خانه / دسته‌بندی نشده / تمیز کردن داخل خودرو با ترفند های حرفه ای به همراه توضیحات

تمیز کردن داخل خودرو با ترفند های حرفه ای به همراه توضیحات

تمیز کردن داخل خودرو با ترفند های حرفه ای ، کارکرد قانون مدیریت خدمات کشوری ایجاد تبعیض میان معلمان هـست/ تلاش برای تدوین قانون هـستخدامی در آموزش و پرورش ، آموزش تمیز کردن داخل کامپیوتر با روش های ساده و کاربردی ، تمیز کردن ظرف برنجی با تمیز کـننده‌های خانگی ، ترفندهای ساده کردن خانه تکانی عید و تمیز کردن وسایل ، لحظه وحشتناک انحراف یک خودرو به داخل پیاده رو +فیلم .

خوشبختانه تمیز کردن وسایل و قطعات داخل خودرو کار دشواری نیست و با تمیز کـننده‌های خانگی و کمی صبر و حوصله کار تمیز کردن داخل خودرو به پایان می‌رسد.ستاره در این‌ مطلب روش تمیز کردن اجزای داخلی خودرو از جنس‌های مختلف را برای شمـا آورده هـست تا با یاد گرفتن این‌ ترفند‌ها تبدیل به یک تمیز کار حرفه‌ای خودرو …

تمیز کردن داخل خودرو با ترفند های حرفه ای

تصویر تمیز کردن داخل خودرو

خوشبختانه تمیز کردن وسایل و قطعات داخل خودرو کار دشواری نیست و با تمیز کـننده‌های خانگی و کمی صبر و حوصله کار تمیز کردن داخل خودرو به پایان می‌رسد.
ستاره در این‌ مطلب روش تمیز کردن اجزای داخلی خودرو از جنس‌های مختلف را برای شمـا آورده هـست تا با یاد گرفتن این‌ ترفند‌ها تبدیل به یک تمیز کار حرفه‌ای خودرو خود شوید.

همـه چیز در مورد آخرین آیفون آیفون ایکس اپل بالا پرچمدار تشخیص تشخیص چهره توسعه جدید چالش حافظه رم رونمایی سیستم فناوری قابلیت مصنوعی معرفی مهندسان نسل نمایشگر همراه هوآوی هوش مصنوعی

تمیز کردن داخل خودرو از لکه‌‌ها

۱- ابتدا تمیز کـننده لکه‌ را روی قسمتی از صندلی تست کـنید که‌ آسیبی به قطعات خودرو وارد نکند.

تصویر تمیز کردن لکه‌ های داخل خودرو

جزییات مطلب آخرین و آیفون و آیفون ایکس و اپل و بالا و پرچمدار و تشخیص و تشخیص چهره و توسعه و جدید و چالش و حافظه و رم و رونمایی و سیستم و فناوری و قابلیت و مصنوعی و معرفی و مهندسان و نسل و نمایشگر و همراه و هوآوی و هوش مصنوعی را میخوانید .

۲- برای صندلی‌ها با روکش چرمی، یک تمیز کـننده لکه‌ چرم تهیه کـنید و ۳۰ ثانیه صبر کرده و سپس ان را با یک دستمال مناسب پاک کـنید.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تمیز کردن داخل خودرو با ترفند های حرفه ای

تصویر تمیز کردن لکه‌ های داخل خودرو

۳- با هـستفاده از پاک کـننده جوهر، لکه‌‌های جوهر روی قطعات را تمیز کـنید. محلول را روی لکه‌ اسپری کرده و سپس با یک دستمال مناسب ان را تمیز نمایید.

تصویر تمیز کردن لکه‌ های جوهر داخل خودرو

توضیحات بیشتر در موردآخرین آیفون آیفون ایکس اپل بالا پرچمدار تشخیص تشخیص چهره توسعه جدید چالش حافظه رم رونمایی سیستم فناوری قابلیت مصنوعی معرفی مهندسان نسل نمایشگر همراه هوآوی هوش مصنوعی

۴- لکه‌‌های چربی و روغن، مانند لکه‌ گریس، رژ لب، مواد غذایی و موارد مشابه را با محلول آب و تینر از بین ببرید. مقدار مساوی آب و تینر را با هم ترکیب کـنید و با یک پارچه نازک یا پنبه روی لکه‌ بکشید. یک شب بگذارید بماند و سپس با دستمال مرطوب ان را تمیز کـنید.

توجه: محلول تینر را بر روی اثاثه یا لوازم داخلی خودرو آزمایش کـنید تا مطمئن شوید که‌ ان را خراب نمی‌کند.

شمـا مطلب تمیز کردن داخل خودرو با ترفند های حرفه ای را می خوانید .

تصویر تمیز کردن لکه‌ های رنگ داخل خودرو

۵- اگرداخل ماشین لکه‌ قهوه ایجاد شد، ابتدا روی ان را با یک دستمال خشک پاک کـنید، سپس مقداری شیشه پاک کن روی ان اسپری کرده و پنج دقیقه صبر کـنید، در انتها با یک دستمال مرطوب لکه‌ را از بین ببرید.

آخرین آیفون آیفون ایکس اپل بالا پرچمدار تشخیص تشخیص چهره توسعه جدید چالش حافظه رم رونمایی سیستم فناوری قابلیت مصنوعی معرفی مهندسان نسل نمایشگر همراه هوآوی هوش مصنوعی

تصویر تمیز کردن لکه‌ های قهوه داخل خودرو

۶- لکه‌‌های نوشیدنی، لکه‌‌های زرد و قهوه‌ای و لکه‌‌های هـستفراغ را با کمک محلول آب گرم و مایع ظرف شویی و یک دستمال تمیز کـنید. سپس مقداری جوش شیرین به محلول اضافه کـنید و با یک حوله نرم مرطوب لکه‌ را از بین ببرید. جوش شیرین به از بین بردن بوی بد لکه‌‌ها نیز کمک می‌کند.

چرا ایمنی خودروهای جدید افزایش یافته؟

تصویر تمیز کردن لکه‌ هـستفراغ داخل خودرو

۷- برای پاک کردن لکه‌ خون، کافی هـست یک پارچه تمیز را در آب سرد فرو کـنید و روی لکه‌ بکشید. برای از بین رفتن کامل لکه‌ همین کار را چند بار تکرار کـنید.

این‌ مطلب در مورد آخرین آیفون آیفون ایکس اپل بالا پرچمدار تشخیص تشخیص چهره توسعه جدید چالش حافظه رم رونمایی سیستم فناوری قابلیت مصنوعی معرفی مهندسان نسل نمایشگر همراه هوآوی هوش مصنوعی می باشد .

تصویر تمیز کردن لکه‌ های خون داخل خودرو


همچنین بخوانید:  آموزش پاک کردن لکه‌ خون تازه و خشک شده از روی پارچه

تمیز کردن داخل خودرو با ترفند های حرفه ای

تمیز کردن قطعات پارچه‌ای داخل خودرو

۱- دو لیوان آب و دو قاشق غذا خوری مایع ظرف شویی را ترکیب کرده و داخل یک بطری اسپری بریزید. محلول را روی وسایل داخل خودرو اسپری کـنید و با یک مسواک یا برس نرم ان را شستشو دهید. در انتها با یک دستمال میکروفیبر مرطوب قطعات را خوب تمیز کـنید.

تصویر تمیز کردن قطعات پارچه ای داخل خودرو

آخرین, آیفون, آیفون ایکس, اپل, بالا, پرچمدار, تشخیص, تشخیص چهره, توسعه, جدید, چالش, حافظه, رم, رونمایی, سیستم, فناوری, قابلیت, مصنوعی, معرفی, مهندسان, نسل, نمایشگر, همراه, هوآوی, هوش مصنوعی

۲- یک پاک کـننده مبلمان از فروشگاه تهیه کـنید، روی دستمال بریزید و صندلی‌های داخل خودرو را با این‌ دستمال خوب تمیز کـنید. سپس با دستمال مرطوب دیگر مواد شوینده را کاملا از روی صندلی‌های خودرو پاک کـنید.

تصویر تمیز کردن قطعات پارچه ای داخل خودرو

۳- برای تمیز کردن قطعات داخل خودرو از بخار شور هـستفاده نمایید. داخل مخزن بخار شور، مقدار مساوی آب و سرکه‌ سفید بریزید و برای بوی خوش چند قطره اسانس اسطوخودوس به ان اضافه کـنید. با بخار حاصل از ان قطعات پارچه‌ای داخل خودرو را خوب تمیز کـنید.

تصویر تمیز کردن قطعات پارچه ای داخل خودرو

۴- از مسواک برای تمیز کردن درز‌های پارچه‌ای داخل خودرو کمک بگیرید و گرد و غبار‌ها را کاملا از بین ببرید.

تصویر تمیز کردن قطعات پارچه ای داخل خودرو

۵- کفپوش‌های کف را از ماشین بیرون آورده و با هـستفاده از تمیز کـننده‌ای که‌ انتخاب کردید خوب تمیز کرده و در انتها با دستمال میکروفیبر به خوبی خشک کـنید.

تصویر تمیز کردن قطعات پارچه ای داخل خودرو

 

۶- یک برس نرم با دندانه‌های پلهـستیکی بردارید و روی پارچه‌های درون خودرو بکشید، با این‌ کار گرد و غبار و مو‌های روی پارچه را به خوبی از بین می‌برید.

تصویر تمیز کردن مو داخل خودرو

۷- بعد از تمیز کردن لکه‌ و پارچه‌های داخل خودرو از پارچه میکروفیبر هـستفاده کـنید و تمام آلودگی‌ها را خوب پاک کـنید.

تصویر تمیز کردن قطعات پارچه ای داخل خودرو


 تمیز کردن قطعات لهـستیکی یا وینیل داخل خودرو

۱- برای تمیز کردن قطعات لهـستیکی یا وینیل داخل خودرو، از شیشه پاک کن هـستفاده کـنید. این‌ نوع جنس برای روی صندلی‌ها برترین هـست زیرا آب و گرد و غبار به داخل ان نفوذ نمی‌کند. روی قطعات را به آرامی محلول شیشه پاک کن اسپری کـنید و با یک دستمال نرم ان را خوب تمیز نمایید.

تخت گاز خودرو در جاده افزایش قیمت

تصویر تمیز کردن قطعات لهـستیکی داخل خودرو

۲- مقدار مناسبی آب گرم و جوش شیرین را مخلوط کـنید و با یک پنبه روی قطعات داخل خودرو بکشید. چند دقیقه صبر کـنید و سپس این‌ محلول تمیز کـننده را با دستمال میکروفیبر مناسب از روی قطعات داخل خودرو پاک کـنید.

تصویر تمیز کردن قطعات لهـستیکی داخل خودرو

۳- برای تمیز کردن کف پوش‌های لهـستیکی یا وینیل می‌توانید روش تمیز کردن کف پوش لهـستیکی خودرو را در این‌ مطلب یاد بگیرید.

تصویر تمیز کردن قطعات لهـستیکی داخل خودرو


تمیز کردن قطعات و لوازم چرمی داخل خودرو

۱- از تمیز کـننده مخصوص چرم برای تمیز کردن صندلی‌های چرمی هـستفاده کـنید. مقداری از این‌ محلول را روی یک دستمال نرم بریزید و چرم‌ها ها را به خوبی تمیز کـنید.

تصویر تمیز کردن چرم داخل خودرو

۲- قبل از تمیز کردن چرم، اگر هوا سرد هـست بخاری خودرو را روشن کـنید. چرم در اثر گرما واکنش مناسب‌تری به تمیز کاری نشان می‌دهد.

تصویر تمیز کردن چرم داخل خودرو

۳- برای تمیز کردن قطعات چرمی داخل خودرو، می‌توانید مقدار مناسبی آب گرم و مایع دستشویی را ترکیب کـنید و با دستمال روی چرم بکشید. سپس با یک دستمال دیگر مواد شوینده را از روی چرم پاک کـنید.

تصویر تمیز کردن چرم داخل خودرو

۴- بعد از تمیز کردن، پنجره‌ها را باز کرده یا کولر را روشن کـنید تا مطمئن شوید چرم خشک می‌شود. چرم اگر خیس بماند لک می‌شود.

تصویر تمیز کردن چرم داخل خودرو


همچنین بخوانید: روش صحیح تمیز کردن چرم مبل و صندلی


تمیز کردن داخل خودرو با هـستفاده از جارو برقی

۱- سر باریک جارو برقی را به ان وصل کـنید و درز‌ها و قطعات خودرو را به خوبی جارو بکشید. دقت کـنید که‌ همـه جا را خوب جارو کـنید و گرد و غبار داخل خودرو را از بین ببرید.

تصویر تمیز کردن داخل خودرو

۲- می‌توانید صندلی‌های خودرو را بخوابانید و درز و مابین کف و پشتی صندلی را نیز خوب با جارو برقی تمیز کـنید.

تصویر تمیز کردن داخل خودرو

۳- کف پوش‌های کف خودرو را نیز بردارید و زیر کف پوش‌ها را کاملا با جارو برقی جارو کـنید.

اکنون همـه اجزای داخل خودرو شمـا تمیز و مرتب شده هـست.

برگرفته از: Wikihow

منابع
سایت ستاره

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

ترفندهای تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام

بد نیست برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام ، پاک کـننده‌های خانگی را امتحان کـنید. در ادامه مطلب ، هفت روش تمیزکاری موثر ارائه شده که‌ با هـستفاده از انها و با کمترین هزینه و تلاش می‌توانید سرویس بهداشتی را تمیز و درخشان کـنید.

بدل چینی جیپ در نمایشگاه خودروی تهران +تصویر

برترین روش های تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام
تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام و تمیز نگه داشتن ان کار ساده ای نیست و نیاز به زمان و تلاش زیادی دارد. از بین بردن موها، اثر رطوبت، جرم دوش و.. کارهای ناخوشاین‌دی هـستند که‌ هر روز نمی توان ان ها را انجام داد.
در این‌جا ترفندهای فوق العاده موثر برای کمک به لذت بردن از یک حمام بدون بو و عاری از جرم و میکروب وجود دارد که‌ زمان زیادی هم از شمـا نمی گیرد. در بخش اسرار خانه داری همراه مجله تصویر زندگـی باشید.
 
تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام : سقف

برای داشتن یک سقف تمیز و بدون گرد و …
برترین روش تمیز کردن کابینت های چوبی

ترفند های تمیز کردن خانه در عید نوروز

کابینت‌های آشپزخانه در برابر گرد و غبار و چربی زیادی قرار دارند. تمیز کردن کابینت‌ ها مهم هـست و برای این‌ کار بایـد از موادی مثل سرکه‌ و پاک کـننده‌های رقیق هـستفاده کـنید. در این‌جا روش‌های مناسبی برای این‌ کار یاد داده شده هـست.

 چربی، ذرات مواد غذایی و گرد و غبار روی …
۱۰ ترفند مهم و کارآمد برای تمیز کردن خانه

به نقل از سایت ستاره و به گزارش پارس ۱۰ ترفند مهم و کارآمد برای تمیز کردن خانه و در صحت این‌ ترفندها برای بهتر و آسان‌ تر تمیز کردن خانه به ما اعتماد کـنید، زیرا ما هر یک از این‌ ترفندها را بررسی کرده ایم، و همـه انها عالی کار می کـنند!
 
۱- روش تمیز کردن مایکروویو

 مقداری صابون را روی یک اسفنج مرطوب بزنید سپس صابون را به خوبی با دست روی اسفنج بمالید تا مقدار زیادی کف ایجاد شود. اسفنج را داخل مایکروویو بگذارید و حداقل ۳۰ ثانیه ان را روشن کـنید. درب را باز کـنید و مایکروویو را از داخل پاک کـنید. به این‌ ترتیب، تمیز کردن مایکروویو نه تنها خیلی آسان هـست، بلکه‌ کمک می کند تا هر گونه بوی نامطبوع و میکروب ها به اسفنج منتقل شود.
۲- تمیز کردن تشک
 
 بعد از گذشت چند وقت هـستفاده از تشک ها، انها کثیف می شوند. برای تمیز …

سیستم تشخیص چهره انر ، فناوری Face ID آیفون ایکس را به چالش می‌کشد!

به نقل از سایت گجت نیوز و به گزارش پارس سیستم تشخیص چهره انر ، فناوری Face ID آیفون ایکس را به چالش می‌کشد! و

سیستم تشخیص چهره انر که‌ در تعامل با مهندسان هواوی در حال توسعه هـست، فناوری Face ID آیفون ایکس اپل و قابلیت انیموجی ان را به چالش خواهد کشید.

هواوی انر وی ۱۰ به عنوان پرچمدار جدید هواوی از زیربرند انر، ساعاتی پیش با نمایشگر کم‌حاشیه، حافظه رم بالا و آخرین نسل از تراشه‌های کایرین با تکیه بر هوش مصنوعی رونمایی شد.
همراه با معرفی این‌ گوشی و چشم‌اندازی از برنامه‌های نوآورانه چینی‌های برای آینده، جزییات مربوط به سیستم تشخیص چهره انر و قابلیت‌های ان نیز در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.
بر این‌ اساس، سازندگان از مجموعه‌ای از سنسورهای Face ID همراه با دوربین مادون قرمز و لیزر حفره عمودی نشر کـننده از سطح (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) یا به اختصار “VCSEL” بهره برده‌اند که‌ از …

  • دسته‌بندی نشده
  • تمیز کردن داخل خودرو با ترفند های حرفه ای


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *