خانه / دسته‌بندی نشده / جهانگیری: عده ای در کشور اصرار دارند که‌ مشکلات حل نشود به همراه توضیحات

جهانگیری: عده ای در کشور اصرار دارند که‌ مشکلات حل نشود به همراه توضیحات

جهانگیری: عده ای در کشور اصرار دارند که‌ مشکلات حل نشود ، جهانگیری: عده‌ای اصرار دارند مشکلات حل نشود ، جهانگیری: فهرست مشکلات کشور پیش روی ماسـت ، جهانگیری: فهرست بلند بالایی از مشکلات و چالش‌هـای کشور پیش روی ماسـت ، جهانگیری: امیدوام در سال ۹۷ بر مشکلات فائق آییم ، جهانگیری: فهرست بلندی از مشکلات پیش روی ماسـت .
جهانگیری گفت: بسیاری از مطالبات جوانان نباید مشکل امروز کشورباشد و ما نمی‌دانیم که‌ چرا علی رغم پیگیری‌ها، عده‌ای اصرار دارند این‌ مشکلات حل نشود.هیچ مسئله ای در داخل کشور وجود ندارد که‌ غیر قابل حل باشداسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری صبح شنبه در نشست هم اندیشی روسای مجامع سازمان‌هـای مردم نهاد سراسر کشور و جوانان احزاب و تشکل‌ها، …

جهانگیری: عده ای در کشور اصرار دارند که‌ مشکلات حل نشود

جهانگیری گفت: بسیاری از مطالبات جوانان نباید مشکل امروز کشورباشد و ما نمی‌دانیم که‌ چرا علی رغم پیگیری‌ها، عده‌ای اصرار دارند این‌ مشکلات حل نشود.

هیچ مسئله ای در داخل کشور وجود ندارد که‌ غیر قابل حل باشد

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری صبح شنبه در نشست هم اندیشی روسای مجامع سازمان‌هـای مردم نهاد سراسر کشور و جوانان احزاب و تشکل‌ها، با اشاره به وجود دو نگاه در سطح کشور درباره‌ی جوانان و قرار گرفتن در سطوح مختلف مدیریتی اظهار کرد: یک نگاه در کشور درباره‌ی جوانان وجود دارد که‌ بر اساس آن‌ به جوانان به عنوان یک فرصت بسیار اسـتثنایی و مهم برای کشور و توسعه آن‌ نگاه می‌شود.دیدگاه دیگری نیز وجوددارد که‌ همواره از جوانان حراص دارد و تلاش می‌کند که‌ جامعه را به نوعی به جوان هراسی تشویق نماید و بگوید که‌ اگر جوانان کنترل و محدود نشوند ممکن اسـت به بسیاری از مسایل آسیب‌هـایی وارد شود.

همـه چیز در مورد جهانگیری حل ژاپن کشور مشکلات نحوه ویزا

ما باید در مقابل دیدگاه جوان هراسی در جامعه با طرح اسـتدلال‌هـای قوی این‌ گونه مطرح کنیم که‌ جوانان مهمترین فرصتی استند که‌ در اختیار کشور قرار دارند و آن‌ها می‌توانند آینده ایران را تضمین کنند.

معاون اول رئیس جمهوری با بیان این‌که‌ باید بپذیریم فرصت حضور جوانان در جامعه دارای یک سری اقتضاعات اسـت خاطر نشان کرد: یکی از اقتضاعات وجود نسل جوان در جامعه آن‌ اسـت که‌ در آن‌ جامعه نشاط وجود داشته باشد. جامعه‌ای که‌ در آن‌ جوان‌ها استند حتما باید شاد و پر نشاط باشد. و این‌ که‌ دیگران فکر می‌کنند می‌توانندبا گرفتن نشاط از جامعه از این‌ فرصت اسـتفاده نماین‌د در اشتباه استند.

جزییات مطلب جهانگیری و حل و ژاپن و کشور و مشکلات و نحوه و ویزا را میخوانید .

وجود فضای آزاد، نقد و امن از دیگر اقتضاعات حضور جوانان در جامعه اسـت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره جهانگیری: عده ای در کشور اصرار دارند که‌ مشکلات حل نشود

وی در ادامه به برخی از مطالبات مطرح شده از سوی جوانان در این‌ نشست اشاره کرد و گفت: جلسه  امروز چنانچه اتفاقاتی به همراه نداشته باشد می‌تواند نمونه خوبی از شنیدن صدای جوانان و وجود فضای نقد برای آن‌ها باشد. جوانان باید در جلسات با مدیران به راحتی هر مطلبی را که‌ دارند به اطلاع مسئولان برسانند و بدانند که‌ شنیده می‌شوند.

کاهش سفر ایرانیان به خارج از کشور در نوروز ۹۷

به تعبیر امام خمینی (ره) این‌ از نعمات الهی اسـت که‌ بتوانیم فرصتی را به وجود آوریم که‌ در آن‌ از فضای نقد اسـتفاده کنند.

وی با تاکید بر این‌ که‌ مهمترین مطالبه جوانان حفظ حرمت آن‌ها اسـت به برخی از مداخلات و سنگ اندازی‌ها در امور جوانان در جامعه اشاره و  با طرح این‌ پرسش که‌ تاکنون تا چه میزان از این‌ مداخلات توانسته‌ایم  نتیجه گیری کنیم خاطر نشان کرد: نباید مداخله‌ای بی جا درزندگـی جوانان انجام شود بلکه‌ بایدت کاری کنیم که‌ از ذهن جوانان آینده بهتر از امروز باشد.

توضیحات بیشتر در موردجهانگیری حل ژاپن کشور مشکلات نحوه ویزا

هیچ موضوعی ایران را تهدید نمی‌کند و هیچ مساله‌ای  در داخل کشور وجود ندارد که‌ قابل حل نباشد تمام  چالش‌ها و دغدغه‌هـای پیش روی ملت در زمینه‌هـای مختلف اعم از سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی با این‌ شرط که‌ اعتماد مردم  را نسبت به آینده سرد نکنیم و آینده را در ذهن جوانان تیره و تار جلوه ندهیم قابل حل اسـت. نباید جوانان  از آینده بهراسند بلکه‌ باید مطمئن باشند که‌ آینده‌ی بهتری پیش روی آن‌هاسـت.

جهانگیری با  دعوت از جوانان ، احزاب و تشکل‌هـای مختلف برای برگزاری جلسات مشترک درباره‌ی موضوعات گوناگون و انجام گفت و گوی فیمابین  اظهار کرد: زمانی بود که‌ همـه گروههـای سیاسی با گرایش‌هـای مختلف در احزاب جلساتی مشترک برگزار می‌کردند گرچه با پیگیری‌هـایی که‌ انجام می‌دادند . امروز نشد که‌ برای بزرگترها چنین جلساتی برگزار شود اما من هنوز مایوس نشدم و معتقدم که‌ گفت و گوی ملی میان بزرگترها و جریانات سیاسی و همچنین دولتی‌ها و مسئولان قوای سه گانه و مسئولان کشور راه حل بسیاری از مشکلات اسـت. در گذشته زمانی جوانان این‌ کار را شروع کرده بودند الان نیز آن‌ها باید این‌ کار را ادامه دهند تا تبدیل به الگویی برای  دیگران شود.

شما مطلب جهانگیری: عده ای در کشور اصرار دارند که‌ مشکلات حل نشود را می خوانید .

وی با اشاره به شرایط بین‌المللی و برخی اظهارات مطرح شده علیه جمهوری اسلامی ایران طی روزهـای اخیر افزود: طی دو سه روز اخیر تهدیدات زیادی علیه کشور ایران مطرح شد و اظهارات گستاخانه ای در این‌ باره به زبان آورده شد،نفس این‌ که‌ راجع به کشور بزرگی مثل ایران این‌ گونه حرف بزنند نشان بدی از دنیای امروز اسـت. در این‌ شرایط درمقابل چنین حرکت‌هـایی حتما در داخل کشور نیازمند تفاهم باشیم و عده‌ای باید آغاز‌گر این‌ تفاهم شوند.

پدیده «دستفروشی» در کشورهـای مختلف جهان

وی با اشاره به برخی مطالبات مطرح شده از سوی جوانان در این‌ نشست تصریح کرد: بسیاری از مطالباتی که‌ مطرح شد نباید مشکل امروز کشور باشد و ما نمی‌دانیم که‌ چرا علی رغم پیگیری‌ها عده‌ای اصرار دارند که‌ این‌ مشکلات حل نشوند.

جهانگیری حل ژاپن کشور مشکلات نحوه ویزا


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


منابع
سایت سیمرغ

این‌ مطلب در مورد جهانگیری حل ژاپن کشور مشکلات نحوه ویزا می باشد .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

جهانگیری: عده ای در کشور اصرار دارند که‌ مشکلات حل نشود

حمایت رهبری برای حل مشکلات موسسات اعتباری/ همزیستی مسالمت‌آم

به نقل از سایت ایسنا و به گزارش پارس حمایت رهبری برای حل مشکلات موسسات اعتباری/ همزیستی مسالمت‌آمیز ایران با کشورهـای منطقه و رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که‌ سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری نگرانی نداشته باشند، گفت که‌ مجلس با جدیت تمام پرونده زیان‌دیدگان موسسات مالی را به صورت ویژه و خارج از نوبت در دستور کار دارد و در پیگیری آن‌ از حمایت مقام معظم رهبری برخورداریم.به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در گفت‌وگوی تلویزیونی به مناسبت روز مجلس درباره موضوع سرنوشت موسسات مالی و اعتباری گفت: مجلس با توجه به مجموعه شرایط کشور از ابتدای سال دو راهبرد را مورد توجه قرار داد که‌ شامل ایجاد فضای آرام و با طمأنینه برای انجام کار و پرهیز از درگیری‌هـای حاشیه‌ای و همچنین پرداختن به چالش‌هـای اصلی کشور به جای توجه به مسایل کم‌اهمیت و حاشیه‌ای اسـت.

وی یکی از این‌ موضوعات مهم را مساله موسسات اعتباری عنوان …
تاکید سران قوا برای حل مشکلات کشور

عکس: تیم ملی بانوان در کنار سفره هفت سین در خارج از کشور


خبرگزاری ایسنا: روسای سه قوه در پایان نشست مشترک قوای مقننه، مجریه و قضاییه در مجلس بر ضرورت همفکری و هماهنگی در زمینه حل مشکلات کشور و خصوصاً تامین امنیت سرمایه‌گذاری، جذب سرمایه و رفع موانع در این‌ زمینه تاکید کردند.
حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور پس از پایان نشست مشترک دولت و مجلس در یک نشست خبری اظهار کرد: در این‌ جلسه مشکلات و مسایل مورد نیاز و مطالبات مردم مورد بحث قرار گرفت، نماین‌دگان مجلس و روسای قوا صحبت کردند و نکته بسیار مهم این‌ بود که‌ همـه همفکر و هم‌نظر بودیم.
وی اضافه کرد: ما با مشکلاتی مثل مشکل کم‌آبی و به علت کمبود نزولات جوی مواجه استیم، ممکن اسـت در منطقه با مشکلاتی مواجه باشیم و مسایلی راجع به برجام داریم و ممکن اسـت بدعهدی‌هـایی انجام شود که‌ باید برای همـه آن‌ها برنامه لازم را داشته باشیم.
روحانی با بیان این‌که‌ …
طنز؛ برای حل مشکلات کشور فقط صبر کنید!


احمدرضا كاظمي در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: میگن طرف این‌‌قدر منتظر ایستاده که‌ زیر پاهاش علف سبز شده‌ها، این‌ دقیقا الان حکایت ماسـت. یه چیزی حدود ۲۴ میلیون نفر الان در حال حاضر توی کشور استن که‌ زیر پاشون علف سبز شده!
این‌ رویش علف‌ها این‌‌قدر زیاده که‌ دیگه تقریبا همـه شهرهـای کشور از فضای سبز اشباع شده و الان میشه گفت ما شعار «هر ایرانی یک علف» رو عملیاتی کردیم! حالا این‌ علفِ روییده شده در زیر پا برای هرکسی یه‌جور علفه؛ یکی علف رونق اقتصادی و رونق بازار، یکی علف احقاق حقوق شهروندی، یکی علف ثبات بازار ارز، یکی علف رفع محدودیت‌ها، یکی علف بها دادن به زنان و اقلیت‌هـای مذهبی و خلاصه هر علفی برای خودش یه بویی داره و این‌جوری که‌ در مجموع بوش میاد، ما باید به‌زودی در آینده نام دولت رو از تدبیر و امید …

نحوه گرفتن ویزای ژاپن

چگونه ویزای ژاپن بگیریم؟
ژاپن یکی از زیباترین شهرهـای مدرن جهان اسـت که‌ گردشگران زیادی به این‌ کشور سفر می کنند. برای دریافت ویزای ژاپن باید به سفارت ژاپن مراجعه کنید.
ژاپن یکی از کشورهـای جنوب شرق آسیا اسـت که‌ علاوه بر پیشتازی در عرصه صنعت و تکنولوژی، دارای فرهنگ و تمدنی بسیار غنی، آشپزی بی‌نظیر ژاپنی، پرستشگاه‌ها، باغ‌ها و… از جمله جاذبه‌هـای استند که‌ هر گردشگری را برای سفر به آن‌جا ترغیب می‌کند. البته سفر به ژاپن نیز مشمول قانون تهیه ویزاپیش از ورود به خاک این‌ کشور از طریق مبادی قانونی نظیر سفارتخانه وکنسولگری اسـت.

انواع ویزای ژاپن
ویزای ژاپن به دو گروه کلی کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم می‌شوند. ویزاهـای کوتاه مدت بسته به هدف سفر به پنج گروه تقسیم می‌شوند؛
ویزای تجاری
ویزای توریستی
ویزای دیدار از دوستان
ویزای دیدار از اقوام
ویزای شرکت در کنفرانس و رقابت‌هـای ورزشی

مدارک لازم برای صدور ویزای توریستی ژاپن
برای هر یک از ویزاهـای کوتاه مدت ژاپن مدارک خاصی نیاز اسـت، ولی تعدادی از مدارک درخواسـتی میان همـه گروه‌ها مشترک …

  • دسته‌بندی نشده
  • جهانگیری: عده ای در کشور اصرار دارند که‌ مشکلات حل نشود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *