنگاران جوان: دبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی از نبود ضوابط و هستانداردهای لازم برای نصب دستگاه های خودپرداز خارج از شعب گلایه کرد و گفت: نصب غیر هستاندارد دلیل اصلی سرقت خودپردازها هست.
محمدرضا جمشیدی دبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی درباره سرقت دستگاه های خودپرداز، اظهار کرد: برای تمام اقدامات در سیستم بانکی از جمله افتتاح شعبه جدید ضابطه و هستانداردی وجود دارد کـه هستانداردها با توجه به توافق بانک مرکزی، سیستم بانکی، پلیس پیشگیری و شورای امنیت کشور تعیین و در حال اجرا هست.
وی افزود: هر یک از بانک ها با دریافت تاییدیه از پلیس پیشگیری و سپس بانک مرکزی و دارا بودن تمام شرایط می توانند نسبت به افتتاح شعبه اقدام کـنند.
دبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی، ادامه داد: اما نصب دستگاه‌های خودپرداز خارج از شعب ضوابط و هستاندارد خاصی ندارد و خود این‌ …

دلار؛ ۴۵۶۵ تومان /طلا گران شد

بهاره رهنما سوگوار شد + عکس

بهاره رهنما با انتشار عکسی در صفحه شخصی اش خبر از فوت مادر همسرش داد.مادر همسر بهاره رهنما درگذشتبهاره رهنما نوشت:عزیز دلم ، مامان فاطمه مهربونم مسافرتت سلامت، به شکوفه ها به باران برسان سلام ما را… بانوی بزرگوار “فاطمه پرویزی” مادر همسرم “امیر خسرو عباسی “به رحمت خدا پیوست،لطفا برای امرزش روحشون فاتحه و صلواتی قرائت فرماییدبه خوهسته خودشون فردا کنار مرحومه “ظریفه لطفی” در قزوین به خاک سپرده میشن ،مجلس تهران متعاقبا اعلام خواهد شد.مادر شوهر بهاره رهنما فوت کردگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغseemorgh.com/cultureمنبع: صفحه شخصی بهاره رهنما

  • دسته‌بندی نشده
  • سرقت یک کیلویی طلا از کارگاهی در تهران


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *